ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - B klasa Szczecin gr. 6 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Myśla Dargomyśl 10 30 10 0 0 70 / 11 5 0 0 29 / 8 5 0 0 41 / 3
2.  Mechanik Warnice 10 24 8 0 2 24 / 13 5 0 0 15 / 2 3 0 2 9 / 11
3.  GKS Golenice 10 22 7 1 2 33 / 15 5 0 0 21 / 5 2 1 2 12 / 10
4.  Błyskawica Kluki 10 16 5 1 4 32 / 33 3 1 1 18 / 9 2 0 3 14 / 24
5.  Santos Sarbinowo 10 15 5 0 5 28 / 30 4 0 1 20 / 12 1 0 4 8 / 18 1 3 1 0 0 4 / 2
6.  Unia Swochowo 10 15 5 0 5 30 / 21 4 0 1 19 / 5 1 0 4 11 / 16 1 0 0 0 1 2 / 4
7.  Wicher Przelewice 10 14 4 2 4 21 / 20 3 1 1 10 / 6 1 1 3 11 / 14
8.  Bryza Reńsko 10 12 4 0 6 40 / 28 2 0 3 20 / 12 2 0 3 20 / 16
9.  Merkury Nowogródek Pom. 10 9 3 0 7 16 / 37 3 0 2 14 / 14 0 0 5 2 / 23
10.  Pomorzanin Cychry 10 6 2 0 8 15 / 40 1 0 4 8 / 21 1 0 4 7 / 19
11.  Gryf Nowielin 10 0 0 0 10 3 / 64 0 0 5 2 / 42 0 0 5 1 / 22
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • Czarni Czerników wycofali się z rozgrywek przed startem sezonu
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 6 2018/2019
      1234567891011
    1.  Błyskawica Kluki
     
         
    2.  Bryza Reńsko
     
        
    3.  GKS Golenice 
     
       
    4.  Gryf Nowielin 
     
        
    5.  Mechanik Warnice  
     
       
    6.  Merkury Nowogródek Pom.   
     
     
    7.  Myśla Dargomyśl  
     
       
    8.  Pomorzanin Cychry   
     
     
    9.  Santos Sarbinowo    
     
     
    10.  Unia Swochowo    
     
     
    11.  Wicher Przelewice    
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 6 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - GKS Golenice 2 - 1 0 0 8
    Myśla Dargomyśl - Merkury Nowogródek Pom. 6 - 1 0 0 0
    Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry 3 - 0 0 0 0
    Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice 2 - 2 0 0 6
    Unia Swochowo - Bryza Reńsko 4 - 0 0 0 5
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 - 9 0 0 1
    GKS Golenice - Santos Sarbinowo 8 - 2 0 0 4
    Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 1 - 2 0 0 11
    Wicher Przelewice - Unia Swochowo 0 - 4 0 0 6
    Gryf Nowielin - Błyskawica Kluki 0 - 4 0 67 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko 6 - 4 0 0 10
    Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 3 - 1 0 0 4
    Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry 2 - 1 0 0 1
    Unia Swochowo - Gryf Nowielin 3 - 0 0 0 4
    Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 5 - 3 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Błyskawica Kluki - Unia Swochowo 5 - 1 0 0 3
    GKS Golenice - Merkury Nowogródek Pom. 3 - 0 0 0 9
    Bryza Reńsko - Myśla Dargomyśl 2 - 4 0 0 2
    Wicher Przelewice - Santos Sarbinowo 3 - 1 0 0 0
    Gryf Nowielin - Mechanik Warnice 0 - 4 0 1 5
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki 3 - 0 0 0 4
    Merkury Nowogródek Pom. - Bryza Reńsko 1 - 6 0 0 7
    Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 1 - 2 0 0 1
    Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin 7 - 1 0 0 1
    Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice 3 - 1 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Przelewice - Merkury Nowogródek Pom. 3 - 0 0 0 3
    Błyskawica Kluki - Santos Sarbinowo 4 - 0 0 0 0
    Bryza Reńsko - Pomorzanin Cychry 6 - 1 0 0 6
    Gryf Nowielin - Myśla Dargomyśl 0 - 21 0 1 8
    Unia Swochowo - Mechanik Warnice 4 - 2 0 0 23
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Cychry - Wicher Przelewice 6 - 3 0 0 0
    Santos Sarbinowo - Unia Swochowo 4 - 2 0 0 2
    Merkury Nowogródek Pom. - Gryf Nowielin 6 - 0 0 0 4
    GKS Golenice - Bryza Reńsko 4 - 1 0 0 5
    Myśla Dargomyśl - Błyskawica Kluki 9 - 3 0 0 2
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - Santos Sarbinowo 2 - 0 0 0 12
    Wicher Przelewice - GKS Golenice 1 - 1 0 0 2
    Gryf Nowielin - Pomorzanin Cychry 1 - 4 0 1 0
    Błyskawica Kluki - Merkury Nowogródek Pom. 6 - 1 0 0 0
    Unia Swochowo - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Cychry - Błyskawica Kluki 1 - 6 0 0 2
    Merkury Nowogródek Pom. - Unia Swochowo 4 - 2 0 0 3
    GKS Golenice - Gryf Nowielin 3 - 0 0 0 2
    Myśla Dargomyśl - Mechanik Warnice 6 - 0 0 0 18
    Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 0 - 4 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Santos Sarbinowo - Myśla Dargomyśl 0 - 5 0 0 9
    Mechanik Warnice - Merkury Nowogródek Pom. 5 - 0 0 0 2
    Błyskawica Kluki - GKS Golenice 1 - 5 0 0 2
    Gryf Nowielin - Bryza Reńsko 1 - 9 0 1 1
    Unia Swochowo - Pomorzanin Cychry 7 - 1 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Merkury Nowogródek Pom. - Santos Sarbinowo 1 - 5 0 0 2
    Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice 0 - 1 0 0 2
    Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki 11 - 1 0 0 2
    GKS Golenice - Unia Swochowo 3 - 2 0 0 0
    Wicher Przelewice - Gryf Nowielin 3 - 0 0 0 3
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    31-03   Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki 0 0 0
    31-03   Bryza Reńsko - Unia Swochowo 0 0 0
    31-03   GKS Golenice - Mechanik Warnice 0 0 0
    31-03   Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 0 0 0
    31-03   Merkury Nowogródek Pom. - Myśla Dargomyśl 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Oświadczenie Prezesa S »
    3 » Krzysztof Kubacki pożeg »
    2 » Smirnov odchodzi z Pogo »
    1 » Plan przygotowań Błękit »
    1 » Podstawski na testach w »
    1 » Dołącz do Vielgovi Szcz »
    1 » Unia Dolice poszukuje s »
    1 » Sparingi Iskry Golczewo
    1 » Strzelcy Klasy A Grupy  »
    1 » Polakowski: Co będzie d »
    mecze:
    18 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    5 » XVIII Memoriał im. Stef »
    2 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
    2 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    1 » Iskra Banie-Flota Świno »
    1 » AGH Kraków-Energa Kotwi »
    1 » Chemik Police-Orzeł Wał »
    1 » Korona Człopa-Jedność-I »
    1 » Sokół Łańcut-Energa Kot »
    1 » SMS II Gdańsk-KPR Gryfi »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    BigFanPogo...
    gości: 543
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112152
    • newsów: 70646
    • użytkowników: 68109
    • komentarzy: 1063290
    • zdjęć: 760032
    • relacji: 37376
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies