ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - C klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Prawobrzeże II Świnoujście 8 24 8 0 0 45 / 5 5 0 0 33 / 2 3 0 0 12 / 3
2.  Światowid 63 II Łobez 8 21 7 0 1 29 / 6 4 0 0 12 / 3 3 0 1 17 / 3
3.  Pomorzanin Przybiernów 8 18 6 0 2 21 / 16 4 0 0 15 / 5 2 0 2 6 / 11
4.  Jantar II Dziwnów 8 12 4 0 4 24 / 15 1 0 3 10 / 8 3 0 1 14 / 7 1 3 1 0 0 4 / 1
5.  Lotnik Czarne 8 12 4 0 4 22 / 22 3 0 1 17 / 7 1 0 3 5 / 15 1 0 0 0 1 1 / 4
6.  Sparta II Gryfice 8 10 3 1 4 23 / 31 3 0 0 17 / 2 0 1 4 6 / 29
7.  Orzeł Mrzeżyno 8 7 2 1 5 18 / 22 2 1 1 13 / 8 0 0 4 5 / 14
8.  Gardominka Mechowo 8 1 0 1 7 3 / 31 0 0 4 0 / 14 0 1 3 3 / 17 1 1 0 1 0 1 / 1
9.  Zieloni Wyszobór 8 1 0 1 7 4 / 41 0 1 3 4 / 19 0 0 4 0 / 22 1 1 0 1 0 1 / 1
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do A klasy
  • Drużyny, które zajmą 2. miejsca lub niższe w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do B klasy
  • wyniki spotkań - C klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
      123456789
    1.  Gardominka Mechowo
     
       
    2.  Jantar II Dziwnów
     
       
    3.  Lotnik Czarne 
     
      
    4.  Orzeł Mrzeżyno 
     
      
    5.  Pomorzanin Przybiernów  
     
      
    6.  Prawobrzeże II Świnoujście  
     
     
    7.  Sparta II Gryfice    
     
     
    8.  Światowid 63 II Łobez   
     
     
    9.  Zieloni Wyszobór    
     
    terminarz - C klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów 1 - 5 0 0 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 4 - 1 0 1 2
    Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne 3 - 1 0 0 2
    Sparta II Gryfice - Gardominka Mechowo 6 - 1 0 0 1
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Lotnik Czarne - Sparta II Gryfice 6 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Przybiernów - Zieloni Wyszobór 3 - 0 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez 1 - 3 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście 0 - 4 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne 7 - 0 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 4
    Sparta II Gryfice - Jantar II Dziwnów 2 - 1 0 0 0
    Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo 4 - 1 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Światowid 63 II Łobez 0 - 7 0 0 1
    Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno 3 - 2 0 0 0
    Pomorzanin Przybiernów - Sparta II Gryfice 3 - 1 0 0 1
    Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 1 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów 3 - 4 0 0 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 7 - 1 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 0 - 2 0 0 0
    Sparta II Gryfice - Zieloni Wyszobór 9 - 0 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 6 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 6 - 0 0 0 1
    Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Mrzeżyno 4 - 2 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Sparta II Gryfice 4 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór 3 - 0 0 0 1
    Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 1 - 4 0 0 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Światowid 63 II Łobez 2 - 0 0 0 1
    Gardominka Mechowo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 0 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo 1 - 1 0 0 2
    Pomorzanin Przybiernów - Lotnik Czarne 5 - 2 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 1
    Prawobrzeże II Świnoujście - Sparta II Gryfice 13 - 0 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Sparta II Gryfice 3 - 3 0 0 0
    Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 7 - 0 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 0 - 7 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    31-03   Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 0 0 0
    31-03   Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 0 0 0
    31-03   Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice 0 0 0
    31-03   Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Oświadczenie Prezesa S »
    3 » Krzysztof Kubacki pożeg »
    2 » Smirnov odchodzi z Pogo »
    1 » Unia Dolice poszukuje s »
    1 » Sparingi Iskry Golczewo
    1 » Strzelcy Klasy A Grupy  »
    1 » Polakowski: Co będzie d »
    1 » Plan przygotowań Błękit »
    1 » Podstawski na testach w »
    1 » Dołącz do Vielgovi Szcz »
    mecze:
    15 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    5 » XVIII Memoriał im. Stef »
    3 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
    1 » Sokół Łańcut-Energa Kot »
    1 » Iskra Banie-Flota Świno »
    1 » AGH Kraków-Energa Kotwi »
    1 » Korona Człopa-Jedność-I »
    1 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    1 » SMS II Gdańsk-KPR Gryfi »
    1 » Stal Stalowa Wola-Błęki »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    adi1990
    gości: 760
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112154
    • newsów: 70652
    • użytkowników: 68109
    • komentarzy: 1063292
    • zdjęć: 760066
    • relacji: 37382
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies