ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III liga gr. 2 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  KKS Włókniarz 1925 Kalisz 20 47 15 2 3 46 / 15 7 1 1 24 / 8 8 1 2 22 / 7
2.  Mieszko Gniezno 20 45 14 3 3 50 / 26 9 1 0 32 / 8 5 2 3 18 / 18 3 5 1 2 0 4 / 3
3.  Lech II Poznań 20 45 14 3 3 49 / 15 7 3 0 27 / 8 7 0 3 22 / 7 3 4 1 1 1 8 / 4
4.  Radunia Stężyca 20 45 14 3 3 44 / 20 7 1 2 24 / 8 7 2 1 20 / 12 2 1 0 1 1 0 / 5
5.  Sokół Kleczew 20 39 12 3 5 33 / 24 8 1 3 19 / 10 4 2 2 14 / 14
6.  Kotwica Kołobrzeg 20 38 11 5 4 36 / 26 8 2 1 20 / 9 3 3 3 16 / 17
7.  Bałtyk Gdynia 20 35 11 2 7 33 / 24 8 2 1 24 / 7 3 0 6 9 / 17
8.  KP Starogard Gdański 20 34 10 4 6 35 / 17 7 1 2 25 / 9 3 3 4 10 / 8 1 3 1 0 0 1 / 0
9.  Polonia Środa Wlkp. 20 34 11 1 8 34 / 26 6 0 3 22 / 10 5 1 5 12 / 16 1 0 0 0 1 0 / 1
10.  Świt Szczecin 20 30 8 6 6 24 / 21 5 4 1 13 / 5 3 2 5 11 / 16
11.  Górnik Konin 19 29 9 2 8 28 / 24 5 2 3 17 / 13 4 0 5 11 / 11
12.  Gwardia Koszalin 20 21 6 3 11 25 / 35 3 1 6 11 / 18 3 2 5 14 / 17
13.  Jarota Jarocin 20 20 5 5 10 22 / 30 3 2 5 11 / 9 2 3 5 11 / 21
14.  Pogoń II Szczecin 20 19 6 1 13 25 / 41 3 1 5 15 / 15 3 0 8 10 / 26
15.  Bałtyk Koszalin 20 18 5 3 12 27 / 49 3 1 6 18 / 24 2 2 6 9 / 25
16.  Chemik Bydgoszcz 19 13 4 1 14 22 / 41 2 0 7 12 / 20 2 1 7 10 / 21
17.  Wierzyca Pelplin 20 11 3 2 15 23 / 49 2 1 6 12 / 16 1 1 9 11 / 33
18.  Wda Świecie 34 8 1 5 28 20 / 93 1 3 13 10 / 43 0 2 15 10 / 50
  • Nominalnie spadają trzy drużyny jednak liczba drużyn spadających może ulec zwiększeniu w zależności w przypadku spadku z drugiej ligi zespołów z Pomorza Zachodniego, Wielkopolski, Pomorza Gdańskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego


  • KS Wda Świecie została wycofana z rozgrywek III ligi gr. 2 po I części sezonu. W związku z powyższym w terminarzu rozgrywek w miejsce w/w drużyny należy wstawić pauzę. Wyniki uzyskane na boisku z w/w drużyną zalicza się do punktacji, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach przyznaje się walkowery dla przeciwników, a drużyna wycofana zostanie sklasyfikowana na ostatnim miejscu w tabeli końcowej.
    wyniki spotkań - III liga gr. 2 2018/2019
      123456789101112131415161718
    1.  Bałtyk Gdynia
     
    2.  Bałtyk Koszalin
     
    3.  Chemik Bydgoszcz
     
    4.  Górnik Konin
     
    5.  Gwardia Koszalin
     
    6.  Jarota Jarocin
     
    7.  KKS Włókniarz 1925 Kalisz
     
    8.  Kotwica Kołobrzeg
     
    9.  KP Starogard Gdański
     
    10.  Lech II Poznań
     
    11.  Mieszko Gniezno
     
    12.  Pogoń II Szczecin
     
    13.  Polonia Środa Wlkp.
     
    14.  Radunia Stężyca
     
    15.  Sokół Kleczew
     
    16.  Świt Szczecin
     
    17.  Wda Świecie
     
    18.  Wierzyca Pelplin
     
    terminarz - III liga gr. 2 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Górnik Konin 1 - 0 1 3 4
    Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1 - 0 1 0 12
    Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 0 0 0
    Bałtyk Koszalin - Lech II Poznań 0 - 2 2 0 10
    Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin 0 - 1 0 0 0
    Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 2 - 1 2 0 13
    Mieszko Gniezno - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 1 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 4 - 1 0 0 0
    Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 1 - 0 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 6
    Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 6 - 0 2 0 3
    Chemik Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 0 0 10
    Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Świt Szczecin 0 - 0 0 0 6
    Górnik Konin - Wda Świecie 2 - 2 0 0 0
    Lech II Poznań - Mieszko Gniezno 3 - 3 0 0 1
    Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 1 - 0 2 24 9
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 - 1 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Wierzyca Pelplin 1 - 2 0 0 1
    Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. 3 - 0 0 0 1
    Sokół Kleczew - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 0 0 0 0
    Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz 4 - 1 0 0 0
    Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 2 2 34 31
    KP Starogard Gdański - Lech II Poznań 2 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 0
    Świt Szczecin - Jarota Jarocin 1 - 1 2 1 14
    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2 - 0 0 0 17
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 - 4 2 47 12
    Świt Szczecin - Wda Świecie 2 - 2 1 1 12
    Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 1
    Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 1 - 3 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 16
    Górnik Konin - Radunia Stężyca 1 - 2 0 0 0
    Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 7
    Lech II Poznań - Sokół Kleczew 1 - 1 0 0 0
    Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 1 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 4 - 0 2 0 46
    Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2 - 3 3 16 5
    KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2 - 0 2 0 18
    Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 0
    Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin 7 - 1 1 0 6
    Wda Świecie - Jarota Jarocin 0 - 0 0 0 0
    Radunia Stężyca - Wierzyca Pelplin 2 - 0 0 0 1
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Lech II Poznań 1 - 2 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3 - 0 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Radunia Stężyca 1 - 1 3 3 7
    Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1 - 4 1 40 4
    Polonia Środa Wlkp. - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 4 0 0 1
    Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2 - 3 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia 1 - 3 0 0 0
    Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1 - 2 2 43 16
    Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 1 0 8
    Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 0 0 17
    Jarota Jarocin - Lech II Poznań 0 - 1 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 4 - 0 0 0 0
    Górnik Konin - Mieszko Gniezno 2 - 1 0 0 0
    Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 1 2 0 1
    Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 0 - 0 1 1 8
    Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 22
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 1 - 0 0 0 19
    Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. 4 - 1 0 0 0
    Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 0 0 5
    Radunia Stężyca - Wda Świecie 5 - 0 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 2 1 49 7
    Wda Świecie - Bałtyk Gdynia 0 - 2 0 0 0
    Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno 4 - 0 0 0 0
    Gwardia Koszalin - Lech II Poznań 1 - 0 1 0 10
    Górnik Konin - KP Starogard Gdański 0 - 0 0 0 2
    Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2 - 2 0 0 54
    Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 0 0 0
    Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 0 3 2 32
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 1
    Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 3 - 0 2 0 7
    Sokół Kleczew - Górnik Konin 1 - 0 0 0 0
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz 3 - 1 0 0 0
    Bałtyk Koszalin - Wda Świecie 3 - 2 1 0 3
    Polonia Środa Wlkp. - Gwardia Koszalin 2 - 1 1 0 10
    Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 0 - 1 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2 - 2 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 0 0 11
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 2 0 0 0
    Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 1 - 3 0 0 0
    Wda Świecie - Mieszko Gniezno 0 - 1 0 0 0
    Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin 3 - 1 0 0 0
    Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 0 14
    Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 26
    Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 0 0 6
    Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
    Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0 - 0 1 5 9
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 2 - 5 1 18 7
    Sokół Kleczew - Świt Szczecin 1 - 0 0 1 10
    Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 5 - 2 0 0 30
    Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 - 3 2 19 16
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin 6 - 3 0 0 1
    Polonia Środa Wlkp. - Chemik Bydgoszcz 2 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4 - 0 0 0 1
    KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2 - 1 0 0 0
    Lech II Poznań - Górnik Konin 3 - 0 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Sokół Kleczew 4 - 5 0 0 0
    Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 1 - 2 2 0 10
    Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań 1 - 4 0 0 0
    Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 3 - 0 0 0 1
    Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 3 - 1 0 0 0
    Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 1 0 1 9
    Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 1 - 2 2 0 7
    Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 17
    Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 0 - 0 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 6 - 2 1 0 5
    Polonia Środa Wlkp. - Wierzyca Pelplin 3 - 0 0 0 0
    Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 9
    KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0 - 1 0 0 0
    Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0 - 4 0 0 21
    Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 4 - 1 0 0 1
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie 3 - 1 0 0 0
    Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 2 - 0 1 0 0
    Lech II Poznań - Świt Szczecin 5 - 2 0 0 14
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Lech II Poznań 0 - 5 0 0 3
    Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 1 - 2 1 0 6
    Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin 2 - 3 1 0 18
    Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 2 6 12
    Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz 1 - 1 0 0 1
    Kotwica Kołobrzeg - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 4 0 0 13
    Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 2 - 0 0 0 0
    Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 0 - 4 1 14 13
    Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 3 - 0 0 0 3
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 5 - 0 1 53 5
    Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 0
    Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin 1 - 3 0 0 1
    Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie 2 - 1 0 0 0
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 3 - 0 0 0 2
    Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 22
    Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 3 - 2 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 5 - 0 0 0 5
    Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 0 - 2 1 8 9
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Gwardia Koszalin 2 - 2 1 0 11
    Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz 0 - 3 0 0 1
    Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 0 3 4 5
    Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2 - 1 0 0 0
    Jarota Jarocin - Górnik Konin 0 - 1 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 0 0 5
    Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0 - 1 1 0 3
    Radunia Stężyca - Lech II Poznań 0 - 5 0 0 4
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca 2 - 3 0 0 0
    Chemik Bydgoszcz - Świt Szczecin 1 - 3 1 2 3
    Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 3 38 41
    Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 1 - 2 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 3 - 1 0 0 0
    Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 0 0 0
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 2 - 0 2 0 1
    Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 4 - 1 1 0 2
    Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 0 0 0 5
    Górnik Konin - Świt Szczecin 2 - 1 2 0 4
    Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
    Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 3 - 1 0 0 1
    Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 1 - 2 1 0 11
    Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 5 - 0 0 0 2
    KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 4 - 0 0 0 1
    Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 1 45 31
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Górnik Konin 0 - 3 0 0 0
    Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 2 - 2 0 0 0
    Mieszko Gniezno - Lech II Poznań 1 - 0 0 0 0
    KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 3 0 0 0
    Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 1 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz 2 - 1 0 0 10
    Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 2 0 5
    Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin 4 - 0 0 6 3
    Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 6 - 0 0 0 5
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    23-03 12:00  Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 0 0 0
    23-03 12:00  Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca 0 0 0
    23-03 15:30  Jarota Jarocin - Świt Szczecin 1 0 1
    23-03 15:30  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 4
    23-03 16:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 0 5
    23-03 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 0 0 0
    24-03 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 0 0 0
    03-04 11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    29-03 17:00  Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    Wda Świecie - Świt Szczecin 0 - 3 0 0 0
    30-03 12:00  Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    30-03 15:00  Sokół Kleczew - Lech II Poznań 0 0 0
    30-03 15:00  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    30-03 16:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 0 0 0
    30-03 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    30-03 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 0 0 0
    31-03 15:00  Radunia Stężyca - Górnik Konin 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Jarota Jarocin - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    06-04 16:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0 0 0
    06-04 16:00  Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    06-04 16:00  Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    06-04 17:00  Wierzyca Pelplin - Radunia Stężyca 0 0 0
    07-04 11:00  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 0 0 0
    07-04 16:00  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    07-04 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 0 0 0
    07-04 19:00  Lech II Poznań - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    12-04 17:00  Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    13-04 13:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 0 0 0
    13-04 16:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    13-04 17:00  Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 0 0 0
    13-04 17:00  Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    13-04 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    14-04 12:00  Lech II Poznań - Jarota Jarocin 0 0 0
    14-04 15:00  Radunia Stężyca - Świt Szczecin 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    18-04 17:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 0 0
    Wda Świecie - Radunia Stężyca 0 - 3 0 0 0
    20-04   Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
    20-04 14:00  Mieszko Gniezno - Górnik Konin 0 0 0
    20-04 16:00  Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    20-04 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań 0 0 0
    20-04 16:00  Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    20-04 16:00  Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 0 0 0
    20-04 17:00  Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    27-04 15:00  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 0 0
    27-04 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 0 0 0
    27-04 16:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0 0 0
    27-04 17:00  Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    27-04 17:00  Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    27-04 17:00  Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    27-04 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    28-04 12:00  Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 0
    01-05   Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    01-05 11:00  Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań 0 0 0
    01-05 12:00  Świt Szczecin - Mieszko Gniezno 0 0 0
    01-05 15:00  Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 0 0 0
    01-05 16:00  Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0 0 0
    01-05 16:00  Chemik Bydgoszcz - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
    01-05 17:00  Górnik Konin - Sokół Kleczew 0 0 0
    01-05 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Mieszko Gniezno - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    04-05   Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 0 0 0
    04-05 17:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    04-05 17:00  Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 0 0 0
    04-05 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin 0 0 0
    05-05 11:00  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 0 0 0
    05-05 12:00  Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    05-05 14:00  KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 0 0
    05-05 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - KP Starogard Gdański 0 - 3 0 0 0
    11-05 16:00  Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 0 0
    11-05 16:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    11-05 16:00  Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    11-05 17:00  Wierzyca Pelplin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
    11-05 17:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    11-05 17:00  Górnik Konin - Lech II Poznań 0 0 0
    11-05 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 0 0 0
    12-05 11:00  Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Kleczew - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    18-05   Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    18-05   Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    18-05 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 0 0 0
    18-05 16:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    18-05 17:00  Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 0 0 0
    18-05 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin 0 0 0
    19-05 11:00  Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0 0 0
    19-05 12:00  Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    24-05 17:00  Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 0 0 0
    Wda Świecie - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 3 0 0 0
    25-05 16:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    25-05 17:00  Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    25-05 17:00  Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 0 0 0
    25-05 17:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0 0 0
    25-05 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 0 0 0
    26-05 16:00  Świt Szczecin - Lech II Poznań 0 0 0
    26-05 16:00  Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    29-05   Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    29-05 16:00  Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 0 0 0
    29-05 16:00  Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 0 0 0
    29-05 17:00  Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 0 0
    29-05 17:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 0 0
    29-05 17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    29-05 17:30  KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    29-05 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 0 0 0
    01-06 16:00  Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 0 0 0
    01-06 17:00  Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    01-06 17:00  Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
    01-06 17:00  Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    01-06 17:00  Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 0 0 0
    01-06 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 0 0 0
    01-06 19:00  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0 0 0
    02-06 16:00  Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 0 - 3 0 0 0
    08-06   KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    08-06 11:00  KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 0 0 0
    08-06 16:00  Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    08-06 16:00  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    08-06 17:00  Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    08-06 17:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin 0 0 0
    09-06 11:00  Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 0 0 0
    09-06 12:00  Lech II Poznań - Radunia Stężyca 0 0 0
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    Gwardia Koszalin - Wda Świecie 3 - 0 0 0 0
    15-06 17:00  Świt Szczecin - Chemik Bydgoszcz 0 0 0
    15-06 17:00  Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    15-06 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 0 0
    15-06 17:00  Bałtyk Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 0 0
    15-06 17:00  Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 0 0 0
    15-06 17:00  Wierzyca Pelplin - Górnik Konin 0 0 0
    15-06 17:00  Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań 0 0 0
    15-06 17:00  Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Podział pieniędzy na pi »
    4 » Mechanik Warnice poszuk »
    3 » Daria Zawistowska odcho »
    2 » Sparta Skalin poszukuje »
    1 » Kryspin Leśniak w Cre »
    1 » Poważny uraz Rafała Gut »
    mecze:
    40 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
    37 » Prawobrzeże Świnoujście »
    27 » Sokół Karlino-Morzycko  »
    25 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
    22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
    19 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
    17 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
    17 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
    16 » Czcibor Cedynia-Piast K »
    16 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 15
    Emkaesiak hubcio
    jarzyna90 kempes7
    kibic1970 lum88bago
    maggi maniek
    marny154 MG1
    MICKY12 Poeta
    Ralf5 ToMeQ696
    Wiktorka1
    gości: 1208
    statystyki portalu
    • drużyn: 2767
    • imprez: 114824
    • newsów: 71274
    • użytkowników: 69748
    • komentarzy: 1066086
    • zdjęć: 763599
    • relacji: 37665
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2019 - by ligowiec team
    Polityka Cookies