redaktor dyżurny:
paulinus
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
tabela - Plus Liga 2018/2019
Plus Liga 2018/2019
ogółem
dom
wyjazd
bezpośrednie
m
pkt
Z
P
+/-
Z
P
+/-
Z
P
+/-
m
pkt
Z
P
+/-
1.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
24
62
21
3
65 / 21
10
2
31 / 10
11
1
34 / 11
2.
Onico Warszawa
24
57
19
5
61 / 28
10
2
33 / 9
9
3
28 / 19
3.
Jastrzębski Węgiel
24
50
17
6
55 / 31
8
3
28 / 12
9
3
27 / 19
4.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
24
43
15
9
53 / 42
9
3
30 / 19
6
6
23 / 23
5.
Cerrad Czarni Radom
24
42
14
10
48 / 37
8
4
27 / 17
6
6
21 / 20
6.
PGE Skra Bełchatów
24
38
14
10
51 / 45
9
3
29 / 18
5
7
22 / 27
7.
Asseco Resovia Rzeszów
24
35
11
13
42 / 48
6
6
23 / 23
5
7
19 / 25
8.
GKS Katowice
24
32
11
13
44 / 47
8
4
27 / 17
3
9
17 / 30
9.
Indykpol AZS Olsztyn
24
30
9
15
45 / 51
4
8
22 / 25
5
7
23 / 26
10.
Trefl Gdańsk
24
28
9
15
41 / 53
5
7
23 / 27
4
8
18 / 26
11.
Cuprum Lubin
24
20
7
17
29 / 57
3
9
14 / 28
4
8
15 / 29
12.
Chemik Bydgoszcz
24
19
6
17
29 / 57
4
8
17 / 28
2
9
12 / 29
13.
MKS Będzin
24
9
2
22
22 / 68
0
12
12 / 36
2
10
10 / 32
wyniki spotkań - Plus Liga 2018/2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1.
Aluron Virtu Warta Zawiercie
 
3 : 2
0 : 3
3 : 1
3 : 1
3 : 1
3 : 0
2 : 3
3 : 1
3 : 1
3 : 1
3 : 2
1 : 3
2.
Asseco Resovia Rzeszów
0 : 3
 
3 : 1
3 : 2
3 : 0
0 : 3
2 : 3
3 : 0
0 : 3
1 : 3
3 : 1
3 : 1
2 : 3
3.
Cerrad Czarni Radom
3 : 1
1 : 3
 
3 : 1
3 : 1
3 : 0
3 : 2
0 : 3
3 : 0
3 : 0
2 : 3
3 : 0
0 : 3
4.
Chemik Bydgoszcz
0 : 3
1 : 3
1 : 3
 
2 : 3
3 : 1
3 : 1
0 : 3
3 : 0
1 : 3
3 : 2
0 : 3
0 : 3
5.
Cuprum Lubin
0 : 3
3 : 0
0 : 3
1 : 3
 
3 : 1
1 : 3
2 : 3
3 : 0
1 : 3
0 : 3
0 : 3
0 : 3
6.
GKS Katowice
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 1
0 : 3
 
3 : 1
1 : 3
3 : 2
1 : 3
3 : 0
3 : 1
1 : 3
7.
Indykpol AZS Olsztyn
2 : 3
3 : 0
0 : 3
3 : 0
2 : 3
1 : 3
 
1 : 3
3 : 0
1 : 3
3 : 1
2 : 3
1 : 3
8.
Jastrzębski Węgiel
3 : 1
3 : 1
3 : 0
0 : 0
3 : 0
3 : 0
2 : 3
 
3 : 0
2 : 3
3 : 1
3 : 0
0 : 3
9.
MKS Będzin
2 : 3
1 : 3
1 : 3
1 : 3
1 : 3
2 : 3
0 : 3
2 : 3
 
1 : 3
0 : 3
0 : 3
1 : 3
10.
Onico Warszawa
3 : 1
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 1
3 : 1
3 : 0
3 : 0
 
2 : 3
3 : 0
1 : 3
11.
PGE Skra Bełchatów
3 : 2
3 : 1
3 : 1
3 : 0
3 : 1
3 : 1
0 : 3
1 : 3
3 : 1
3 : 0
 
3 : 2
1 : 3
12.
Trefl Gdańsk
1 : 3
1 : 3
0 : 3
3 : 1
3 : 0
3 : 2
3 : 2
1 : 3
2 : 3
1 : 3
2 : 3
 
3 : 1
13.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
3 : 0
0 : 3
3 : 1
3 : 0
3 : 0
3 : 1
3 : 1
3 : 0
3 : 0
1 : 3
3 : 1
3 : 0
 
terminarz - Plus Liga 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
0 - 3
0
0
0
Onico Warszawa - Cuprum Lubin
3 - 0
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 2
0
0
0
MKS Będzin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
3 - 2
0
0
0
2 kolejka
Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz
1 - 3
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
2 - 3
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom
0 - 3
0
0
0
Trefl Gdańsk - GKS Katowice
3 - 2
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin
3 - 1
0
0
0
3 kolejka
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
3 - 2
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom
0 - 3
0
0
0
Onico Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 - 1
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
0 - 3
0
0
0
4 kolejka
GKS Katowice - Cuprum Lubin
0 - 3
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - Onico Warszawa
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie
0 - 3
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
3 - 0
0
0
0
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel
2 - 3
0
0
0
5 kolejka
Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz
3 - 1
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
3 - 1
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin
0 - 3
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom
0 - 3
0
0
0
Onico Warszawa - GKS Katowice
3 - 1
0
0
0
6 kolejka
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 2
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom
1 - 3
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice
3 - 1
0
0
0
MKS Będzin - Cuprum Lubin
1 - 3
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
3 - 0
0
0
0
7 kolejka
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
3 - 0
0
0
0
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów
0 - 3
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz
3 - 0
0
0
0
MKS Będzin - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
2 - 3
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice
3 - 0
0
0
0
8 kolejka
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa
3 - 0
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice
3 - 1
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
1 - 3
0
0
0
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
2 - 3
0
0
0
9 kolejka
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
2 - 3
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
3 - 1
0
0
0
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk
0 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz
0 - 0
0
0
0
Onico Warszawa - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
0
0
0
10 kolejka
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 1
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
3 - 1
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin
2 - 3
0
0
0
MKS Będzin - GKS Katowice
2 - 3
0
0
0
11 kolejka
Cerrad Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
0 - 3
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz
3 - 2
0
0
0
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
2 - 3
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk
3 - 2
0
0
0
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów
3 - 0
0
0
0
Onico Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
0
0
0
12 kolejka
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
3 - 1
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie
2 - 3
0
0
0
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom
0 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa
2 - 3
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
3 - 0
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
13 kolejka
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin
3 - 1
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
0
0
0
MKS Będzin - Trefl Gdańsk
0 - 3
0
0
0
14 kolejka
Cuprum Lubin - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz
3 - 0
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice
1 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom
3 - 0
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
0 - 3
0
0
0
15 kolejka
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
0 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Trefl Gdańsk
3 - 1
0
0
0
Onico Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 2
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin
2 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 - 1
0
0
0
16 kolejka
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin
3 - 1
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa
3 - 1
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
0 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
0
0
0
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
0 - 3
0
0
0
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
2 - 3
0
0
0
17 kolejka
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz
3 - 1
0
0
0
Cuprum Lubin - GKS Katowice
3 - 1
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
3 - 1
0
0
0
Onico Warszawa - Cerrad Czarni Radom
3 - 0
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
3 - 1
0
0
0
18 kolejka
Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk
0 - 3
0
0
0
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
1 - 3
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 - 1
0
0
0
19 kolejka
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 - 0
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
0 - 3
0
0
0
Cuprum Lubin - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
3 - 1
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
2 - 3
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz
3 - 1
0
0
0
20 kolejka
Onico Warszawa - MKS Będzin
3 - 0
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 1
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
0 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
3 - 0
0
0
0
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
1 - 3
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
3 - 1
0
0
0
21 kolejka
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
3 - 1
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin
3 - 1
0
0
0
Cuprum Lubin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
0 - 3
0
0
0
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn
2 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz
3 - 1
0
0
0
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów
2 - 3
0
0
0
22 kolejka
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
3 - 2
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
0 - 3
0
0
0
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
1 - 3
0
0
0
23 kolejka
GKS Katowice - MKS Będzin
3 - 2
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
2 - 3
0
0
0
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk
3 - 0
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
3 - 0
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
0
0
0
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
1 - 3
0
0
0
24 kolejka
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
3 - 0
0
0
0
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice
3 - 1
0
0
0
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie
1 - 3
0
0
0
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa
1 - 3
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom
3 - 1
0
0
0
Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
1 - 3
0
0
0
25 kolejka
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
3 - 0
0
0
0
MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz
1 - 3
0
0
0
GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 - 3
0
0
0
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk
3 - 0
0
0
0
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn
3 - 0
0
0
0
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel
3 - 0
0
0
0
26 kolejka
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
1 - 3
0
0
0
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom
3 - 1
0
0
0
Onico Warszawa - Chemik Bydgoszcz
3 - 0
0
0
0
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
0 - 3
0
0
0
Trefl Gdańsk - MKS Będzin
2 - 3
0
0
0
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
3 - 1
0
0
0
top komentarze
newsy:
6 »
Ryszard Tarasiewicz now »
2 »
Kosta Runjaić przestał »
mecze:
15 »
Polski Cukier Kluczevia »
14 »
Gavia Choszczno-Olimp Z »
13 »
Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
13 »
Jedność Tuczno-Drzewiar »
13 »
Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
11 »
KS Dzikowo-Wrzos Borne »
11 »
Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
11 »
Biali Sądów-Błękitni II »
10 »
Wieża Postomino-Darłovi »
9 »
Pogoń Wierzchowo-Zawisz »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
5
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151689
• newsów:
78116
• użytkowników:
81085
• komentarzy:
1173061
• zdjęć:
895698
• relacji:
40608
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies