ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 13 37 12 1 0 52 / 9 6 1 0 32 / 8 6 0 0 20 / 1
2.  Iskra Pomień 13 32 10 2 1 53 / 16 5 1 0 28 / 5 5 1 1 25 / 11
3.  Ina Nadarzyn 13 27 8 3 2 35 / 23 5 1 0 20 / 9 3 2 2 15 / 14 1 3 1 0 0 5 / 4
4.  Koral Mostkowo 13 27 9 0 4 54 / 22 6 0 0 34 / 6 3 0 4 20 / 16 1 0 0 0 1 4 / 5
5.  Korona Raduń 13 25 7 4 2 29 / 24 6 0 1 19 / 9 1 4 1 10 / 15
6.  Remor Recz 13 21 6 3 4 29 / 25 3 2 2 15 / 18 3 1 2 14 / 7 1 3 1 0 0 3 / 2
7.  Iskra Lutówko 13 21 6 3 4 27 / 33 4 2 0 15 / 8 2 1 4 12 / 25 1 0 0 0 1 2 / 3
8.  Piast Kolin 13 19 6 1 6 38 / 27 5 0 2 25 / 13 1 1 4 13 / 14
9.  Sokół Sokoliniec 13 16 5 1 7 22 / 32 4 1 1 12 / 3 1 0 6 10 / 29 1 3 1 0 0 2 / 0
10.  Jedność Przewłoki 13 16 5 1 7 20 / 27 2 1 4 8 / 14 3 0 3 12 / 13 1 0 0 0 1 0 / 2
11.  Pomorzanin Zamęcin 13 7 2 1 10 17 / 38 1 1 4 9 / 16 1 0 6 8 / 22 1 3 1 0 0 2 / 1
12.  Iskra Warszyn 13 7 2 1 10 16 / 36 2 1 4 10 / 13 0 0 6 6 / 23 1 0 0 0 1 1 / 2
13.  Błękitni Sarnik 13 4 1 1 11 13 / 46 0 0 7 4 / 31 1 1 4 9 / 15
14.  Gryf Objezierze 13 3 1 0 12 10 / 57 1 0 5 6 / 25 0 0 7 4 / 32
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019
      1234567891011121314
    1.  Błękitni Sarnik
     
    2.  Gryf Objezierze
     
    3.  Ina Nadarzyn
     
    4.  Iskra Lutówko
     
    5.  Iskra Pomień
     
    6.  Iskra Warszyn
     
    7.  Jedność Przewłoki
     
    8.  Koral Mostkowo
     
    9.  Korona Raduń
     
    10.  Orzeł Bierzwnik
     
    11.  Piast Kolin
     
    12.  Pomorzanin Zamęcin
     
    13.  Remor Recz
     
    14.  Sokół Sokoliniec
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Sokół Sokoliniec 4 - 1 0 0 8
    Remor Recz - Iskra Pomień 2 - 2 0 1 5
    Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 7 - 3 0 0 15
    Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 1 - 4 0 0 3
    Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 3 - 0 0 0 7
    Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 2 - 4 0 0 12
    Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 - 0 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Zamęcin - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 0 1
    Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 0 13
    Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 0 0 4
    Iskra Pomień - Koral Mostkowo 2 - 0 0 0 0
    Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 0 - 5 0 0 7
    Remor Recz - Piast Kolin 0 - 4 0 68 5
    Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 3 - 0 0 0 11
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Iskra Pomień 3 - 5 0 0 6
    Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 4 - 2 0 76 8
    Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 1 - 2 0 0 2
    Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin 4 - 1 0 0 4
    Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 0 - 1 0 0 7
    Korona Raduń - Gryf Objezierze 3 - 0 0 0 6
    Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko 1 - 2 0 0 4
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Iskra Warszyn 5 - 4 0 0 6
    Piast Kolin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 2 - 0 0 0 5
    Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 3 - 1 0 0 3
    Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 4 - 1 0 0 1
    Gryf Objezierze - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 0 3
    Ina Nadarzyn - Korona Raduń 0 - 0 0 0 6
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 - 0 0 0 14
    Jedność Przewłoki - Ina Nadarzyn 1 - 1 0 0 7
    Iskra Warszyn - Piast Kolin 3 - 1 0 0 11
    Błękitni Sarnik - Remor Recz 1 - 3 0 0 3
    Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 4 - 2 0 0 4
    Koral Mostkowo - Gryf Objezierze 5 - 1 0 0 4
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 2 - 2 0 0 9
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Korona Raduń 2 - 2 0 15 4
    Piast Kolin - Błękitni Sarnik 4 - 0 0 0 4
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 7 - 0 0 0 8
    Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 2 - 0 0 0 3
    Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 0 0 3
    Iskra Pomień - Iskra Lutówko 6 - 1 0 0 3
    Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo 5 - 4 0 0 17
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Lutówko - Gryf Objezierze 3 - 0 0 0 2
    Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec 7 - 1 0 0 16
    Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 0 - 4 0 39 1
    Korona Raduń - Piast Kolin 3 - 2 0 0 19
    Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 14
    Jedność Przewłoki - Remor Recz 1 - 0 0 70 2
    Iskra Warszyn - Iskra Pomień 1 - 5 0 0 8
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Koral Mostkowo 1 - 3 0 56 14
    Piast Kolin - Jedność Przewłoki 5 - 2 0 26 5
    Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 1 - 1 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 6
    Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 1 - 1 0 0 1
    Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 5 - 1 0 0 3
    Iskra Pomień - Gryf Objezierze 7 - 0 0 0 2
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 0 - 8 0 0 3
    Korona Raduń - Iskra Warszyn 1 - 0 0 0 5
    Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 3 - 2 0 0 8
    Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 0 - 3 0 22 9
    Koral Mostkowo - Piast Kolin 3 - 2 0 0 14
    Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 12
    Jedność Przewłoki - Orzeł Bierzwnik 0 - 5 0 0 6
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 0 0 10
    Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo 3 - 2 0 0 26
    Remor Recz - Iskra Lutówko 3 - 2 0 0 5
    Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 5 - 2 0 0 5
    Błękitni Sarnik - Korona Raduń 0 - 5 0 0 1
    Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki 0 - 2 0 0 10
    Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 3 0 0 16
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Raduń - Iskra Pomień 0 - 3 0 0 16
    Iskra Lutówko - Piast Kolin 2 - 2 0 0 0
    Gryf Objezierze - Remor Recz 1 - 6 0 44 1
    Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 0 8
    Jedność Przewłoki - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 1
    Koral Mostkowo - Iskra Warszyn 5 - 1 0 0 18
    Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 4 - 2 0 0 11
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Ina Nadarzyn 2 - 1 0 59 6
    Piast Kolin - Gryf Objezierze 6 - 1 0 0 0
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 6 - 0 0 0 20
    Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo 1 - 6 0 0 8
    Korona Raduń - Jedność Przewłoki 4 - 2 0 0 0
    Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 2 0 0 21
    Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 6 - 0 0 44 15
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Korona Raduń 10 - 0 0 0 17
    Ina Nadarzyn - Piast Kolin 3 - 2 0 0 6
    Sokół Sokoliniec - Remor Recz 0 - 0 0 0 11
    Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 2 - 1 0 0 5
    Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 1 - 6 0 0 2
    Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 5 - 3 0 0 4
    Jedność Przewłoki - Iskra Pomień 1 - 2 0 0 3
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    17-03   Iskra Pomień - Remor Recz 0 0 0
    17-03   Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 0 0 3
    17-03   Gryf Objezierze - Iskra Warszyn 0 0 4
    17-03   Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 0 0 2
    17-03   Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 0 0
    17-03   Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 0 0 0
    17-03 11:00  Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    24-03   Koral Mostkowo - Iskra Pomień 0 0 0
    24-03   Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    24-03   Korona Raduń - Iskra Lutówko 0 0 0
    24-03   Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 0 0 0
    24-03   Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 0 0 0
    24-03   Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    24-03   Piast Kolin - Remor Recz 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    31-03   Iskra Pomień - Piast Kolin 0 0 0
    31-03   Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    31-03   Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 0 0 0
    31-03   Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 0 0 0
    31-03   Gryf Objezierze - Korona Raduń 0 0 0
    31-03   Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 0 0 0
    31-03   Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    07-04   Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 0 0 0
    07-04   Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 0 0 0
    07-04   Jedność Przewłoki - Gryf Objezierze 0 0 0
    07-04   Korona Raduń - Ina Nadarzyn 0 0 0
    07-04   Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    07-04   Iskra Warszyn - Remor Recz 0 0 0
    07-04   Orzeł Bierzwnik - Piast Kolin 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    14-04   Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    14-04   Piast Kolin - Iskra Warszyn 0 0 0
    14-04   Remor Recz - Błękitni Sarnik 0 0 0
    14-04   Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 0 0 0
    14-04   Ina Nadarzyn - Jedność Przewłoki 0 0 0
    14-04   Gryf Objezierze - Koral Mostkowo 0 0 0
    14-04   Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    28-04   Iskra Lutówko - Iskra Pomień 0 0 0
    28-04   Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 0 0 0
    28-04   Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 0 0 0
    28-04   Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    28-04   Korona Raduń - Remor Recz 0 0 0
    28-04   Błękitni Sarnik - Piast Kolin 0 0 0
    28-04   Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    05-05   Iskra Pomień - Iskra Warszyn 0 0 0
    05-05   Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 0 0 0
    05-05   Piast Kolin - Korona Raduń 0 0 0
    05-05   Remor Recz - Jedność Przewłoki 0 0 0
    05-05   Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo 0 0 0
    05-05   Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    05-05   Gryf Objezierze - Iskra Lutówko 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05   Gryf Objezierze - Iskra Pomień 0 0 0
    12-05   Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 0 0 0
    12-05   Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    12-05   Koral Mostkowo - Remor Recz 0 0 0
    12-05   Jedność Przewłoki - Piast Kolin 0 0 0
    12-05   Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    12-05   Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    19-05   Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 0 0 0
    19-05   Iskra Warszyn - Korona Raduń 0 0 0
    19-05   Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki 0 0 0
    19-05   Piast Kolin - Koral Mostkowo 0 0 0
    19-05   Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    19-05   Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 0 0 0
    19-05   Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    25-05   Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 0 0 0
    25-05   Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    25-05   Iskra Lutówko - Remor Recz 0 0 0
    25-05   Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 0 0
    25-05   Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    25-05   Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 0 0 0
    25-05   Korona Raduń - Błękitni Sarnik 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06   Iskra Pomień - Korona Raduń 0 0 0
    02-06   Błękitni Sarnik - Jedność Przewłoki 0 0 0
    02-06   Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 0 0 0
    02-06   Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    02-06   Piast Kolin - Iskra Lutówko 0 0 0
    02-06   Remor Recz - Gryf Objezierze 0 0 0
    02-06   Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06   Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 0 0 0
    09-06   Ina Nadarzyn - Remor Recz 0 0 0
    09-06   Gryf Objezierze - Piast Kolin 0 0 0
    09-06   Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    09-06   Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 0 0 0
    09-06   Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik 0 0 0
    09-06   Jedność Przewłoki - Korona Raduń 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06 16:00  Iskra Pomień - Jedność Przewłoki 0 0 0
    16-06 16:00  Korona Raduń - Koral Mostkowo 0 0 0
    16-06 16:00  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    16-06 16:00  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 0 0 0
    16-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze 0 0 0
    16-06 16:00  Piast Kolin - Ina Nadarzyn 0 0 0
    16-06 16:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Sparingpartner poszukiw »
    3 » Sęp Brzesko poszukuje  »
    3 » Orzeł poszukuje
    3 » Mroczek: Będziemy infor »
    2 » Jedność-Ikar szuka spar »
    2 » Piąte miejsce Pliś, rek »
    2 » Komunikat organizacyjny »
    2 » Mroczek: Czas zmian nad »
    2 » Hutnik się wzmacnia
    1 » Gavia poszukuje
    mecze:
    29 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
    16 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
    5 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
    4 » Astra Ustronie Morskie- »
    3 » Futsal: Polska - Brazyl »
    3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
    3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
    3 » Gryf Dobrowo-Syrena-Gro »
    3 » Gala Plebiscytu Piłkarz »
    3 » Energa Kotwica Kołobrze »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 672
    statystyki portalu
    • drużyn: 2761
    • imprez: 113613
    • newsów: 71076
    • użytkowników: 69694
    • komentarzy: 1064192
    • zdjęć: 761734
    • relacji: 37576
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies