ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
terminarz - Puchar Polski 2018/2019
wersja do druku
runda wstępna relacja fotki komentarze
Znicz Pruszków - Wisła Puławy 1 - 2 0 0 0
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 2 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - MKS Kluczbork 1 - 2 1 0 16
ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 6 - 5 1 0 2
1 runda relacja fotki komentarze
ŁKS Łódź - Lech Poznań 0 - 1 0 0 0
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia 0 - 3 0 0 0
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn 1 - 3 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock 1 - 4 0 0 0
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów 0 - 8 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 0 - 1 0 0 0
Pogoń Siedlce - Stal Mielec 2 - 1 0 0 0
Ruch Chorzów - Odra Opole 1 - 5 0 0 0
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5 - 6 0 0 0
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0 - 3 0 0 0
Resovia Rzeszów - Warta Poznań 2 - 0 0 0 0
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 1 - 0 0 0 0
Elana Toruń - Drutex-Bytovia Bytów 1 - 3 0 0 0
ROW 1964 Rybnik - Cracovia Kraków 1 - 3 0 0 0
Legionovia Legionowo - GKS Tychy 2 - 1 0 0 0
UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki 0 - 1 0 0 0
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin 3 - 2 0 0 0
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok 0 - 1 0 0 0
GKS Drwinia - Wisła Puławy 0 - 1 0 0 0
Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 4 0 0 0
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice 0 - 7 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice 1 - 3 2 0 2
Polonia Środa Wlkp. - Radomiak Radom 4 - 3 0 0 0
GKS 1962 Jastrzębie - Piast Gliwice 1 - 2 0 0 0
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 0 0 0
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 0 - 3 0 0 0
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków 7 - 6 0 0 1
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 5 - 4 4 0 19
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 5 - 3 0 0 0
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze 0 - 9 0 0 0
Wisła Sandomierz - Korona Kielce 3 - 2 0 0 0
Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa 0 - 4 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
6 » Najlepsi strzelcy
2 » Koncepcja stadionu w Sk »
1 » Drugie miejsce Kaskady  »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
39 » Piast Karsko-Ina Ińsko
29 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
26 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
25 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
23 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
17 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
17 » MKP Szczecinek-Hutnik S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Catek17 PAPUGA73
gości: 935
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111014
• newsów: 70135
• użytkowników: 67964
• komentarzy: 1057860
• zdjęć: 753953
• relacji: 37063
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies