ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa Szczecińska 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Flota Świnoujście 5 13 4 1 0 15 / 1 2 0 0 8 / 0 2 1 0 7 / 1
2.  Zorza Dobrzany 5 12 4 0 1 9 / 2 2 0 0 4 / 0 2 0 1 5 / 2
3.  Biali Sądów 5 12 4 0 1 8 / 6 1 0 1 2 / 3 3 0 0 6 / 3
4.  Iskra Golczewo 5 11 3 2 0 7 / 3 2 2 0 4 / 2 1 0 0 3 / 1
5.  Piast Chociwel 5 10 3 1 1 7 / 5 0 1 1 1 / 3 3 0 0 6 / 2 1 3 1 0 0 3 / 1
6.  Jeziorak Szczecin 5 10 3 1 1 10 / 7 1 1 1 4 / 5 2 0 0 6 / 2 1 0 0 0 1 1 / 3
7.  Iskierka Szczecin 5 9 2 3 0 10 / 4 1 2 0 6 / 2 1 1 0 4 / 2
8.  Osadnik Myślibórz 5 7 2 1 2 4 / 5 1 0 0 1 / 0 1 1 2 3 / 5
9.  Ogniwo Babinek 5 5 1 2 2 8 / 13 1 0 1 4 / 4 0 2 1 4 / 9
10.  Odra Chojna 5 4 1 1 3 3 / 4 0 1 2 1 / 3 1 0 1 2 / 1
11.  Sokół Pyrzyce 5 3 0 3 2 4 / 7 0 1 2 2 / 5 0 2 0 2 / 2 1 1 0 1 0 1 / 1
12.  Światowid 63 Łobez 5 3 0 3 2 5 / 9 0 2 1 4 / 5 0 1 1 1 / 4 1 1 0 1 0 1 / 1
13.  Gavia Choszczno 5 3 0 3 2 5 / 9 0 1 2 3 / 7 0 2 0 2 / 2 1 1 0 1 0 1 / 1
14.  Stal Szczecin 5 3 0 3 2 3 / 9 0 1 1 1 / 5 0 2 1 2 / 4 1 1 0 1 0 1 / 1
15.  Mierzynianka Mierzyn 5 2 0 2 3 5 / 12 0 1 1 3 / 5 0 1 2 2 / 7
16.  Dąb Dębno 5 0 0 0 5 1 / 8 0 0 3 1 / 6 0 0 2 0 / 2
  • Spada nominalnie drużyna z miejsca 16, jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa Szczecińska 2018/2019
      12345678910111213141516
    1.  Biali Sądów
     
            
    2.  Dąb Dębno 
     
          
    3.  Flota Świnoujście 
     
           
    4.  Gavia Choszczno
     
           
    5.  Iskierka Szczecin   
     
        
    6.  Iskra Golczewo  
     
        
    7.  Jeziorak Szczecin   
     
        
    8.  Mierzynianka Mierzyn     
     
       
    9.  Odra Chojna    
     
       
    10.  Ogniwo Babinek     
     
       
    11.  Osadnik Myślibórz      
     
       
    12.  Piast Chociwel     
     
       
    13.  Sokół Pyrzyce       
     
    14.  Stal Szczecin       
     
     
    15.  Światowid 63 Łobez      
     
     
    16.  Zorza Dobrzany        
     
    terminarz - Klasa Okręgowa Szczecińska 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 - 2 2 2 154
    Światowid 63 Łobez - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 0 14
    Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 0 0 11
    Odra Chojna - Stal Szczecin 0 - 0 0 1 2
    Iskra Golczewo - Flota Świnoujście 0 - 0 0 36 22
    Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 3 0 0 9
    Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 1 39 13
    Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 1 - 3 0 1 16
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 1 20
    Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 1 - 0 1 0 53
    Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 1 1 0 10
    Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 1 - 3 0 46 2
    Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 21
    Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 1 - 0 0 0 13
    Piast Chociwel - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 15
    Biali Sądów - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 21
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Iskierka Szczecin 1 - 1 0 2 3
    Gavia Choszczno - Biali Sądów 2 - 3 0 0 2
    Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 2
    Dąb Dębno - Piast Chociwel 0 - 1 1 0 95
    Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 1 3
    Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 5 - 0 0 47 4
    Światowid 63 Łobez - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 1 20
    Iskra Golczewo - Stal Szczecin 1 - 1 0 1 11
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 4 0 43 11
    Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 3 - 0 0 5 25
    Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 56 3
    Piast Chociwel - Odra Chojna 0 - 2 0 0 38
    Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 1 26
    Iskra Golczewo - Osadnik Myślibórz 1 - 0 1 52 15
    Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno 1 - 1 0 60 5
    Biali Sądów - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 68
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębno - Iskierka Szczecin 1 - 3 1 0 54
    Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 0 1
    Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 1 3
    Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 17
    Odra Chojna - Biali Sądów 1 - 2 0 1 13
    Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 46 5
    Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 1
    Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 1 18
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    22-09 13:00  Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 0 0 6
    22-09 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 0 0 0
    22-09 15:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo 0 0 4
    22-09 15:00  Jeziorak Szczecin - Gavia Choszczno 0 0 0
    22-09 16:00  Iskierka Szczecin - Odra Chojna 0 1 1
    22-09 16:00  Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 0 11
    22-09 17:00  Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 0 0 1
    23-09 15:00  Biali Sądów - Światowid 63 Łobez 0 0 4
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    29-09   Gavia Choszczno - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    29-09   Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    29-09   Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin 0 0 1
    29-09   Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 0 0
    29-09   Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    29-09 11:00  Iskra Golczewo - Biali Sądów 0 0 0
    29-09 15:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 0 0 2
    29-09 16:00  Flota Świnoujście - Piast Chociwel 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    06-10   Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    06-10   Zorza Dobrzany - Stal Szczecin 0 0 0
    06-10   Piast Chociwel - Ogniwo Babinek 0 0 0
    06-10   Biali Sądów - Flota Świnoujście 0 0 0
    06-10   Iskierka Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 1
    06-10   Sokół Pyrzyce - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    06-10   Jeziorak Szczecin - Odra Chojna 0 0 0
    06-10 14:00  Gavia Choszczno - Dąb Dębno 0 0 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    13-10   Odra Chojna - Gavia Choszczno 0 0 0
    13-10   Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    13-10   Ogniwo Babinek - Biali Sądów 0 0 0
    13-10   Stal Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
    13-10   Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 0 0
    13-10 15:00  Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 0 0 1
    13-10 15:00  Iskra Golczewo - Sokół Pyrzyce 0 0 1
    13-10 18:00  Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10   Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany 0 0 0
    20-10   Piast Chociwel - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    20-10   Biali Sądów - Stal Szczecin 0 0 0
    20-10   Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek 0 0 0
    20-10   Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście 0 0 0
    20-10   Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
    20-10   Gavia Choszczno - Światowid 63 Łobez 0 0 1
    20-10 15:00  Dąb Dębno - Odra Chojna 0 0 1
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10   Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    27-10   Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    27-10   Stal Szczecin - Iskierka Szczecin 0 0 0
    27-10   Osadnik Myślibórz - Biali Sądów 0 0 0
    27-10   Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 0 0 0
    27-10 14:00  Iskra Golczewo - Gavia Choszczno 0 0 0
    27-10 18:00  Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    28-10 12:00  Światowid 63 Łobez - Dąb Dębno 0 0 2
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    03-11   Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel 0 0 0
    03-11   Biali Sądów - Zorza Dobrzany 0 0 0
    03-11   Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    03-11   Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 0 0
    03-11   Jeziorak Szczecin - Ogniwo Babinek 0 0 1
    03-11   Gavia Choszczno - Flota Świnoujście 0 0 0
    03-11   Odra Chojna - Światowid 63 Łobez 0 0 1
    03-11 12:00  Dąb Dębno - Iskra Golczewo 0 0 2
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    10-11   Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn 0 0 1
    10-11   Ogniwo Babinek - Gavia Choszczno 0 0 0
    10-11   Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    10-11   Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    10-11   Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin 0 0 0
    10-11   Piast Chociwel - Biali Sądów 0 0 0
    10-11 11:00  Iskra Golczewo - Odra Chojna 0 0 0
    10-11 18:00  Flota Świnoujście - Dąb Dębno 0 0 1
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11   Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów 0 0 0
    17-11   Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 0 0 1
    17-11   Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 0 0 0
    17-11   Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    17-11   Gavia Choszczno - Stal Szczecin 0 0 0
    17-11   Odra Chojna - Flota Świnoujście 0 0 0
    17-11   Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 0 0 0
    17-11 14:00  Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 0 0 1
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    24-11   Ogniwo Babinek - Odra Chojna 0 0 0
    24-11   Osadnik Myślibórz - Gavia Choszczno 0 0 0
    24-11   Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    24-11   Piast Chociwel - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    24-11   Biali Sądów - Iskierka Szczecin 0 0 0
    24-11 11:00  Stal Szczecin - Dąb Dębno 0 0 1
    24-11 13:00  Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    24-11 18:00  Flota Świnoujście - Światowid 63 Łobez 0 0 1
     
    top komentarze
    newsy:
    6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
    4 » Madray w Spójni
    3 » Podsumowanie 6. kolejki »
    2 » Wzrost kosztu budowy st »
    2 » 7. kolejka koszalińskie »
    1 » Budzinauskas wrócił na  »
    1 » #KapitanieWracajSzybko
    1 » Spadek o jedną pozycję
    1 » Błyszko zasila szeregi  »
    1 » Awansowały na podium
    mecze:
    74 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
    48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
    37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
    36 » MKP Szczecinek-Intermar »
    28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
    28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
    27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
    26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
    24 » Korona Człopa-Darłovia  »
    23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 4
    Junioro mokyS
    TUPACK TwoJSTarY6...
    gości: 1037
    statystyki portalu
    • drużyn: 2747
    • imprez: 110779
    • newsów: 69866
    • użytkowników: 67872
    • komentarzy: 1053849
    • zdjęć: 750418
    • relacji: 36891
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies