ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
tabela - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Brojce 15 36 11 3 1 35 / 12 7 2 0 21 / 5 4 1 1 14 / 7
2.  Mewa Resko 15 34 11 1 3 48 / 14 6 1 1 30 / 5 5 0 2 18 / 9
3.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 31 9 4 2 34 / 19 5 1 1 18 / 10 4 3 1 16 / 9
4.  Polonia Płoty 15 29 9 2 4 36 / 17 4 1 2 18 / 11 5 1 2 18 / 6
5.  Sparta Gryfice 15 28 9 1 5 40 / 21 5 0 2 16 / 10 4 1 3 24 / 11
6.  Fala Międzyzdroje 15 24 8 0 7 32 / 33 6 0 2 25 / 18 2 0 5 7 / 15
7.  Orzeł Łoźnica 15 22 6 4 5 24 / 24 3 2 2 16 / 9 3 2 3 8 / 15
8.  Pomorzanin Nowogard 15 21 6 3 6 26 / 23 5 2 1 14 / 7 1 1 5 12 / 16 1 3 1 0 0 1 / 0
9.  OKS Center MD Goleniów 15 21 6 3 6 25 / 26 5 2 1 18 / 11 1 1 5 7 / 15 1 0 0 0 1 0 / 1
10.  Jantar Dziwnów 15 20 5 5 5 34 / 29 2 3 2 7 / 7 3 2 3 27 / 22
11.  Błękitni Trzygłów 15 18 5 3 7 25 / 34 3 1 4 17 / 22 2 2 3 8 / 12
12.  Ehrle Dobra Szczecińska 15 15 4 3 8 29 / 31 3 2 2 19 / 13 1 1 6 10 / 18
13.  KP Przecław 15 14 4 2 9 25 / 52 3 1 4 13 / 23 1 1 5 12 / 29
14.  Arkonia Szczecin 15 13 4 1 10 25 / 39 3 0 3 15 / 14 1 1 7 10 / 25
15.  Dąb Dębice 15 10 2 4 9 17 / 44 2 1 5 10 / 21 0 3 4 7 / 23
16.  Masovia Maszewo 15 4 1 1 13 15 / 52 1 1 5 11 / 16 0 0 8 4 / 36
  • Drużyny z miejsc 1-8 awansują do Klasy Okręgowej Szczecińskiej - liczba awansujących drużyn zostanie pomniejszona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej jednej.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej jednak drużyny - zespoły, które zajmą 8. miejsca w A klasach szczecińskich rozegrają pomiędzy sobą baraż, gdy spadną dwie drużyny to 8. miejsca pozostaną w A klasie, gdy spadną trzy zespoły to 7. miejsca rozegrają pomiędzy sobą baraż, itd.
  • Zajęcie miejsc 1-5 daje pewny awans do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
    2.  Błękitni Trzygłów
     
    3.  Dąb Dębice
     
    4.  Ehrle Dobra Szczecińska
     
    5.  Fala Międzyzdroje
     
    6.  Jantar Dziwnów
     
    7.  KP Przecław
     
    8.  Masovia Maszewo
     
    9.  Mewa Resko
     
    10.  OKS Center MD Goleniów
     
    11.  Orzeł Łoźnica
     
    12.  Polonia Płoty
     
    13.  Pomorzanin Nowogard
     
    14.  Sparta Gryfice
     
    15.  Wicher Brojce
     
    16.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 7
    Mewa Resko - Arkonia Szczecin 5 - 0 0 0 7
    KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 0 0 3
    Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 4 0 0 4
    Dąb Dębice - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 20
    Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 14
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 92
    OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 4 - 1 0 0 11
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 5 - 2 0 0 5
    Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice 2 - 2 0 0 4
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 0
    Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 22 45
    Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 0
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 3 0 1 14
    Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 - 3 1 0 18
    KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Polonia Płoty 0 - 5 0 0 6
    Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 0 - 0 1 0 5
    Błękitni Trzygłów - KP Przecław 3 - 2 0 0 4
    Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 0 - 4 0 0 2
    Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 11
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 0 0 0 8
    OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 2
    Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 1 0 7
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 1 - 5 0 0 9
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 - 1 0 0 0
    Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 2 0 0 6
    Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 0 - 0 0 45 0
    Masovia Maszewo - Dąb Dębice 1 - 1 0 0 14
    KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 8 0 0 8
    OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 2
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 0 - 4 0 0 26
    Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 2 0 0 6
    Dąb Dębice - KP Przecław 2 - 2 0 0 5
    Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 8 - 0 0 0 0
    Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 0 0 29
    Wicher Brojce - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 5
    Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 17
    Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 4 - 3 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 10
    Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 0 0 107
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 27
    Masovia Maszewo - Fala Międzyzdroje 2 - 3 0 0 5
    KP Przecław - Wicher Brojce 0 - 4 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 0 - 0 0 0 3
    Ehrle Dobra Szczecińska - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 0 - 3 0 31 6
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów 2 - 6 0 0 8
    Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów 3 - 0 0 0 30
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 10
    Fala Międzyzdroje - KP Przecław 7 - 1 0 0 1
    Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 1 - 0 2 70 4
    Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 1 0 0 13
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 0 0 26
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 1 - 2 0 42 1
    Masovia Maszewo - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Nowogard - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 33
    OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 3 - 0 0 0 1
    Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 7
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 0 - 0 0 0 1
    KP Przecław - Mewa Resko 3 - 2 0 0 4
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 5 - 4 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 2
    Mewa Resko - OKS Center MD Goleniów 3 - 0 0 0 3
    Dąb Dębice - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 0 0 13
    Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 1 140 31
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 15
    Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 0 - 1 0 0 3
    Arkonia Szczecin - KP Przecław 6 - 1 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 - 0 0 0 6
    Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 4 0 0 6
    Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje 1 - 0 0 0 31
    Dąb Dębice - Wicher Brojce 1 - 3 0 0 17
    Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 7
    OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 11
    KP Przecław - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 8
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 2 - 3 0 0 0
    Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 12 2
    Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 0 0 24
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - KP Przecław 4 - 1 0 0 1
    Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 8
    Polonia Płoty - Masovia Maszewo 6 - 1 0 0 4
    Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 12
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 0 - 5 0 0 18
    Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 5
    Dąb Dębice - Mewa Resko 0 - 2 0 0 20
    Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 - 1 0 57 3
    OKS Center MD Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 0 0 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 3 - 1 0 0 0
    KP Przecław - Polonia Płoty 0 - 2 0 0 5
    Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 2 - 2 0 0 12
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 4 - 0 0 65 1
    Mewa Resko - Wicher Brojce 1 - 2 2 86 16
    Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 6
    Orzeł Łoźnica - KP Przecław 4 - 0 0 0 2
    Fala Międzyzdroje - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 0
    Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 0 0 16
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 34
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 1 - 2 0 0 12
    Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 0 60
    Dąb Dębice - Sparta Gryfice 0 - 7 0 0 17
    Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 7 - 1 0 0 2
    Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 3 - 0 1 97 2
    OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 7
    KP Przecław - Jantar Dziwnów 2 - 2 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Mewa Resko 3 - 2 0 0 4
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 23 14
    Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 3
    Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 5
    Masovia Maszewo - KP Przecław 3 - 5 0 0 2
    Wicher Brojce - Sparta Gryfice 4 - 0 2 254 19
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 62
    Arkonia Szczecin - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    09-03   Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 0 0 0
    09-03   Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    09-03   Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 0 0 1
    09-03   Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 0 0 7
    09-03   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 0 0 23
    09-03   Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    09-03   Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 0 0
    09-03 15:00  Polonia Płoty - Dąb Dębice 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    16-03   Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    16-03   Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 0 0
    16-03   Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    16-03   Wicher Brojce - Polonia Płoty 0 0 0
    16-03   Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    16-03   Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 0 0 0
    16-03   Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 0 0 0
    16-03   OKS Center MD Goleniów - KP Przecław 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    23-03   Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    23-03   KP Przecław - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    23-03   Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    23-03   Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 0 0 0
    23-03   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 0 0 0
    23-03   Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 0 0 0
    23-03   Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 0 0 0
    23-03 15:00  Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    30-03   Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    30-03   Mewa Resko - Polonia Płoty 0 0 0
    30-03   Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    30-03   Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 0 0 0
    30-03   Dąb Dębice - Masovia Maszewo 0 0 0
    30-03   Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 0 0 0
    30-03   Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    31-03   Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    06-04   Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    06-04   OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    06-04   KP Przecław - Dąb Dębice 0 0 0
    06-04   Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    06-04   Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 0 0 0
    06-04   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 0 0 0
    06-04   Masovia Maszewo - Wicher Brojce 0 0 0
    06-04 15:00  Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    13-04   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    13-04   Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 0 0
    13-04   Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    13-04   Mewa Resko - Jantar Dziwnów 0 0 0
    13-04   Fala Międzyzdroje - Masovia Maszewo 0 0 0
    13-04   Wicher Brojce - KP Przecław 0 0 0
    13-04   Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    13-04   Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    20-04 13:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    20-04 13:00  Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 0 0 0
    20-04 13:00  OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce 0 0 0
    20-04 13:00  KP Przecław - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    20-04 13:00  Masovia Maszewo - Mewa Resko 0 0 0
    20-04 13:00  Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 0 0
    20-04 13:00  Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 0 0
    20-04 13:00  Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    27-04   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    27-04   Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 0 0
    27-04   Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo 0 0 0
    27-04   Mewa Resko - KP Przecław 0 0 0
    27-04   Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    27-04   Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    27-04   Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    27-04 16:00  Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    04-05   Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice 0 0 0
    04-05   Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 0 0 0
    04-05   Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    04-05   OKS Center MD Goleniów - Mewa Resko 0 0 0
    04-05   KP Przecław - Arkonia Szczecin 0 0 0
    04-05   Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 0 0 0
    04-05   Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    04-05   Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    11-05   Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    11-05   Sparta Gryfice - KP Przecław 0 0 0
    11-05   Arkonia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    11-05   Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    11-05   Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    11-05   Wicher Brojce - Dąb Dębice 0 0 0
    11-05   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 0 0 0
    11-05 16:00  Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    18-05   Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 0 0 0
    18-05   Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    18-05   Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 0 0
    18-05   Błękitni Trzygłów - Arkonia Szczecin 0 0 0
    18-05   OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice 0 0 0
    18-05   KP Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    18-05   Masovia Maszewo - Polonia Płoty 0 0 0
    18-05   Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    25-05   Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    25-05   Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 0 0 0
    25-05   Wybrzeże Rewalskie Rewal - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    25-05   Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    25-05   Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    25-05   Mewa Resko - Dąb Dębice 0 0 0
    25-05   Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 0 0 0
    25-05 16:00  Polonia Płoty - KP Przecław 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    01-06   Ehrle Dobra Szczecińska - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    01-06   Wicher Brojce - Mewa Resko 0 0 0
    01-06   Dąb Dębice - Arkonia Szczecin 0 0 0
    01-06   Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 0 0 0
    01-06   Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    01-06   OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty 0 0 0
    01-06   KP Przecław - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    01-06   Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    08-06   Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    08-06   Jantar Dziwnów - KP Przecław 0 0 0
    08-06   Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    08-06   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    08-06   Sparta Gryfice - Dąb Dębice 0 0 0
    08-06   Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 0 0 0
    08-06   Mewa Resko - Fala Międzyzdroje 0 0 0
    08-06 16:00  Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    15-06 17:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce 0 0 7
    15-06 17:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 0 0 0
    15-06 17:00  Fala Międzyzdroje - Arkonia Szczecin 0 0 0
    15-06 17:00  Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    15-06 17:00  Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 0 0 0
    15-06 17:00  Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    15-06 17:00  OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 0 0 0
    15-06 17:00  KP Przecław - Masovia Maszewo 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Sęp Brzesko poszukuje  »
    3 » Orzeł poszukuje
    3 » Mroczek: Będziemy infor »
    3 » Sparingpartner poszukiw »
    2 » Hutnik się wzmacnia
    2 » Jedność-Ikar szuka spar »
    2 » Piąte miejsce Pliś, rek »
    2 » Komunikat organizacyjny »
    2 » Mroczek: Czas zmian nad »
    1 » Nowi zawodnicy w Błękit »
    mecze:
    27 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
    17 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
    4 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
    4 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
    4 » Futsal: Polska - Brazyl »
    4 » Astra Ustronie Morskie- »
    3 » Orzeł Łoźnica-Pomorzani »
    3 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
    3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
    3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Merida
    gości: 505
    statystyki portalu
    • drużyn: 2761
    • imprez: 113590
    • newsów: 71073
    • użytkowników: 69694
    • komentarzy: 1064184
    • zdjęć: 761733
    • relacji: 37576
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies