ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 24 68 22 2 0 99 / 19 11 1 0 61 / 12 11 1 0 38 / 7
2.  Iskra Pomień 24 50 15 5 4 90 / 44 7 4 1 46 / 19 8 1 3 44 / 25 2 3 1 0 1 5 / 4
3.  Koral Mostkowo 24 50 16 2 6 105 / 43 10 1 1 64 / 18 6 1 5 41 / 25 2 3 1 0 1 4 / 5
4.  Iskra Lutówko 24 45 14 3 7 61 / 61 9 2 1 39 / 23 5 1 6 22 / 38
5.  Ina Nadarzyn 24 42 13 3 8 69 / 53 7 1 4 40 / 24 6 2 4 29 / 29
6.  Korona Raduń 24 37 10 7 7 56 / 54 6 1 5 32 / 30 4 6 2 24 / 24
7.  Piast Kolin 24 36 11 3 10 61 / 47 7 0 5 33 / 20 4 3 5 28 / 27
8.  Remor Recz 24 32 9 5 10 51 / 51 5 2 5 28 / 27 4 3 5 23 / 24
9.  Jedność Przewłoki 24 30 9 3 12 42 / 66 4 3 5 20 / 22 5 0 7 22 / 44
10.  Sokół Sokoliniec 24 23 7 2 15 36 / 60 5 1 6 16 / 16 2 1 9 20 / 44
11.  Pomorzanin Zamęcin 24 16 5 1 18 36 / 80 3 1 8 22 / 41 2 0 10 14 / 39
12.  Iskra Warszyn 24 11 3 2 19 27 / 71 2 2 8 14 / 28 1 0 11 13 / 43
13.  Błękitni Sarnik 24 8 2 2 20 27 / 111 2 1 9 19 / 46 0 1 11 8 / 65
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • Gryf Objezierze wycofał się z rozgrywek.
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019
      12345678910111213
    1.  Błękitni Sarnik
     
    2.  Ina Nadarzyn
     
    3.  Iskra Lutówko
     
    4.  Iskra Pomień
     
    5.  Iskra Warszyn
     
    6.  Jedność Przewłoki
     
    7.  Koral Mostkowo
     
    8.  Korona Raduń
     
    9.  Orzeł Bierzwnik
     
    10.  Piast Kolin
     
    11.  Pomorzanin Zamęcin
     
    12.  Remor Recz
     
    13.  Sokół Sokoliniec
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Sokół Sokoliniec 4 - 1 0 0 8
    Remor Recz - Iskra Pomień 2 - 2 0 1 5
    Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 7 - 3 0 0 15
    Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 1 - 4 0 0 3
    Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 2 - 4 0 0 12
    Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 - 0 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Zamęcin - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 0 1
    Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 13
    Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 0 0 4
    Iskra Pomień - Koral Mostkowo 2 - 0 0 0 0
    Remor Recz - Piast Kolin 0 - 4 0 68 5
    Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 3 - 0 0 0 11
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Iskra Pomień 3 - 5 0 0 6
    Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 4 - 2 0 76 8
    Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 1 - 2 0 0 2
    Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin 4 - 1 0 0 4
    Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 0 - 1 0 0 7
    Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko 1 - 2 0 0 4
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Iskra Warszyn 5 - 4 0 0 6
    Piast Kolin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 2 - 0 0 0 5
    Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 3 - 1 0 0 3
    Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 4 - 1 0 0 1
    Ina Nadarzyn - Korona Raduń 0 - 0 0 0 6
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 - 0 0 0 14
    Jedność Przewłoki - Ina Nadarzyn 1 - 1 0 0 7
    Iskra Warszyn - Piast Kolin 3 - 1 0 0 11
    Błękitni Sarnik - Remor Recz 1 - 3 0 0 3
    Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 4 - 2 0 0 4
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 2 - 2 0 0 9
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Korona Raduń 2 - 2 0 15 4
    Piast Kolin - Błękitni Sarnik 4 - 0 0 0 4
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 7 - 0 0 0 8
    Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 2 - 0 0 0 3
    Iskra Pomień - Iskra Lutówko 6 - 1 0 0 3
    Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo 5 - 4 0 0 17
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec 7 - 1 0 0 16
    Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 0 - 4 0 39 1
    Korona Raduń - Piast Kolin 3 - 2 0 0 19
    Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 14
    Jedność Przewłoki - Remor Recz 1 - 0 0 70 2
    Iskra Warszyn - Iskra Pomień 1 - 5 0 0 8
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Koral Mostkowo 1 - 3 0 56 14
    Piast Kolin - Jedność Przewłoki 5 - 2 0 26 5
    Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 1 - 1 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 6
    Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 1 - 1 0 0 1
    Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 5 - 1 0 0 3
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 0 - 8 0 0 3
    Korona Raduń - Iskra Warszyn 1 - 0 0 0 5
    Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 3 - 2 0 0 8
    Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 0 - 3 0 22 9
    Koral Mostkowo - Piast Kolin 3 - 2 0 0 14
    Jedność Przewłoki - Orzeł Bierzwnik 0 - 5 0 0 6
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 0 0 10
    Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo 3 - 2 0 0 26
    Remor Recz - Iskra Lutówko 3 - 2 0 0 5
    Błękitni Sarnik - Korona Raduń 0 - 5 0 0 1
    Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki 0 - 2 0 0 10
    Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 3 0 0 16
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Raduń - Iskra Pomień 0 - 3 0 0 16
    Iskra Lutówko - Piast Kolin 2 - 2 0 0 0
    Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 0 8
    Jedność Przewłoki - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 1
    Koral Mostkowo - Iskra Warszyn 5 - 1 0 0 18
    Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 4 - 2 0 0 11
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Ina Nadarzyn 2 - 1 0 59 6
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 6 - 0 0 0 20
    Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo 1 - 6 0 0 8
    Korona Raduń - Jedność Przewłoki 4 - 2 0 0 0
    Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 2 0 0 21
    Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 6 - 0 0 44 15
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Korona Raduń 10 - 0 0 0 17
    Ina Nadarzyn - Piast Kolin 3 - 2 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Remor Recz 0 - 0 0 0 11
    Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 2 - 1 0 0 5
    Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 5 - 3 0 0 4
    Jedność Przewłoki - Iskra Pomień 1 - 2 0 0 3
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 0 - 2 0 0 12
    Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 7 - 1 0 0 11
    Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 0 0 25
    Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 - 3 0 0 2
    Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 2 0 0 3
    Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 5 - 3 0 0 11
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Iskra Pomień 4 - 3 0 0 14
    Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 12
    Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 6 - 1 0 0 6
    Piast Kolin - Remor Recz 5 - 1 0 0 4
    Korona Raduń - Iskra Lutówko 2 - 3 0 0 4
    Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin 0 - 2 0 0 2
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 5 - 0 0 0 7
    Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 1 - 8 0 0 5
    Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 12 - 0 0 0 5
    Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 0 53 4
    Iskra Pomień - Piast Kolin 3 - 3 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 0 - 2 0 0 9
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 4 - 7 0 0 7
    Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 5 - 1 0 0 14
    Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 1 - 1 0 0 9
    Iskra Warszyn - Remor Recz 3 - 1 0 0 7
    Orzeł Bierzwnik - Piast Kolin 6 - 1 0 0 9
    Korona Raduń - Ina Nadarzyn 0 - 5 0 0 9
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 3 - 1 0 0 1
    Piast Kolin - Iskra Warszyn 4 - 0 0 0 9
    Ina Nadarzyn - Jedność Przewłoki 0 - 1 0 0 11
    Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 0 0 2
    Remor Recz - Błękitni Sarnik 5 - 0 0 0 10
    Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 2 - 0 0 3 4
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Lutówko - Iskra Pomień 4 - 3 0 0 4
    Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 8 - 2 0 0 35
    Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 2 - 3 0 0 14
    Błękitni Sarnik - Piast Kolin 3 - 5 0 0 3
    Korona Raduń - Remor Recz 2 - 2 0 0 3
    Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 20
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 9
    Piast Kolin - Korona Raduń 1 - 2 0 0 10
    Iskra Pomień - Iskra Warszyn 5 - 2 0 0 1
    Remor Recz - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 0 0
    Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo 1 - 6 0 0 18
    Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 4 - 2 0 0 3
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 5 - 3 0 0 6
    Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 4 - 3 0 0 10
    Koral Mostkowo - Remor Recz 1 - 2 0 0 48
    Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 3 - 1 0 0 11
    Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 - 5 0 0 12
    Jedność Przewłoki - Piast Kolin 1 - 1 0 0 11
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Warszyn - Korona Raduń 0 - 4 0 0 5
    Piast Kolin - Koral Mostkowo 2 - 1 0 0 15
    Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 5 - 2 0 0 4
    Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki 11 - 2 0 0 3
    Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 4 - 1 0 0 8
    Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 5 - 0 0 0 5
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Lutówko - Remor Recz 3 - 2 0 0 3
    Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 - 3 0 0 11
    Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 - 4 0 0 11
    Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 17
    Korona Raduń - Błękitni Sarnik 8 - 1 0 0 0
    Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 5 - 1 0 0 9
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Iskra Lutówko 1 - 2 0 0 2
    Iskra Pomień - Korona Raduń 2 - 2 0 0 0
    Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 1 - 2 0 0 8
    Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 9
    Błękitni Sarnik - Jedność Przewłoki 3 - 5 0 0 1
    Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 1 - 1 0 0 5
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 1 - 2 0 0 25
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 3 - 1 0 0 26
    Ina Nadarzyn - Remor Recz 2 - 5 0 0 3
    Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik 0 - 5 0 0 2
    Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik 10 - 0 0 0 7
    Jedność Przewłoki - Korona Raduń 3 - 3 0 0 12
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Pomień - Jedność Przewłoki 7 - 0 0 0 3
    Korona Raduń - Koral Mostkowo 4 - 5 0 0 2
    Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 5 - 3 0 0 3
    Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 1 - 3 0 0 10
    Piast Kolin - Ina Nadarzyn 1 - 2 0 0 4
    Remor Recz - Sokół Sokoliniec 1 - 4 0 0 25
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zebranie organizacyjne  »
    2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
    2 » Przygotowania Radewa
    2 » Sparingpartner poszukiw »
    1 » Rozlosowano II rundę Pu »
    1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
    1 » Powołania dla Olimpijek
    mecze:
    46 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
    46 » Piast Karsko-Biali Sądó »
    35 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
    23 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
    16 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
    15 » Polski Cukier Kluczevia »
    14 » Intermarche-Rega Trzebi »
    14 » Sokół Karlino-Darłovia  »
    14 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
    13 » Calisia Kalisz Pomorski »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 4
    logitech95 Orzelrulez
    szybki Wiktorka1
    gości: 818
    statystyki portalu
    • drużyn: 2802
    • imprez: 118704
    • newsów: 72188
    • użytkowników: 70096
    • komentarzy: 1080084
    • zdjęć: 779232
    • relacji: 38097
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies