ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Plus Liga 2017/2018
Plus Liga 2017/2018 ogółem dom wyjazd bezpo¶rednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 21 58 20 1 61 / 16 10 1 31 / 9 10 0 30 / 7
2.  Skra Bełchatów 21 47 16 5 54 / 23 11 1 35 / 6 5 4 19 / 17 1 3 1 0 3 / 0
3.  Onico Warszawa 21 47 16 5 53 / 27 9 1 27 / 11 7 4 26 / 16 1 0 0 1 0 / 3
4.  Trefl Gdańsk 21 40 15 6 47 / 30 5 4 17 / 17 10 2 30 / 13
5.  Resovia Rzeszów 20 39 13 7 45 / 29 5 5 20 / 16 8 2 25 / 13
6.  AZS Olsztyn 21 36 12 9 46 / 38 9 2 29 / 16 3 7 17 / 22 1 3 1 0 3 / 0
7.  Jastrzębski Węgiel 20 36 11 9 44 / 33 6 4 25 / 14 5 5 19 / 19 1 0 0 1 0 / 3
8.  Cuprum Lubin 21 33 11 10 40 / 40 5 6 22 / 21 6 4 18 / 19
9.  Czarni Radom 21 29 10 11 41 / 42 5 6 21 / 19 5 5 20 / 23
10.  GKS Katowice 21 26 9 12 35 / 44 4 7 15 / 23 5 5 20 / 21
11.  Espadon Szczecin 21 25 7 14 40 / 50 3 7 18 / 25 4 7 22 / 25
12.  Warta Zawiercie 21 23 7 14 34 / 50 4 6 17 / 22 3 8 17 / 28
13.  MKS Będzin 21 19 7 14 29 / 51 6 5 22 / 24 1 9 7 / 27 2 6 2 0 6 / 1
14.  Łuczniczka Bydgoszcz 21 19 6 15 28 / 51 5 6 16 / 23 1 9 12 / 28 2 0 0 2 1 / 6
15.  Dafi Społem Kielce 21 14 4 17 19 / 56 4 6 16 / 23 0 11 3 / 33
16.  BBTS Bielsko-Biała 21 10 3 18 22 / 58 2 7 15 / 23 1 11 7 / 35
wyniki spotkań - Plus Liga 2017/2018
  12345678910111213141516
1.  AZS Olsztyn
 
2.  BBTS Bielsko-Biała
 
3.  Cuprum Lubin
 
4.  Czarni Radom
 
5.  Dafi Społem Kielce
 
6.  Espadon Szczecin
 
7.  GKS Katowice
 
8.  Jastrzębski Węgiel
 
9.  Łuczniczka Bydgoszcz
 
10.  MKS Będzin
 
11.  Onico Warszawa
 
12.  Resovia Rzeszów
 
13.  Skra Bełchatów
 
14.  Trefl Gdańsk
 
15.  Warta Zawiercie
 
16.  Zaksa Kędzierzyn-KoĽle
 
terminarz - Plus Liga 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3 - 0 0 0 0
AZS Olsztyn - Espadon Szczecin 3 - 1 1 0 0
Resovia Rzeszów - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
Czarni Radom - GKS Katowice 1 - 3 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa 0 - 3 0 0 0
Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 1 - 3 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2 - 3 2 0 1
Dafi Społem Kielce - AZS Olsztyn 0 - 3 0 0 0
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa 3 - 2 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów 1 - 3 0 0 0
MKS Będzin - Czarni Radom 1 - 3 0 0 0
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1 - 3 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 0 0 0
Skra Bełchatów - Warta Zawiercie 3 - 0 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 1 - 3 0 0 0
AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 0 0 0
Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 0 - 3 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3 - 1 0 0 0
Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk 0 - 3 0 0 0
Czarni Radom - Espadon Szczecin 1 - 3 1 0 0
Onico Warszawa - GKS Katowice 3 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1 - 3 0 0 0
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 2 2 0 1
MKS Będzin - Onico Warszawa 3 - 2 0 0 0
Dafi Społem Kielce - Czarni Radom 3 - 2 0 0 0
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3 - 0 0 0 0
Trefl Gdańsk - GKS Katowice 0 - 3 0 0 0
Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 0 - 3 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - AZS Olsztyn 3 - 2 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Onico Warszawa - Espadon Szczecin 0 - 3 2 0 1
GKS Katowice - MKS Będzin 3 - 0 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 2 - 3 0 0 0
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów 3 - 2 0 0 0
Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
Cuprum Lubin - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 1 - 3 0 0 0
Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie 2 - 3 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3 - 0 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 2 - 3 0 0 0
Dafi Społem Kielce - Onico Warszawa 0 - 3 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Czarni Radom 3 - 0 0 0 0
Warta Zawiercie - AZS Olsztyn 3 - 2 0 0 0
Espadon Szczecin - GKS Katowice 2 - 3 2 0 1
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3 - 0 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Radom - Skra Bełchatów 2 - 3 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 - 3 0 0 0
Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 0 - 3 0 0 0
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 3 - 2 0 0 0
Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
GKS Katowice - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3 - 2 2 0 1
AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin 1 - 3 3 0 1
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3 - 0 0 0 0
Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn 3 - 0 0 0 0
Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 0 0 0
Dafi Społem Kielce - MKS Będzin 3 - 1 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 1 - 3 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Onico Warszawa 3 - 1 0 0 0
Warta Zawiercie - Czarni Radom 2 - 3 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Skra Bełchatów - Onico Warszawa 3 - 0 0 0 0
AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2 - 3 0 0 0
Cuprum Lubin - Resovia Rzeszów 2 - 3 0 0 0
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Warta Zawiercie 3 - 0 0 0 0
Espadon Szczecin - Dafi Społem Kielce 3 - 0 2 0 3
GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 - 3 0 0 0
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0 - 3 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin 3 - 2 1 0 1
Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3 - 1 0 0 0
Skra Bełchatów - GKS Katowice 3 - 0 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - MKS Będzin 3 - 1 0 0 0
Warta Zawiercie - Onico Warszawa 2 - 3 0 0 0
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3 - 0 0 0 0
Dafi Społem Kielce - Trefl Gdańsk 0 - 3 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Espadon Szczecin - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 2 - 3 4 1 1
Dafi Społem Kielce - BBTS Bielsko-Biała 2 - 3 0 0 0
Czarni Radom - AZS Olsztyn 3 - 0 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Resovia Rzeszów 1 - 3 0 0 0
MKS Będzin - Skra Bełchatów 0 - 3 0 0 0
GKS Katowice - Warta Zawiercie 0 - 3 0 0 0
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 0 0 0
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2 - 3 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Resovia Rzeszów - Onico Warszawa 0 - 3 0 0 0
Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3 - 1 0 0 0
Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3 - 1 4 0 1
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
Warta Zawiercie - MKS Będzin 3 - 1 0 0 0
Cuprum Lubin - Czarni Radom 2 - 3 0 0 0
AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 2 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin 0 - 3 0 0 0
Skra Bełchatów - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1 - 3 0 0 0
Espadon Szczecin - Warta Zawiercie 3 - 2 5 0 1
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 3 - 2 0 0 0
Onico Warszawa - AZS Olsztyn 3 - 1 0 0 0
GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0 - 3 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Cuprum Lubin - Onico Warszawa 0 - 3 0 0 0
Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
AZS Olsztyn - GKS Katowice 3 - 2 0 0 0
Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 0 0 0
Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 - 3 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin 2 - 3 3 0 4
Warta Zawiercie - Dafi Społem Kielce 3 - 1 0 0 0
Resovia Rzeszów - MKS Będzin 3 - 0 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Łuczniczka Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 0 - 3 0 0 0
GKS Katowice - Cuprum Lubin 1 - 3 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - Warta Zawiercie 2 - 3 0 0 0
Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów 0 - 3 5 0 2
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Skra Bełchatów 3 - 1 0 0 0
Dafi Społem Kielce - Jastrzębski Węgiel 0 - 3 0 0 0
Onico Warszawa - Czarni Radom 3 - 1 0 0 0
MKS Będzin - AZS Olsztyn 3 - 1 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 1 - 3 0 0 0
Dafi Społem Kielce - Resovia Rzeszów 3 - 1 0 0 0
Onico Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 2 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Warta Zawiercie 3 - 1 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 0 0 0
GKS Katowice - Czarni Radom 3 - 1 0 0 0
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1 - 3 0 0 0
Espadon Szczecin - AZS Olsztyn 0 - 3 4 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Radom - MKS Będzin 3 - 0 0 0 0
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3 - 1 2 0 0
Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 1 - 3 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice 3 - 1 0 0 0
Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk 3 - 0 0 0 0
Warta Zawiercie - Skra Bełchatów 3 - 0 0 0 0
AZS Olsztyn - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Dafi Społem Kielce - Cuprum Lubin 2 - 3 0 0 0
Espadon Szczecin - Czarni Radom 2 - 3 2 0 0
GKS Katowice - Onico Warszawa 1 - 3 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 1 - 3 0 0 0
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 0 0 0
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Resovia Rzeszów 1 - 3 0 0 0
Trefl Gdańsk - Warta Zawiercie 3 - 1 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
GKS Katowice - Trefl Gdańsk 0 - 3 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin 3 - 2 1 0 0
AZS Olsztyn - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 - 3 0 0 0
Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie 3 - 0 0 0 0
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 0 0 0
Onico Warszawa - MKS Będzin 3 - 1 0 0 0
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2 - 3 0 0 0
Czarni Radom - Dafi Społem Kielce 3 - 0 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Espadon Szczecin - Onico Warszawa 1 - 3 2 0 0
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3 - 2 0 0 0
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 3 - 2 0 0 0
Warta Zawiercie - Resovia Rzeszów 0 - 3 0 0 0
BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom 1 - 3 0 0 0
Dafi Społem Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 0 0 0
Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Cuprum Lubin 3 - 0 0 0 0
MKS Będzin - GKS Katowice 2 - 3 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Onico Warszawa - Dafi Społem Kielce 3 - 2 0 0 0
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 3 - 2 0 0 0
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów 0 - 3 0 0 0
GKS Katowice - Espadon Szczecin 3 - 1 2 0 0
Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 1 - 3 0 0 0
AZS Olsztyn - Warta Zawiercie 3 - 2 0 0 0
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0 - 3 0 0 0
18-02 14:45  Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
23-02   Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów 0 0 0
23-02   Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 0 0 0
23-02   Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 0 0 0
23-02   Skra Bełchatów - Czarni Radom 0 0 0
23-02   Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Łuczniczka Bydgoszcz 0 0 0
23-02   BBTS Bielsko-Biała - Onico Warszawa 0 0 0
23-02   Dafi Społem Kielce - GKS Katowice 0 0 0
23-02   Espadon Szczecin - MKS Będzin 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
20-02 19:00  Onico Warszawa - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 0 0
03-03   Espadon Szczecin - Trefl Gdańsk 0 0 0
03-03   MKS Będzin - Dafi Społem Kielce 0 0 0
03-03   GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 0 0 0
03-03   Łuczniczka Bydgoszcz - Skra Bełchatów 0 0 0
03-03   Czarni Radom - Warta Zawiercie 0 0 0
03-03   AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 0 0 0
03-03   Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
07-03   Onico Warszawa - Skra Bełchatów 0 0 0
07-03   Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn 0 0 0
07-03   Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 0 0 0
07-03   Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 0 0 0
07-03   Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz 0 0 0
07-03   Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - GKS Katowice 0 0 0
07-03   BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin 0 0 0
07-03   Dafi Społem Kielce - Espadon Szczecin 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
10-03   Trefl Gdańsk - Dafi Społem Kielce 0 0 0
10-03   MKS Będzin - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 0 0
10-03   Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała 0 0 0
10-03   GKS Katowice - Skra Bełchatów 0 0 0
10-03   Onico Warszawa - Warta Zawiercie 0 0 0
10-03   Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0 0 0
10-03   Czarni Radom - Resovia Rzeszów 0 0 0
10-03   Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
17-03   Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 0 0 0
17-03   AZS Olsztyn - Czarni Radom 0 0 0
17-03   Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 0 0 0
17-03   Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa 0 0 0
17-03   Warta Zawiercie - GKS Katowice 0 0 0
17-03   Skra Bełchatów - MKS Będzin 0 0 0
17-03   Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Espadon Szczecin 0 0 0
17-03   BBTS Bielsko-Biała - Dafi Społem Kielce 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
24-03   BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk 0 0 0
24-03   Dafi Społem Kielce - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 0 0
24-03   Espadon Szczecin - Skra Bełchatów 0 0 0
24-03   MKS Będzin - Warta Zawiercie 0 0 0
24-03   GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 0 0 0
24-03   Onico Warszawa - Resovia Rzeszów 0 0 0
24-03   Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Olsztyn 0 0 0
24-03   Czarni Radom - Cuprum Lubin 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
30-03   Dafi Społem Kielce - Skra Bełchatów 0 0 0
30-03   BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 0 0
30-03   Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz 0 0 0
30-03   Trefl Gdańsk - Czarni Radom 0 0 0
30-03   AZS Olsztyn - Onico Warszawa 0 0 0
30-03   Resovia Rzeszów - GKS Katowice 0 0 0
30-03   Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 0 0 0
30-03   Warta Zawiercie - Espadon Szczecin 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
07-04   Zaksa Kędzierzyn-KoĽle - Trefl Gdańsk 0 0 0
07-04   BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów 0 0 0
07-04   Dafi Społem Kielce - Warta Zawiercie 0 0 0
07-04   Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel 0 0 0
07-04   MKS Będzin - Resovia Rzeszów 0 0 0
07-04   GKS Katowice - AZS Olsztyn 0 0 0
07-04   Onico Warszawa - Cuprum Lubin 0 0 0
07-04   Łuczniczka Bydgoszcz - Czarni Radom 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
14-04   Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 0 0 0
14-04   Czarni Radom - Onico Warszawa 0 0 0
14-04   Cuprum Lubin - GKS Katowice 0 0 0
14-04   AZS Olsztyn - MKS Będzin 0 0 0
14-04   Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin 0 0 0
14-04   Jastrzębski Węgiel - Dafi Społem Kielce 0 0 0
14-04   Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 0 0 0
14-04   Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
10 » Drugi garnitur demoluje »
2 » Patryk Pitura wypożyczo »
2 » Cieszę się z tego wyróż »
2 » Komunikat Ekstraklasy S »
1 » Superzmiennik odchodzi
1 » Adam Nagórski: 'Przy¶wi »
1 » Jakub Głuszak odchodzi  »
1 » Aleksandrowicz i Krzywi »
1 » Kolejne wzmocnienie Isk »
1 » Legion szuka chętnego n »
mecze:
16 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
5 » Pogoń Szczecin-Sandecja »
5 » Rodomka Radom-Chemik Po »
5 » Chemik Police-¦wit Szcz »
4 » Zieloni Zielin-Sokół Py »
4 » Błękitni Stargard-Gward »
2 » Iskra Banie-Mechanik Wa »
2 » Warta Poznań-¦wit Szcze »
2 » MKS Lublin-Energa AZS K »
2 » AZS UG Gdańsk-Pogoń '04 »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
go¶ci: 1101
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103266
• newsów: 68153
• użytkowników: 67285
• komentarzy: 1033697
• zdjęć: 726277
• relacji: 36048
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies