ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - WLJ Młodszych 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Chemik Police 10 28 9 1 0 54 / 5 5 0 0 31 / 3 4 1 0 23 / 2
2.  Akademia Pogoń Szczecin 11 26 8 2 1 57 / 11 5 1 0 38 / 4 3 1 1 19 / 7
3.  FASE II Szczecin 9 25 8 1 0 50 / 5 5 0 0 31 / 1 3 1 0 19 / 4
4.  Bałtyk Koszalin 11 23 7 2 2 47 / 17 4 1 1 29 / 8 3 1 1 18 / 9
5.  Orzeł 2010 Wałcz 11 21 6 3 2 23 / 10 4 2 0 12 / 2 2 1 2 11 / 8
6.  Gwardia Koszalin 11 20 6 2 3 28 / 21 4 1 1 20 / 11 2 1 2 8 / 10
7.  Vineta Wolin 11 19 6 1 4 27 / 32 4 0 2 18 / 16 2 1 2 9 / 16
8.  Błękitni Stargard 11 18 5 3 3 28 / 17 3 2 1 14 / 9 2 1 2 14 / 8
9.  Prawobrzeże Szczecin 11 11 3 2 6 19 / 35 3 0 2 13 / 12 0 2 4 6 / 23 1 3 1 0 0 3 / 1
10.  SALOS Szczecin 10 11 2 5 3 27 / 17 1 3 1 12 / 8 1 2 2 15 / 9
11.  Świt Szczecin 11 11 3 2 6 18 / 37 3 1 1 13 / 10 0 1 5 5 / 27 1 0 0 0 1 1 / 3
12.  AP Kotwica Kołobrzeg 10 10 3 1 6 10 / 37 2 1 1 6 / 9 1 0 5 4 / 28
13.  Energetyk Gryfino 10 8 2 2 6 10 / 20 1 1 2 7 / 10 1 1 4 3 / 10 2 6 2 0 0 4 / 2
14.  Arkonia Szczecin 10 8 2 2 6 16 / 22 1 1 2 4 / 9 1 1 4 12 / 13 2 3 1 0 1 3 / 3
15.  Gavia Choszczno 11 8 2 2 7 14 / 35 2 1 3 7 / 21 0 1 4 7 / 14 2 0 0 0 2 4 / 6
16.  Stal Szczecin 10 7 2 1 7 10 / 36 2 1 3 8 / 13 0 0 4 2 / 23
17.  Barlinecka Akademia Futbolu 9 6 2 0 7 7 / 43 1 0 4 5 / 27 1 0 3 2 / 16
18.  Football Academy Szczecin 11 6 2 0 9 12 / 57 2 0 2 5 / 11 0 0 7 7 / 46
wyniki spotkań - WLJ Młodszych 2018/2019
  123456789101112131415161718
1.  Akademia Pogoń Szczecin
 
        
2.  AP Kotwica Kołobrzeg 
 
         
3.  Arkonia Szczecin  
 
       
4.  Bałtyk Koszalin  
 
      
5.  Barlinecka Akademia Futbolu   
 
     
6.  Błękitni Stargard   
 
     
7.  Chemik Police     
 
    
8.  Energetyk Gryfino   
 
      
9.  FASE II Szczecin       
 
  
10.  Football Academy Szczecin   
 
      
11.  Gavia Choszczno     
 
   
12.  Gwardia Koszalin     
 
   
13.  Orzeł 2010 Wałcz    
 
    
14.  Prawobrzeże Szczecin        
 
 
15.  SALOS Szczecin        
 
16.  Stal Szczecin      
 
  
17.  Świt Szczecin         
 
18.  Vineta Wolin        
 
terminarz - WLJ Młodszych 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin 13 - 0 0 0 0
18-08   Barlinecka Akademia Futbolu - FASE II Szczecin 0 0 0
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin 3 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Energetyk Gryfino 2 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 5 - 4 0 0 1
SALOS Szczecin - Chemik Police 1 - 3 0 0 0
Gavia Choszczno - Świt Szczecin 4 - 3 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
22-08   FASE II Szczecin - Stal Szczecin 0 0 0
22-08   Football Academy Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin 0 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin 2 - 4 0 0 0
Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 10 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 0
Chemik Police - Akademia Pogoń Szczecin 4 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 3 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 4 - 0 0 0 0
Barlinecka Akademia Futbolu - Chemik Police 0 - 10 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 5 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - FASE II Szczecin 0 - 6 0 0 0
Gavia Choszczno - Prawobrzeże Szczecin 1 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Football Academy Szczecin 4 - 1 0 0 0
Akademia Pogoń Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 1 0 0 0
24-10 14:00  SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Football Academy Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 7 0 0 0
SALOS Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 2 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 0 - 0 0 0 0
FASE II Szczecin - Vineta Wolin 8 - 0 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Barlinecka Akademia Futbolu 3 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 4 0 0 0
Arkonia Szczecin - Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 0
Chemik Police - Stal Szczecin 9 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 1 - 4 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 6 - 0 0 0 0
Gavia Choszczno - FASE II Szczecin 0 - 8 0 0 0
Błękitni Stargard - Chemik Police 0 - 0 0 0 0
Barlinecka Akademia Futbolu - SALOS Szczecin 1 - 12 0 0 2
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Football Academy Szczecin 7 - 4 0 0 0
Akademia Pogoń Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 3 - 1 0 0 0
FASE II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 - 1 0 0 0
Football Academy Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 1 0 0 0
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 0 0 0
Akademia Pogoń Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu 10 - 0 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Błękitni Stargard 1 - 0 0 0 0
Chemik Police - Vineta Wolin 3 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 5 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 4 - 3 0 0 0
Bałtyk Koszalin - FASE II Szczecin 3 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Prawobrzeże Szczecin 2 - 2 0 0 0
Gavia Choszczno - Chemik Police 0 - 7 0 0 0
Barlinecka Akademia Futbolu - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 0 0 0
Gwardia Koszalin - Football Academy Szczecin 7 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 2 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 4 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł 2010 Wałcz - Gavia Choszczno 4 - 0 0 0 0
Barlinecka Akademia Futbolu - Stal Szczecin 1 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 0 0
Chemik Police - Gwardia Koszalin 5 - 0 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 4 - 3 0 0 0
Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 3 0 0 0
Akademia Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 4 - 1 0 0 0
FASE II Szczecin - Świt Szczecin 5 - 0 0 0 0
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Football Academy Szczecin 4 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 1 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - FASE II Szczecin 1 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 0 0
Gavia Choszczno - SALOS Szczecin 2 - 1 0 0 0
Vineta Wolin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 6 0 0 0
Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz 1 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Barlinecka Akademia Futbolu 3 - 1 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł 2010 Wałcz - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 0
Barlinecka Akademia Futbolu - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 1 - 6 0 0 0
Chemik Police - Świt Szczecin 10 - 0 0 0 0
Football Academy Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 0
Akademia Pogoń Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 0
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 5 0 0 0
FASE II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 7 - 0 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 4 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg 6 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 5 0 0 0
Vineta Wolin - Stal Szczecin 6 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 4 - 0 0 0 0
Gavia Choszczno - Barlinecka Akademia Futbolu 0 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Szczecin - Football Academy Szczecin 5 - 1 0 0 0
27-10 11:00  Energetyk Gryfino - Chemik Police 0 0 0
28-10 12:00  Arkonia Szczecin - FASE II Szczecin 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
20-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - FASE II Szczecin 0 0 0
20-10 11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Energetyk Gryfino 0 0 0
20-10 11:00  Barlinecka Akademia Futbolu - Gwardia Koszalin 0 0 0
20-10 16:00  Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0 0 0
21-10 11:00  Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 0 0 0
21-10 12:30  Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin 0 0 0
21-10 14:00  SALOS Szczecin - Świt Szczecin 0 0 0
21-10 15:00  Stal Szczecin - Gavia Choszczno 0 0 0
21-10 16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
FASE II Szczecin - Football Academy Szczecin 6 - 0 0 0 0
26-10 17:30  Świt Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 0 0
27-10   Bałtyk Koszalin - Barlinecka Akademia Futbolu 0 0 0
27-10 11:00  Gavia Choszczno - Błękitni Stargard 0 0 0
27-10 11:00  Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 0 0 0
27-10 11:00  Prawobrzeże Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 0 0 0
28-10 11:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 0 0
28-10 13:00  Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 0 0 0
28-10 14:00  Vineta Wolin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
03-11   AP Kotwica Kołobrzeg - Football Academy Szczecin 0 0 0
03-11   Chemik Police - FASE II Szczecin 0 0 0
03-11   Orzeł 2010 Wałcz - Arkonia Szczecin 0 0 0
03-11   SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 0 0
03-11   Akademia Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
03-11   Barlinecka Akademia Futbolu - Świt Szczecin 0 0 0
03-11   Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
03-11   Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 0 0 0
03-11   Vineta Wolin - Gavia Choszczno 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
10-11   Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
10-11   Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 0 0 0
10-11   Świt Szczecin - Stal Szczecin 0 0 0
10-11   Energetyk Gryfino - Barlinecka Akademia Futbolu 0 0 0
10-11   Prawobrzeże Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 0 0
10-11   Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 0 0
10-11   FASE II Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 0 0 0
10-11   Football Academy Szczecin - Chemik Police 0 0 0
10-11   Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
17-11   AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 0 0
17-11   Orzeł 2010 Wałcz - Football Academy Szczecin 0 0 0
17-11   SALOS Szczecin - FASE II Szczecin 0 0 0
17-11   Akademia Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 0 0 0
17-11   Barlinecka Akademia Futbolu - Prawobrzeże Szczecin 0 0 0
17-11   Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
17-11   Błękitni Stargard - Świt Szczecin 0 0 0
17-11   Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
17-11   Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
24-11   Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
24-11   Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 0 0 0
24-11   Świt Szczecin - Vineta Wolin 0 0 0
24-11   Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard 0 0 0
24-11   Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin 0 0 0
24-11   Arkonia Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu 0 0 0
24-11   FASE II Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 0 0
24-11   Football Academy Szczecin - SALOS Szczecin 0 0 0
24-11   Chemik Police - Orzeł 2010 Wałcz 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
4 » Najlepsi strzelcy
3 » Nowy przetarg na stadio »
3 » Nowy stadion dla Polic
1 » Drugie miejsce Kaskady  »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Sparta Skalin grająca w »
mecze:
33 » Piast Karsko-Ina Ińsko
28 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
24 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
24 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
22 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
22 » Wicher Brojce-Pomorzani »
21 » Korona Człopa-Sława Sła »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
18 » MKP Szczecinek-Hutnik S »
17 » Orkan Suchań-Piast Kars »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 413
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111015
• newsów: 70142
• użytkowników: 67966
• komentarzy: 1057916
• zdjęć: 754080
• relacji: 37066
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies