ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orkan Suchań 19 47 15 2 2 68 / 13 8 0 1 34 / 8 7 2 1 34 / 5
2.  Czcibor Cedynia 19 45 14 3 2 54 / 21 7 2 0 27 / 9 7 1 2 27 / 12
3.  Kłos Pełczyce 19 40 13 1 5 42 / 19 6 1 2 19 / 10 7 0 3 23 / 9
4.  Piast Karsko 19 39 13 0 6 65 / 29 8 0 1 47 / 11 5 0 5 18 / 18
5.  Unia Dolice 18 37 12 1 5 41 / 27 6 1 2 20 / 13 6 0 3 21 / 14
6.  Energetyk Gryfino 18 34 11 1 6 45 / 35 7 1 1 26 / 14 4 0 5 19 / 21
7.  Drawa Drawno 18 31 10 1 7 48 / 39 7 0 2 34 / 14 3 1 5 14 / 25
8.  Ina Ińsko 19 29 9 2 8 43 / 42 5 2 3 19 / 16 4 0 5 24 / 26
9.  Stal Lipiany 19 28 9 1 9 48 / 40 6 0 4 20 / 16 3 1 5 28 / 24
10.  SCRS Barlinek 19 27 8 3 8 42 / 30 5 1 4 24 / 11 3 2 4 18 / 19
11.  Polonia Giżyn 19 24 7 3 9 39 / 39 3 2 4 16 / 22 4 1 5 23 / 17
12.  Zieloni Zielin 19 22 6 4 9 32 / 40 5 1 4 21 / 22 1 3 5 11 / 18
13.  Błękit Pniewo 30 19 6 1 23 24 / 77 5 0 10 17 / 34 1 1 13 7 / 43
14.  Sęp Brzesko 19 12 3 3 13 15 / 45 2 1 7 6 / 20 1 2 6 9 / 25
15.  Świt Barnimie 19 11 3 2 14 30 / 88 1 2 7 19 / 43 2 0 7 11 / 45
16.  Klon Krzęcin 19 8 2 2 15 24 / 76 0 1 8 12 / 36 2 1 7 12 / 40
  • Drużyny z miejsc 1-8 awansują do Klasy Okręgowej Szczecińskiej - liczba awansujących drużyn zostanie pomniejszona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej jednej.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej jednak drużyny - zespoły, które zajmą 8. miejsca w A klasach szczecińskich rozegrają pomiędzy sobą baraż, gdy spadną dwie drużyny to 8. miejsca pozostaną w A klasie, gdy spadną trzy zespoły to 7. miejsca rozegrają pomiędzy sobą baraż, itd.
  • Zajęcie miejsc 1-5 daje pewny awans do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • Błękit Pniewo wycofany z rozgrywek.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
      12345678910111213141516
    1.  Błękit Pniewo
     
    2.  Czcibor Cedynia
     
    3.  Drawa Drawno
     
    4.  Energetyk Gryfino
     
    5.  Ina Ińsko
     
    6.  Klon Krzęcin
     
    7.  Kłos Pełczyce
     
    8.  Orkan Suchań
     
    9.  Piast Karsko
     
    10.  Polonia Giżyn
     
    11.  SCRS Barlinek
     
    12.  Sęp Brzesko
     
    13.  Stal Lipiany
     
    14.  Świt Barnimie
     
    15.  Unia Dolice
     
    16.  Zieloni Zielin
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Orkan Suchań 2 - 2 0 26 12
    Drawa Drawno - Ina Ińsko 8 - 2 0 152 21
    Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 - 4 0 0 22
    Świt Barnimie - Piast Karsko 1 - 3 0 48 29
    Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 4
    Energetyk Gryfino - Błękit Pniewo 2 - 1 0 66 6
    Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 9
    Polonia Giżyn - SCRS Barlinek 1 - 5 0 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Unia Dolice 1 - 0 0 40 2
    Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 0 - 5 0 0 1
    Orkan Suchań - Drawa Drawno 5 - 0 0 86 6
    Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 1 - 1 0 0 23
    Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 4
    Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 1 19
    Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 1 12
    Ina Ińsko - Świt Barnimie 1 - 2 0 67 20
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 35
    Unia Dolice - Stal Lipiany 4 - 3 0 0 4
    Sęp Brzesko - Piast Karsko 1 - 3 0 0 16
    Drawa Drawno - Błękit Pniewo 3 - 1 0 70 0
    Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 3 - 0 0 0 27
    Świt Barnimie - Orkan Suchań 0 - 7 0 36 54
    Czcibor Cedynia - Ina Ińsko 4 - 1 0 0 1
    Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 2 - 2 0 0 4
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Sęp Brzesko 5 - 1 0 0 2
    Błękit Pniewo - Świt Barnimie 9 - 1 0 58 4
    Stal Lipiany - Drawa Drawno 1 - 3 0 75 9
    Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 4 - 0 0 0 2
    Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 3 - 2 0 52 3
    Energetyk Gryfino - Unia Dolice 3 - 2 0 0 12
    Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 2 - 1 0 0 28
    Piast Karsko - Polonia Giżyn 3 - 1 0 0 50
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 8
    Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 74 14
    Sęp Brzesko - Orkan Suchań 0 - 7 0 80 1
    Świt Barnimie - Stal Lipiany 2 - 2 0 71 10
    Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 0 - 0 0 0 0
    SCRS Barlinek - Piast Karsko 2 - 0 0 1 83
    Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 2 - 4 0 0 5
    Polonia Giżyn - Ina Ińsko 4 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 14
    Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 2 - 1 0 0 9
    Błękit Pniewo - Sęp Brzesko 2 - 1 0 70 1
    Unia Dolice - Drawa Drawno 4 - 0 0 63 9
    Orkan Suchań - Polonia Giżyn 2 - 1 0 75 2
    Energetyk Gryfino - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 14
    Piast Karsko - Klon Krzęcin 10 - 1 0 1 53
    Ina Ińsko - SCRS Barlinek 2 - 0 0 0 20
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Stal Lipiany 0 - 3 0 0 6
    Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 92 6
    SCRS Barlinek - Orkan Suchań 1 - 2 0 59 12
    Klon Krzęcin - Ina Ińsko 0 - 5 0 0 6
    Zieloni Zielin - Piast Karsko 1 - 4 0 0 44
    Świt Barnimie - Unia Dolice 3 - 4 0 0 9
    Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 6 - 1 0 0 2
    Polonia Giżyn - Błękit Pniewo 2 - 0 0 0 10
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Czcibor Cedynia 2 - 1 0 0 5
    Ina Ińsko - Zieloni Zielin 2 - 0 0 0 6
    Stal Lipiany - Polonia Giżyn 5 - 2 0 0 3
    Drawa Drawno - Świt Barnimie 8 - 2 1 77 11
    Kłos Pełczyce - Piast Karsko 0 - 2 0 1 57
    Orkan Suchań - Klon Krzęcin 7 - 0 0 0 10
    Błękit Pniewo - SCRS Barlinek 0 - 4 0 59 5
    Energetyk Gryfino - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Błękit Pniewo 3 - 4 0 0 4
    SCRS Barlinek - Stal Lipiany 2 - 3 0 0 32
    Zieloni Zielin - Orkan Suchań 0 - 6 0 0 6
    Świt Barnimie - Kłos Pełczyce 0 - 5 0 0 10
    Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 2 - 1 0 1 5
    Sęp Brzesko - Unia Dolice 0 - 1 0 0 6
    Polonia Giżyn - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 1
    Piast Karsko - Ina Ińsko 6 - 2 0 2 56
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 - 4 0 0 4
    Stal Lipiany - Klon Krzęcin 3 - 1 0 0 1
    Błękit Pniewo - Zieloni Zielin 1 - 0 0 67 1
    Drawa Drawno - Sęp Brzesko 0 - 2 0 61 14
    Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 8
    Orkan Suchań - Piast Karsko 6 - 1 0 61 78
    Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek 2 - 2 0 0 4
    Świt Barnimie - Czcibor Cedynia 3 - 4 0 81 4
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Orkan Suchań 0 - 0 0 0 6
    Klon Krzęcin - Energetyk Gryfino 0 - 5 0 0 0
    SCRS Barlinek - Unia Dolice 1 - 3 0 0 15
    Sęp Brzesko - Świt Barnimie 0 - 2 0 80 21
    Polonia Giżyn - Drawa Drawno 1 - 1 0 0 0
    Zieloni Zielin - Stal Lipiany 3 - 2 0 0 1
    Piast Karsko - Błękit Pniewo 4 - 0 0 1 31
    Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 18
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 3
    Błękit Pniewo - Ina Ińsko 0 - 1 0 58 3
    Stal Lipiany - Piast Karsko 2 - 0 0 0 41
    Drawa Drawno - SCRS Barlinek 5 - 0 0 81 23
    Energetyk Gryfino - Zieloni Zielin 3 - 1 0 0 3
    Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 14
    Świt Barnimie - Polonia Giżyn 1 - 5 0 71 3
    Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 4 - 1 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Stal Lipiany 1 - 7 0 0 3
    Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 4 0 0 2
    SCRS Barlinek - Świt Barnimie 6 - 0 0 0 3
    Orkan Suchań - Błękit Pniewo 5 - 1 0 0 0
    Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 7
    Zieloni Zielin - Unia Dolice 2 - 3 0 0 1
    Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 5
    Piast Karsko - Energetyk Gryfino 3 - 2 0 1 26
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Ina Ińsko 3 - 4 0 0 12
    Unia Dolice - Piast Karsko 2 - 1 0 0 76
    Stal Lipiany - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 13
    Drawa Drawno - Zieloni Zielin 5 - 2 0 55 6
    Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 1
    Kłos Pełczyce - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 3
    Świt Barnimie - Klon Krzęcin 6 - 6 0 67 11
    Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 0 0 3
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Unia Dolice 1 - 5 0 0 2
    Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 2
    Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 0 2
    Błękit Pniewo - Stal Lipiany 4 - 3 0 0 1
    SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 5 - 0 0 0 2
    Zieloni Zielin - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 0
    Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 12
    Piast Karsko - Drawa Drawno 6 - 1 0 2 27
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Energetyk Gryfino 0 - 3 0 0 0
    Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 12
    Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 2 0 0 1
    Ina Ińsko - Drawa Drawno 4 - 1 0 67 7
    Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 11
    SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 4
    Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 - 3 0 0 5
    Piast Karsko - Świt Barnimie 12 - 2 0 0 35
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 0 8
    Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 - 0 0 0 0
    Drawa Drawno - Orkan Suchań 1 - 4 0 75 2
    Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 5 - 0 0 0 4
    Czcibor Cedynia - Piast Karsko 3 - 1 0 0 39
    Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 3 0 26 5
    Świt Barnimie - Ina Ińsko 0 - 7 0 0 5
    Ina Ińsko - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Piast Karsko 0 - 3 0 0 0
    Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 4 - 1 0 0 2
    Orkan Suchań - Świt Barnimie 3 - 0 0 0 14
    Ina Ińsko - Czcibor Cedynia 0 - 0 0 0 3
    Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 3 - 4 0 0 16
    Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 - 0 0 1 11
    Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 0
    Stal Lipiany - Unia Dolice 3 - 1 0 0 13
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Klon Krzęcin 0 - 3 0 0 1
    30-03 11:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino 0 0 0
    30-03 14:00  Drawa Drawno - Stal Lipiany 0 0 0
    30-03 15:00  SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 0 0 0
    30-03 17:00  Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 0 0 0
    31-03 14:00  Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 0 0 0
    31-03 15:00  Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 0 1
    31-03 15:00  Sęp Brzesko - Ina Ińsko 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Polonia Giżyn 0 - 3 0 0 0
    06-04 14:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 0 0
    06-04 14:00  Orkan Suchań - Sęp Brzesko 0 0 0
    06-04 15:00  Ina Ińsko - Polonia Giżyn 0 0 0
    06-04 16:00  Stal Lipiany - Świt Barnimie 0 0 0
    07-04 14:00  Energetyk Gryfino - Drawa Drawno 0 0 0
    07-04 14:00  Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 0 0 0
    07-04 15:00  Piast Karsko - SCRS Barlinek 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    13-04 15:00  Drawa Drawno - Unia Dolice 0 0 0
    13-04 16:00  SCRS Barlinek - Ina Ińsko 0 0 0
    13-04 17:00  Klon Krzęcin - Piast Karsko 0 0 0
    14-04 13:00  Świt Barnimie - Energetyk Gryfino 0 0 0
    14-04 14:00  Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce 0 0 0
    14-04 15:00  Polonia Giżyn - Orkan Suchań 0 0 0
    14-04 15:00  Czcibor Cedynia - Stal Lipiany 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 0
    20-04 13:00  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno 0 0 0
    20-04 13:00  Unia Dolice - Świt Barnimie 0 0 0
    20-04 13:00  Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia 0 0 0
    20-04 13:00  Stal Lipiany - Sęp Brzesko 0 0 0
    20-04 13:00  Orkan Suchań - SCRS Barlinek 0 0 0
    20-04 13:00  Ina Ińsko - Klon Krzęcin 0 0 0
    20-04 13:00  Piast Karsko - Zieloni Zielin 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    27-04 16:00  Sęp Brzesko - Energetyk Gryfino 0 0 0
    27-04 16:00  Świt Barnimie - Drawa Drawno 0 0 0
    27-04 17:00  Klon Krzęcin - Orkan Suchań 0 0 0
    28-04 14:00  Zieloni Zielin - Ina Ińsko 0 0 0
    28-04 15:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
    28-04 15:00  Polonia Giżyn - Stal Lipiany 0 0 0
    28-04 16:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Barnimie - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    04-05   Orkan Suchań - Zieloni Zielin 0 0 0
    04-05 13:00  Unia Dolice - Sęp Brzesko 0 0 0
    04-05 15:00  Kłos Pełczyce - Świt Barnimie 0 0 0
    04-05 15:00  Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 0 0 0
    04-05 16:00  Stal Lipiany - SCRS Barlinek 0 0 0
    04-05 17:00  Ina Ińsko - Piast Karsko 0 0 0
    05-05 14:00  Energetyk Gryfino - Polonia Giżyn 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    11-05 16:00  SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino 0 0 0
    11-05 16:00  Sęp Brzesko - Drawa Drawno 0 0 0
    11-05 17:00  Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
    11-05 17:00  Klon Krzęcin - Stal Lipiany 0 0 0
    12-05 16:00  Piast Karsko - Orkan Suchań 0 0 0
    12-05 16:00  Polonia Giżyn - Unia Dolice 0 0 0
    12-05 17:00  Czcibor Cedynia - Świt Barnimie 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Drawa Drawno 0 - 3 0 0 0
    18-05 11:00  Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 0 0 0
    18-05 13:00  Unia Dolice - SCRS Barlinek 0 0 0
    18-05 15:00  Drawa Drawno - Polonia Giżyn 0 0 0
    18-05 16:00  Stal Lipiany - Zieloni Zielin 0 0 0
    18-05 16:00  Orkan Suchań - Ina Ińsko 0 0 0
    18-05 17:00  Świt Barnimie - Sęp Brzesko 0 0 1
    19-05 14:00  Energetyk Gryfino - Klon Krzęcin 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    25-05 14:00  Zieloni Zielin - Energetyk Gryfino 0 0 0
    25-05 16:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 0 0 0
    25-05 16:00  SCRS Barlinek - Drawa Drawno 0 0 0
    25-05 17:00  Klon Krzęcin - Unia Dolice 0 0 0
    25-05 17:00  Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 0 0 0
    26-05 16:00  Polonia Giżyn - Świt Barnimie 0 0 0
    26-05 17:00  Piast Karsko - Stal Lipiany 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 0
    01-06 13:00  Unia Dolice - Zieloni Zielin 0 0 0
    01-06 15:00  Drawa Drawno - Klon Krzęcin 0 0 0
    01-06 16:00  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 0 0 0
    01-06 16:00  Stal Lipiany - Ina Ińsko 0 0 0
    02-06 14:00  Energetyk Gryfino - Piast Karsko 0 0 0
    02-06 17:00  Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn 0 0 0
    02-06 17:00  Świt Barnimie - SCRS Barlinek 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 0
    08-06 16:00  SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia 0 0 0
    08-06 17:00  Orkan Suchań - Stal Lipiany 0 0 0
    08-06 17:00  Klon Krzęcin - Świt Barnimie 0 0 0
    09-06 14:00  Zieloni Zielin - Drawa Drawno 0 0 0
    09-06 17:00  Ina Ińsko - Energetyk Gryfino 0 0 0
    09-06 17:00  Piast Karsko - Unia Dolice 0 0 0
    09-06 17:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Błękit Pniewo 3 - 0 0 0 0
    15-06 17:00  Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 0 0 0
    15-06 17:00  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 0 0 1
    15-06 17:00  Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 0 0 0
    15-06 17:00  Świt Barnimie - Zieloni Zielin 0 0 0
    15-06 17:00  Drawa Drawno - Piast Karsko 0 0 0
    15-06 17:00  Unia Dolice - Ina Ińsko 0 0 0
    15-06 17:00  Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
    4 » Daria Zawistowska odcho »
    3 » Mechanik Warnice poszuk »
    3 » Sparta Skalin poszukuje »
    1 » Nowy lider i wicelider
    1 » Poważny uraz Rafała Gut »
    mecze:
    53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
    51 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
    35 » Sokół Karlino-Morzycko  »
    31 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
    27 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
    20 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
    18 » Sarmata Dobra-Korona St »
    16 » Błękitni Stargard-Resov »
    16 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
    16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 559
    statystyki portalu
    • drużyn: 2767
    • imprez: 114883
    • newsów: 71288
    • użytkowników: 69767
    • komentarzy: 1066610
    • zdjęć: 764479
    • relacji: 37677
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies