ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Korona Stuchowo 5 15 5 0 0 14 / 7 2 0 0 3 / 1 3 0 0 11 / 6
2.  Prawobrzeże Świnoujście 5 13 4 1 0 29 / 6 2 0 0 19 / 2 2 1 0 10 / 4
3.  Orzeł Prusinowo 4 12 4 0 0 15 / 8 2 0 0 6 / 3 2 0 0 9 / 5
4.  Sarmata Dobra 5 9 3 0 2 17 / 10 2 0 1 12 / 8 1 0 1 5 / 2
5.  Sowianka Sowno 4 7 2 1 1 21 / 7 1 1 0 10 / 2 1 0 1 11 / 5
6.  Znicz Wysoka Kamieńska 5 5 1 2 2 5 / 8 0 2 1 4 / 7 1 0 1 1 / 1 2 4 1 1 0 1 / 0
7.  Pionier Żarnowo 4 5 1 2 1 7 / 7 0 1 1 4 / 6 1 1 0 3 / 1 2 2 0 2 0 2 / 2
8.  Promień Mosty 4 5 1 2 1 5 / 5 1 0 1 2 / 2 0 2 0 3 / 3 2 1 0 1 1 2 / 3
9.  Radowia Radowo Małe 5 4 1 1 3 11 / 13 1 0 1 4 / 4 0 1 2 7 / 9
10.  Bałtyk Gostyń 4 3 1 0 3 5 / 19 1 0 1 4 / 4 0 0 2 1 / 15 1 3 1 0 0 2 / 1
11.  Bizon Cerkwica 5 3 1 0 4 12 / 27 1 0 2 9 / 13 0 0 2 3 / 14 1 0 0 0 1 1 / 2
12.  Zalew Stepnica 5 2 0 2 3 7 / 17 0 2 1 6 / 7 0 0 2 1 / 10
13.  Jastrząb Łosośnica 5 1 0 1 4 7 / 21 0 0 2 1 / 12 0 1 2 6 / 9
  • Drużyny, które zajmą 1. miejsca w poszczególnych B klasach szczecińskich uzyskają prawo gry w barażach o awans do Klasy Okręgowej Szczecińskiej.
  • Do Klasy Okręgowej awans uzyskają 3 najlepsze drużyny z B klas, które wygrają baraże (pary ustali w wyniku losowania WGiE)
  • Drużyny, które zajmą miejsca od 2. do 11. w poszczególnych B klasach szczecińskich oraz przegrane drużyny z baraży uzyskają awans do A klasy szczecińskiej
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
      12345678910111213
    1.  Bałtyk Gostyń
     
          
    2.  Bizon Cerkwica 
     
         
    3.  Jastrząb Łosośnica 
     
         
    4.  Korona Stuchowo  
     
        
    5.  Orzeł Prusinowo  
     
        
    6.  Pionier Żarnowo 
     
         
    7.  Prawobrzeże Świnoujście  
     
        
    8.  Promień Mosty     
     
     
    9.  Radowia Radowo Małe   
     
       
    10.  Sarmata Dobra     
     
     
    11.  Sowianka Sowno     
     
     
    12.  Zalew Stepnica      
     
    13.  Znicz Wysoka Kamieńska      
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Prusinowo - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 0 1 3
    Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 0 0 0 0
    Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 4 - 3 0 0 28
    Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 2 0 0 8
    Zalew Stepnica - Promień Mosty 1 - 1 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 2 - 4 0 52 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 1 0 0 2
    Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 2 - 1 0 1 17
    Bałtyk Gostyń - Orzeł Prusinowo 2 - 3 0 0 8
    Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 3 - 1 0 0 11
    Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 12 - 2 0 1 4
    Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 1 - 8 0 0 12
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 9
    Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 8 - 0 0 0 0
    Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2 - 3 0 0 4
    Pionier Żarnowo - Promień Mosty 2 - 2 0 0 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 3 - 3 0 0 7
    Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica 4 - 3 0 0 4
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno 4 - 3 0 0 24
    Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 2 - 1 0 1 0
    Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 0 - 4 0 41 7
    Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 7 - 0 0 0 6
    Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 1 - 3 0 0 8
    Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 0 1 18
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 10
    Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 2 - 1 0 0 0
    Sarmata Dobra - Bałtyk Gostyń 7 - 1 0 0 13
    Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 - 4 0 0 24
    Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 3 - 3 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Orzeł Prusinowo 3 - 6 0 0 4
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    29-09   Orzeł Prusinowo - Sarmata Dobra 0 0 3
    29-09 16:00  Korona Stuchowo - Promień Mosty 0 0 3
    29-09 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 0 0 0
    29-09 16:00  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
    29-09 16:00  Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 0 0 0
    29-09 16:00  Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    06-10   Zalew Stepnica - Orzeł Prusinowo 0 0 0
    06-10   Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 0 0 0
    06-10   Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
    06-10   Promień Mosty - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    06-10   Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 0 0 0
    06-10 15:00  Sarmata Dobra - Sowianka Sowno 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    13-10   Orzeł Prusinowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
    13-10   Bizon Cerkwica - Sarmata Dobra 0 0 0
    13-10 15:00  Sowianka Sowno - Zalew Stepnica 0 0 0
    13-10 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe 0 0 0
    13-10 16:00  Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 0 0 0
    14-10 13:00  Jastrząb Łosośnica - Promień Mosty 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10   Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 0 0 0
    20-10   Pionier Żarnowo - Orzeł Prusinowo 0 0 0
    20-10   Promień Mosty - Bałtyk Gostyń 0 0 0
    20-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 0 0 0
    20-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 5
    21-10 16:00  Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10   Orzeł Prusinowo - Promień Mosty 0 0 0
    27-10   Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
    27-10   Sarmata Dobra - Zalew Stepnica 0 0 0
    27-10 14:00  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 0 0 0
    27-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 0 0 0
    28-10 13:00  Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    03-11   Znicz Wysoka Kamieńska - Sarmata Dobra 0 0 0
    03-11   Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 0 0 0
    03-11   Promień Mosty - Sowianka Sowno 0 0 0
    03-11   Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo 0 0 0
    03-11 14:00  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 0 0 0
    03-11 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    10-11   Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 0 0 0
    10-11   Bizon Cerkwica - Promień Mosty 0 0 0
    10-11   Sarmata Dobra - Pionier Żarnowo 0 0 0
    10-11   Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
    10-11 13:00  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 0 0 0
    10-11 14:00  Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11   Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 0 0 0
    17-11   Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 0 0
    17-11   Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 0 0 0
    17-11 14:00  Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 0 0 0
    17-11 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Prusinowo 0 0 0
    18-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    1 » Medale Majki i Gadowski »
    1 » Murawski: Mamy spory p »
    1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
    1 » Pierwsze turnieje w gru »
    1 » 7. kolejka koszalińskie »
    mecze:
    96 » Błękitni Trzygłów-Pomor »
    79 » Pogoń Wierzchowo-Mechan »
    44 » Kotwica Kołobrzeg-Radun »
    36 » Błękitni Stargard-Górni »
    36 » Piast Karsko-Klon Krzęc »
    36 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
    26 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
    23 » Świt Szczecin-Bałtyk Ko »
    21 » Zryw Kretomino-Iskra Bi »
    19 » Olimp Gościno-Intermarc »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    badpolzin czarny251
    koks1992 mendoza
    Pogon007
    gości: 1066
    statystyki portalu
    • drużyn: 2747
    • imprez: 110795
    • newsów: 69926
    • użytkowników: 67901
    • komentarzy: 1054892
    • zdjęć: 751329
    • relacji: 36928
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies