ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Brojce 15 36 11 3 1 35 / 12 7 2 0 21 / 5 4 1 1 14 / 7
2.  Mewa Resko 15 34 11 1 3 48 / 14 6 1 1 30 / 5 5 0 2 18 / 9
3.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 31 9 4 2 34 / 19 5 1 1 18 / 10 4 3 1 16 / 9
4.  Polonia Płoty 15 29 9 2 4 36 / 17 4 1 2 18 / 11 5 1 2 18 / 6
5.  Sparta Gryfice 15 28 9 1 5 40 / 21 5 0 2 16 / 10 4 1 3 24 / 11
6.  Fala Międzyzdroje 15 24 8 0 7 32 / 33 6 0 2 25 / 18 2 0 5 7 / 15
7.  Orzeł Łoźnica 15 22 6 4 5 24 / 24 3 2 2 16 / 9 3 2 3 8 / 15
8.  Pomorzanin Nowogard 15 21 6 3 6 26 / 23 5 2 1 14 / 7 1 1 5 12 / 16 1 3 1 0 0 1 / 0
9.  OKS Center MD Goleniów 15 21 6 3 6 25 / 26 5 2 1 18 / 11 1 1 5 7 / 15 1 0 0 0 1 0 / 1
10.  Jantar Dziwnów 15 20 5 5 5 34 / 29 2 3 2 7 / 7 3 2 3 27 / 22
11.  Błękitni Trzygłów 15 18 5 3 7 25 / 34 3 1 4 17 / 22 2 2 3 8 / 12
12.  Ehrle Dobra Szczecińska 15 15 4 3 8 29 / 31 3 2 2 19 / 13 1 1 6 10 / 18
13.  KP Przecław 15 14 4 2 9 25 / 52 3 1 4 13 / 23 1 1 5 12 / 29
14.  Arkonia Szczecin 15 13 4 1 10 25 / 39 3 0 3 15 / 14 1 1 7 10 / 25
15.  Dąb Dębice 15 10 2 4 9 17 / 44 2 1 5 10 / 21 0 3 4 7 / 23
16.  Masovia Maszewo 15 4 1 1 13 15 / 52 1 1 5 11 / 16 0 0 8 4 / 36
  • Drużyny z miejsc 1-8 awansują do Klasy Okręgowej Szczecińskiej - liczba awansujących drużyn zostanie pomniejszona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej jednej.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej jednak drużyny - zespoły, które zajmą 8. miejsca w A klasach szczecińskich rozegrają pomiędzy sobą baraż, gdy spadną dwie drużyny to 8. miejsca pozostaną w A klasie, gdy spadną trzy zespoły to 7. miejsca rozegrają pomiędzy sobą baraż, itd.
  • Zajęcie miejsc 1-5 daje pewny awans do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
             
    2.  Błękitni Trzygłów 
     
          
    3.  Dąb Dębice 
     
          
    4.  Ehrle Dobra Szczecińska  
     
          
    5.  Fala Międzyzdroje 
     
          
    6.  Jantar Dziwnów     
     
       
    7.  KP Przecław    
     
       
    8.  Masovia Maszewo  
     
          
    9.  Mewa Resko     
     
      
    10.  OKS Center MD Goleniów   
     
        
    11.  Orzeł Łoźnica    
     
        
    12.  Polonia Płoty       
     
     
    13.  Pomorzanin Nowogard     
     
      
    14.  Sparta Gryfice       
     
    15.  Wicher Brojce      
     
    16.  Wybrzeże Rewalskie Rewal        
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 7
    Mewa Resko - Arkonia Szczecin 5 - 0 0 0 7
    KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 0 0 3
    Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 4 0 0 4
    Dąb Dębice - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 20
    Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 14
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 92
    OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 4 - 1 0 0 11
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 5 - 2 0 0 5
    Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 2 - 2 0 0 4
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 0
    Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 22 45
    Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 0
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 3 0 1 14
    Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 - 3 1 0 18
    KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty 0 - 5 0 0 6
    Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 0 - 0 1 0 5
    Błękitni Trzygłów - KP Przecław 3 - 2 0 0 4
    Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 0 - 4 0 0 2
    Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 11
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 0 0 0 8
    OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 2
    Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 1 0 7
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 1 - 5 0 0 9
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 - 1 0 0 0
    Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 2 0 0 6
    Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 0 0 45 0
    Masovia Maszewo - Dąb Dębice 1 - 1 0 0 14
    KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 8 0 0 8
    OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 2
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 0 - 4 0 0 26
    Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 2 0 0 6
    Dąb Dębice - KP Przecław 2 - 2 0 0 5
    Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 8 - 0 0 0 0
    Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 0 0 29
    Wicher Brojce - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 5
    Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 17
    Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 4 - 3 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 10
    Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 0 0 107
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 27
    Masovia Maszewo - Fala Międzyzdroje 2 - 3 0 0 5
    KP Przecław - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 0 - 0 0 0 3
    Ehrle Dobra Szczecińska - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 0 - 3 0 31 6
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów 2 - 6 0 0 8
    Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów 3 - 0 0 0 30
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 10
    Fala Międzyzdroje - KP Przecław 7 - 1 0 0 1
    Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 2 70 4
    Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 1 0 0 13
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 0 0 26
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 1 - 2 0 42 1
    Masovia Maszewo - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Nowogard - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 33
    OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 1
    Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 7
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 0 - 0 0 0 1
    KP Przecław - Mewa Resko 3 - 2 0 0 4
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 5 - 4 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 2
    Mewa Resko - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 0 3
    Dąb Dębice - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 0 0 13
    Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 1 140 31
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 15
    Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 0 - 1 0 0 3
    Arkonia Szczecin - KP Przecław 6 - 1 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 - 0 0 0 6
    Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 4 0 0 6
    Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje 1 - 0 0 0 31
    Dąb Dębice - Wicher Brojce 1 - 3 0 0 17
    Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 7
    OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 11
    KP Przecław - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 8
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 2 - 3 0 0 0
    Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 12 2
    Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 0 0 24
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Przecław 4 - 1 0 0 1
    Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 8
    Polonia Płoty - Masovia Maszewo 6 - 1 0 0 4
    Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 12
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 0 - 5 0 0 18
    Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 5
    Dąb Dębice - Mewa Resko 0 - 2 0 0 20
    Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 57 3
    OKS Center MD Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 0 0 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 3 - 1 0 0 0
    KP Przecław - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 5
    Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 12
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 4 - 0 0 65 1
    Mewa Resko - Wicher Brojce 1 - 2 2 86 16
    Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 6
    Orzeł Łoźnica - KP Przecław 4 - 0 0 0 2
    Fala Międzyzdroje - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 0
    Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 0 0 16
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 34
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 1 - 2 0 0 12
    Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 60
    Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 7 0 0 17
    Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 7 - 1 0 0 2
    Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 3 - 0 1 97 2
    OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 7
    KP Przecław - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 3 - 2 0 0 4
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 23 14
    Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 3
    Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 5
    Masovia Maszewo - KP Przecław 3 - 5 0 0 2
    Wicher Brojce - Sparta Gryfice 4 - 0 2 254 19
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 62
    Arkonia Szczecin - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 1
    00-06   Sparta Gryfice - Wicher Brojce 0 0 7
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Dwóch wraca
    4 » Odszedł zasłużony sędzi »
    2 » Oświadczenie Zachodniop »
    1 » Hubert Szulc na testach »
    1 » Testy w Chemiku
    1 » Runjaić trenerem listop »
    mecze:
    13 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    11 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
    8 » Iskra Banie-Flota Świno »
    4 » Korona Człopa-Jedność-I »
    3 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    3 » Błękitni Stargard-Znicz »
    3 » Chemik Police-Orzeł Wał »
    3 » Kłos Pełczyce-Zorza Dob »
    3 » Wicher Brojce-Sparta Gr »
    1 » Polonia Giżyn-Kłos Pełc »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    mksmieszko
    gości: 722
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112053
    • newsów: 70608
    • użytkowników: 68108
    • komentarzy: 1063265
    • zdjęć: 759992
    • relacji: 37378
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies