ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - C klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sekwoja Brwice 7 18 6 0 1 23 / 7 3 0 0 11 / 3 3 0 1 12 / 4
2.  Polonia Gryfino 7 14 4 2 1 24 / 11 3 0 0 10 / 2 1 2 1 14 / 9
3.  Sokół Różańsko 7 12 3 3 1 15 / 11 2 2 0 8 / 3 1 1 1 7 / 8
4.  Sparta Sobiemyśl 6 12 4 0 2 12 / 8 3 0 1 10 / 4 1 0 1 2 / 4
5.  Ogniwo II Babinek 7 10 3 1 3 19 / 20 2 1 0 10 / 5 1 0 3 9 / 15
6.  Tywa Swobnica 7 9 2 3 2 18 / 20 1 1 1 9 / 10 1 2 1 9 / 10
7.  Wicher Steklno 6 8 2 2 2 8 / 9 1 1 1 5 / 5 1 1 1 3 / 4
8.  Zryw Góralice 7 7 2 1 4 11 / 19 1 1 2 7 / 13 1 0 2 4 / 6
9.  Iskra II Banie 7 6 2 0 5 14 / 17 2 0 2 12 / 8 0 0 3 2 / 9
10.  Chrobry Boleszkowice 7 0 0 0 7 3 / 25 0 0 3 1 / 11 0 0 4 2 / 14
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do A klasy
  • Drużyny, które zajmą 2. miejsca lub niższe w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do B klasy
  • LUKS Krzywin zastąpił w gr. 4 szczecińskiej B klasy Pro-Team Żarczyn, który wycofał się z rozgrywek
  • Orkan Rów wycofał się tuż przed startem rozgrywek
  • wyniki spotkań - C klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
      12345678910
    1.  Chrobry Boleszkowice
     
         
    2.  Iskra II Banie
     
        
    3.  Ogniwo II Babinek 
     
        
    4.  Polonia Gryfino
     
         
    5.  Sekwoja Brwice 
     
        
    6.  Sokół Różańsko   
     
     
    7.  Sparta Sobiemyśl  
     
      
    8.  Tywa Swobnica   
     
      
    9.  Wicher Steklno    
     
    10.  Zryw Góralice    
     
    terminarz - C klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Steklno - Sekwoja Brwice 0 - 3 0 0 0
    Sparta Sobiemyśl - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 0 0 4
    Iskra II Banie - Ogniwo II Babinek 5 - 3 0 0 0
    Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 2 - 2 0 0 0
    Zryw Góralice - Tywa Swobnica 2 - 2 0 0 1
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 2 0 0 1
    Zryw Góralice - Iskra II Banie 4 - 1 0 0 2
    Sekwoja Brwice - Sparta Sobiemyśl 3 - 0 0 0 1
    Tywa Swobnica - Polonia Gryfino 3 - 3 0 0 0
    Chrobry Boleszkowice - Sokół Różańsko 1 - 4 0 0 1
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Steklno - Zryw Góralice 3 - 0 0 0 0
    Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 0 0 0
    Sparta Sobiemyśl - Ogniwo II Babinek 1 - 3 0 0 0
    Iskra II Banie - Tywa Swobnica 3 - 4 0 0 0
    Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice 3 - 0 0 0 7
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 1 - 2 0 0 1
    Ogniwo II Babinek - Sokół Różańsko 3 - 3 0 0 0
    Iskra II Banie - Wicher Steklno 0 - 1 0 1 1
    Sekwoja Brwice - Polonia Gryfino 4 - 1 0 0 0
    Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 5 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Steklno - Tywa Swobnica 2 - 2 0 0 0
    Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek 5 - 1 0 0 0
    Sparta Sobiemyśl - Iskra II Banie 3 - 0 0 0 0
    Sokół Różańsko - Zryw Góralice 3 - 1 0 0 0
    Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 0 - 4 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice 1 - 5 0 0 0
    Ogniwo II Babinek - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 0 0 0
    Zryw Góralice - Polonia Gryfino 0 - 8 0 0 0
    Iskra II Banie - Sokół Różańsko 4 - 0 0 1 0
    03-11 15:00  Wicher Steklno - Sparta Sobiemyśl 0 0 2
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Gryfino - Iskra II Banie 2 - 1 0 0 0
    Sparta Sobiemyśl - Tywa Swobnica 3 - 1 0 23 0
    Sokół Różańsko - Wicher Steklno 0 - 0 0 0 0
    Sekwoja Brwice - Ogniwo II Babinek 4 - 2 0 0 0
    Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 0 - 3 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10 16:00  Wicher Steklno - Polonia Gryfino 0 0 0
    21-10 14:00  Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 0 0 0
    21-10 14:00  Iskra II Banie - Chrobry Boleszkowice 0 0 2
    21-10 14:00  Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko 0 0 0
    04-11 14:00  Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10   Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice 0 0 0
    27-10 16:00  Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl 0 0 0
    28-10 14:00  Sekwoja Brwice - Iskra II Banie 0 0 0
    28-10 15:00  Sokół Różańsko - Tywa Swobnica 0 0 0
    28-10 16:00  Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Delev oraz Pogoń ukara »
    5 » Nowy przetarg na stadio »
    5 » Nowy stadion dla Polic
    3 » Kara dla Spasa Deleva w »
    2 » Najlepsi strzelcy
    1 » Drugie miejsce Kaskady  »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    mecze:
    31 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    27 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    24 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
    24 » Orkan Suchań-Piast Kars »
    23 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    21 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    20 » Dąb Dębno-Odra Chojna
    20 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    20 » Syrena-Grot Rymań-Wiche »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    MatinaWole... skubi
    szpiegu111...
    gości: 1198
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111016
    • newsów: 70163
    • użytkowników: 67968
    • komentarzy: 1058019
    • zdjęć: 754127
    • relacji: 37077
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies