ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpo¶rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Pęzino 13 36 12 0 1 52 / 9 5 0 1 24 / 3 7 0 0 28 / 6
2.  Zjednoczeni Kobylanka 13 31 10 1 2 45 / 23 6 0 1 30 / 14 4 1 1 15 / 9
3.  Orkan Dalewo 13 27 8 3 2 28 / 21 2 1 2 10 / 14 6 2 0 18 / 7
4.  Orzeł Małkocin 13 25 8 1 4 33 / 18 5 1 1 16 / 6 3 0 3 17 / 12
5.  D±brovia Stara D±browa 13 24 7 3 3 47 / 18 3 2 2 23 / 8 4 1 1 24 / 10
6.  Polski Cukier Kluczevia II St. 13 21 7 0 6 32 / 21 4 0 2 22 / 9 3 0 4 10 / 12
7.  Płomień Lisowo 13 20 6 2 5 34 / 33 4 1 1 22 / 12 2 1 4 12 / 21
8.  Orzeł Grzędzice 13 17 5 2 6 28 / 22 2 1 4 13 / 12 3 1 2 15 / 10
9.  Unia Stargard 13 13 3 4 6 25 / 28 3 1 2 15 / 10 0 3 4 10 / 18
10.  WODR Barzkowice 13 12 4 0 9 17 / 33 3 0 4 10 / 17 1 0 5 7 / 16
11.  Zorza Tychowo 13 10 3 1 9 24 / 55 2 1 4 15 / 29 1 0 5 9 / 26
12.  Rolpol Chlebowo 13 9 2 3 8 18 / 43 1 1 6 7 / 23 1 2 2 11 / 20
13.  Czarni Marianowo 13 8 2 2 9 15 / 47 1 2 3 7 / 16 1 0 6 8 / 31 1 3 1 0 0 3 / 1
14.  Saturn Szadzko 13 8 2 2 9 21 / 48 1 1 4 12 / 20 1 1 5 9 / 28 1 0 0 0 1 1 / 3
  • Drużyny, które zajm± 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskaj± prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskaj± 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygraj± baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajm± miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskaj± awans do A klasy szczecińskiej
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
      1234567891011121314
    1.  Czarni Marianowo
     
          
    2.  D±brovia Stara D±browa 
     
         
    3.  Orkan Dalewo 
     
          
    4.  Orzeł Grzędzice
     
          
    5.  Orzeł Małkocin
     
          
    6.  Orzeł Pęzino   
     
        
    7.  Płomień Lisowo 
     
         
    8.  Polski Cukier Kluczevia II St.   
     
       
    9.  Rolpol Chlebowo   
     
      
    10.  Saturn Szadzko   
     
       
    11.  Unia Stargard     
     
     
    12.  WODR Barzkowice     
     
     
    13.  Zjednoczeni Kobylanka      
     
    14.  Zorza Tychowo      
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 1
    D±brovia Stara D±browa - Płomień Lisowo 1 - 1 0 0 20
    WODR Barzkowice - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 4 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 1 - 3 0 0 0
    Orzeł Małkocin - Unia Stargard 5 - 2 0 0 2
    Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko 1 - 1 0 4 0
    Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 1 - 5 1 5 14
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 0 - 1 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 6 - 1 1 0 21
    Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 - 0 0 0 3
    Unia Stargard - D±brovia Stara D±browa 1 - 2 0 0 2
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Grzędzice 0 - 4 0 0 5
    Saturn Szadzko - Orzeł Małkocin 0 - 4 0 2 11
    Zjednoczeni Kobylanka - Zorza Tychowo 3 - 1 0 47 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 1 - 7 1 25 7
    WODR Barzkowice - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 0 7 4
    D±brovia Stara D±browa - Saturn Szadzko 5 - 1 0 0 3
    Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 5 - 0 0 0 5
    Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 0 - 0 0 0 30
    Płomień Lisowo - Unia Stargard 4 - 1 0 0 3
    Rolpol Chlebowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 3 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 1 - 2 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Unia Stargard 2 - 1 0 1 36
    Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 3 - 3 0 20 0
    Saturn Szadzko - Płomień Lisowo 1 - 3 0 0 4
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Małkocin 4 - 1 0 0 16
    Orkan Dalewo - D±brovia Stara D±browa 4 - 6 0 0 10
    Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 5 4
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Stargard - Saturn Szadzko 5 - 2 0 0 2
    WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 0 - 3 0 1 21
    D±brovia Stara D±browa - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 1 0 0 12
    Orzeł Grzędzice - Zorza Tychowo 1 - 2 0 53 0
    Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 4 - 0 0 0 4
    Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 - 2 0 0 2
    Rolpol Chlebowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 4 0 5 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko 9 - 0 0 0 12
    Czarni Marianowo - D±brovia Stara D±browa 2 - 7 0 0 4
    Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 5 - 3 0 0 0
    WODR Barzkowice - Orzeł Grzędzice 0 - 2 0 0 2
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo 3 - 1 0 0 0
    Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin 4 - 3 0 0 17
    Orkan Dalewo - Unia Stargard 1 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo 4 - 2 0 0 1
    D±brovia Stara D±browa - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 1 0 7 5
    Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 1 - 2 0 0 29
    Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 - 0 0 0 7
    Saturn Szadzko - Orkan Dalewo 2 - 3 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 3 - 2 0 0 1
    Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 11 - 2 0 0 9
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - D±brovia Stara D±browa 1 - 8 0 0 1
    Czarni Marianowo - Unia Stargard 1 - 1 0 0 14
    Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 - 1 1 1 44
    WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin 1 - 4 0 0 17
    Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 3
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Saturn Szadzko 0 - 1 0 0 1
    Zjednoczeni Kobylanka - Płomień Lisowo 7 - 1 0 6 2
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    D±brovia Stara D±browa - WODR Barzkowice 5 - 0 0 0 0
    Saturn Szadzko - Czarni Marianowo 1 - 3 0 0 4
    Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 1 - 0 1 0 5
    Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 2 - 0 0 0 1
    Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 - 6 0 0 5
    Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 - 1 0 0 2
    Unia Stargard - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 3 0 4 1
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 - 0 0 1 14
    Zorza Tychowo - Unia Stargard 2 - 2 0 0 0
    Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 0 - 3 0 1 3
    WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 3 - 2 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - D±brovia Stara D±browa 1 - 1 0 0 5
    Zjednoczeni Kobylanka - Saturn Szadzko 5 - 3 0 6 1
    Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 0 - 3 0 0 1
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Stargard - WODR Barzkowice 3 - 1 0 0 2
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Czarni Marianowo 3 - 1 0 1 1
    Saturn Szadzko - Zorza Tychowo 4 - 3 0 0 1
    Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 1 - 2 0 0 50
    D±brovia Stara D±browa - Rolpol Chlebowo 9 - 1 0 0 0
    Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 0 - 5 0 0 7
    Orkan Dalewo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 4 0 4 5
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 2 - 5 0 0 2
    Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 4 - 0 0 1 22
    Zjednoczeni Kobylanka - Polski Cukier Kluczevia II St. 5 - 1 0 7 3
    WODR Barzkowice - Saturn Szadzko 3 - 1 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 - 3 0 0 4
    Orzeł Małkocin - D±brovia Stara D±browa 1 - 0 0 0 13
    Orzeł Grzędzice - Unia Stargard 3 - 2 0 0 5
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 2 0 8 0
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 12 - 1 0 0 0
    Saturn Szadzko - Orzeł Grzędzice 4 - 4 0 0 0
    D±brovia Stara D±browa - Orzeł Pęzino 2 - 3 0 0 39
    Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 3 - 2 0 0 23
    Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 3 - 2 0 0 6
    Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 2 - 2 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    17-03   Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 0 0 0
    17-03   Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice 0 0 0
    17-03   Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    17-03   Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo 0 0 0
    17-03   Unia Stargard - Orzeł Małkocin 0 0 0
    17-03   Płomień Lisowo - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » O¶wiadczenie Prezesa S »
    3 » Krzysztof Kubacki pożeg »
    2 » Smirnov odchodzi z Pogo »
    1 » Strzelcy Klasy A Grupy  »
    1 » Polakowski: Co będzie d »
    1 » Plan przygotowań Błękit »
    1 » Podstawski na testach w »
    1 » Doł±cz do Vielgovi Szcz »
    1 » Unia Dolice poszukuje s »
    1 » Sparingi Iskry Golczewo
    mecze:
    18 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    5 » XVIII Memoriał im. Stef »
    3 » Pogoń Szczecin-¦l±sk Wr »
    2 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    1 » SMS II Gdańsk-KPR Gryfi »
    1 » AZS Koszalin-Legia Wars »
    1 » Stal Stalowa Wola-Błęki »
    1 » Iskra Banie-Flota ¦wino »
    1 » AGH Kraków-Energa Kotwi »
    1 » Chemik Police-Orzeł Wał »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    go¶ci: 572
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112152
    • newsów: 70646
    • użytkowników: 68109
    • komentarzy: 1063291
    • zdjęć: 760032
    • relacji: 37376
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies