ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - II liga gr. A koszykarzy 2018/2019
II liga gr. A koszykarzy 2018/2019 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  Politechnika Gdańska 24 47 23 1 2396 / 1672 11 1 1233 / 840 12 0 1163 / 832
2.  Decka Pelplin 24 45 21 3 1988 / 1643 10 2 1002 / 823 11 1 986 / 820
3.  Noteć Inowrocław 24 42 18 6 2119 / 1897 10 2 1068 / 877 8 4 1051 / 1020
4.  Sokół Międzychód 24 39 15 9 1947 / 1806 9 3 1005 / 882 6 6 942 / 924
5.  Arka II Gdynia 24 37 13 11 1868 / 1816 8 4 955 / 859 5 7 913 / 957
6.  AZS UMK Toruń 24 36 12 12 1729 / 1968 5 7 835 / 968 7 5 894 / 1000
7.  Domino Inowrocław 24 34 10 14 1914 / 1992 6 6 1028 / 1020 4 8 886 / 972
8.  MKK Gniezno 24 33 9 15 1762 / 1852 4 8 886 / 948 5 7 876 / 904 4 7 3 1 326 / 291
9.  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 24 33 9 15 1895 / 2051 6 6 971 / 970 3 9 924 / 1081 4 7 3 1 364 / 357
10.  Ogniwo Polbit Szczecin 24 33 9 15 1867 / 2069 6 6 975 / 1031 3 9 892 / 1038 4 4 0 4 301 / 343
11.  Basket II Suchy Las 24 32 8 16 1819 / 1930 5 7 949 / 946 3 9 870 / 984
12.  SMS Władysławowo 24 29 5 19 1655 / 2009 3 9 799 / 974 2 10 856 / 1035
13.  Trefl II Sopot 24 28 4 20 1820 / 2074 2 10 921 / 1014 2 10 899 / 1060
wyniki spotkań - II liga gr. A koszykarzy 2018/2019
  12345678910111213
1.  Arka II Gdynia
 
2.  AZS UMK Toruń
 
3.  Basket II Suchy Las
 
4.  Decka Pelplin
 
5.  Domino Inowrocław
 
6.  MKK Gniezno
 
7.  Noteć Inowrocław
 
8.  Ogniwo Polbit Szczecin
 
9.  Politechnika Gdańska
 
10.  SMS Władysławowo
 
11.  Sokół Międzychód
 
12.  Tarnovia Basket Tarnowo Podg.
 
13.  Trefl II Sopot
 
terminarz - II liga gr. A koszykarzy 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Polbit Szczecin - Decka Pelplin 68 - 84 0 0 0
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 57 - 106 0 0 0
Sokół Międzychód - SMS Władysławowo 82 - 53 0 0 0
Noteć Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 104 - 76 0 0 0
Arka II Gdynia - Basket II Suchy Las 67 - 61 0 0 0
MKK Gniezno - Domino Inowrocław 84 - 97 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń 57 - 62 0 0 0
MKK Gniezno - Sokół Międzychód 51 - 82 0 0 0
Decka Pelplin - Noteć Inowrocław 83 - 79 0 0 0
Basket II Suchy Las - Trefl II Sopot 87 - 70 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Arka II Gdynia 76 - 89 0 0 0
Politechnika Gdańska - Ogniwo Polbit Szczecin 104 - 70 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Decka Pelplin 61 - 67 0 0 0
AZS UMK Toruń - MKK Gniezno 67 - 71 0 0 0
Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 73 - 87 0 0 0
Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska 68 - 79 0 0 0
Sokół Międzychód - Domino Inowrocław 84 - 79 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - SMS Władysławowo 85 - 72 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - Basket II Suchy Las 95 - 73 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - MKK Gniezno 63 - 67 0 0 0
SMS Władysławowo - Noteć Inowrocław 72 - 101 0 0 0
AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód 53 - 96 0 0 0
Decka Pelplin - Trefl II Sopot 97 - 83 0 0 0
Politechnika Gdańska - Arka II Gdynia 94 - 79 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Domino Inowrocław 63 - 67 0 0 0
Noteć Inowrocław - MKK Gniezno 69 - 60 0 0 0
Basket II Suchy Las - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 79 - 60 0 0 0
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 62 - 90 0 0 0
SMS Władysławowo - Arka II Gdynia 61 - 73 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - Sokół Międzychód 72 - 66 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
MKK Gniezno - Arka II Gdynia 75 - 61 0 0 0
AZS UMK Toruń - Ogniwo Polbit Szczecin 88 - 81 0 0 0
Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 - 77 0 0 0
SMS Władysławowo - Trefl II Sopot 80 - 68 0 0 0
Decka Pelplin - Basket II Suchy Las 90 - 65 0 0 0
Noteć Inowrocław - Sokół Międzychód 93 - 83 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Polbit Szczecin - Domino Inowrocław 79 - 75 0 0 0
Trefl II Sopot - MKK Gniezno 89 - 76 0 0 0
Arka II Gdynia - Sokół Międzychód 87 - 83 0 0 0
Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 107 - 82 0 0 0
Basket II Suchy Las - Politechnika Gdańska 53 - 114 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Decka Pelplin 69 - 87 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - Decka Pelplin 78 - 82 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - Noteć Inowrocław 65 - 80 0 0 0
Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 107 - 70 0 0 0
Sokół Międzychód - Trefl II Sopot 111 - 62 0 0 0
AZS UMK Toruń - Arka II Gdynia 51 - 88 0 0 0
SMS Władysławowo - Basket II Suchy Las 69 - 86 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Ogniwo Polbit Szczecin 104 - 62 0 0 0
SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 91 - 75 0 0 0
Decka Pelplin - Politechnika Gdańska 84 - 95 0 0 0
Noteć Inowrocław - Domino Inowrocław 92 - 68 0 0 0
Basket II Suchy Las - MKK Gniezno 93 - 86 0 0 0
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 77 - 82 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Noteć Inowrocław - Arka II Gdynia 79 - 57 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno 55 - 80 0 0 0
Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 77 - 88 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - Trefl II Sopot 81 - 84 0 0 0
Sokół Międzychód - Basket II Suchy Las 84 - 77 0 0 0
SMS Władysławowo - Decka Pelplin 38 - 96 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo 118 - 70 0 0 0
Basket II Suchy Las - AZS UMK Toruń 83 - 90 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód 65 - 76 0 0 0
Decka Pelplin - MKK Gniezno 73 - 47 0 0 0
Trefl II Sopot - Noteć Inowrocław 93 - 99 0 0 0
Domino Inowrocław - Arka II Gdynia 90 - 83 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Trefl II Sopot 80 - 91 0 0 0
Domino Inowrocław - SMS Władysławowo 89 - 91 0 0 0
MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 65 - 85 0 0 0
AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 83 - 70 0 0 0
Sokół Międzychód - Decka Pelplin 74 - 63 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - Basket II Suchy Las 83 - 79 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 55 - 71 0 0 0
Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 75 - 88 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Ogniwo Polbit Szczecin 86 - 63 0 0 0
Decka Pelplin - AZS UMK Toruń 66 - 70 0 0 0
Basket II Suchy Las - Noteć Inowrocław 93 - 94 0 0 0
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 96 - 71 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
SMS Władysławowo - Sokół Międzychód 69 - 80 0 0 0
Domino Inowrocław - MKK Gniezno 78 - 95 0 0 0
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 126 - 41 0 0 0
Decka Pelplin - Ogniwo Polbit Szczecin 88 - 72 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Noteć Inowrocław 82 - 84 0 0 0
Basket II Suchy Las - Arka II Gdynia 92 - 61 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Polbit Szczecin - Politechnika Gdańska 66 - 119 0 0 0
Arka II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 - 56 0 0 0
AZS UMK Toruń - SMS Władysławowo 84 - 77 0 0 0
Sokół Międzychód - MKK Gniezno 76 - 67 0 0 0
Noteć Inowrocław - Decka Pelplin 81 - 83 0 0 0
Trefl II Sopot - Basket II Suchy Las 49 - 66 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 59 - 78 0 0 0
Politechnika Gdańska - Noteć Inowrocław 113 - 68 0 0 0
Domino Inowrocław - Sokół Międzychód 97 - 75 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 94 - 78 0 0 0
Decka Pelplin - Arka II Gdynia 80 - 59 0 0 0
SMS Władysławowo - Ogniwo Polbit Szczecin 48 - 82 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Politechnika Gdańska 72 - 89 0 0 0
Basket II Suchy Las - Domino Inowrocław 83 - 57 0 0 0
MKK Gniezno - Ogniwo Polbit Szczecin 76 - 64 0 0 0
Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń 81 - 86 0 0 0
Noteć Inowrocław - SMS Władysławowo 92 - 77 0 0 0
Trefl II Sopot - Decka Pelplin 77 - 89 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - SMS Władysławowo 87 - 66 0 0 0
Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 76 - 81 0 0 0
Sokół Międzychód - Ogniwo Polbit Szczecin 77 - 70 0 0 0
MKK Gniezno - Noteć Inowrocław 77 - 81 0 0 0
Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 101 - 62 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Basket II Suchy Las 101 - 81 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Basket II Suchy Las - Decka Pelplin 74 - 81 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Domino Inowrocław 82 - 67 0 0 0
Sokół Międzychód - Noteć Inowrocław 96 - 88 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - AZS UMK Toruń 92 - 87 0 0 0
Arka II Gdynia - MKK Gniezno 91 - 70 0 0 0
Trefl II Sopot - SMS Władysławowo 76 - 70 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Politechnika Gdańska - Basket II Suchy Las 117 - 70 0 0 0
Decka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 79 - 58 0 0 0
Sokół Międzychód - Arka II Gdynia 65 - 73 0 0 0
Domino Inowrocław - Ogniwo Polbit Szczecin 102 - 90 0 0 0
AZS UMK Toruń - Noteć Inowrocław 74 - 81 0 0 0
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 89 - 82 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 71 - 110 0 0 0
Decka Pelplin - Domino Inowrocław 102 - 63 0 0 0
Noteć Inowrocław - Ogniwo Polbit Szczecin 121 - 68 0 0 0
Basket II Suchy Las - SMS Władysławowo 81 - 84 0 0 0
Arka II Gdynia - AZS UMK Toruń 84 - 60 0 0 0
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 90 - 94 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Polbit Szczecin - Arka II Gdynia 110 - 104 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo 98 - 80 0 0 0
Domino Inowrocław - Noteć Inowrocław 81 - 107 0 0 0
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 77 - 66 0 0 0
Politechnika Gdańska - Decka Pelplin 73 - 77 0 0 0
MKK Gniezno - Basket II Suchy Las 72 - 75 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Decka Pelplin - SMS Władysławowo 72 - 62 0 0 0
Trefl II Sopot - Ogniwo Polbit Szczecin 76 - 87 0 0 0
Arka II Gdynia - Noteć Inowrocław 91 - 89 0 0 0
MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 103 - 109 0 0 0
Basket II Suchy Las - Sokół Międzychód 63 - 66 0 0 0
Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław 89 - 76 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 80 - 75 0 0 0
SMS Władysławowo - Politechnika Gdańska 69 - 96 0 0 0
MKK Gniezno - Decka Pelplin 64 - 80 0 0 0
AZS UMK Toruń - Basket II Suchy Las 75 - 68 0 0 0
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 87 - 72 0 0 0
Arka II Gdynia - Domino Inowrocław 49 - 65 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 95 - 86 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 92 - 75 0 0 0
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 88 - 70 0 0 0
Trefl II Sopot - Arka II Gdynia 84 - 86 0 0 0
Basket II Suchy Las - Ogniwo Polbit Szczecin 68 - 83 0 0 0
SMS Władysławowo - Domino Inowrocław 90 - 84 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 83 - 78 0 0 0
Noteć Inowrocław - Basket II Suchy Las 82 - 69 0 0 0
Ogniwo Polbit Szczecin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 111 - 114 0 0 0
AZS UMK Toruń - Decka Pelplin 63 - 97 0 0 0
Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 88 - 92 0 0 0
MKK Gniezno - SMS Władysławowo 71 - 54 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
mecze:
72 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
48 » Prawobrzeże Świnoujście »
43 » Świt Szczecin-Kotwica K »
32 » Flota Świnoujście-Orzeł »
27 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
26 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
25 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
25 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
22 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
21 » Iskierka Szczecin-Ina G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
buenosaire... KKS1945KKS
Smoky wloczykij
gości: 845
statystyki portalu
• drużyn: 2817
• imprez: 118855
• newsów: 72344
• użytkowników: 70215
• komentarzy: 1084157
• zdjęć: 783003
• relacji: 38170
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies