ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - C klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Prawobrzeże II Świnoujście 16 45 15 0 1 72 / 18 8 0 0 48 / 6 7 0 1 24 / 12
2.  Światowid 63 II Łobez 16 39 13 0 3 72 / 16 7 0 1 41 / 6 6 0 2 31 / 10
3.  Pomorzanin Przybiernów 16 36 12 0 4 61 / 25 7 0 1 41 / 10 5 0 3 20 / 15
4.  Jantar II Dziwnów 16 24 8 0 8 51 / 40 5 0 3 30 / 11 3 0 5 21 / 29
5.  Sparta II Gryfice 16 22 7 1 8 40 / 61 5 0 3 24 / 22 2 1 5 16 / 39
6.  Orzeł Mrzeżyno 16 19 6 1 9 49 / 54 4 1 3 27 / 28 2 0 6 22 / 26
7.  Lotnik Czarne 16 18 6 0 10 36 / 43 4 0 4 24 / 17 2 0 6 12 / 26
8.  Gardominka Mechowo 16 7 2 1 13 18 / 80 2 0 6 11 / 24 0 1 7 7 / 56
9.  Zieloni Wyszobór 16 4 1 1 14 18 / 80 1 1 6 15 / 32 0 0 8 3 / 48
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do A klasy
  • Drużyny, które zajmą 2. miejsca lub niższe w poszczególnych grupach szczecińskiej C klasy uzyskają awans do B klasy
  • wyniki spotkań - C klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
      123456789
    1.  Gardominka Mechowo
     
    2.  Jantar II Dziwnów
     
    3.  Lotnik Czarne
     
    4.  Orzeł Mrzeżyno
     
    5.  Pomorzanin Przybiernów
     
    6.  Prawobrzeże II Świnoujście
     
    7.  Sparta II Gryfice
     
    8.  Światowid 63 II Łobez
     
    9.  Zieloni Wyszobór
     
    terminarz - C klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów 1 - 5 0 0 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 4 - 1 0 1 2
    Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne 3 - 1 0 0 2
    Sparta II Gryfice - Gardominka Mechowo 6 - 1 0 0 1
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Lotnik Czarne - Sparta II Gryfice 6 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Przybiernów - Zieloni Wyszobór 3 - 0 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez 1 - 3 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście 0 - 4 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne 7 - 0 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 0 0 4
    Sparta II Gryfice - Jantar II Dziwnów 2 - 1 0 0 0
    Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo 4 - 1 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Światowid 63 II Łobez 0 - 7 0 0 1
    Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno 3 - 2 0 0 0
    Pomorzanin Przybiernów - Sparta II Gryfice 3 - 1 0 0 1
    Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 1 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów 3 - 4 0 0 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 7 - 1 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 0 - 2 0 0 0
    Sparta II Gryfice - Zieloni Wyszobór 9 - 0 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 6 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 6 - 0 0 0 1
    Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Mrzeżyno 4 - 2 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Sparta II Gryfice 4 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór 3 - 0 0 0 1
    Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 1 - 4 0 0 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Światowid 63 II Łobez 2 - 0 0 0 1
    Gardominka Mechowo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 0 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo 1 - 1 0 0 2
    Pomorzanin Przybiernów - Lotnik Czarne 5 - 2 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 1
    Prawobrzeże II Świnoujście - Sparta II Gryfice 13 - 0 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Sparta II Gryfice 3 - 3 0 0 0
    Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 7 - 0 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 0 - 7 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 1 - 3 0 0 1
    Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 7 - 4 0 0 2
    Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 10 - 0 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice 2 - 4 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów 6 - 0 0 15 0
    Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo 8 - 1 0 0 0
    Sparta II Gryfice - Lotnik Czarne 3 - 2 0 0 1
    Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów 1 - 3 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Przybiernów - Światowid 63 II Łobez 4 - 0 0 0 0
    Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście 1 - 2 0 0 0
    Jantar II Dziwnów - Sparta II Gryfice 6 - 1 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 - 1 0 1 2
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 5 - 1 0 0 2
    Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów 4 - 3 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór 8 - 0 0 0 0
    Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 1 - 0 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże II Świnoujście 0 - 2 0 0 1
    Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 2 - 1 0 0 1
    Zieloni Wyszobór - Sparta II Gryfice 2 - 5 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór 3 - 0 0 0 1
    Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin Przybiernów 0 - 7 0 0 1
    Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów 4 - 2 0 0 0
    Sparta II Gryfice - Światowid 63 II Łobez 0 - 3 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Przybiernów - Gardominka Mechowo 14 - 1 0 0 1
    Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne 2 - 1 0 0 0
    Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście 1 - 2 0 0 3
    Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 7 - 2 1 2 1
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez 2 - 8 0 0 0
    Lotnik Czarne - Pomorzanin Przybiernów 2 - 4 0 14 0
    Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście 0 - 2 0 0 0
    Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 5 - 3 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne 1 - 3 0 0 0
    Sparta II Gryfice - Orzeł Mrzeżyno 3 - 13 0 0 1
    Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo 14 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 8 - 2 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
    7 » To jeszcze nie koniec P »
    4 » Test mecz
    3 » Trzy treningi dziennie
    3 » Baraże o awans do Klasy »
    2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
    1 » Drugie miejsce Liska
    1 » PGE sponsorem Spójni
    1 » Startują Igrzyska Europ »
    1 » Awanse w sezonie 2018/2 »
    mecze:
    44 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
    42 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
    41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
    38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
    37 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
    23 » Prawobrzeże Świnoujście »
    15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
    13 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
    12 » Stal Lipiany-Błękitni T »
    9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    marcin567 Paciak21
    rega1947
    gości: 708
    statystyki portalu
    • drużyn: 2773
    • imprez: 115409
    • newsów: 71871
    • użytkowników: 70022
    • komentarzy: 1077895
    • zdjęć: 777133
    • relacji: 37993
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies