ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra Bobolice 20 48 15 3 2 69 / 19 7 2 1 33 / 7 8 1 1 36 / 12
2.  Grot Bonin 20 43 14 1 5 55 / 22 8 0 2 33 / 12 6 1 3 22 / 10
3.  KS Gwda Wielka 20 39 12 3 5 51 / 28 8 0 2 24 / 10 4 3 3 27 / 18
4.  Pogoń Wierzchowo 20 36 11 3 6 64 / 30 5 2 3 26 / 15 6 1 3 38 / 15 2 4 1 1 0 5 / 0
5.  Hajka Zegrze Pomorskie 20 36 11 3 6 53 / 27 7 1 2 29 / 14 4 2 4 24 / 13 2 1 0 1 1 0 / 5
6.  SP Wilcze Laski 20 35 11 2 7 78 / 45 5 1 4 34 / 23 6 1 3 44 / 22
7.  Sokół Spore 20 23 7 2 11 32 / 50 4 1 5 20 / 21 3 1 6 12 / 29
8.  Błękitni Gonne Małe 20 21 6 3 11 50 / 68 3 2 5 32 / 31 3 1 6 18 / 37
9.  Drzewiarz Krosino 20 19 5 4 11 28 / 48 3 3 4 12 / 15 2 1 7 16 / 33
10.  Grom Świelino 20 18 6 0 14 25 / 57 5 0 5 17 / 26 1 0 9 8 / 31
11.  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 20 0 0 0 20 16 / 127 0 0 10 10 / 77 0 0 10 6 / 50
wyniki spotkań - B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019
  1234567891011
1.  Błękitni Gonne Małe
 
2.  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo
 
3.  Drzewiarz Krosino
 
4.  Grom Świelino
 
5.  Grot Bonin
 
6.  Hajka Zegrze Pomorskie
 
7.  KS Gwda Wielka
 
8.  Mechanik II / Iskra Bobolice
 
9.  Pogoń Wierzchowo
 
10.  Sokół Spore
 
11.  SP Wilcze Laski
 
terminarz - B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Spore - Grom Świelino 3 - 1 0 0 4
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Wierzchowo 0 - 5 0 0 7
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Błękitni Gonne Małe 3 - 6 0 0 1
Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski 2 - 2 0 0 1
KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 2 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 0 0 1
Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka 1 - 1 0 0 0
SP Wilcze Laski - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 8 - 1 0 0 1
Grot Bonin - Drzewiarz Krosino 4 - 0 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 5 - 1 0 0 13
3 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Grot Bonin 3 - 7 0 0 4
Sokół Spore - Mechanik II / Iskra Bobolice 2 - 3 0 0 3
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 6 0 0 3
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Gonne Małe 3 - 1 0 5 4
Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo 2 - 4 1 0 33
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - Grom Świelino 2 - 0 0 0 4
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 3 - 2 0 0 0
SP Wilcze Laski - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 1 0 0 1
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 3 - 0 0 0 3
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin 0 - 2 0 0 1
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 0 - 3 0 0 0
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 3 - 1 0 0 0
Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe 0 - 2 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II / Iskra Bobolice 3 - 3 0 0 98
6 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 2 - 5 0 0 9
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - KS Gwda Wielka 1 - 10 0 0 0
Drzewiarz Krosino - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 2 0 99 0
SP Wilcze Laski - Grom Świelino 5 - 2 0 0 0
Grot Bonin - Sokół Spore 6 - 0 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni Gonne Małe 2 - 2 0 0 0
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 4 - 3 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 1
Grom Świelino - Grot Bonin 1 - 3 0 0 4
Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski 3 - 4 0 0 25
8 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Sokół Spore 0 - 4 0 0 1
Drzewiarz Krosino - Grom Świelino 2 - 1 0 0 0
SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 - 5 0 0 6
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 0 0 35
KS Gwda Wielka - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 0 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 2 - 8 0 0 1
Mechanik II / Iskra Bobolice - Grot Bonin 2 - 1 0 0 7
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 - 2 0 0 0
Grom Świelino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 1 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino 3 - 0 0 0 11
10 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Pogoń Wierzchowo 0 - 13 0 1 12
Drzewiarz Krosino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 2 0 0 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Spore 5 - 0 0 0 4
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 5 - 1 0 0 2
KS Gwda Wielka - Grom Świelino 3 - 0 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino 3 - 3 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 1 - 3 0 0 15
SP Wilcze Laski - Grot Bonin 0 - 4 0 0 7
Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 1
Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 0 0 2
12 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 16 - 2 0 0 3
SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino 1 - 2 0 0 0
Mechanik II / Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka 1 - 1 0 0 2
Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 0 0 0 9
Grom Świelino - Sokół Spore 0 - 3 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 0 - 5 0 0 7
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - SP Wilcze Laski 2 - 12 0 0 2
Drzewiarz Krosino - Grot Bonin 1 - 0 0 0 5
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 5 - 0 0 0 5
Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II / Iskra Bobolice 4 - 1 0 0 4
14 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 2 0 0 1
Grot Bonin - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 0
Mechanik II / Iskra Bobolice - Sokół Spore 8 - 0 0 0 1
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 5 - 4 0 0 3
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 2 - 0 0 0 7
15 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 1 - 6 0 0 0
Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe 4 - 0 0 0 4
KS Gwda Wielka - Grot Bonin 2 - 1 0 0 4
Hajka Zegrze Pomorskie - SP Wilcze Laski 3 - 1 0 0 5
Grom Świelino - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 8 0 0 1
16 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino 3 - 0 0 0 2
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 0 - 2 0 0 2
Mechanik II / Iskra Bobolice - Pogoń Wierzchowo 1 - 2 0 0 20
Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 1 0 0 5
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 0 - 2 0 0 4
17 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Spore - Grot Bonin 1 - 1 0 0 2
KS Gwda Wielka - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Drzewiarz Krosino 3 - 1 0 0 1
Grom Świelino - SP Wilcze Laski 3 - 2 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 6 - 3 0 0 34
18 kolejka relacja fotki komentarze
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 5 - 2 0 0 16
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 - 6 0 0 2
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 0 - 0 0 0 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 13 0 0 0
Grot Bonin - Grom Świelino 5 - 0 0 0 4
19 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski 3 - 0 0 0 10
Sokół Spore - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 3
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Gwda Wielka 2 - 2 0 0 2
Grom Świelino - Drzewiarz Krosino 2 - 0 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin 0 - 1 0 0 32
20 kolejka relacja fotki komentarze
Grot Bonin - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 - 3 0 0 8
Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo 1 - 1 0 0 26
SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe 8 - 0 0 0 0
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Grom Świelino 0 - 3 0 0 0
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 2 - 0 0 0 2
21 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin 0 - 2 0 0 1
Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino 9 - 0 0 0 0
Sokół Spore - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 3 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 0 0 2
Grom Świelino - KS Gwda Wielka 3 - 2 0 0 4
22 kolejka relacja fotki komentarze
Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe 1 - 3 0 0 0
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 2 - 0 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino 6 - 1 0 0 0
Grot Bonin - SP Wilcze Laski 2 - 6 0 0 0
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Mechanik II / Iskra Bobolice 0 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
3 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Trzy treningi dziennie
1 » Awanse w sezonie 2018/2 »
1 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
40 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
37 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
4 » Morzycko Moryń-Intermar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 534
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71882
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077928
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies