ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Tanowia Tanowo 13 32 10 2 1 51 / 23 5 1 0 23 / 11 5 1 1 28 / 12
2.  Chemik II Police 13 25 8 1 4 59 / 18 6 1 0 44 / 6 2 0 4 15 / 12
3.  Zootechnik Kołbacz 13 24 7 3 3 40 / 25 4 1 2 25 / 18 3 2 1 15 / 7
4.  Wołczkowo-Bezrzecze 13 21 6 3 4 22 / 27 3 1 2 12 / 14 3 2 2 10 / 13 1 3 1 0 0 3 / 1
5.  Aquila Szczecin 13 21 7 0 6 27 / 24 4 0 2 16 / 10 3 0 4 11 / 14 1 0 0 0 1 1 / 3
6.  Odrzanka Radziszewo 13 20 6 2 5 26 / 25 2 0 4 9 / 12 4 2 1 17 / 13
7.  Vielgovia Szczecin 13 18 5 3 5 30 / 26 2 3 2 15 / 13 3 0 3 15 / 13 1 3 1 0 0 5 / 1
8.  Zryw Kołbaskowo 13 18 5 3 5 26 / 31 2 1 3 9 / 12 3 2 2 17 / 19 1 0 0 0 1 1 / 5
9.  Znicz Niedźwiedź 13 15 5 0 8 19 / 32 1 0 6 6 / 21 4 0 2 13 / 11 1 3 1 0 0 5 / 2
10.  Czarni 44 Szczecin 13 15 5 0 8 27 / 42 2 0 5 9 / 16 3 0 3 18 / 26 1 0 0 0 1 2 / 5
11.  Hanza Goleniów 13 14 4 2 7 25 / 37 1 1 4 13 / 21 3 1 3 12 / 16
12.  Grot Gardno 13 13 3 4 6 20 / 28 1 2 4 10 / 16 2 2 2 10 / 12
13.  Leśnik Kliniska 13 12 3 3 7 21 / 35 2 2 2 12 / 15 1 1 5 9 / 20
14.  Kasta Szczecin-Majowe 13 11 3 2 8 16 / 36 3 1 3 11 / 10 0 1 5 5 / 26
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
      1234567891011121314
    1.  Aquila Szczecin
     
    2.  Chemik II Police
     
    3.  Czarni 44 Szczecin
     
    4.  Grot Gardno
     
    5.  Hanza Goleniów
     
    6.  Kasta Szczecin-Majowe 
     
     
    7.  Leśnik Kliniska
     
    8.  Odrzanka Radziszewo
     
    9.  Tanowia Tanowo
     
    10.  Vielgovia Szczecin
     
    11.  Wołczkowo-Bezrzecze
     
    12.  Znicz Niedźwiedź
     
    13.  Zootechnik Kołbacz
     
    14.  Zryw Kołbaskowo
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik II Police - Aquila Szczecin 5 - 2 0 60 0
    Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 5 - 0 0 1 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 2
    Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 0 - 3 0 11 0
    Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 0 1 1
    Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 33 1
    Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 6 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Grot Gardno 1 - 3 0 35 2
    Tanowia Tanowo - Chemik II Police 3 - 1 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Czarni 44 Szczecin 5 - 3 0 1 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 0 0 6
    Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 0 0 2
    Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 1 - 5 0 14 1
    Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź 1 - 3 0 17 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 2 - 0 0 0 1
    Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 0 1 1
    Chemik II Police - Leśnik Kliniska 0 - 0 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin 0 - 2 0 95 0
    Grot Gardno - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 64 4
    Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz 1 - 1 0 48 1
    Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 1 - 2 0 20 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 0 16 0
    Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 4 - 2 0 1 0
    Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin 0 - 1 0 0 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 3 - 1 0 0 3
    Hanza Goleniów - Chemik II Police 0 - 3 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 1 0 1 4
    Leśnik Kliniska - Grot Gardno 2 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 5 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 2 - 4 0 0 4
    Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 11 - 2 0 0 1
    Odrzanka Radziszewo - Leśnik Kliniska 2 - 3 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 0 1 2 0
    Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 0 14 1
    Grot Gardno - Hanza Goleniów 1 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Chemik II Police 4 - 3 0 1 2
    Hanza Goleniów - Odrzanka Radziszewo 2 - 3 0 0 0
    Zryw Kołbaskowo - Grot Gardno 2 - 0 0 0 0
    Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 0 - 6 1 0 1
    Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 - 5 0 0 0
    Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin 3 - 2 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 3 - 2 0 3 0
    Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 0 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 0
    Chemik II Police - Czarni 44 Szczecin 8 - 0 0 0 1
    Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 6 - 4 0 0 2
    Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 3 0 0 4
    Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 0 - 4 0 0 2
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 1 - 2 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 3 - 2 0 0 0
    Czarni 44 Szczecin - Grot Gardno 0 - 2 0 0 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 3 - 1 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 2 - 0 0 22 0
    Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 4 - 4 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 3 - 3 0 1 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz 2 - 0 0 0 1
    Odrzanka Radziszewo - Czarni 44 Szczecin 1 - 2 0 0 0
    Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 0 - 0 0 6 0
    Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 9 - 0 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 2 0 0 0
    Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 - 4 0 0 0
    Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 0 - 5 1 0 0
    Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin 1 - 0 1 0 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 5 - 4 2 0 0
    Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska 3 - 1 1 0 3
    Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 0 - 5 2 1 7
    Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 - 3 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno 1 - 1 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Czarni 44 Szczecin 6 - 3 1 0 2
    Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 1 0 0
    Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 0 1 0 0
    Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 2 - 3 0 1 0
    Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 2 - 5 1 0 1
    Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 - 2 1 0 2
    Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz 1 - 5 1 0 1
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 1 - 2 0 1 4
    Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo 1 - 4 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 1 - 2 0 0 1
    Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 2 - 5 0 0 0
    Czarni 44 Szczecin - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 3
    Chemik II Police - Grot Gardno 6 - 2 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 1 0 0 2
    Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 2 0 99 1
    Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 2 - 1 0 0 0
    Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 0 0 0
    Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 4 - 0 0 0 0
    Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin 4 - 6 0 0 1
    Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 3 - 1 0 0 1
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    17-03   Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    17-03   Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    17-03   Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    17-03   Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    17-03   Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    17-03   Aquila Szczecin - Chemik II Police 0 0 0
    17-03   Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    24-03   Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    24-03   Grot Gardno - Aquila Szczecin 0 0 0
    24-03   Chemik II Police - Tanowia Tanowo 0 0 0
    24-03   Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0 0 0
    24-03   Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    24-03   Czarni 44 Szczecin - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    31-03   Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    31-03   Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    31-03   Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    31-03   Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    31-03   Leśnik Kliniska - Chemik II Police 0 0 0
    31-03   Tanowia Tanowo - Grot Gardno 0 0 0
    31-03   Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    07-04   Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    07-04   Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 0 0 0
    07-04   Grot Gardno - Leśnik Kliniska 0 0 0
    07-04   Chemik II Police - Hanza Goleniów 0 0 0
    07-04   Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    07-04   Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    07-04   Vielgovia Szczecin - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    14-04   Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    14-04   Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    14-04   Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    14-04   Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 0 0 0
    14-04   Hanza Goleniów - Grot Gardno 0 0 0
    14-04   Leśnik Kliniska - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    14-04   Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    28-04   Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    28-04   Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 0 0 0
    28-04   Odrzanka Radziszewo - Hanza Goleniów 0 0 0
    28-04   Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    28-04   Chemik II Police - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    28-04   Znicz Niedźwiedź - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    28-04   Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    05-05   Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    05-05   Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    05-05   Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 0 0 0
    05-05   Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 0 0
    05-05   Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    05-05   Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 0 0 0
    05-05   Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05   Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    12-05   Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 0 0 0
    12-05   Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    12-05   Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    12-05   Grot Gardno - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    12-05   Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    12-05   Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    19-05   Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    19-05   Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 0 0 0
    19-05   Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 0 0 0
    19-05   Czarni 44 Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    19-05   Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin 0 0 0
    19-05   Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 0 0 0
    19-05   Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05   Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    26-05   Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
    26-05   Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    26-05   Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    26-05   Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    26-05   Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    26-05   Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06   Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 0 0 0
    02-06   Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 0 0 0
    02-06   Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 0 0 0
    02-06   Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 0 0 0
    02-06   Czarni 44 Szczecin - Tanowia Tanowo 0 0 0
    02-06   Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska 0 0 0
    02-06   Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06   Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    09-06   Hanza Goleniów - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    09-06   Leśnik Kliniska - Czarni 44 Szczecin 0 0 0
    09-06   Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    09-06   Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
    09-06   Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    09-06   Grot Gardno - Chemik II Police 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06 16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno 0 0 0
    16-06 16:00  Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    16-06 16:00  Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin 0 0 0
    16-06 16:00  Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 0 0 0
    16-06 16:00  Czarni 44 Szczecin - Hanza Goleniów 0 0 0
    16-06 16:00  Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Sparingpartner poszukiw »
    3 » Sęp Brzesko poszukuje  »
    3 » Orzeł poszukuje
    3 » Mroczek: Będziemy infor »
    2 » Jedność-Ikar szuka spar »
    2 » Piąte miejsce Pliś, rek »
    2 » Komunikat organizacyjny »
    2 » Mroczek: Czas zmian nad »
    2 » Hutnik się wzmacnia
    1 » Merkury wycofuje się z  »
    mecze:
    27 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
    17 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
    4 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
    4 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
    4 » Futsal: Polska - Brazyl »
    4 » Astra Ustronie Morskie- »
    3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
    3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
    3 » Energa Kotwica Kołobrze »
    3 » Orzeł Łoźnica-Pomorzani »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Wiktorka1
    gości: 479
    statystyki portalu
    • drużyn: 2761
    • imprez: 113590
    • newsów: 71073
    • użytkowników: 69694
    • komentarzy: 1064184
    • zdjęć: 761733
    • relacji: 37576
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies