ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - IV liga zachodniopomorska 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Intermarche-Rega Trzebiatów 7 19 6 1 0 13 / 4 3 0 0 5 / 2 3 1 0 8 / 2
2.  Chemik Police 7 18 6 0 1 18 / 4 3 0 0 9 / 1 3 0 1 9 / 3
3.  Ina Goleniów 7 14 4 2 1 12 / 8 3 0 1 7 / 6 1 2 0 5 / 2 1 1 0 1 0 1 / 1
4.  Vineta Wolin 7 14 4 2 1 16 / 7 2 2 0 8 / 3 2 0 1 8 / 4 1 1 0 1 0 1 / 1
5.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 7 12 3 3 1 14 / 8 1 2 0 6 / 5 2 1 1 8 / 3
6.  Olimp Gościno 7 11 3 2 2 13 / 6 1 1 1 5 / 3 2 1 1 8 / 3
7.  Sparta Węgorzyno 7 11 3 2 2 20 / 17 1 2 0 7 / 3 2 0 2 13 / 14
8.  Rasel Dygowo 7 10 3 1 3 12 / 6 2 0 2 8 / 5 1 1 1 4 / 1 1 3 1 0 0 3 / 0
9.  Błękitni II Stargard 7 10 3 1 3 15 / 18 2 1 1 6 / 6 1 0 2 9 / 12 1 3 1 0 0 3 / 0
10.  Gryf Kamień Pomorski 7 10 3 1 3 13 / 14 2 1 0 6 / 2 1 0 3 7 / 12 2 0 0 0 2 0 / 6
11.  Orzeł Wałcz 7 9 2 3 2 17 / 11 2 1 1 13 / 6 0 2 1 4 / 5
12.  MKP Szczecinek 7 7 2 1 4 10 / 18 2 0 1 9 / 7 0 1 3 1 / 11 1 3 1 0 0 3 / 0
13.  Sokół Karlino 7 7 1 4 2 6 / 10 1 1 1 3 / 4 0 3 1 3 / 6 1 1 0 1 0 2 / 2
14.  Morzycko Moryń 7 7 2 1 4 15 / 20 2 1 1 13 / 8 0 0 3 2 / 12 1 1 0 1 0 2 / 2
15.  GKS Leśnik Manowo 7 7 2 1 4 11 / 17 0 0 3 5 / 11 2 1 1 6 / 6 1 0 0 0 1 0 / 3
16.  Gryf Polanów 7 5 1 2 4 7 / 10 1 1 2 4 / 5 0 1 2 3 / 5
17.  Hutnik Szczecin 7 4 1 1 5 12 / 25 1 1 2 7 / 15 0 0 3 5 / 10
18.  Pogoń Połczyn Zdrój 7 0 0 0 7 3 / 24 0 0 4 1 / 13 0 0 3 2 / 11
  • Drużyny z miejsc 16, 17, 18 spadną do Klasy Okręgowej Szczecińskiej lub Koszalińskiej – liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z III ligi do IV ligi zachodniopomorskiej.
  • wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2018/2019
      123456789101112131415161718
    1.  Błękitni II Stargard
     
            
    2.  Chemik Police 
     
            
    3.  GKS Leśnik Manowo
     
             
    4.  Gryf Kamień Pomorski   
     
          
    5.  Gryf Polanów   
     
         
    6.  Hutnik Szczecin  
     
          
    7.  Ina Goleniów  
     
          
    8.  Intermarche-Rega Trzebiatów      
     
       
    9.  MKP Szczecinek 
     
            
    10.  Morzycko Moryń      
     
      
    11.  Olimp Gościno     
     
        
    12.  Orzeł Wałcz      
     
      
    13.  Pogoń Połczyn Zdrój      
     
      
    14.  Polski Cukier Kluczevia Stargard        
     
     
    15.  Rasel Dygowo     
     
       
    16.  Sokół Karlino        
     
     
    17.  Sparta Węgorzyno        
     
     
    18.  Vineta Wolin        
     
    terminarz - IV liga zachodniopomorska 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Vineta Wolin - Sokół Karlino 3 - 0 0 2 15
    Hutnik Szczecin - Chemik Police 0 - 5 0 81 16
    Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 5 - 0 0 0 28
    Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 0 0 9
    Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 0 - 2 0 24 12
    Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 2 - 3 0 0 4
    Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno 6 - 4 0 0 79
    Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 0 0 53
    Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 4 0 4 6
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 5
    Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 - 6 0 1 26
    Gryf Kamień Pomorski - Morzycko Moryń 3 - 0 1 81 5
    Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 - 2 0 8 4
    Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 0 - 0 0 0 21
    Pogoń Połczyn Zdrój - Chemik Police 0 - 3 0 52 12
    Sokół Karlino - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 5
    MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 4 - 3 0 0 7
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 37
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Olimp Gościno 2 - 1 0 66 28
    Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 14
    GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 10
    Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 0 2 13
    Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 8
    Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 3 - 4 0 0 46
    Gryf Polanów - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 21
    Morzycko Moryń - Sokół Karlino 2 - 2 0 0 8
    Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 0 0 35
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 0 1 8
    Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 4 - 2 0 1 14
    Chemik Police - Vineta Wolin 2 - 0 0 51 20
    Sokół Karlino - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 5
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 21
    Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 1 20
    Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 - 4 0 5 4
    Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 9 10
    Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 6 - 2 0 0 14
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Vineta Wolin - Olimp Gościno 1 - 1 1 10 21
    Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 5 - 2 0 0 14
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 4
    Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 17
    Ina Goleniów - Chemik Police 3 - 0 0 0 18
    GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 0 0 23
    Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 - 1 0 1 30
    Morzycko Moryń - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 0 2 9
    Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 8
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Morzycko Moryń 5 - 0 0 0 10
    Vineta Wolin - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 5
    Olimp Gościno - MKP Szczecinek 4 - 0 0 15 35
    Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 0 18
    Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 0 0 6
    Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 2 - 4 0 0 9
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 0 0 44
    Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów 2 - 1 1 68 13
    Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 0 - 4 0 6 10
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - Chemik Police 0 - 1 0 0 8
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 - 3 0 0 14
    Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 1 0 6 39
    GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 6 0 0 2
    MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 4 0 0 40
    Ina Goleniów - Olimp Gościno 0 - 4 0 15 27
    Morzycko Moryń - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 9
    Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 - 0 0 0 6
    Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 3 - 2 0 0 31
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    22-09   Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 0 0 0
    22-09   Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo 0 0 1
    22-09   Vineta Wolin - Rasel Dygowo 0 0 0
    22-09   Ina Goleniów - Morzycko Moryń 0 0 0
    22-09 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 0 0 0
    22-09 12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard 0 2 1
    22-09 16:00  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 5
    22-09 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 1
    01-12 13:00  Chemik Police - Orzeł Wałcz 0 0 2
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    29-09   Morzycko Moryń - Olimp Gościno 0 0 0
    29-09   Gryf Polanów - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    29-09   GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 0 0 0
    29-09   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 0 0 0
    29-09   MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    29-09   Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    29-09 15:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 0 0 0
    29-09 16:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów 0 0 0
    29-09 18:00  Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    06-10   Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    06-10   Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 0 0
    06-10   Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
    06-10   Chemik Police - Gryf Polanów 0 0 0
    06-10   Morzycko Moryń - Rasel Dygowo 0 0 0
    06-10 12:00  Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    06-10 14:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 0 0
    06-10 15:00  Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 0 0 0
    06-10 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    13-10   Gryf Polanów - Vineta Wolin 0 0 0
    13-10   GKS Leśnik Manowo - Chemik Police 0 0 0
    13-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    13-10   MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 0 0
    13-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 0 0 0
    13-10   Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    13-10 14:00  Orzeł Wałcz - Morzycko Moryń 0 0 0
    13-10 16:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno 0 0 0
    13-10 18:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    20-10   Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    20-10   Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    20-10   Pogoń Połczyn Zdrój - MKP Szczecinek 0 0 0
    20-10   Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    20-10   Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
    20-10   Ina Goleniów - Gryf Polanów 0 0 0
    20-10 12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
    20-10 14:00  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
    20-10 16:00  Morzycko Moryń - Błękitni II Stargard 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    27-10   Gryf Polanów - Morzycko Moryń 0 0 0
    27-10   GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 0 0 0
    27-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 0 0 0
    27-10   MKP Szczecinek - Chemik Police 0 0 0
    27-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    27-10   Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 0 0 0
    27-10 14:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 0 0 0
    27-10 16:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 0 0 0
    27-10 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    03-11   Olimp Gościno - Sokół Karlino 0 0 0
    03-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    03-11   Chemik Police - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
    03-11   Vineta Wolin - MKP Szczecinek 0 0 0
    03-11   Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    03-11   Morzycko Moryń - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
    03-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    03-11 13:00  Rasel Dygowo - Gryf Polanów 0 0 0
    03-11 13:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    10-11   GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 0 0 0
    10-11   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 0 0 0
    10-11   MKP Szczecinek - Ina Goleniów 0 0 0
    10-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 0 0 0
    10-11   Sparta Węgorzyno - Chemik Police 0 0 0
    10-11   Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 0 0 0
    10-11 14:00  Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 0 0 0
    10-11 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    11-11 16:30  Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11   Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 0 0 0
    17-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 0 0 0
    17-11   Chemik Police - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    17-11   Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    17-11   Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 0 0
    17-11   Morzycko Moryń - MKP Szczecinek 0 0 0
    17-11 13:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    17-11 13:00  Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo 0 0 0
    17-11 16:00  Błękitni II Stargard - Gryf Polanów 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    24-11   Gryf Polanów - Olimp Gościno 0 0 0
    24-11   MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 0 0 0
    24-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń 0 0 0
    24-11   Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 0 0 0
    24-11   Sokół Karlino - Chemik Police 0 0 0
    24-11 12:00  Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    24-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 0 0 0
    24-11 14:00  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 0 0 0
    24-11 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Podsumowanie 6. kolejki »
    2 » 7. kolejka koszalińskie »
    1 » Madray w Spójni
    1 » Murawski: Mamy spory p »
    1 » Awansowały na podium
    1 » Powołanie dla Ratajczyk
    1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
    1 » #KapitanieWracajSzybko
    1 » Pierwsze turnieje w gru »
    1 » Spadek o jedną pozycję
    mecze:
    53 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
    48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
    37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
    37 » MKP Szczecinek-Intermar »
    30 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
    27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
    26 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
    24 » Korona Człopa-Darłovia  »
    24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
    22 » Arkonia Szczecin-Poloni »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    jk08 Junioro
    maggi Pszczelarz
    szakir
    gości: 785
    statystyki portalu
    • drużyn: 2747
    • imprez: 110792
    • newsów: 69885
    • użytkowników: 67877
    • komentarzy: 1053994
    • zdjęć: 750435
    • relacji: 36907
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies