ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - B klasa Szczecin gr. 4 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Banie 7 21 7 0 0 31 / 1 4 0 0 20 / 0 3 0 0 11 / 1
2.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 16 5 1 1 29 / 9 3 0 0 17 / 2 2 1 1 12 / 7
3.  Czarni Lubanowo 7 15 5 0 2 15 / 9 4 0 0 10 / 2 1 0 2 5 / 7
4.  Łabędź Widuchowa 8 13 3 4 1 24 / 13 2 2 0 15 / 5 1 2 1 9 / 8 1 1 0 1 0 2 / 2
5.  Rurzyca Nawodna 7 13 4 1 2 13 / 17 2 1 0 8 / 4 2 0 2 5 / 13 1 1 0 1 0 2 / 2
6.  Witniczanka Witnica 7 12 4 0 3 17 / 13 3 0 0 10 / 0 1 0 3 7 / 13
7.  Mieszko Mieszkowice 7 11 3 2 2 18 / 13 2 1 1 11 / 5 1 1 1 7 / 8
8.  Piast Piaseczno 8 7 2 1 5 17 / 25 2 1 1 15 / 9 0 0 4 2 / 16 2 3 1 0 1 8 / 5
9.  Chrobry Lisie Pole 8 7 2 1 5 8 / 15 1 1 2 5 / 6 1 0 3 3 / 9 1 3 1 0 0 3 / 1
10.  LUKS Krzywin 7 7 2 1 4 13 / 17 2 0 2 8 / 6 0 1 2 5 / 11 1 0 0 0 1 2 / 7
11.  Korona Klępicz 8 6 1 3 4 10 / 29 1 2 1 8 / 9 0 1 3 2 / 20
12.  Zjednoczeni Kurzycko 7 5 1 2 4 8 / 21 0 1 2 4 / 9 1 1 2 4 / 12
13.  Czarni Czarnówko 8 2 0 2 6 5 / 26 0 0 4 3 / 17 0 2 2 2 / 9
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • Pro-Team Żarczyn wycofał się z rozgrywek przed startem sezonu. Zastąpił go LUKS Krzywin
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 4 2018/2019
      12345678910111213
    1.  Chrobry Lisie Pole
     
          
    2.  Czarni Czarnówko
     
          
    3.  Czarni Lubanowo 
     
         
    4.  Iskra Banie 
     
         
    5.  Korona Klępicz  
     
        
    6.  LUKS Krzywin   
     
       
    7.  Łabędź Widuchowa   
     
       
    8.  Mieszko Mieszkowice    
     
      
    9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój    
     
      
    10.  Piast Piaseczno     
     
     
    11.  Rurzyca Nawodna     
     
     
    12.  Witniczanka Witnica     
     
     
    13.  Zjednoczeni Kurzycko      
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 4 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 5 - 2 0 0 6
    Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa 2 - 1 0 0 6
    Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 0 0 7
    Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 4
    Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 0 1 2
    Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    LUKS Krzywin - Iskra Banie 0 - 2 0 0 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Korona Klępicz 4 - 1 0 0 0
    Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 3 - 1 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 0 0 2
    Chrobry Lisie Pole - Czarni Lubanowo 1 - 3 0 0 0
    Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 0 - 0 0 0 1
    Czarni Lubanowo - LUKS Krzywin 1 - 0 0 36 0
    LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 4 0 0 2
    Korona Klępicz - LUKS Krzywin 3 - 3 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 6 - 0 0 0 0
    Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 0 0 3
    Czarni Czarnówko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 0 1
    Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 2 0 0 3
    Korona Klępicz - Łabędź Widuchowa 1 - 3 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 7 - 0 0 1 2
    Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 2 - 2 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz 1 - 1 0 0 2
    Iskra Banie - Czarni Lubanowo 3 - 0 0 19 4
    Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 3 - 4 0 0 1
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Mieszko Mieszkowice - Iskra Banie 1 - 2 0 0 4
    Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 1 0 0 3
    Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 0 - 2 0 0 0
    Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa 3 - 3 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 1 1
    Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice 5 - 1 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 3 - 1 0 0 0
    LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 5 - 0 0 0 0
    Iskra Banie - Korona Klępicz 9 - 0 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 - 0 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 2 - 2 0 0 0
    Piast Piaseczno - LUKS Krzywin 7 - 2 0 0 0
    Czarni Czarnówko - Iskra Banie 0 - 7 0 0 2
    Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 5 0 0 0
    Korona Klępicz - Czarni Lubanowo 3 - 2 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 2 - 0 0 0 0
    Mieszko Mieszkowice - Korona Klępicz 6 - 0 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 0 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 0 - 1 0 0 1
    Czarni Lubanowo - Czarni Czarnówko 2 - 0 0 0 3
    Iskra Banie - Piast Piaseczno 3 - 0 0 1 2
    20-10   Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10   Witniczanka Witnica - Iskra Banie 0 0 0
    20-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa 0 0 0
    21-10 14:00  Czarni Czarnówko - Mieszko Mieszkowice 0 0 0
    21-10 14:00  Piast Piaseczno - Czarni Lubanowo 0 0 0
    21-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10   Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    27-10   Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 0 0 0
    27-10   Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 0 0 0
    27-10   Korona Klępicz - Czarni Czarnówko 0 0 0
    27-10   LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 0 0 0
    28-10 13:00  Czarni Lubanowo - Witniczanka Witnica 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    03-11   Piast Piaseczno - Korona Klępicz 0 0 0
    03-11   Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 0 0 0
    03-11   Rurzyca Nawodna - Czarni Lubanowo 0 0 0
    03-11   Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 0 0 0
    03-11   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - LUKS Krzywin 0 0 0
    04-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    10-11   Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    10-11   Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 0 0 0
    10-11   Korona Klępicz - Witniczanka Witnica 0 0 0
    10-11   Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno 0 0 0
    10-11   LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 0 0 0
    11-11 13:00  Czarni Lubanowo - Zjednoczeni Kurzycko 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11   Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 0 0 0
    17-11   Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 0 0 0
    17-11   Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 0 0
    17-11   Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 0 0 0
    17-11 13:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 0 0 0
    18-11 13:00  Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    8 » Delev oraz Pogoń ukara »
    8 » Koncepcja stadionu w Sk »
    5 » Najlepsi strzelcy
    2 » Sparta Skalin grająca w »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    1 » Przebudzenie Zwolińskie »
    mecze:
    42 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    28 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    27 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    26 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
    25 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    23 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
    21 » Korona Człopa-Sława Sła »
    20 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    20 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    autentic chomik1948
    Potek
    gości: 612
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111013
    • newsów: 70122
    • użytkowników: 67961
    • komentarzy: 1057748
    • zdjęć: 753853
    • relacji: 37048
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies