ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2018/2019
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Orzeł Pęzino 6 - 4 0 0 2
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 1 - 3 0 0 0
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 4 - 2 0 0 0
Światowid 63 II Łobez - Sowianka Sowno 1 - 6 0 0 0
Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 7 0 8 0
Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki 1 - 0 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice 0 - 6 0 0 0
Pionier Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 4 0 0 1
WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe 4 - 2 0 0 3
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 4 - 2 0 0 3
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 4 - 6 0 0 0
Hanza Goleniów - Promień Mosty 3 - 1 0 0 0
Koral Mostkowo - Zootechnik Kołbacz 3 - 5 0 0 0
Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 4 0 0 0
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 1
Sokół Sokoliniec - Aquila Szczecin 2 - 5 0 102 1
Merkury Nowogródek Pom. - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 4
Tywa Swobnica - Iskra Banie 0 - 14 0 25 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 0 0 0
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 0 - 4 0 0 0
Sparta II Gryfice - Bałtyk Gostyń 3 - 6 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 2 - 7 0 0 0
Santos Sarbinowo - wolny los  
Wicher Przelewice - GKS Golenice 5 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 6 - 5 0 0 1
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 3 - 0 0 35 2
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 2 - 3 0 0 0
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko 5 - 4 0 0 0
Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica 0 - 4 0 0 0
Sparta Sobiemyśl - Grot Gardno 0 - 3 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów 0 - 7 0 0 2
Zieloni Wyszobór - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 14 0 0 0
Sowianka Sowno - Wicher Brojce 0 - 11 0 0 0
Hanza Goleniów - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar Dziwnów 1 - 4 0 0 0
Bizon Cerkwica - Flota Świnoujście 1 - 14 0 0 1
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 4 - 5 0 40 0
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - Ina Ińsko 4 - 0 0 0 0
Dęby Rogowo - Masovia Maszewo 0 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Kobylanka - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 4 1
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard 4 - 2 0 1 0
Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 7 0 0 0
SALOS Szczecin - Mewa Resko 0 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 1
Czarni 44 Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 1
Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 0
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 3 - 2 0 144 0
KP Przecław - Błękit Pniewo 0 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 - 4 0 0 0
WODR Barzkowice - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 5
Orzeł Małkocin - Unia Dolice 1 - 2 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 0
Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce 0 - 2 0 0 0
Świt Barnimie - Biali Sądów 1 - 6 0 49 0
Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany 2 - 3 0 0 0
Grot Gardno - Odra Chojna 1 - 5 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 2 - 3 0 0 1
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 8
Ina Nadarzyn - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 2
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Kłos Pełczyce 1 - 5 0 0 0
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 1 - 4 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
Santos Sarbinowo - Piast Karsko 0 - 4 0 0 0
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Gavia Choszczno 4 - 3 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 0 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - SCRS Barlinek 2 - 1 0 0 0
Iskierka Szczecin - Znicz Niedźwiedź 6 - 1 0 0 0
3 runda relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 1
Polonia Płoty - Wicher Brojce 3 - 4 0 0 0
Jantar Dziwnów - Flota Świnoujście 0 - 1 0 35 1
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 1 - 0 0 0 0
Dąb Dębice - Światowid 63 Łobez 2 - 4 0 0 11
Zjednoczeni Kobylanka - Masovia Maszewo 2 - 3 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 4 0 1 0
Mewa Resko - Iskierka Szczecin 2 - 6 0 0 0
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 9 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 6 - 7 0 0 0
Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek 3 - 2 0 47 1
Unia Dolice - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 3
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 0
Biali Sądów - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 0
Iskra Banie - Zieloni Zielin 3 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Kłos Pełczyce 3 - 5 0 0 13
Rurzyca Nawodna - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 0
Stal Lipiany - wolny los  
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 6 - 5 0 0 6
Wicher Przelewice - Odra Chojna 2 - 5 0 0 0
4 runda relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Pogoń II Szczecin 0 - 1 1 142 1
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 2 - 5 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 0
Stal Lipiany - Ina Goleniów 5 - 3 0 0 3
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 3 - 4 0 0 0
Unia Dolice - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 2
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 0 0 7
Sparta Gryfice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 0 0 0
Piast Karsko - Hutnik Szczecin 6 - 3 0 1 32
Odra Chojna - Orkan Suchań 3 - 6 0 0 10
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 1 - 3 0 0 3
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1 - 5 0 0 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Świt Szczecin 0 - 8 1 1 2
Światowid 63 Łobez - Chemik Police 0 - 7 0 0 6
Błękit Pniewo - Vineta Wolin 0 - 2 1 0 3
Iskra Banie - Flota Świnoujście 0 - 6 0 2 30
5 runda relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin 2 - 3 0 0 0
Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 - 3 1 0 5
Stal Lipiany - Chemik Police 0 - 4 0 0 10
Unia Dolice - Sparta Węgorzyno 0 - 3 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 0 0
Piast Karsko - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 0 0
Orkan Suchań - Błękitni II Stargard 1 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 5 1 0 1
6 runda relacja fotki komentarze
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin 0 - 3 0 2 1
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 5 0 51 3
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 1 - 3 0 0 0
Błękitni II Stargard - Pogoń II Szczecin 3 - 3 0 0 1
1/4 finału relacja fotki komentarze
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 0 - 7 1 72 6
Błękitni II Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 1 63 8
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 - 4 0 0 0
Chemik Police - Gwardia Koszalin 5 - 1 0 49 2
1/2 finału relacja fotki komentarze
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 2 - 0 1 0 6
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1 - 0 1 0 1
finał relacja fotki komentarze
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 1 50 3
 
top komentarze
newsy:
18 » Majewski odchodzi z Pog »
6 » Konstantinos Triantafyl »
4 » Fojut został Nafciarzem
4 » W sobotę start przygoto »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » PGE sponsorem Spójni
1 » Lisek z minimum na Igrz »
1 » Ben McCauley zawodnikie »
1 » Praca w Chemiku to wyró »
1 » Główka powalczy na Łotw »
mecze:
136 » Iskierka Szczecin-Biali »
102 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
97 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
60 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
54 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
28 » Drawa Drawno-Piast Kars »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
28 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
27 » Bałtyk Gostyń-Jastrząb  »
23 » Remor Recz-Sokół Sokoli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Archeolog JanLaguna
Wiktorka1
gości: 986
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115397
• newsów: 71853
• użytkowników: 70010
• komentarzy: 1077531
• zdjęć: 776999
• relacji: 37987
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies