ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orkan Suchań 15 38 12 2 1 58 / 10 7 0 0 31 / 6 5 2 1 27 / 4
2.  Czcibor Cedynia 15 35 11 2 2 45 / 18 6 2 0 24 / 8 5 0 2 21 / 10
3.  Unia Dolice 15 31 10 1 4 35 / 24 5 1 2 17 / 13 5 0 2 18 / 11
4.  Piast Karsko 15 30 10 0 5 47 / 24 6 0 1 33 / 9 4 0 4 14 / 15
5.  Drawa Drawno 15 28 9 1 5 43 / 31 7 0 1 33 / 10 2 1 4 10 / 21 2 6 2 0 0 4 / 1
6.  Energetyk Gryfino 15 28 9 1 5 37 / 28 6 1 1 22 / 11 3 0 4 15 / 17 2 3 1 0 1 4 / 3
7.  Kłos Pełczyce 15 28 9 1 5 29 / 15 4 1 2 11 / 7 5 0 3 18 / 8 2 0 0 0 2 0 / 4
8.  Stal Lipiany 15 22 7 1 7 37 / 31 4 0 4 14 / 15 3 1 3 23 / 16
9.  SCRS Barlinek 15 20 6 2 7 33 / 24 4 0 3 19 / 8 2 2 4 14 / 16
10.  Ina Ińsko 15 19 6 1 8 29 / 41 3 1 3 12 / 15 3 0 5 17 / 26 1 3 1 0 0 1 / 0
11.  Błękit Pniewo 15 19 6 1 8 24 / 32 5 0 2 17 / 10 1 1 6 7 / 22 1 0 0 0 1 0 / 1
12.  Polonia Giżyn 15 17 5 2 8 30 / 35 2 2 4 11 / 22 3 0 4 19 / 13
13.  Zieloni Zielin 15 15 4 3 8 24 / 37 3 1 3 13 / 19 1 2 5 11 / 18
14.  Świt Barnimie 15 8 2 2 11 25 / 66 0 2 6 16 / 36 2 0 5 9 / 30
15.  Sęp Brzesko 15 7 2 1 12 10 / 41 1 0 7 3 / 20 1 1 5 7 / 21
16.  Klon Krzęcin 15 4 1 1 13 16 / 65 0 0 7 7 / 30 1 1 6 9 / 35
  • Drużyny z miejsc 1-8 awansują do Klasy Okręgowej Szczecińskiej - liczba awansujących drużyn zostanie pomniejszona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej jednej.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej jednak drużyny - zespoły, które zajmą 8. miejsca w A klasach szczecińskich rozegrają pomiędzy sobą baraż, gdy spadną dwie drużyny to 8. miejsca pozostaną w A klasie, gdy spadną trzy zespoły to 7. miejsca rozegrają pomiędzy sobą baraż, itd.
  • Zajęcie miejsc 1-5 daje pewny awans do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
      12345678910111213141516
    1.  Błękit Pniewo
     
           
    2.  Czcibor Cedynia
     
           
    3.  Drawa Drawno 
     
          
    4.  Energetyk Gryfino  
     
         
    5.  Ina Ińsko   
     
        
    6.  Klon Krzęcin
     
           
    7.  Kłos Pełczyce   
     
        
    8.  Orkan Suchań  
     
         
    9.  Piast Karsko  
     
         
    10.  Polonia Giżyn   
     
        
    11.  SCRS Barlinek      
     
     
    12.  Sęp Brzesko      
     
     
    13.  Stal Lipiany    
     
       
    14.  Świt Barnimie      
     
     
    15.  Unia Dolice      
     
     
    16.  Zieloni Zielin       
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 0 26 12
    Drawa Drawno - Ina Ińsko 8 - 2 0 152 21
    Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 22
    Świt Barnimie - Piast Karsko 1 - 3 0 48 29
    Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 4
    Energetyk Gryfino - Błękit Pniewo 2 - 1 0 66 6
    Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 9
    Polonia Giżyn - SCRS Barlinek 1 - 5 0 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Unia Dolice 1 - 0 0 40 2
    Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 0 - 5 0 0 1
    Orkan Suchań - Drawa Drawno 5 - 0 0 86 6
    Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 1 - 1 0 0 23
    Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 4
    Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 1 19
    Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 1 12
    Ina Ińsko - Świt Barnimie 1 - 2 0 67 20
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 35
    Unia Dolice - Stal Lipiany 4 - 3 0 0 4
    Sęp Brzesko - Piast Karsko 1 - 3 0 0 16
    Drawa Drawno - Błękit Pniewo 3 - 1 0 70 0
    Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 3 - 0 0 0 27
    Świt Barnimie - Orkan Suchań 0 - 7 0 36 54
    Czcibor Cedynia - Ina Ińsko 4 - 1 0 0 1
    Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 2 - 2 0 0 4
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Sęp Brzesko 5 - 1 0 0 2
    Błękit Pniewo - Świt Barnimie 9 - 1 0 58 4
    Stal Lipiany - Drawa Drawno 1 - 3 0 75 9
    Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 4 - 0 0 0 2
    Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 3 - 2 0 52 3
    Energetyk Gryfino - Unia Dolice 3 - 2 0 0 12
    Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 2 - 1 0 0 28
    Piast Karsko - Polonia Giżyn 3 - 1 0 0 50
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 8
    Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 74 14
    Sęp Brzesko - Orkan Suchań 0 - 7 0 80 1
    Świt Barnimie - Stal Lipiany 2 - 2 0 71 10
    Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 0 - 0 0 0 0
    SCRS Barlinek - Piast Karsko 2 - 0 0 1 83
    Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 2 - 4 0 0 5
    Polonia Giżyn - Ina Ińsko 4 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 14
    Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 2 - 1 0 0 9
    Błękit Pniewo - Sęp Brzesko 2 - 1 0 70 1
    Unia Dolice - Drawa Drawno 4 - 0 0 63 9
    Orkan Suchań - Polonia Giżyn 2 - 1 0 75 2
    Energetyk Gryfino - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 14
    Piast Karsko - Klon Krzęcin 10 - 1 0 1 53
    Ina Ińsko - SCRS Barlinek 2 - 0 0 0 20
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Stal Lipiany 0 - 3 0 0 6
    Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 92 6
    SCRS Barlinek - Orkan Suchań 1 - 2 0 59 12
    Klon Krzęcin - Ina Ińsko 0 - 5 0 0 6
    Zieloni Zielin - Piast Karsko 1 - 4 0 0 44
    Świt Barnimie - Unia Dolice 3 - 4 0 0 9
    Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 6 - 1 0 0 2
    Polonia Giżyn - Błękit Pniewo 2 - 0 0 0 10
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 5
    Ina Ińsko - Zieloni Zielin 2 - 0 0 0 6
    Stal Lipiany - Polonia Giżyn 5 - 2 0 0 3
    Drawa Drawno - Świt Barnimie 8 - 2 1 77 11
    Kłos Pełczyce - Piast Karsko 0 - 2 0 1 57
    Orkan Suchań - Klon Krzęcin 7 - 0 0 0 10
    Błękit Pniewo - SCRS Barlinek 0 - 4 0 59 5
    Energetyk Gryfino - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Błękit Pniewo 3 - 4 0 0 4
    SCRS Barlinek - Stal Lipiany 2 - 3 0 0 32
    Zieloni Zielin - Orkan Suchań 0 - 6 0 0 6
    Świt Barnimie - Kłos Pełczyce 0 - 5 0 0 10
    Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 2 - 1 0 1 5
    Sęp Brzesko - Unia Dolice 0 - 1 0 0 6
    Polonia Giżyn - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 1
    Piast Karsko - Ina Ińsko 6 - 2 0 2 56
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 - 4 0 0 4
    Stal Lipiany - Klon Krzęcin 3 - 1 0 0 1
    Błękit Pniewo - Zieloni Zielin 1 - 0 0 67 1
    Drawa Drawno - Sęp Brzesko 0 - 2 0 61 14
    Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 8
    Orkan Suchań - Piast Karsko 6 - 1 0 61 78
    Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek 2 - 2 0 0 4
    Świt Barnimie - Czcibor Cedynia 3 - 4 0 81 4
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Orkan Suchań 0 - 0 0 0 6
    Klon Krzęcin - Energetyk Gryfino 0 - 5 0 0 0
    SCRS Barlinek - Unia Dolice 1 - 3 0 0 15
    Sęp Brzesko - Świt Barnimie 0 - 2 0 80 21
    Polonia Giżyn - Drawa Drawno 1 - 1 0 0 0
    Zieloni Zielin - Stal Lipiany 3 - 2 0 0 1
    Piast Karsko - Błękit Pniewo 4 - 0 0 1 31
    Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 18
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 3
    Błękit Pniewo - Ina Ińsko 0 - 1 0 58 3
    Stal Lipiany - Piast Karsko 2 - 0 0 0 41
    Drawa Drawno - SCRS Barlinek 5 - 0 0 81 23
    Energetyk Gryfino - Zieloni Zielin 3 - 1 0 0 3
    Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 14
    Świt Barnimie - Polonia Giżyn 1 - 5 0 71 3
    Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 4 - 1 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Stal Lipiany 1 - 7 0 0 3
    Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 4 0 0 2
    SCRS Barlinek - Świt Barnimie 6 - 0 0 0 3
    Orkan Suchań - Błękit Pniewo 5 - 1 0 0 0
    Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 7
    Zieloni Zielin - Unia Dolice 2 - 3 0 0 1
    Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 5
    Piast Karsko - Energetyk Gryfino 3 - 2 0 1 26
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Ina Ińsko 3 - 4 0 0 12
    Unia Dolice - Piast Karsko 2 - 1 0 0 76
    Stal Lipiany - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 13
    Drawa Drawno - Zieloni Zielin 5 - 2 0 55 6
    Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 1
    Kłos Pełczyce - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 3
    Świt Barnimie - Klon Krzęcin 6 - 6 0 67 11
    Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 0 0 3
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Unia Dolice 1 - 5 0 0 1
    Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 2
    Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 0 2
    Błękit Pniewo - Stal Lipiany 4 - 3 0 0 1
    SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 5 - 0 0 0 2
    Zieloni Zielin - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 0
    Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 12
    Piast Karsko - Drawa Drawno 6 - 1 0 2 27
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    09-03   Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 0 0 0
    09-03   Błękit Pniewo - Energetyk Gryfino 0 0 0
    09-03   Orkan Suchań - Unia Dolice 0 0 0
    09-03   Ina Ińsko - Drawa Drawno 0 0 4
    09-03   Piast Karsko - Świt Barnimie 0 0 0
    09-03   Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 0 0 0
    09-03   Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 0 0 0
    09-03   SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    39 » Rusza głosowanie!
    11 » Gryf Polanów wycofany z »
    8 » Ronaldo testowany w Pog »
    4 » Błotny poprowadzi Pomor »
    4 » Odra Chojna zaczyna prz »
    3 » Koziorowicz odchodzi ze »
    2 » Anthony Hickey opuszcza »
    2 » Reprezentacja Brazylii  »
    2 » Błanik wypożyczony do O »
    1 » Przygotowania Orła
    mecze:
    14 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
    5 » Pogoń Szczecin-Baník Os »
    4 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
    3 » Świt Szczecin-Sparta Wę »
    3 » I Memoriał Zasłużonych  »
    3 » King Wilki Morskie Szcz »
    2 » Błękitni Stargard-Kotwi »
    1 » X Memoriał im. Zygmunta »
    1 » Pogoń Szczecin-FC Herma »
    1 » Sokół Suliszewo-Spójnia »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Zulek
    gości: 820
    statystyki portalu
    • drużyn: 2757
    • imprez: 113131
    • newsów: 70868
    • użytkowników: 68865
    • komentarzy: 1063741
    • zdjęć: 760699
    • relacji: 37470
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies