ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Turowo 9 24 8 0 1 38 / 12 3 0 1 17 / 6 5 0 0 21 / 6
2.  Zawisza Grzmiąca 9 21 6 3 0 32 / 13 3 2 0 18 / 6 3 1 0 14 / 7
3.  Głaz Tychowo 9 17 5 2 2 16 / 12 2 1 1 7 / 5 3 1 1 9 / 7
4.  Hubertus Biały Bór 9 15 5 0 4 21 / 25 4 0 0 12 / 4 1 0 4 9 / 21
5.  Wiarus Żółtnica 9 14 4 2 3 22 / 17 3 0 0 14 / 4 1 2 3 8 / 13 1 1 0 1 0 1 / 1
6.  Redłovia Redło 9 14 4 2 3 21 / 20 3 2 1 12 / 8 1 0 2 9 / 12 1 1 0 1 0 1 / 1
7.  Drzewiarz Świerczyna 9 14 4 2 3 21 / 18 1 1 2 10 / 10 3 1 1 11 / 8
8.  Santos Kłębowiec 9 13 4 1 4 17 / 12 2 0 3 10 / 9 2 1 1 7 / 3
9.  Pionier 95 Borne Sulinowo 8 10 3 1 4 16 / 23 3 0 1 8 / 9 0 1 3 8 / 14 1 3 1 0 0 2 / 1
10.  Sad Chwiram 9 10 3 1 5 11 / 26 1 1 2 4 / 11 2 0 3 7 / 15
11.  Orzeł Łubowo 9 10 3 1 5 14 / 21 1 0 3 6 / 13 2 1 2 8 / 8 1 0 0 0 1 1 / 2
12.  Mirstal Mirosławiec 8 7 2 1 5 10 / 16 2 1 4 10 / 14 0 0 1 0 / 2
13.  Sokół Suliszewo 9 6 1 3 5 6 / 19 1 1 2 4 / 8 0 2 3 2 / 11
14.  Grom Szwecja 9 1 0 1 8 13 / 24 0 1 3 7 / 12 0 0 5 6 / 12
wyniki spotkań - A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019
  1234567891011121314
1.  Drzewiarz Świerczyna
 
       
2.  Głaz Tychowo
 
       
3.  Grom Szwecja 
 
      
4.  Hubertus Biały Bór  
 
     
5.  Mechanik Turowo  
 
    
6.  Mirstal Mirosławiec  
 
    
7.  Orzeł Łubowo   
 
   
8.  Pionier 95 Borne Sulinowo  
 
    
9.  Redłovia Redło   
 
  
10.  Sad Chwiram    
 
   
11.  Santos Kłębowiec    
 
  
12.  Sokół Suliszewo     
 
  
13.  Wiarus Żółtnica       
 
 
14.  Zawisza Grzmiąca      
 
terminarz - A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 0 0 11
Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 0 9
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 2 - 1 0 0 4
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 6 - 1 0 0 7
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 1 - 6 0 0 6
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 1 7
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 2 - 1 1 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 2 - 4 0 0 8
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 0 1 6
Mechanik Turowo - Redłovia Redło 7 - 3 0 0 15
Santos Kłębowiec - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 10
Mirstal Mirosławiec - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 10
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 8
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 4 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 - 0 0 0 2
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 3 - 1 0 0 4
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 - 3 0 0 13
Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 5
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 0 - 4 0 0 17
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 5 - 2 0 1 2
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 0 - 3 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 7
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 1 - 2 0 0 15
Santos Kłębowiec - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 0 0 2
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 6 - 1 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 1 0 0 6
Grom Szwecja - Redłovia Redło 2 - 4 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 1 15
5 kolejka relacja fotki komentarze
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 1 - 1 0 0 20
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 0 0 9
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 4
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 4 - 3 0 0 1
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 - 4 0 0 6
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 0 - 4 0 1 8
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 1 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca 1 - 1 0 0 5
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 - 3 0 0 3
Głaz Tychowo - Sad Chwiram 1 - 2 0 0 3
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 0
Santos Kłębowiec - Redłovia Redło 3 - 2 0 0 1
Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 1 5
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 3 - 4 0 0 16
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 - 3 0 0 1
Redłovia Redło - Głaz Tychowo 4 - 0 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 0 1
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 0 0 0
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 6 - 1 0 0 49
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 2 - 0 0 87 0
Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 0 0 9
8 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 1 1
Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 0 0 0
Głaz Tychowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 2 0 0 2
Santos Kłębowiec - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 3
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 5 - 0 0 0 3
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 2 - 3 0 0 26
Drzewiarz Świerczyna - Hubertus Biały Bór 6 - 2 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Głaz Tychowo 0 - 4 0 0 4
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 2 - 6 0 0 7
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 2
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 1 - 4 0 0 12
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 3 - 0 0 0 8
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 7
17-11 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 10
10 kolejka relacja fotki komentarze
20-10 11:45  Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 1
20-10 15:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 1
20-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 0 0 1
20-10 15:00  Głaz Tychowo - Sokół Suliszewo 0 1 0
20-10 15:00  Santos Kłębowiec - Mechanik Turowo 0 0 0
21-10 15:00  Sad Chwiram - Redłovia Redło 0 0 0
21-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
27-10 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 0 0 0
27-10 15:00  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
27-10 15:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 0 0 2
27-10 15:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
27-10 15:00  Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 0 0 0
27-10 15:00  Mechanik Turowo - Głaz Tychowo 0 0 0
28-10 11:30  Hubertus Biały Bór - Santos Kłębowiec 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
03-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo 0 0 0
03-11 14:00  Głaz Tychowo - Hubertus Biały Bór 0 0 0
03-11 14:00  Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 0 0
03-11 14:00  Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
03-11 14:00  Mechanik Turowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
04-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 0 0
04-11 14:00  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
10-11 11:30  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec 0 0 1
10-11 14:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 0 0 0
10-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Santos Kłębowiec 0 0 0
10-11 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
10-11 14:00  Grom Szwecja - Głaz Tychowo 0 0 0
10-11 14:00  Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
10-11 14:00  Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Delev oraz Pogoń ukara »
5 » Nowy stadion dla Polic
5 » Nowy przetarg na stadio »
2 » Najlepsi strzelcy
2 » Kara dla Spasa Deleva w »
1 » Drugie miejsce Kaskady  »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
31 » Piast Karsko-Ina Ińsko
27 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
24 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
23 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
22 » Orkan Suchań-Piast Kars »
21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
21 » Wicher Brojce-Pomorzani »
20 » Dąb Dębno-Odra Chojna
20 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
18 » MKP Szczecinek-Hutnik S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
ObywatelX Owsinhoo
Satyryk211... TylkoLegla
gości: 631
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 111016
• newsów: 70161
• użytkowników: 67967
• komentarzy: 1057999
• zdjęć: 754087
• relacji: 37076
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies