ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Zootechnik Kołbacz 8 20 6 2 0 32 / 13 4 1 0 24 / 11 2 1 0 8 / 2
2.  Tanowia Tanowo 8 19 6 1 1 31 / 17 3 0 0 13 / 7 3 1 1 18 / 10
3.  Vielgovia Szczecin 8 15 4 3 1 19 / 9 2 3 0 11 / 5 2 0 1 8 / 4
4.  Chemik II Police 8 13 4 1 3 33 / 14 3 1 0 24 / 4 1 0 3 9 / 10
5.  Wołczkowo-Bezrzecze 8 13 4 1 3 12 / 15 2 0 2 6 / 9 2 1 1 6 / 6
6.  Znicz Niedźwiedź 8 12 4 0 4 15 / 15 1 0 3 5 / 10 3 0 1 10 / 5
7.  Grot Gardno 8 11 3 2 3 12 / 12 1 1 2 5 / 7 2 1 1 7 / 5
8.  Hanza Goleniów 8 10 3 1 4 11 / 18 1 1 2 7 / 10 2 0 2 4 / 8 1 3 1 0 0 1 / 0
9.  Kasta Szczecin-Majowe 8 10 3 1 4 12 / 17 3 0 2 9 / 7 0 1 2 3 / 10 1 0 0 0 1 0 / 1
10.  Aquila Szczecin 8 9 3 0 5 14 / 20 1 0 2 5 / 8 2 0 3 9 / 12 1 3 1 0 0 2 / 1
11.  Zryw Kołbaskowo 8 9 3 0 5 15 / 25 1 0 3 4 / 9 2 0 2 11 / 16 1 0 0 0 1 1 / 2
12.  Leśnik Kliniska 8 8 2 2 4 14 / 21 1 1 1 6 / 7 1 1 3 8 / 14 1 3 1 0 0 3 / 2
13.  Odrzanka Radziszewo 8 8 2 2 4 13 / 18 0 0 3 3 / 8 2 2 1 10 / 10 1 0 0 0 1 2 / 3
14.  Czarni 44 Szczecin 8 3 1 0 7 12 / 31 0 0 5 5 / 16 1 0 2 7 / 15
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
      1234567891011121314
    1.  Aquila Szczecin
     
           
    2.  Chemik II Police
     
          
    3.  Czarni 44 Szczecin 
     
         
    4.  Grot Gardno   
     
       
    5.  Hanza Goleniów  
     
         
    6.  Kasta Szczecin-Majowe  
     
        
    7.  Leśnik Kliniska   
     
        
    8.  Odrzanka Radziszewo  
     
         
    9.  Tanowia Tanowo   
     
        
    10.  Vielgovia Szczecin    
     
      
    11.  Wołczkowo-Bezrzecze     
     
      
    12.  Znicz Niedźwiedź     
     
     
    13.  Zootechnik Kołbacz     
     
     
    14.  Zryw Kołbaskowo       
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 - 2 0 60 0
    Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 - 0 0 1 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 2
    Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 0 - 3 0 11 0
    Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 0 1 1
    Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 33 1
    Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 6 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Grot Gardno 1 - 3 0 35 2
    Tanowia Tanowo - Chemik II Police 3 - 1 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Czarni 44 Szczecin 5 - 3 0 1 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 0 0 6
    Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 0 0 2
    Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 1 - 5 0 14 1
    Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź 1 - 3 0 17 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 2 - 0 0 0 1
    Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 0 1 1
    Chemik II Police - Leśnik Kliniska 0 - 0 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin 0 - 2 0 95 0
    Grot Gardno - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 64 4
    Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz 1 - 1 0 48 1
    Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 1 - 2 0 20 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 0 16 0
    Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 4 - 2 0 1 0
    Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 - 1 0 0 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 3 - 1 0 0 3
    Hanza Goleniów - Chemik II Police 0 - 3 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 1 0 1 4
    Leśnik Kliniska - Grot Gardno 2 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 5 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 2 - 4 0 0 4
    Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 11 - 2 0 0 1
    Odrzanka Radziszewo - Leśnik Kliniska 2 - 3 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 0 1 2 0
    Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 0 14 1
    Grot Gardno - Hanza Goleniów 1 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Chemik II Police 4 - 3 0 1 2
    Hanza Goleniów - Odrzanka Radziszewo 2 - 3 0 0 0
    Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 2 - 0 0 0 0
    Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 0 - 6 1 0 1
    Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 - 5 0 0 0
    Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin 3 - 2 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 3 - 2 0 3 0
    Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 0 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 0
    Chemik II Police - Czarni 44 Szczecin 8 - 0 0 0 1
    Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 6 - 4 0 0 2
    Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 3 0 0 4
    Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 0 - 4 0 0 2
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 1 - 2 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 3 - 2 0 0 0
    Czarni 44 Szczecin - Grot Gardno 0 - 2 0 0 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 3 - 1 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 2 - 0 0 22 0
    Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 4 - 4 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 3 - 3 0 1 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10 12:00  Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    20-10 14:00  Odrzanka Radziszewo - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    20-10 14:00  Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    20-10 15:00  Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    21-10 15:00  Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    21-10 15:00  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    21-10 18:00  Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10 12:00  Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 0 0 0
    27-10 14:30  Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin 0 0 0
    27-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 0 0 0
    27-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 0 0 0
    27-10 15:00  Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 0 0 0
    27-10 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 0 0 0
    28-10 12:00  Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    03-11 13:00  Tanowia Tanowo - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    03-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    03-11 15:00  Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    04-11 14:00  Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    04-11 15:00  Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    04-11 17:00  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 0 1
    04-11 18:00  Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    10-11 14:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    10-11 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 0 0 0
    11-11 12:00  Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
    11-11 13:00  Czarni 44 Szczecin - Leśnik Kliniska 0 0 0
    11-11 13:00  Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    11-11 14:00  Chemik II Police - Grot Gardno 0 0 0
    11-11 15:00  Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11 11:30  Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    17-11 13:00  Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    17-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 0 0 0
    17-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    17-11 15:00  Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    18-11 15:00  Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    18-11 18:00  Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Delev oraz Pogoń ukara »
    6 » Najlepsi strzelcy
    3 » Koncepcja stadionu w Sk »
    1 » Drugie miejsce Kaskady  »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    1 » Sparta Skalin grająca w »
    mecze:
    39 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    29 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    25 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
    24 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    21 » Korona Człopa-Sława Sła »
    21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    17 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
    16 » Syrena-Grot Rymań-Wiche »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    Catek17 GksRega
    Roni73
    gości: 1190
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111013
    • newsów: 70133
    • użytkowników: 67964
    • komentarzy: 1057846
    • zdjęć: 753934
    • relacji: 37061
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies