ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Turowo 22 59 19 2 1 74 / 27 9 1 1 37 / 15 10 1 0 37 / 12
2.  Zawisza Grzmiąca 22 47 14 5 3 73 / 33 9 2 0 45 / 12 5 3 3 28 / 21
3.  Głaz Tychowo 22 42 13 3 6 44 / 32 7 2 2 19 / 12 6 1 4 25 / 20
4.  Drzewiarz Świerczyna 22 39 11 6 5 55 / 34 7 2 2 34 / 16 4 4 3 21 / 18
5.  Hubertus Biały Bór 22 38 12 2 8 52 / 43 7 2 1 28 / 11 5 0 7 24 / 32
6.  Redłovia Redło 22 37 11 4 7 51 / 47 6 3 2 27 / 21 5 1 5 24 / 26
7.  Sad Chwiram 22 31 10 1 11 44 / 52 7 1 3 24 / 22 3 0 8 20 / 30
8.  Wiarus Żółtnica 22 30 9 3 10 51 / 46 6 0 5 31 / 24 3 3 5 20 / 22
9.  Orzeł Łubowo 22 28 9 1 12 40 / 45 5 0 6 22 / 26 4 1 6 18 / 19
10.  Sokół Suliszewo 22 23 5 8 9 20 / 37 4 4 3 14 / 19 1 4 6 6 / 18
11.  Pionier 95 Borne Sulinowo 22 21 6 3 13 33 / 57 4 2 5 16 / 25 2 1 8 17 / 32
12.  Santos Kłębowiec 22 17 5 2 15 29 / 60 3 1 7 16 / 29 2 1 8 13 / 31
13.  Mirstal Mirosławiec 22 16 4 4 14 28 / 55 2 1 9 15 / 29 2 3 5 13 / 26
14.  Grom Szwecja 22 11 3 2 17 32 / 58 2 2 7 13 / 24 1 0 10 19 / 34
wyniki spotkań - A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019
  1234567891011121314
1.  Drzewiarz Świerczyna
 
2.  Głaz Tychowo
 
3.  Grom Szwecja
 
4.  Hubertus Biały Bór
 
5.  Mechanik Turowo
 
6.  Mirstal Mirosławiec
 
7.  Orzeł Łubowo
 
8.  Pionier 95 Borne Sulinowo
 
9.  Redłovia Redło
 
10.  Sad Chwiram
 
11.  Santos Kłębowiec
 
12.  Sokół Suliszewo
 
13.  Wiarus Żółtnica
 
14.  Zawisza Grzmiąca
 
terminarz - A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 2 0 0 11
Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 0 9
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 2 - 1 0 0 4
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 6 - 1 0 0 7
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 1 - 6 0 0 6
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 1 7
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 2 - 1 1 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 2 - 4 0 0 8
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 0 1 6
Mechanik Turowo - Redłovia Redło 7 - 3 0 0 15
Santos Kłębowiec - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 10
Mirstal Mirosławiec - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 10
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 8
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 4 0 0 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 - 0 0 0 2
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 3 - 1 0 0 4
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 - 3 0 0 13
Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 5
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 0 - 4 0 0 17
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 5 - 2 0 1 2
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 0 - 3 0 0 3
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Głaz Tychowo 1 - 2 0 0 7
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 1 - 2 0 0 15
Santos Kłębowiec - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 0 0 2
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 6 - 1 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 1 0 0 6
Grom Szwecja - Redłovia Redło 2 - 4 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 1 15
5 kolejka relacja fotki komentarze
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 1 - 1 0 0 20
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 0 0 9
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 4
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 4 - 3 0 0 1
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 - 4 0 0 6
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 0 - 4 0 1 8
Sad Chwiram - Santos Kłębowiec 1 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca 1 - 1 0 0 5
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 - 3 0 0 3
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 0
Santos Kłębowiec - Redłovia Redło 3 - 2 0 0 2
Sad Chwiram - Głaz Tychowo 2 - 1 0 0 3
Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 1 5
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 3 - 4 0 0 16
Głaz Tychowo - Sad Chwiram 2 - 0 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 1 - 3 0 0 1
Redłovia Redło - Głaz Tychowo 4 - 0 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec 2 - 1 0 0 1
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 0 0 0
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 6 - 1 0 0 49
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 2 - 0 0 87 0
Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 0 0 9
8 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo 3 - 0 0 1 1
Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 0 0 0
Głaz Tychowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 2 0 0 2
Santos Kłębowiec - Orzeł Łubowo 3 - 0 0 0 3
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 5 - 0 0 0 3
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 2 - 3 0 0 26
Drzewiarz Świerczyna - Hubertus Biały Bór 6 - 2 0 0 2
9 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Głaz Tychowo 0 - 4 0 0 4
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 2 - 6 0 0 7
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 0 - 2 0 0 2
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 1 - 4 0 0 12
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 3 - 0 0 0 8
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 7
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 0 0 12
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 0 0 2
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 3 - 1 0 0 6
Głaz Tychowo - Sokół Suliszewo 0 - 1 0 1 0
Santos Kłębowiec - Mechanik Turowo 0 - 5 0 0 1
Mirstal Mirosławiec - Orzeł Łubowo 1 - 5 0 0 12
Sad Chwiram - Redłovia Redło 0 - 4 0 0 4
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 4 - 1 0 0 1
26-05 12:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 1
11 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Głaz Tychowo 6 - 4 0 0 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 2
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 0 0 3
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 5 - 4 0 0 9
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 3 - 3 0 1 0
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 1
Hubertus Biały Bór - Santos Kłębowiec 5 - 1 0 0 6
12 kolejka relacja fotki komentarze
Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo 3 - 1 0 1 3
Głaz Tychowo - Hubertus Biały Bór 1 - 4 0 0 7
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 1
Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 2
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Turowo 0 - 1 0 0 3
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 0 0 0 3
Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 3 - 1 0 0 3
08-06 17:00  Mechanik Turowo - Mirstal Mirosławiec 0 0 1
13 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 2 - 4 0 0 12
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 1 - 3 0 0 3
Wiarus Żółtnica - Santos Kłębowiec 8 - 3 0 0 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 0 - 2 0 0 5
Grom Szwecja - Głaz Tychowo 0 - 3 0 0 0
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 0 0 0 16
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 1 - 0 0 0 2
15-06 17:00  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 - 3 0 0 5
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 0 0 0
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 5 - 3 0 0 7
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 1 - 1 0 1 1
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 0 0 4
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 5 - 0 0 9 6
15 kolejka relacja fotki komentarze
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 2 - 1 0 0 5
Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec 1 - 0 0 7 2
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 3 - 3 0 0 0
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 7 - 4 0 0 8
Wiarus Żółtnica - Mirstal Mirosławiec 4 - 1 0 0 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 1 0
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 2 - 1 0 0 4
16 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 0 0 0 0
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 1 - 0 0 1 4
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 0 0 0
Grom Szwecja - Sad Chwiram 0 - 4 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 - 4 0 0 2
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 4 - 0 0 0 2
Drzewiarz Świerczyna - Głaz Tychowo 2 - 1 0 10 1
17 kolejka relacja fotki komentarze
Głaz Tychowo - Mirstal Mirosławiec 2 - 1 0 2 0
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 4
Zawisza Grzmiąca - Santos Kłębowiec 3 - 0 0 0 1
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 5 - 2 0 0 0
Redłovia Redło - Grom Szwecja 1 - 3 0 0 2
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 2 - 3 0 0 5
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 1 - 3 0 0 1
18 kolejka relacja fotki komentarze
Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 0 0 6
Mechanik Turowo - Sokół Suliszewo 1 - 0 0 1 1
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 2 - 2 0 9 2
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 0 - 6 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 1 - 3 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 3 - 1 0 0 1
19 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 0
Zawisza Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec 7 - 1 0 0 5
Redłovia Redło - Santos Kłębowiec 3 - 2 0 0 0
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 4 - 2 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 0 - 4 0 0 0
Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 2 - 1 0 0 5
20 kolejka relacja fotki komentarze
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 3
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 3 - 1 0 20 27
Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 0 0 2
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 4 0 0 1
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 - 3 0 0 5
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 - 0 0 1 0
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 3 - 1 0 0 13
21 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 3 - 1 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło 1 - 3 0 0 0
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 5 - 2 0 0 4
Pionier 95 Borne Sulinowo - Głaz Tychowo 3 - 4 0 0 1
Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica 1 - 5 0 1 0
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 1
Orzeł Łubowo - Santos Kłębowiec 3 - 0 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 0 2
Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 - 0 0 0 1
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 - 2 0 0 4
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 1 0
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 0 - 1 0 0 1
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 6 - 1 0 0 6
23 kolejka relacja fotki komentarze
25-05 11:00  Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 0 0 0
25-05 15:00  Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 0 0 0
25-05 17:00  Redłovia Redło - Sad Chwiram 0 0 0
25-05 17:00  Sokół Suliszewo - Głaz Tychowo 0 0 0
25-05 17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
25-05 17:00  Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
01-06 14:00  Głaz Tychowo - Mechanik Turowo 0 0 0
01-06 15:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 0 0
01-06 17:00  Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 0 0 0
01-06 17:00  Santos Kłębowiec - Hubertus Biały Bór 0 0 0
01-06 17:00  Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 0 0
02-06 13:30  Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
02-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
08-06 17:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 0 0 0
08-06 17:00  Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca 0 0 0
08-06 17:00  Hubertus Biały Bór - Głaz Tychowo 0 0 0
08-06 17:00  Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 0 0 0
09-06 12:00  Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 0 0 0
09-06 13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
15-06 17:00  Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
15-06 17:00  Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 0 0 0
15-06 17:00  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 0 0 0
15-06 17:00  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 0 0 0
15-06 17:00  Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 0 0 0
15-06 17:00  Głaz Tychowo - Grom Szwecja 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Siłą Świtu jest zespół  »
3 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Tuż za podium
1 » Raków Częstochowa i ŁKS »
mecze:
46 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
42 » Lech Czaplinek-Darłovia »
32 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
27 » Gwardia Koszalin-Chemik »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
19 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
18 » KP Starogard Gdański-Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
szczecinek
gości: 784
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115126
• newsów: 71687
• użytkowników: 69934
• komentarzy: 1073578
• zdjęć: 772812
• relacji: 37912
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies