ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa Koszalińska 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Błonie Barwice 16 38 12 2 2 40 / 19 6 1 1 22 / 9 6 1 1 18 / 10 1 3 1 0 0 3 / 1
2.  Lech Czaplinek 16 38 12 2 2 44 / 19 6 1 1 22 / 8 6 1 1 22 / 11 1 0 0 0 1 1 / 3
3.  Darłovia Darłowo 16 35 10 5 1 51 / 22 4 4 0 23 / 12 6 1 1 28 / 10
4.  Sława Sławno 16 32 10 2 4 35 / 26 5 0 2 12 / 9 5 2 2 23 / 17 1 3 1 0 0 3 / 2
5.  Astra Ustronie Morskie 16 32 10 2 4 53 / 18 6 1 1 35 / 6 4 1 3 18 / 12 1 0 0 0 1 2 / 3
6.  Wiekowianka Wiekowo 16 27 8 3 5 30 / 22 6 1 1 20 / 10 2 2 4 10 / 12
7.  Kotwica II Kołobrzeg 16 23 7 2 7 48 / 23 5 0 3 32 / 9 2 2 4 16 / 14 1 3 1 0 0 3 / 1
8.  Wieża Postomino 15 23 7 2 6 47 / 23 5 1 2 36 / 13 2 1 4 11 / 10 1 0 0 0 1 1 / 3
9.  Korona Człopa 16 22 7 1 8 28 / 41 5 1 2 18 / 17 2 0 6 10 / 24
10.  Wybrzeże Biesiekierz 16 21 6 3 7 30 / 26 4 1 3 19 / 10 2 2 4 11 / 16 1 1 0 1 0 1 / 1
11.  Iskra Białogard 16 21 6 3 7 26 / 29 5 1 3 18 / 14 1 2 4 8 / 15 1 1 0 1 0 1 / 1
12.  Spójnia Świdwin 16 18 6 0 10 29 / 61 5 0 3 21 / 20 1 0 7 8 / 41
13.  Jedność-Ikar Krosino 15 15 4 3 8 28 / 31 1 2 4 13 / 17 3 1 4 15 / 14
14.  Mechanik Bobolice 16 12 3 3 10 31 / 49 2 2 4 17 / 23 1 1 6 14 / 26
15.  Calisia Kalisz Pomorski 16 10 3 1 12 18 / 61 2 1 5 13 / 26 1 0 7 5 / 35
16.  Olimp Złocieniec 16 9 2 3 11 27 / 60 2 2 4 18 / 22 0 1 7 9 / 38 1 1 0 1 0 1 / 1
17.  Saturn Mielno 16 9 2 3 11 20 / 55 2 1 5 5 / 16 0 2 6 15 / 39 1 1 0 1 0 1 / 1
  • Zgodnie z decyzją Prezydium Zarządu KOZPN z dnia 26 lipca br. Saturn Mielno zostaje przywrócony do rozgrywek Klasy Okręgowej w sezonie 2018 / 2019
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa Koszalińska 2018/2019
      1234567891011121314151617
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
            
    2.  Błonie Barwice
     
            
    3.  Calisia Kalisz Pomorski 
     
           
    4.  Darłovia Darłowo 
     
           
    5.  Iskra Białogard  
     
         
    6.  Jedność-Ikar Krosino  
     
          
    7.  Korona Człopa   
     
         
    8.  Kotwica II Kołobrzeg    
     
        
    9.  Lech Czaplinek    
     
        
    10.  Mechanik Bobolice    
     
        
    11.  Olimp Złocieniec     
     
       
    12.  Saturn Mielno     
     
       
    13.  Sława Sławno       
     
      
    14.  Spójnia Świdwin       
     
     
    15.  Wiekowianka Wiekowo       
     
     
    16.  Wieża Postomino       
     
     
    17.  Wybrzeże Biesiekierz        
     
    terminarz - Klasa Okręgowa Koszalińska 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 5
    Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 75 9
    Jedność-Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 3 0 1 31
    Saturn Mielno - Olimp Złocieniec 1 - 1 0 12 1
    Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 1 - 5 0 0 16
    Błonie Barwice - Korona Człopa 2 - 1 0 98 16
    Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 7
    Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 0 30
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Sława Sławno 1 - 5 0 0 21
    Olimp Złocieniec - Jedność-Ikar Krosino 2 - 5 0 5 22
    Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 0 0 2
    Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 1 12
    Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 0 - 2 0 114 10
    Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 6
    Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 5 - 3 0 0 4
    Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 - 0 0 0 7
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 0 0 0 12
    Calisia Kalisz Pomorski - Sława Sławno 1 - 3 0 69 20
    Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 2 - 6 0 0 12
    Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 3 - 3 0 1 24
    Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 2 - 1 0 0 4
    Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 6 - 1 0 58 14
    Wieża Postomino - Korona Człopa 4 - 1 0 0 19
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 1 1 0 2
    Astra Ustronie Morskie - Jedność-Ikar Krosino 3 - 1 0 0 57
    Kotwica II Kołobrzeg - Wieża Postomino 3 - 1 0 0 5
    Darłovia Darłowo - Błonie Barwice 4 - 1 1 89 17
    Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 4 - 4 0 0 4
    Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 0 0 9
    Sława Sławno - Spójnia Świdwin 3 - 1 0 39 27
    Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 2 0 50 15
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 13
    Korona Człopa - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 8 0 47 14
    Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 1 - 2 1 0 5
    Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2 - 0 0 0 15
    Saturn Mielno - Lech Czaplinek 0 - 4 0 0 4
    Jedność-Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 9
    Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 0 103 27
    Wieża Postomino - Olimp Złocieniec 4 - 1 0 0 8
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Korona Człopa 3 - 4 0 0 17
    Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 0 0 1 13
    Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 0 0 8
    Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 0 - 3 0 64 1
    Sława Sławno - Saturn Mielno 4 - 2 0 38 6
    Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 2 1 6
    Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 1 - 2 0 62 14
    Lech Czaplinek - Jedność-Ikar Krosino 2 - 0 0 0 17
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Sława Sławno 1 - 3 0 0 25
    Błonie Barwice - Lech Czaplinek 3 - 1 1 94 22
    Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 - 4 0 1 4
    Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 0 0 4
    Korona Człopa - Darłovia Darłowo 4 - 3 0 59 24
    Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 7 - 1 0 0 4
    Wiekowianka Wiekowo - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 0 1 16
    Saturn Mielno - Iskra Białogard 1 - 0 2 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 0 0 5
    Lech Czaplinek - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 0 0 5
    Calisia Kalisz Pomorski - Saturn Mielno 4 - 4 0 1 2
    Sława Sławno - Błonie Barwice 0 - 2 0 119 20
    Iskra Białogard - Jedność-Ikar Krosino 3 - 1 2 31 14
    Spójnia Świdwin - Wiekowianka Wiekowo 3 - 2 0 0 3
    Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 2 - 4 0 0 3
    Astra Ustronie Morskie - Korona Człopa 5 - 0 0 31 5
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 0 6
    Saturn Mielno - Spójnia Świdwin 1 - 0 0 0 0
    Jedność-Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 0 7
    Błonie Barwice - Iskra Białogard 1 - 1 2 26 9
    Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 1 - 2 0 0 10
    Wieża Postomino - Lech Czaplinek 3 - 5 0 0 6
    Korona Człopa - Mechanik Bobolice 3 - 0 0 37 16
    Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 0 0 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Spójnia Świdwin - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 0 0 7
    Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice 1 - 2 0 0 7
    Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 0 0 1
    Lech Czaplinek - Korona Człopa 3 - 1 0 0 35
    Sława Sławno - Wieża Postomino 1 - 0 0 55 22
    Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 1 2 44 4
    Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 5 - 1 0 0 4
    Astra Ustronie Morskie - Olimp Złocieniec 7 - 0 0 0 13
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 - 3 0 1 7
    Jedność-Ikar Krosino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 0 0 2
    Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 2 - 0 0 0 13
    Wybrzeże Biesiekierz - Calisia Kalisz Pomorski 9 - 0 0 0 8
    Wieża Postomino - Iskra Białogard 1 - 1 2 1 2
    Korona Człopa - Sława Sławno 5 - 3 0 69 21
    Darłovia Darłowo - Astra Ustronie Morskie 3 - 3 0 1 13
    Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 9
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Korona Człopa 4 - 1 1 11 13
    Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 25
    Calisia Kalisz Pomorski - Wieża Postomino 0 - 4 0 0 4
    Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 1 - 4 0 0 7
    Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 0 0 32 12
    Spójnia Świdwin - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 0 0 4
    Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice 2 - 2 0 0 9
    Saturn Mielno - Jedność-Ikar Krosino 1 - 3 0 0 2
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Sława Sławno 3 - 3 0 0 10
    Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 6 - 1 1 0 6
    Błonie Barwice - Saturn Mielno 6 - 1 0 0 4
    Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 0 0 4
    Wieża Postomino - Spójnia Świdwin 13 - 1 0 0 11
    Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 12
    Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Białogard 5 - 1 0 0 1
    Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 0 69 16
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 0 0 4
    Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 0 0 16
    Sława Sławno - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 57 26
    Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 1
    Spójnia Świdwin - Korona Człopa 2 - 0 0 1 15
    Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 8
    Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 3
    Jedność-Ikar Krosino - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 25
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica II Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 10 - 0 0 0 9
    Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 3 - 1 0 0 5
    Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 - 3 0 0 23
    Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 1 - 1 0 0 15
    Wieża Postomino - Saturn Mielno 7 - 1 0 0 1
    Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 0 56 13
    Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 0 22
    Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 3
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Darłovia Darłowo 1 - 8 0 0 10
    Sława Sławno - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 34 18
    Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 20
    Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 6 - 3 0 0 7
    Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 0 0 0 4
    Saturn Mielno - Korona Człopa 1 - 2 0 0 19
    17-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Wieża Postomino 1 0 65
    Błonie Barwice - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 24
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Wieża Postomino - Błonie Barwice 1 - 3 0 0 11
    Korona Człopa - Jedność-Ikar Krosino 2 - 1 0 69 42
    Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 0 0 0
    Darłovia Darłowo - Spójnia Świdwin 6 - 1 0 0 26
    Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 3 - 2 0 0 0
    Lech Czaplinek - Sława Sławno 1 - 1 0 0 19
    Astra Ustronie Morskie - Calisia Kalisz Pomorski 10 - 0 0 0 5
    Kotwica II Kołobrzeg - Saturn Mielno 6 - 0 0 0 4
     
    top komentarze
    newsy:
    44 » Rusza głosowanie!
    8 » Gryf Polanów wycofany z »
    8 » Ronaldo testowany w Pog »
    4 » Odra Chojna zaczyna prz »
    4 » Koziorowicz odchodzi ze »
    3 » Błotny poprowadzi Pomor »
    2 » Budżet przyjęty!
    2 » Anthony Hickey opuszcza »
    2 » Boniecki i Jachno zagra »
    2 » Reprezentacja Brazylii  »
    mecze:
    14 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
    7 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
    6 » Pogoń Szczecin-Baník Os »
    4 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
    4 » Świt Szczecin-Sparta Wę »
    3 » King Wilki Morskie Szcz »
    3 » Błękitni Stargard-Kotwi »
    2 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
    2 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
    2 » I Memoriał Zasłużonych  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Wiktorka1
    gości: 272
    statystyki portalu
    • drużyn: 2757
    • imprez: 113134
    • newsów: 70880
    • użytkowników: 68879
    • komentarzy: 1063774
    • zdjęć: 760701
    • relacji: 37474
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies