ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - C klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Podlesie Sowno 16 36 11 3 2 52 / 23 5 2 1 19 / 9 6 1 1 33 / 14 4 8 2 2 0 12 / 9
2.  Orkan II Suchań 16 36 11 3 2 47 / 24 7 1 0 25 / 8 4 2 2 22 / 16 4 5 1 2 1 10 / 9
3.  Zjednoczeni Wapnica 16 36 12 0 4 55 / 33 7 0 1 32 / 20 5 0 3 23 / 13 4 3 1 0 3 8 / 12
4.  Dęby Rogowo 16 25 8 1 7 38 / 45 5 1 2 26 / 19 3 0 5 12 / 26
5.  Sparta Skalin 16 19 6 1 9 51 / 50 4 1 3 30 / 23 2 0 6 21 / 27 2 3 1 0 1 6 / 3
6.  Zenit Koszewo 16 19 6 1 9 27 / 39 3 0 5 12 / 19 3 1 4 15 / 20 2 3 1 0 1 3 / 6
7.  Sokół II Pyrzyce 16 18 6 0 10 29 / 50 4 0 4 16 / 23 2 0 6 13 / 27 2 6 2 0 0 5 / 3
8.  Pionier Szczecin 16 18 6 0 10 30 / 35 4 0 4 21 / 17 2 0 6 9 / 18 2 0 0 0 2 3 / 5
9.  Ogniwo Dzwonowo 16 4 1 1 14 29 / 59 0 0 8 14 / 25 1 1 6 15 / 34
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do A klasy
  • Drużyny, które zajmą 2. miejsca lub niższe w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do B klasy
  • wyniki spotkań - C klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
      123456789
    1.  Dęby Rogowo
     
    2.  Ogniwo Dzwonowo
     
    3.  Orkan II Suchań
     
    4.  Pionier Szczecin
     
    5.  Podlesie Sowno
     
    6.  Sokół II Pyrzyce
     
    7.  Sparta Skalin
     
    8.  Zenit Koszewo
     
    9.  Zjednoczeni Wapnica
     
    terminarz - C klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - Zjednoczeni Wapnica 0 - 2 0 0 0
    Sokół II Pyrzyce - Podlesie Sowno 3 - 2 0 0 0
    Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo 4 - 1 0 0 1
    Orkan II Suchań - Dęby Rogowo 4 - 1 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Dęby Rogowo - Zenit Koszewo 2 - 2 0 0 0
    Pionier Szczecin - Orkan II Suchań 1 - 2 0 0 3
    Zjednoczeni Wapnica - Sparta Skalin 6 - 4 0 0 0
    Ogniwo Dzwonowo - Sokół II Pyrzyce 1 - 2 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Skalin - Dęby Rogowo 8 - 1 0 0 1
    Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 0 - 0 0 0 0
    Zenit Koszewo - Pionier Szczecin 3 - 0 0 0 4
    Sokół II Pyrzyce - Zjednoczeni Wapnica 0 - 6 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Dęby Rogowo - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 0 0 1
    Pionier Szczecin - Sparta Skalin 2 - 1 0 0 0
    Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno 3 - 4 0 0 1
    Orkan II Suchań - Zenit Koszewo 3 - 0 0 29 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Skalin - Orkan II Suchań 4 - 4 0 0 3
    Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin 2 - 1 0 0 0
    Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica 3 - 4 0 0 1
    Podlesie Sowno - Dęby Rogowo 1 - 3 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Podlesie Sowno 1 - 4 0 0 1
    Orkan II Suchań - Sokół II Pyrzyce 3 - 1 0 0 1
    Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo 8 - 3 0 0 2
    Zenit Koszewo - Sparta Skalin 0 - 4 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół II Pyrzyce - Zenit Koszewo 1 - 3 0 0 0
    Ogniwo Dzwonowo - Pionier Szczecin 2 - 3 0 0 2
    Podlesie Sowno - Orkan II Suchań 1 - 1 0 0 0
    Zjednoczeni Wapnica - Dęby Rogowo 3 - 0 0 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Zjednoczeni Wapnica 1 - 5 0 0 2
    Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 3 - 0 0 0 0
    Sparta Skalin - Sokół II Pyrzyce 5 - 2 0 0 0
    Zenit Koszewo - Podlesie Sowno 0 - 3 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Zjednoczeni Wapnica - Orkan II Suchań 4 - 3 0 0 2
    Podlesie Sowno - Sparta Skalin 4 - 2 0 0 0
    Dęby Rogowo - Pionier Szczecin 1 - 2 0 0 1
    Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo 2 - 4 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 4 - 3 0 0 0
    Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo 6 - 3 0 35 0
    Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin 2 - 3 0 0 0
    Podlesie Sowno - Sokół II Pyrzyce 5 - 2 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Dzwonowo 3 - 6 0 0 0
    Zenit Koszewo - Dęby Rogowo 0 - 1 0 0 0
    Sparta Skalin - Zjednoczeni Wapnica 2 - 4 0 0 0
    Orkan II Suchań - Pionier Szczecin 2 - 1 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Zenit Koszewo 1 - 0 0 29 0
    Zjednoczeni Wapnica - Sokół II Pyrzyce 5 - 3 0 0 0
    Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno 1 - 4 0 0 1
    Dęby Rogowo - Sparta Skalin 5 - 3 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół II Pyrzyce - Dęby Rogowo 3 - 0 0 0 0
    Zenit Koszewo - Orkan II Suchań 2 - 6 0 0 0
    Sparta Skalin - Pionier Szczecin 4 - 1 0 0 0
    Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica 3 - 1 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Sokół II Pyrzyce 2 - 3 0 47 1
    Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo 3 - 2 0 0 0
    Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 1 - 5 0 0 0
    Orkan II Suchań - Sparta Skalin 4 - 1 0 0 1
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół II Pyrzyce - Orkan II Suchań 0 - 2 0 0 0
    Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo 3 - 4 0 0 0
    Sparta Skalin - Zenit Koszewo 2 - 3 0 0 0
    Podlesie Sowno - Pionier Szczecin 2 - 0 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Ogniwo Dzwonowo 9 - 0 0 0 0
    Zenit Koszewo - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 0 0 0
    Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica 2 - 1 0 0 0
    Orkan II Suchań - Podlesie Sowno 4 - 4 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin 4 - 3 0 0 0
    Zjednoczeni Wapnica - Pionier Szczecin 2 - 1 0 0 0
    Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań 0 - 1 0 0 0
    Podlesie Sowno - Zenit Koszewo 3 - 0 0 0 1
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - Ogniwo Dzwonowo 4 - 3 0 0 0
    Pionier Szczecin - Dęby Rogowo 4 - 2 0 0 0
    Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica 2 - 0 0 0 2
    Sparta Skalin - Podlesie Sowno 1 - 7 0 0 4
     
    top komentarze
    newsy:
    8 » To jeszcze nie koniec P »
    7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
    4 » Test mecz
    3 » Trzy treningi dziennie
    3 » Baraże o awans do Klasy »
    2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
    1 » Drugie miejsce Liska
    1 » PGE sponsorem Spójni
    1 » Startują Igrzyska Europ »
    1 » Awanse w sezonie 2018/2 »
    mecze:
    44 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
    43 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
    41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
    38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
    37 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
    23 » Prawobrzeże Świnoujście »
    15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
    12 » Stal Lipiany-Błękitni T »
    9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
    8 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    Bengoro iskrateam
    Paciak21 paulinus
    skryba1213
    gości: 705
    statystyki portalu
    • drużyn: 2773
    • imprez: 115409
    • newsów: 71873
    • użytkowników: 70022
    • komentarzy: 1077897
    • zdjęć: 777133
    • relacji: 37993
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies