ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Korona Stuchowo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
2.  Orzeł Prusinowo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
3.  Promień Mosty 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
4.  Sarmata Dobra 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
5.  Radowia Radowo Małe 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
6.  Sowianka Sowno 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
7.  Pionier Żarnowo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
8.  Bizon Cerkwica 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
9.  Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
10.  Bałtyk Gostyń 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
11.  Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
12.  Zalew Stepnica 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
13.  Jastrząb Łosośnica 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
  12345678910111213
1.  Bałtyk Gostyń
 
            
2.  Bizon Cerkwica 
 
          
3.  Jastrząb Łosośnica  
 
          
4.  Korona Stuchowo   
 
         
5.  Orzeł Prusinowo   
 
        
6.  Pionier Żarnowo     
 
       
7.  Prawobrzeże Świnoujście      
 
      
8.  Promień Mosty       
 
     
9.  Radowia Radowo Małe        
 
    
10.  Sarmata Dobra        
 
   
11.  Sowianka Sowno         
 
  
12.  Zalew Stepnica          
 
 
13.  Znicz Wysoka Kamieńska           
 
terminarz - B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
25-08   Orzeł Prusinowo - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
25-08   Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
25-08   Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 0 0
25-08   Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 0 0 7
25-08   Zalew Stepnica - Promień Mosty 0 0 0
25-08   Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
7 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Jeden przychodzi, dwóch »
5 » Łapiński trenerem Energ »
4 » Walne zebranie w Pęzini »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Michał Cywiński zawodni »
3 » Osadnik Myślibórz wznow »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Kwiatkowski piłkarzem B »
mecze:
7 » Sarmata Dobra-Radowia R »
5 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
4 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
3 » Stal Lipiany-Kłos Pełcz »
3 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
3 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
2 » Energetyk Gryfino-Błęki »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Kawaler szpiegu111...
Tede
gości: 717
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 107439
• newsów: 69397
• użytkowników: 67655
• komentarzy: 1047446
• zdjęć: 743256
• relacji: 36687
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies