ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpo¶rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Pęzino 8 21 7 0 1 34 / 6 3 0 1 17 / 3 4 0 0 17 / 3
2.  D±brovia Stara D±browa 8 17 5 2 1 30 / 12 1 2 1 7 / 4 4 0 0 23 / 8
3.  Zjednoczeni Kobylanka 8 16 5 1 2 26 / 17 4 0 1 20 / 10 1 1 1 6 / 7 1 3 1 0 0 4 / 3
4.  Orzeł Małkocin 8 16 5 1 2 25 / 13 3 1 0 13 / 4 2 0 2 12 / 9 1 0 0 0 1 3 / 4
5.  Polski Cukier Kluczevia II St. 8 15 5 0 3 15 / 9 2 0 2 7 / 7 3 0 1 8 / 2
6.  Orkan Dalewo 8 15 4 3 1 15 / 12 0 1 1 5 / 7 4 2 0 10 / 5
7.  Płomień Lisowo 8 11 3 2 3 24 / 23 2 1 0 17 / 5 1 1 3 7 / 18
8.  Zorza Tychowo 8 9 3 0 5 16 / 30 2 0 3 11 / 22 1 0 2 5 / 8 1 3 1 0 0 2 / 1
9.  Orzeł Grzędzice 8 9 3 0 5 15 / 14 1 0 4 9 / 9 2 0 1 6 / 5 1 0 0 0 1 1 / 2
10.  Unia Stargard 8 8 2 2 4 14 / 17 2 0 1 8 / 4 0 2 3 6 / 13
11.  Rolpol Chlebowo 8 8 2 2 4 15 / 20 1 1 3 7 / 11 1 1 1 8 / 9
12.  WODR Barzkowice 8 6 2 0 6 8 / 19 1 0 4 4 / 14 1 0 2 4 / 5
13.  Czarni Marianowo 8 5 1 2 5 11 / 34 1 2 1 7 / 11 0 0 4 4 / 23
14.  Saturn Szadzko 8 4 1 1 6 8 / 30 0 0 3 3 / 10 1 1 3 5 / 20
  • Drużyny, które zajm± 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskaj± prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskaj± 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygraj± baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajm± miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskaj± awans do A klasy szczecińskiej
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
      1234567891011121314
    1.  Czarni Marianowo
     
           
    2.  D±brovia Stara D±browa 
     
         
    3.  Orkan Dalewo 
     
           
    4.  Orzeł Grzędzice
     
          
    5.  Orzeł Małkocin
     
          
    6.  Orzeł Pęzino   
     
        
    7.  Płomień Lisowo  
     
         
    8.  Polski Cukier Kluczevia II St.   
     
        
    9.  Rolpol Chlebowo   
     
      
    10.  Saturn Szadzko    
     
       
    11.  Unia Stargard      
     
     
    12.  WODR Barzkowice     
     
     
    13.  Zjednoczeni Kobylanka      
     
    14.  Zorza Tychowo      
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 1
    D±brovia Stara D±browa - Płomień Lisowo 1 - 1 0 0 20
    WODR Barzkowice - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 4 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 1 - 3 0 0 0
    Orzeł Małkocin - Unia Stargard 5 - 2 0 0 2
    Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko 1 - 1 0 4 0
    Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 1 - 5 1 5 14
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 0 - 1 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 6 - 1 1 0 21
    Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 - 0 0 0 3
    Unia Stargard - D±brovia Stara D±browa 1 - 2 0 0 2
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Grzędzice 0 - 4 0 0 5
    Saturn Szadzko - Orzeł Małkocin 0 - 4 0 2 11
    Zjednoczeni Kobylanka - Zorza Tychowo 3 - 1 0 47 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 1 - 7 1 25 7
    WODR Barzkowice - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 0 7 4
    D±brovia Stara D±browa - Saturn Szadzko 5 - 1 0 0 3
    Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 5 - 0 0 0 5
    Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 0 - 0 0 0 30
    Płomień Lisowo - Unia Stargard 4 - 1 0 0 3
    Rolpol Chlebowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 3 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 1 - 2 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Unia Stargard 2 - 1 0 1 35
    Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 3 - 3 0 20 0
    Saturn Szadzko - Płomień Lisowo 1 - 3 0 0 4
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Małkocin 4 - 1 0 0 16
    Orkan Dalewo - D±brovia Stara D±browa 4 - 6 0 0 10
    Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 5 4
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Stargard - Saturn Szadzko 5 - 2 0 0 2
    WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 0 - 3 0 1 21
    D±brovia Stara D±browa - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 - 1 0 0 12
    Orzeł Grzędzice - Zorza Tychowo 1 - 2 0 53 0
    Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo 4 - 0 0 0 4
    Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 - 2 0 0 2
    Rolpol Chlebowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 4 0 5 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko 9 - 0 0 0 12
    Czarni Marianowo - D±brovia Stara D±browa 2 - 7 0 0 4
    Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 5 - 3 0 0 0
    WODR Barzkowice - Orzeł Grzędzice 0 - 2 0 0 2
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo 3 - 1 0 0 0
    Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin 4 - 3 0 0 17
    Orkan Dalewo - Unia Stargard 1 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo 4 - 2 0 0 1
    D±brovia Stara D±browa - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 1 0 7 5
    Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 1 - 2 0 0 29
    Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 - 0 0 0 7
    Saturn Szadzko - Orkan Dalewo 2 - 3 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 3 - 2 0 0 1
    Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 11 - 2 0 0 9
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - D±brovia Stara D±browa 1 - 8 0 0 1
    Czarni Marianowo - Unia Stargard 1 - 1 0 0 14
    Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 - 1 1 1 43
    WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin 1 - 4 0 0 17
    Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 3
    Polski Cukier Kluczevia II St. - Saturn Szadzko 0 - 1 0 0 1
    Zjednoczeni Kobylanka - Płomień Lisowo 7 - 1 0 6 2
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10   Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 0 2
    20-10   Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 0 0 2
    20-10   D±brovia Stara D±browa - WODR Barzkowice 0 0 0
    20-10   Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 0 0 0
    20-10   Saturn Szadzko - Czarni Marianowo 0 0 0
    20-10   Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
    21-10 17:30  Unia Stargard - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10   Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
    27-10   Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 0 0 0
    27-10   Zorza Tychowo - Unia Stargard 0 0 0
    27-10   WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 0 0 0
    27-10   Orzeł Grzędzice - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
    27-10   Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
    28-10 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Saturn Szadzko 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    03-11   Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 0 0
    03-11   D±brovia Stara D±browa - Rolpol Chlebowo 0 0 0
    03-11   Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    03-11   Unia Stargard - WODR Barzkowice 0 0 0
    03-11   Saturn Szadzko - Zorza Tychowo 0 0 0
    03-11   Polski Cukier Kluczevia II St. - Czarni Marianowo 0 0 0
    04-11 14:30  Orkan Dalewo - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    10-11   Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 0 0 0
    10-11   Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 0 0 0
    10-11   WODR Barzkowice - Saturn Szadzko 0 0 0
    10-11   Orzeł Grzędzice - Unia Stargard 0 0 0
    10-11   Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 0 0
    10-11   Orzeł Małkocin - D±brovia Stara D±browa 0 0 0
    11-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11   D±brovia Stara D±browa - Orzeł Pęzino 0 0 2
    17-11   Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 0 0 0
    17-11   Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 0 0 0
    17-11   Saturn Szadzko - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    17-11   Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 0 0 0
    17-11   Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 0 0 0
    17-11   Czarni Marianowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Delev oraz Pogoń ukara »
    6 » Najlepsi strzelcy
    3 » Koncepcja stadionu w Sk »
    1 » Drugie miejsce Kaskady  »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    1 » Sparta Skalin graj±ca w »
    mecze:
    39 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    29 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    25 » Osadnik My¶libórz-Zorza »
    24 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    21 » Korona Człopa-Sława Sła »
    17 » D±b Dębno-Mierzynianka  »
    16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 7
    bramkarzyk... Catek17
    Hutnik81 PawelUKS
    pszczolek szlachcic
    WiernyKibo...
    go¶ci: 1324
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111013
    • newsów: 70133
    • użytkowników: 67964
    • komentarzy: 1057849
    • zdjęć: 753934
    • relacji: 37061
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies