ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - I liga koszykarzy 2018/2019
I liga koszykarzy 2018/2019 ogółem dom wyjazd bezpo¶rednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  FutureNet ¦l±sk Wrocław 23 41 18 5 2109 / 1818 11 0 1066 / 846 7 5 1043 / 972 1 2 1 0 91 / 86
2.  Enea Astoria Bydgoszcz 24 41 17 7 2051 / 1860 9 3 1070 / 912 8 4 981 / 948 1 1 0 1 86 / 91
3.  Rawlplug Sokół Łańcut 24 40 16 8 2049 / 1950 9 3 1029 / 960 7 5 1020 / 990
4.  Jamalex Polonia 1912 Leszno 24 38 14 10 1926 / 1875 10 2 1013 / 911 4 8 913 / 964 3 6 3 0 256 / 241
5.  WKK Wrocław 24 38 14 10 1873 / 1889 11 1 1007 / 914 3 9 866 / 975 2 3 1 1 138 / 139
6.  GKS Tychy 24 38 14 10 2040 / 1940 9 3 1110 / 970 5 7 930 / 970 3 3 0 3 244 / 258
7.  STK Czarni Słupsk 24 36 12 12 1916 / 1871 7 5 983 / 892 5 7 933 / 979 3 6 3 0 231 / 190
8.  Górnik Trans.eu Wałbrzych 24 36 12 12 1781 / 1793 7 5 858 / 822 5 7 923 / 971 4 5 1 3 260 / 275
9.  Elektrobud-Investment Pruszków 24 36 12 12 1711 / 1715 8 4 878 / 836 4 8 833 / 879 3 4 1 2 184 / 210
10.  Pogoń Prudnik 24 35 11 13 1995 / 2006 10 2 1083 / 980 1 11 912 / 1026 2 3 1 1 178 / 173
11.  Biofarm Basket Poznań 24 35 11 13 1821 / 1876 8 4 917 / 886 3 9 904 / 990 2 3 1 1 173 / 178
12.  Polfarmex Kutno 24 33 9 15 1842 / 1950 6 6 928 / 909 3 9 914 / 1041 4 6 2 2 322 / 337
13.  Energa Kotwica Kołobrzeg 24 33 9 15 1941 / 2001 8 5 1069 / 1026 1 10 872 / 975 3 5 2 1 285 / 233
14.  KS Księżak Syntex Łowicz 24 33 9 15 1902 / 2098 8 4 1035 / 1009 1 11 867 / 1089 3 4 1 2 216 / 253
15.  AZS AGH Kraków 23 30 7 16 1815 / 1887 5 7 949 / 956 2 9 866 / 931 2 4 2 0 179 / 145
16.  SKK Siedlce 24 30 6 18 1953 / 2196 5 6 951 / 950 1 12 1002 / 1246 2 2 0 2 145 / 179
wyniki spotkań - I liga koszykarzy 2018/2019
  12345678910111213141516
1.  AZS AGH Kraków
 
2.  Biofarm Basket Poznań
 
3.  Elektrobud-Investment Pruszków
 
4.  Enea Astoria Bydgoszcz
 
5.  Energa Kotwica Kołobrzeg
 
6.  FutureNet ¦l±sk Wrocław
 
7.  GKS Tychy
 
8.  Górnik Trans.eu Wałbrzych
 
9.  Jamalex Polonia 1912 Leszno
 
10.  KS Księżak Syntex Łowicz
 
11.  Pogoń Prudnik
 
12.  Polfarmex Kutno
 
13.  Rawlplug Sokół Łańcut
 
14.  SKK Siedlce
 
15.  STK Czarni Słupsk
 
16.  WKK Wrocław
 
terminarz - I liga koszykarzy 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 85 - 90 0 0 0
AZS AGH Kraków - STK Czarni Słupsk 66 - 87 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 82 - 76 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 83 - 82 1 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Enea Astoria Bydgoszcz 73 - 84 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Elektrobud-Investment Pruszków 70 - 63 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Polfarmex Kutno 87 - 77 0 0 0
WKK Wrocław - SKK Siedlce 94 - 80 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Elektrobud-Investment Pruszków - FutureNet ¦l±sk Wrocław 56 - 81 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 56 - 76 2 0 1
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 76 - 85 0 0 0
WKK Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 91 - 76 0 0 0
Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 92 - 80 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 89 - 63 0 0 0
Polfarmex Kutno - GKS Tychy 61 - 75 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 - 66 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - STK Czarni Słupsk 76 - 71 0 0 0
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 82 - 79 0 0 0
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 72 - 86 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 - 82 0 0 0
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 93 - 74 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 85 - 109 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz 76 - 66 0 0 0
GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków 86 - 70 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 - 60 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AGH Kraków 75 - 66 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 84 - 88 1 0 0
Polfarmex Kutno - KS Księżak Syntex Łowicz 76 - 59 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - SKK Siedlce 75 - 57 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 93 - 62 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - GKS Tychy 94 - 61 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 103 - 64 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - WKK Wrocław 62 - 72 0 0 0
SKK Siedlce - FutureNet ¦l±sk Wrocław 102 - 104 0 0 0
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 80 - 83 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Elektrobud-Investment Pruszków 70 - 56 0 0 0
AZS AGH Kraków - Polfarmex Kutno 75 - 86 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 73 - 77 0 0 1
Pogoń Prudnik - STK Czarni Słupsk 83 - 93 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 62 - 82 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 89 - 78 0 0 0
Polfarmex Kutno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 77 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - AZS AGH Kraków 73 - 71 0 0 0
GKS Tychy - SKK Siedlce 91 - 74 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - FutureNet ¦l±sk Wrocław 77 - 100 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 89 - 88 0 0 0
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 78 1 0 3
Jamalex Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk 79 - 66 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Polfarmex Kutno 70 - 73 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment Pruszków 62 - 51 0 0 0
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 87 - 79 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Enea Astoria Bydgoszcz 90 - 92 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - GKS Tychy 75 - 82 0 0 0
SKK Siedlce - Jamalex Polonia 1912 Leszno 85 - 78 0 0 0
AZS AGH Kraków - FutureNet ¦l±sk Wrocław 97 - 88 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 68 - 90 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - STK Czarni Słupsk 100 - 76 0 0 0
SKK Siedlce - KS Księżak Syntex Łowicz 104 - 81 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 98 - 89 0 0 0
Polfarmex Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 87 - 85 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Biofarm Basket Poznań 67 - 61 0 0 0
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 112 - 102 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 91 - 78 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 72 - 58 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - FutureNet ¦l±sk Wrocław 62 - 72 0 0 0
AZS AGH Kraków - SKK Siedlce 94 - 72 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 97 - 80 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 73 - 65 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 - 74 0 0 0
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 89 - 66 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 62 - 76 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 86 - 94 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 101 - 80 0 0 1
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 73 - 95 0 0 0
Polfarmex Kutno - STK Czarni Słupsk 79 - 81 0 0 0
SKK Siedlce - Górnik Trans.eu Wałbrzych 81 - 95 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 72 - 64 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Pogoń Prudnik 75 - 88 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - AZS AGH Kraków 94 - 89 0 0 0
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 94 - 83 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 96 - 57 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 88 - 69 0 0 0
Pogoń Prudnik - FutureNet ¦l±sk Wrocław 87 - 80 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 99 - 84 1 0 2
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 93 - 90 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 80 - 60 0 0 0
AZS AGH Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 95 - 75 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Syntex Łowicz 68 - 72 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Polfarmex Kutno - WKK Wrocław 82 - 69 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 98 - 93 1 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 85 - 74 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 87 - 88 0 0 0
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 91 - 68 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań 85 - 82 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - STK Czarni Słupsk 96 - 83 0 0 0
AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 68 - 73 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Jamalex Polonia 1912 Leszno 62 - 78 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - AZS AGH Kraków 77 - 67 0 0 0
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 98 - 85 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 84 - 77 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Syntex Łowicz 98 - 66 1 1 1
Enea Astoria Bydgoszcz - FutureNet ¦l±sk Wrocław 86 - 91 0 0 0
STK Czarni Słupsk - GKS Tychy 72 - 76 0 0 1
WKK Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 71 - 68 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 70 - 72 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - WKK Wrocław 91 - 72 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Polfarmex Kutno 86 - 84 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 96 - 52 0 0 0
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 76 - 78 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik 89 - 80 0 0 0
SKK Siedlce - STK Czarni Słupsk 94 - 88 0 0 0
AZS AGH Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 79 - 70 0 0 1
15 kolejka relacja fotki komentarze
WKK Wrocław - GKS Tychy 74 - 67 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 95 - 80 0 0 1
Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 78 - 65 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 106 - 92 0 0 0
Pogoń Prudnik - AZS AGH Kraków 102 - 81 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - FutureNet ¦l±sk Wrocław 82 - 79 0 0 0
Polfarmex Kutno - Elektrobud-Investment Pruszków 82 - 87 0 0 0
STK Czarni Słupsk - KS Księżak Syntex Łowicz 96 - 73 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - KS Księżak Syntex Łowicz 100 - 73 0 0 0
STK Czarni Słupsk - AZS AGH Kraków 85 - 73 0 0 0
Polfarmex Kutno - FutureNet ¦l±sk Wrocław 63 - 90 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 89 - 97 0 0 0
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 87 - 88 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 71 - 86 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 65 - 73 0 0 0
SKK Siedlce - WKK Wrocław 98 - 84 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 93 - 86 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 90 - 76 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 - 77 2 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - WKK Wrocław 96 - 84 0 0 0
GKS Tychy - Polfarmex Kutno 115 - 74 0 0 0
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 64 - 84 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - STK Czarni Słupsk 64 - 74 0 0 0
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 73 - 91 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 95 - 77 0 0 0
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 100 - 80 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Syntex Łowicz 86 - 68 0 0 0
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 84 - 81 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 87 - 81 2 1 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - FutureNet ¦l±sk Wrocław 88 - 102 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 67 - 65 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Biofarm Basket Poznań 87 - 71 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 78 - 72 0 0 0
AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 82 0 0 0
SKK Siedlce - Elektrobud-Investment Pruszków 80 - 87 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - STK Czarni Słupsk 64 - 84 1 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 82 - 51 0 0 0
GKS Tychy - FutureNet ¦l±sk Wrocław 97 - 84 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 91 - 84 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - Polfarmex Kutno 91 - 79 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg 95 - 66 1 0 1
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 68 - 74 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 101 - 97 0 0 0
STK Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 67 - 59 0 0 0
WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 93 - 85 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Syntex Łowicz 64 - 58 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - SKK Siedlce 121 - 79 0 0 0
Polfarmex Kutno - AZS AGH Kraków 80 - 66 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
SKK Siedlce - GKS Tychy 89 - 71 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polfarmex Kutno 82 - 63 0 0 0
AZS AGH Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków 64 - 75 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 84 - 78 0 0 0
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 103 - 89 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 123 - 88 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 79 - 68 1 0 1
STK Czarni Słupsk - Jamalex Polonia 1912 Leszno 88 - 67 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 104 - 93 0 0 1
Polfarmex Kutno - Biofarm Basket Poznań 63 - 64 0 0 0
GKS Tychy - KS Księżak Syntex Łowicz 95 - 77 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 - 68 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - STK Czarni Słupsk 86 - 59 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 81 - 86 0 0 0
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 70 - 67 0 0 0
06-03   FutureNet ¦l±sk Wrocław - AZS AGH Kraków 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 76 - 90 0 0 0
STK Czarni Słupsk - WKK Wrocław 71 - 73 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment Pruszków 45 - 79 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno 102 - 80 1 0 0
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 95 - 88 0 0 0
KS Księżak Syntex Łowicz - SKK Siedlce 103 - 84 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 94 - 84 0 0 0
Górnik Trans.eu Wałbrzych - FutureNet ¦l±sk Wrocław 75 - 72 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik 82 - 76 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk 92 - 71 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 79 - 61 2 0 3
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 88 - 76 0 0 0
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88 - 87 0 0 0
WKK Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 70 - 86 0 0 0
SKK Siedlce - AZS AGH Kraków 73 - 85 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 86 - 70 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
23-02 16:00  Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 0 0 0
23-02 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKK Siedlce 0 0 0
23-02 17:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
23-02 17:30  Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
23-02 18:00  WKK Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 0 0 0
23-02 18:00  STK Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 0 0 0
23-02 19:30  AZS AGH Kraków - KS Księżak Syntex Łowicz 0 0 0
24-02 17:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - FutureNet ¦l±sk Wrocław 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
02-03   SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 0 0 0
02-03   FutureNet ¦l±sk Wrocław - Pogoń Prudnik 0 0 0
02-03   Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 0 0 0
02-03   Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Kraków 0 0 0
02-03   GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
02-03   Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk 0 0 0
02-03   KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
02-03   Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
09-03   WKK Wrocław - Polfarmex Kutno 0 0 0
09-03   SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
09-03   Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 0 0 0
09-03   Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 0 0 0
09-03   Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 0 0 0
09-03   Pogoń Prudnik - GKS Tychy 0 0 0
09-03   Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
09-03   STK Czarni Słupsk - FutureNet ¦l±sk Wrocław 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
16-03   AZS AGH Kraków - Biofarm Basket Poznań 0 0 0
16-03   SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 0 0 0
16-03   FutureNet ¦l±sk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 0 0 0
16-03   Jamalex Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
16-03   Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
16-03   GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 0 0 0
16-03   Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 0 0 0
16-03   KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
23-03   WKK Wrocław - FutureNet ¦l±sk Wrocław 0 0 0
23-03   Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 0 0 0
23-03   Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 0 0 0
23-03   Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 0 0 0
23-03   Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 0 0 0
23-03   Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 0 0 0
23-03   Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 0 0 0
23-03   STK Czarni Słupsk - SKK Siedlce 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
31-03 18:00  Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 0 0 0
31-03 18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
31-03 18:00  AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik 0 0 0
31-03 18:00  KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk 0 0 0
31-03 18:00  SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 0 0 0
31-03 18:00  GKS Tychy - WKK Wrocław 0 0 0
31-03 18:00  FutureNet ¦l±sk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 0 0 0
31-03 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Mroczek: Będziemy infor »
3 » Orzeł poszukuje
2 » Jedno¶ć-Ikar szuka spar »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sęp Brzesko poszukuje  »
2 » Komunikat organizacyjny »
2 » Sparingi drużyn okręgów »
2 » Mroczek: Czas zmian nad »
1 » Pi±te miejsce Pli¶, rek »
1 » Merkury wycofuje się z  »
mecze:
31 » Osadnik My¶libórz-D±b D »
16 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
6 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
4 » Astra Ustronie Morskie- »
3 » Gryf Dobrowo-Syrena-Gro »
3 » Gala Plebiscytu Piłkarz »
3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Energa Kotwica Kołobrze »
3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
2 » Hutnik Szczecin-Vielgov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
royal447 tasia
go¶ci: 606
statystyki portalu
• drużyn: 2761
• imprez: 113613
• newsów: 71076
• użytkowników: 69694
• komentarzy: 1064197
• zdjęć: 761734
• relacji: 37576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies