ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Grot Bonin 7 21 7 0 0 27 / 5 4 0 0 15 / 1 3 0 0 12 / 4
2.  Mechanik II / Iskra Bobolice 7 17 5 2 0 19 / 9 2 1 0 6 / 3 3 1 0 13 / 6 1 3 1 0 0 5 / 1
3.  SP Wilcze Laski 8 17 5 2 1 30 / 16 2 1 1 15 / 9 3 1 0 15 / 7 1 0 0 0 1 1 / 5
4.  Pogoń Wierzchowo 7 13 4 1 2 26 / 14 1 1 1 11 / 8 3 0 1 15 / 6
5.  Błękitni Gonne Małe 7 11 3 2 2 17 / 16 1 1 1 6 / 8 2 1 1 11 / 8
6.  KS Gwda Wielka 7 10 3 1 3 18 / 14 2 0 2 7 / 9 1 1 1 11 / 5 1 3 1 0 0 2 / 0
7.  Hajka Zegrze Pomorskie 8 10 3 1 4 10 / 14 2 0 2 6 / 8 1 1 2 4 / 6 1 0 0 0 1 0 / 2
8.  Sokół Spore 8 9 3 0 5 16 / 24 2 0 2 9 / 10 1 0 3 7 / 14
9.  Drzewiarz Krosino 7 7 2 1 4 13 / 18 2 1 1 9 / 7 0 0 3 4 / 11
10.  Grom Świelino 7 0 0 0 7 7 / 21 0 0 3 3 / 9 0 0 4 4 / 12
11.  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 7 0 0 0 7 10 / 42 0 0 4 7 / 27 0 0 3 3 / 15
wyniki spotkań - B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019
  1234567891011
1.  Błękitni Gonne Małe
 
     
2.  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo
 
     
3.  Drzewiarz Krosino 
 
    
4.  Grom Świelino 
 
    
5.  Grot Bonin  
 
   
6.  Hajka Zegrze Pomorskie  
 
   
7.  KS Gwda Wielka   
 
  
8.  Mechanik II / Iskra Bobolice  
 
   
9.  Pogoń Wierzchowo     
 
10.  Sokół Spore     
 
11.  SP Wilcze Laski     
 
terminarz - B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Spore - Grom Świelino 3 - 1 0 0 4
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Wierzchowo 0 - 5 0 0 7
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Błękitni Gonne Małe 3 - 6 0 0 1
Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski 2 - 2 0 0 1
KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 2 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 0 0 1
Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka 1 - 1 0 0 0
SP Wilcze Laski - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 8 - 1 0 0 1
Grot Bonin - Drzewiarz Krosino 4 - 0 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 5 - 1 0 0 13
3 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Grot Bonin 3 - 7 0 0 4
Sokół Spore - Mechanik II / Iskra Bobolice 2 - 3 0 0 3
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 6 0 0 3
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Gonne Małe 3 - 1 0 5 4
Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo 2 - 4 1 0 33
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - Grom Świelino 2 - 0 0 0 4
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 3 - 2 0 0 0
SP Wilcze Laski - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 1 0 0 1
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 3 - 0 0 0 3
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin 0 - 2 0 0 1
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 0 - 3 0 0 0
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 3 - 1 0 0 0
Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe 0 - 2 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II / Iskra Bobolice 3 - 3 0 0 98
6 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 2 - 5 0 0 9
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - KS Gwda Wielka 1 - 10 0 0 0
Drzewiarz Krosino - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 2 0 99 0
SP Wilcze Laski - Grom Świelino 5 - 2 0 0 0
Grot Bonin - Sokół Spore 6 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni Gonne Małe 2 - 2 0 0 0
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 4 - 3 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 1
Grom Świelino - Grot Bonin 1 - 3 0 0 4
Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski 3 - 4 0 0 25
8 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Sokół Spore 0 - 4 0 0 1
Drzewiarz Krosino - Grom Świelino 2 - 1 0 0 0
SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 - 5 0 0 6
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 0 0 33
KS Gwda Wielka - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
21-10 12:00  Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 0 0 0
21-10 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Grot Bonin 0 0 0
21-10 12:00  Sokół Spore - KS Gwda Wielka 0 0 0
21-10 12:00  Grom Świelino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 0 0 0
21-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
28-10 12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Pogoń Wierzchowo 0 0 0
28-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 0 0
28-10 12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Spore 0 0 0
28-10 12:00  Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 0 0 0
28-10 12:00  KS Gwda Wielka - Grom Świelino 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
04-11 12:00  Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino 0 0 0
04-11 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 0 0 0
04-11 12:00  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 0 0 0
04-11 12:00  SP Wilcze Laski - Grot Bonin 0 0 0
04-11 12:00  Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
6 » Najlepsi strzelcy
3 » Koncepcja stadionu w Sk »
1 » Drugie miejsce Kaskady  »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
39 » Piast Karsko-Ina Ińsko
30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
29 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
25 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
24 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
17 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Catek17 Koka
Kyniek marekperec
gości: 1223
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111013
• newsów: 70133
• użytkowników: 67964
• komentarzy: 1057846
• zdjęć: 753934
• relacji: 37061
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies