ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - II liga 2018/2019
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Widzew Łódź 17 37 11 4 2 33 / 14 7 2 0 20 / 5 4 2 2 13 / 9
2.  Radomiak Radom 18 34 10 4 4 40 / 11 7 1 1 27 / 5 3 3 3 13 / 6
3.  Elana Toruń 17 32 8 8 1 27 / 15 5 4 0 16 / 6 3 4 1 11 / 9
4.  Olimpia Grudziądz 18 31 9 4 5 34 / 23 6 2 2 21 / 10 3 2 3 13 / 13
5.  GKS Bełchatów 18 30 8 8 2 21 / 10 6 2 1 15 / 5 2 6 1 6 / 5
6.  Górnik Łęczna 18 29 8 5 5 31 / 31 5 3 1 19 / 12 3 2 4 12 / 19
7.  Stal Stalowa Wola 18 27 8 3 7 30 / 25 5 3 1 20 / 10 3 0 6 10 / 15
8.  Resovia Rzeszów 18 26 7 5 6 27 / 29 3 5 1 12 / 8 4 0 5 15 / 21
9.  Znicz Pruszków 18 24 6 6 6 26 / 29 3 2 4 10 / 13 3 4 2 16 / 16 1 1 0 1 0 1 / 1
10.  Ruch Chorzów 18 24 6 6 6 26 / 23 5 3 2 19 / 11 1 3 4 7 / 12 1 1 0 1 0 1 / 1
11.  Skra Częstochowa 18 21 6 3 9 14 / 25 4 2 1 8 / 4 2 1 8 6 / 21
12.  Błękitni Stargard 18 20 6 2 10 18 / 30 3 2 4 11 / 15 3 0 6 7 / 15
13.  Gryf Wejherowo 18 19 5 4 9 25 / 34 4 2 3 14 / 10 1 2 6 11 / 24
14.  Siarka Tarnobrzeg 18 18 5 3 10 14 / 27 4 1 4 8 / 10 1 2 6 6 / 17
15.  ROW 1964 Rybnik 18 17 3 8 7 15 / 22 2 4 3 10 / 12 1 4 4 5 / 10
16.  Pogoń Siedlce 18 16 4 4 10 23 / 29 3 1 5 14 / 12 1 3 5 9 / 17 1 1 0 1 0 2 / 2
17.  Rozwój Katowice 17 16 4 4 9 18 / 32 2 1 5 8 / 17 2 3 4 10 / 15 1 1 0 1 0 2 / 2
18.  Olimpia Elbląg 17 15 4 3 10 12 / 25 2 2 4 7 / 10 2 1 6 5 / 15
  • GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.
  • wyniki spotkań - II liga 2018/2019
      123456789101112131415161718
    1.  Błękitni Stargard
     
    2.  Elana Toruń
     
    3.  GKS Bełchatów
     
    4.  Górnik Łęczna
     
    5.  Gryf Wejherowo
     
    6.  Olimpia Elbląg
     
    7.  Olimpia Grudziądz
     
    8.  Pogoń Siedlce
     
    9.  Radomiak Radom
     
    10.  Resovia Rzeszów
     
    11.  ROW 1964 Rybnik
     
    12.  Rozwój Katowice
     
    13.  Ruch Chorzów
     
    14.  Siarka Tarnobrzeg
     
    15.  Skra Częstochowa
     
    16.  Stal Stalowa Wola
     
    17.  Widzew Łódź
     
    18.  Znicz Pruszków
     
    terminarz - II liga 2018/2019
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 0 - 1 0 0 0
    Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 1 - 2 3 62 29
    Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2 - 2 0 0 0
    Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 0 - 0 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 1 - 0 0 0 0
    Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków 1 - 3 0 0 0
    Radomiak Radom - Skra Częstochowa 1 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1 - 0 0 0 2
    Elana Toruń - Rozwój Katowice 2 - 2 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Rozwój Katowice - Widzew Łódź 0 - 4 0 0 2
    Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 2 - 1 0 0 0
    Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1 - 0 0 0 0
    Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0 - 2 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2 - 0 0 0 0
    Znicz Pruszków - Elana Toruń 0 - 2 0 0 0
    GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 0 0 0
    Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 2 - 1 0 0 0
    Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0 - 1 1 0 19
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1 - 2 0 0 0
    Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1 - 1 2 0 10
    Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo 1 - 1 0 0 0
    Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2 - 1 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0 - 1 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1 - 0 0 0 0
    Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1 - 1 0 0 0
    Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1 - 1 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3 - 1 0 0 0
    Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2 - 2 0 0 1
    Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3 - 0 0 0 1
    ROW 1964 Rybnik - Resovia Rzeszów 2 - 1 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1 - 0 0 0 0
    Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1 - 2 2 0 10
    GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3 - 0 0 0 0
    Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5 - 1 0 0 0
    Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4 - 0 0 0 0
    Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2 - 2 0 0 0
    Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 2 - 2 0 0 0
    Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1 - 0 1 55 3
    Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3 - 0 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0 - 3 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1 - 0 0 0 0
    Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3 - 1 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1 - 0 0 0 0
    Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1 - 0 0 0 0
    Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0 - 2 0 0 0
    ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2 - 2 0 0 0
    Resovia Rzeszów - Elana Toruń 0 - 0 0 0 0
    Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1 - 1 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0 - 0 0 0 0
    Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2 - 0 1 0 7
    Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3 - 0 0 0 0
    Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2 - 1 0 0 0
    Elana Toruń - Górnik Łęczna 2 - 0 0 0 0
    Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 0 59 5
    Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4 - 0 0 0 0
    Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1 - 0 0 0 0
    GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2 - 1 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7 - 2 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 1 - 0 1 1 6
    Elana Toruń - Widzew Łódź 0 - 0 0 0 0
    Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0 - 0 0 0 0
    ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1 - 1 0 0 0
    Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1 - 3 0 0 0
    Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0 - 3 0 0 0
    Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2 - 1 0 0 0
    Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0 - 1 0 0 0
    Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 1 - 3 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0 - 2 0 0 0
    Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3 - 0 0 0 0
    Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3 - 2 0 0 0
    GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2 - 1 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3 - 0 0 0 0
    Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1 - 1 0 0 0
    Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 - 2 0 0 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1 - 2 0 0 0
    Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3 - 0 0 0 0
    Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2 - 2 0 0 0
    Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 0 0 0
    ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2 - 2 0 0 0
    Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2 - 1 0 0 0
    Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4 - 2 3 0 10
    Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0 - 1 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1 - 1 0 0 0
    Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1 - 1 0 0 0
    Radomiak Radom - Resovia Rzeszów 5 - 0 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2 - 2 0 0 0
    Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0 - 0 0 0 0
    GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1 - 2 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0 - 1 0 0 1
    Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1 - 2 0 0 0
    Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0 - 2 1 0 43
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 2 - 2 0 0 0
    Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3 - 0 1 23 19
    Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1 - 1 0 0 0
    Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 0 0 0
    Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0 - 1 0 0 0
    Elana Toruń - Radomiak Radom 2 - 1 0 0 0
    ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1 - 0 0 0 0
    Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2 - 2 0 0 0
    Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 4 - 2 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0 - 1 1 0 11
    Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1 - 3 0 0 0
    Radomiak Radom - Widzew Łódź 0 - 1 0 0 0
    Skra Częstochowa - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4 - 0 0 0 0
    GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1 - 0 0 0 0
    Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 5 - 1 0 0 0
    Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3 - 2 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1 - 2 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1 - 1 0 0 0
    Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów 0 - 0 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 0 0 1
    Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4 - 0 0 0 0
    Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 2 - 2 0 0 0
    Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2 - 0 0 0 0
    Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0 - 2 0 0 0
    Elana Toruń - Ruch Chorzów 0 - 0 0 0 0
    Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0 - 6 3 9 28
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0 - 2 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0 - 3 0 0 0
    Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3 - 2 0 0 0
    Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1 - 0 1 0 9
    GKS Bełchatów - Elana Toruń 0 - 0 0 0 0
    Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1 - 3 0 0 1
    Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów 3 - 4 0 0 0
    Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0 - 0 0 0 0
    Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2 - 1 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3 - 1 2 25 7
    Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 2 - 0 0 0 0
    Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0 - 2 0 0 0
    ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0 - 2 0 0 0
    Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0 - 1 0 0 0
    Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2 - 0 0 0 0
    Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0 - 0 0 0 0
    Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5 - 2 0 0 0
    Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2 - 2 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów 1 - 2 0 0 0
    Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3 - 2 0 0 0
    Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2 - 2 0 0 0
    Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2 - 1 0 0 0
    Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3 - 1 0 0 0
    Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4 - 2 0 0 0
    Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5 - 1 0 0 0
    GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3 - 0 1 0 15
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 0 0 0
    Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0 - 0 0 0 0
    10-11 17:00  Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0 0 0
    Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3 - 1 1 0 7
    GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1 - 1 0 0 0
    Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów 0 - 2 0 0 0
    Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 0 0 0
    Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 2 - 1 0 0 0
    21-11 13:00  Rozwój Katowice - Elana Toruń 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    17-11   Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 0 0 0
    17-11   Radomiak Radom - Ruch Chorzów 0 0 0
    17-11   Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 0 0 0
    17-11   Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    17-11   Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 0 0 1
    17-11   Widzew Łódź - Rozwój Katowice 0 0 0
    17-11   Elana Toruń - Znicz Pruszków 0 0 0
    17-11   Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    17-11   ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    24-11   Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 0 0 0
    24-11   Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    24-11   Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów 0 0 0
    24-11   Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 0 0 0
    24-11   Znicz Pruszków - Widzew Łódź 0 0 0
    24-11   Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 0 0 0
    24-11   Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 0 0 0
    24-11   Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    24-11   GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    01-12   Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 0 0 0
    01-12   Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 0 0 0
    01-12   Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    01-12   Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 0 0 0
    01-12   Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 0 0 0
    01-12   Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 0 0 0
    01-12   Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    01-12   Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0 0 0
    01-12   Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    02-03   Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 0 0 0
    02-03   ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0 0 0
    02-03   Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 0 0 0
    02-03   Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 0 0 0
    02-03   Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0 0 0
    02-03   Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    02-03   Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 0 0 0
    02-03   GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 0 0 0
    00-04   Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    09-03   GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0 0 0
    09-03   Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    09-03   Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 0 0 0
    09-03   Radomiak Radom - Rozwój Katowice 0 0 0
    09-03   Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 0 0 0
    09-03   Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    09-03   Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 0 0 0
    09-03   Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    09-03   Elana Toruń - Resovia Rzeszów 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    16-03   Górnik Łęczna - Elana Toruń 0 0 0
    16-03   Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 0 0 0
    16-03   ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 0 0 0
    16-03   Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 0 0 0
    16-03   Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    16-03   Znicz Pruszków - Radomiak Radom 0 0 0
    16-03   Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 0 0 0
    16-03   Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0 0 0
    16-03   Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    23-03   Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 0 0 0
    23-03   GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 0 0 0
    23-03   Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0 0 0
    23-03   Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 0 0 0
    23-03   Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    23-03   Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 0 0 0
    23-03   Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    23-03   Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 0 0 0
    23-03   Widzew Łódź - Elana Toruń 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    30-03   Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0 0 0
    30-03   Elana Toruń - Błękitni Stargard 0 0 0
    30-03   Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 0 0 0
    30-03   ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    30-03   Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0 0 0
    30-03   Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 0 0 0
    30-03   Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 0 0 0
    30-03   Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0 0 0
    30-03   Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    06-04   Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 0 0 0
    06-04   Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 0 0 0
    06-04   GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 0 0 0
    06-04   Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    06-04   Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 0 0 0
    06-04   Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    06-04   Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 0 0 0
    06-04   Pogoń Siedlce - Elana Toruń 0 0 0
    06-04   Błękitni Stargard - Widzew Łódź 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    13-04   Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 0 0 0
    13-04   Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 0 0 0
    13-04   Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    13-04   Resovia Rzeszów - Radomiak Radom 0 0 0
    13-04   ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa 0 0 0
    13-04   Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów 0 0 0
    13-04   Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 0 0 0
    13-04   Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    13-04   Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    20-04   Rozwój Katowice - Górnik Łęczna 0 0 0
    20-04   Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0 0 0
    20-04   Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    20-04   Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    20-04   Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0 0 0
    20-04   Radomiak Radom - Elana Toruń 0 0 0
    20-04   Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 0 0 0
    20-04   Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 0 0 0
    20-04   GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    24-04   Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 0 0 0
    24-04   Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    24-04   Widzew Łódź - Radomiak Radom 0 0 0
    24-04   Elana Toruń - Skra Częstochowa 0 0 0
    24-04   Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów 0 0 0
    24-04   ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 0 0 0
    24-04   Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    24-04   Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0 0 0
    24-04   Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 0 0 0
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    27-04   Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 0 0 0
    27-04   Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 0 0 0
    27-04   Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 0 0 0
    27-04   Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    27-04   GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów 0 0 0
    27-04   Ruch Chorzów - Elana Toruń 0 0 0
    27-04   Radomiak Radom - Błękitni Stargard 0 0 0
    27-04   Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0 0 0
    27-04   Skra Częstochowa - Widzew Łódź 0 0 0
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    04-05   Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    04-05   Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 0 0 0
    04-05   Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 0 0 0
    04-05   Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0 0 0
    04-05   Elana Toruń - GKS Bełchatów 0 0 0
    04-05   Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    04-05   ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 0 0 0
    04-05   Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 0 0 0
    04-05   Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    11-05   Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 0 0 0
    11-05   Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 0 0 0
    11-05   Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 0 0 0
    11-05   Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 0 0 0
    11-05   Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 0 0 0
    11-05   GKS Bełchatów - Widzew Łódź 0 0 0
    11-05   Ruch Chorzów - Błękitni Stargard 0 0 0
    11-05   Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 0 0 0
    11-05   Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 0 0 0
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    18-05   Górnik Łęczna - Radomiak Radom 0 0 0
    18-05   Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa 0 0 0
    18-05   Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 0 0 0
    18-05   Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 0 0 0
    18-05   Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 0 0 0
    18-05   Elana Toruń - Olimpia Elbląg 0 0 0
    18-05   Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice 0 0 0
    18-05   ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 0 0 0
    18-05   Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Runjaić Trenerem Paździ »
    2 » 13. kolejka szczeciński »
    1 » Owens odchodzi
    1 » ZZPR ma nowego prezesa!
    1 » Wygrana Głowackiego
    mecze:
    99 » Flota Świnoujście-Dąb D »
    33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
    27 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
    20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
    19 » Olimp Złocieniec-Calisi »
    19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
    18 » Astra Ustronie Morskie- »
    18 » Orzeł Pęzino-Czarni Mar »
    18 » Piast Karsko-Energetyk  »
    17 » Ogniwo Babinek-Gavia Ch »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    maggi orzel2003
    PanExpert radar87
    Trener36
    gości: 932
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 112010
    • newsów: 70358
    • użytkowników: 68068
    • komentarzy: 1061615
    • zdjęć: 757980
    • relacji: 37225
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies