ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2018/2019
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin - Orzeł Pęzino 6 - 4 0 0 2
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 1 - 3 0 0 0
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 4 - 2 0 0 0
Światowid 63 II Łobez - Sowianka Sowno 1 - 6 0 0 0
Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 7 0 8 0
Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki 1 - 0 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice 0 - 6 0 0 0
Pionier Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 4 0 0 1
WODR Barzkowice - Radowia Radowo Małe 4 - 2 0 0 3
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 4 - 2 0 0 3
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 4 - 6 0 0 0
Hanza Goleniów - Promień Mosty 3 - 1 0 0 0
Koral Mostkowo - Zootechnik Kołbacz 3 - 5 0 0 0
Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 4 0 0 0
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 1
Sokół Sokoliniec - Aquila Szczecin 2 - 5 0 102 1
Merkury Nowogródek Pom. - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 4
Tywa Swobnica - Iskra Banie 0 - 14 0 25 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 0 0 0
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 0 - 4 0 0 0
Sparta II Gryfice - Bałtyk Gostyń 3 - 6 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 2 - 7 0 0 0
Santos Sarbinowo - wolny los  
Wicher Przelewice - GKS Golenice 5 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 6 - 5 0 0 1
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 3 - 0 0 35 2
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 2 - 3 0 0 0
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko 5 - 4 0 0 0
Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica 0 - 4 0 0 0
Sparta Sobiemyśl - Grot Gardno 0 - 3 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów 0 - 7 0 0 2
Zieloni Wyszobór - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 14 0 0 0
Sowianka Sowno - Wicher Brojce 0 - 11 0 0 0
Hanza Goleniów - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar Dziwnów 1 - 4 0 0 0
Bizon Cerkwica - Flota Świnoujście 1 - 14 0 0 1
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 4 - 5 0 40 0
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - Ina Ińsko 4 - 0 0 0 0
Dęby Rogowo - Masovia Maszewo 0 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Kobylanka - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 4 1
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard 4 - 2 0 1 0
Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 7 0 0 0
SALOS Szczecin - Mewa Resko 0 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 1
Czarni 44 Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 1
Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 0
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 3 - 2 0 144 0
KP Przecław - Błękit Pniewo 0 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 - 4 0 0 0
WODR Barzkowice - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 5
Orzeł Małkocin - Unia Dolice 1 - 2 0 0 2
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 0
Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce 0 - 2 0 0 0
Świt Barnimie - Biali Sądów 1 - 6 0 49 0
Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany 2 - 3 0 0 0
Grot Gardno - Odra Chojna 1 - 5 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 2 - 3 0 0 1
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 8
Ina Nadarzyn - Drawa Drawno 3 - 0 0 0 2
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Kłos Pełczyce 1 - 5 0 0 0
Piast Piaseczno - Polonia Giżyn 1 - 4 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
Santos Sarbinowo - Piast Karsko 0 - 4 0 0 0
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz 0 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Gavia Choszczno 4 - 3 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 0 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - SCRS Barlinek 2 - 1 0 0 0
Iskierka Szczecin - Znicz Niedźwiedź 6 - 1 0 0 0
3 runda relacja fotki komentarze
Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 0 1
Polonia Płoty - Wicher Brojce 3 - 4 0 0 0
Jantar Dziwnów - Flota Świnoujście 0 - 1 0 35 1
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 1 - 0 0 0 0
Dąb Dębice - Światowid 63 Łobez 2 - 4 0 0 11
Zjednoczeni Kobylanka - Masovia Maszewo 2 - 3 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 4 0 1 0
Mewa Resko - Iskierka Szczecin 2 - 6 0 0 0
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 9 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 6 - 7 0 0 0
Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek 3 - 2 0 47 1
Unia Dolice - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 3
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 0
Biali Sądów - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 0
Iskra Banie - Zieloni Zielin 3 - 0 0 0 1
Ina Nadarzyn - Kłos Pełczyce 3 - 5 0 0 13
Rurzyca Nawodna - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 0
Stal Lipiany - wolny los  
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 6 - 5 0 0 6
Wicher Przelewice - Odra Chojna 2 - 5 0 0 0
4 runda relacja fotki komentarze
01-12 13:00  Wicher Brojce - Pogoń II Szczecin 0 0 0
01-12 13:00  Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
01-12 13:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Świt Szczecin 0 0 0
01-12 13:00  Błękit Pniewo - Vineta Wolin 0 0 0
01-12 13:00  Rurzyca Nawodna - Stal Szczecin 0 0 0
01-12 13:00  Iskra Banie - Flota Świnoujście 0 0 0
01-12 13:00  Stal Lipiany - Ina Goleniów 0 0 0
01-12 13:00  Światowid 63 Łobez - Chemik Police 0 0 0
01-12 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 0 0 0
01-12 13:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń 0 0 0
01-12 13:00  Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 0 0 0
01-12 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
01-12 13:00  Sparta Gryfice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
01-12 13:00  Piast Karsko - Hutnik Szczecin 0 0 0
01-12 13:00  Odra Chojna - Orkan Suchań 0 0 0
01-12 13:00  Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
6 » Najlepsi strzelcy
1 » Drugie miejsce Kaskady  »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
39 » Piast Karsko-Ina Ińsko
30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
26 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
25 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
23 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
18 » MKP Szczecinek-Hutnik S »
17 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
arti15 Bengoro
fanrega09 gagarin
Peziniak77... PrzemoDzis...
gości: 670
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111015
• newsów: 70142
• użytkowników: 67965
• komentarzy: 1057875
• zdjęć: 754098
• relacji: 37066
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies