ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - I liga PLO 2017/2018
I liga PLO 2017/2018 bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Victoria Sianów 11 33 11 0 0 54 / 21
2.  Zryw Kretomino 10 25 8 1 1 37 / 13
3.  Gryf Kamień Pomorski 10 18 6 0 4 27 / 26
4.  Olimp Złocieniec 11 16 5 1 5 29 / 29 1 3 1 0 0 3 / 2
5.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 9 16 5 1 3 25 / 21 1 0 0 0 1 2 / 3
6.  Sparta Gryfice 10 12 4 0 6 24 / 35 1 3 1 0 0 5 / 4
7.  Iskra Białogard 10 12 4 0 6 28 / 31 1 0 0 0 1 4 / 5
8.  Radowia Radowo Małe 9 10 3 1 5 30 / 27
9.  Ikar Krosino 10 3 1 0 9 16 / 43
10.  Oldboje Manowo 10 2 0 2 8 19 / 43
wyniki spotkań - I liga PLO 2017/2018
  12345678910
1.  Gryf Kamień Pomorski
 
2.  Ikar Krosino
 
3.  Iskra Białogard
 
4.  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo
 
5.  Oldboje Manowo
 
6.  Olimp Złocieniec
 
7.  Radowia Radowo Małe
 
8.  Sparta Gryfice
 
9.  Victoria Sianów
 
10.  Zryw Kretomino
 
terminarz - I liga PLO 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Ikar Krosino - Zryw Kretomino 0 - 3 0 0 4
Victoria Sianów - Oldboje Manowo 9 - 2 0 0 1
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 0 0 2
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 4 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 5 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Ikar Krosino 5 - 1 0 0 7
Victoria Sianów - Iskra Białogard 4 - 2 0 0 2
Oldboje Manowo - Zryw Kretomino 1 - 3 0 0 7
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 2 0 0 7
Radowia Radowo Małe - Sparta Gryfice 1 - 2 0 0 8
3 kolejka relacja fotki komentarze
Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 7 - 3 0 0 2
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 0 0 10
Iskra Białogard - Oldboje Manowo 5 - 2 0 0 1
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 0 - 4 0 10 1
Ikar Krosino - Radowia Radowo Małe 3 - 10 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Kamień Pomorski - Radowia Radowo Małe 3 - 5 0 0 2
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Manowo 3 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 4 - 7 0 0 4
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 2 - 5 0 0 0
Zryw Kretomino - Iskra Białogard 7 - 1 0 0 8
5 kolejka relacja fotki komentarze
Radowia Radowo Małe - Zryw Kretomino 1 - 3 0 0 14
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 0 10
Sparta Gryfice - Oldboje Manowo 3 - 1 0 0 3
Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 3 0 0 0
Victoria Sianów - Ikar Krosino 3 - 0 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino 1 - 1 0 0 3
Olimp Złocieniec - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 0 1
Sparta Gryfice - Iskra Białogard 5 - 4 0 0 5
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 - 5 0 0 29
Ikar Krosino - Oldboje Manowo 5 - 1 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 16
Sparta Gryfice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 3 0 0 3
Radowia Radowo Małe - Victoria Sianów 2 - 4 0 0 7
Iskra Białogard - Ikar Krosino 3 - 0 0 0 0
Oldboje Manowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 5 - 1 0 0 10
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 0 0
Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 5 0 0 3
Oldboje Manowo - Radowia Radowo Małe 3 - 3 0 0 3
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 - 2 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 - 3 0 0 49
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 3 - 2 0 0 3
Oldboje Manowo - Olimp Złocieniec 4 - 4 0 0 0
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Radowia Radowo Małe 3 - 2 0 0 1
10 kolejka relacja fotki komentarze
Zryw Kretomino - Ikar Krosino 5 - 3 0 0 4
Oldboje Manowo - Victoria Sianów 2 - 5 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 - 3 0 0 7
Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 4 - 1 0 0 0
25-04 18:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Radowia Radowo Małe 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
28-04 16:00  Zryw Kretomino - Oldboje Manowo 0 0 0
28-04 16:00  Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
28-04 16:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów 0 0 0
28-04 16:00  Sparta Gryfice - Radowia Radowo Małe 0 0 0
28-04 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
05-05 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino 0 0 0
05-05 17:00  Oldboje Manowo - Iskra Białogard 0 0 0
05-05 17:00  Radowia Radowo Małe - Ikar Krosino 0 0 0
05-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów 0 0 0
05-05 17:00  Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
12-05 17:00  Iskra Białogard - Zryw Kretomino 0 0 0
12-05 17:00  Radowia Radowo Małe - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
12-05 17:00  Oldboje Manowo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
12-05 17:00  Olimp Złocieniec - Ikar Krosino 0 0 0
12-05 17:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
19-05 17:00  Ikar Krosino - Victoria Sianów 0 0 2
19-05 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard 0 0 0
19-05 17:00  Zryw Kretomino - Radowia Radowo Małe 0 0 0
19-05 17:00  Oldboje Manowo - Sparta Gryfice 0 0 0
19-05 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
26-05 17:00  Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
26-05 17:00  Radowia Radowo Małe - Olimp Złocieniec 0 0 0
26-05 17:00  Iskra Białogard - Sparta Gryfice 0 0 1
26-05 17:00  Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
26-05 17:00  Oldboje Manowo - Ikar Krosino 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
02-06 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Manowo 0 0 0
02-06 17:00  Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 0 0 0
02-06 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 0 0 0
02-06 17:00  Victoria Sianów - Radowia Radowo Małe 0 0 0
02-06 17:00  Ikar Krosino - Iskra Białogard 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 2 - 5 0 0 1
09-06 17:00  Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 0 0 0
09-06 17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino 0 0 0
09-06 17:00  Radowia Radowo Małe - Oldboje Manowo 0 0 0
09-06 17:00  Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
16-06 17:00  Victoria Sianów - Zryw Kretomino 0 0 0
16-06 17:00  Ikar Krosino - Sparta Gryfice 0 0 0
16-06 17:00  Olimp Złocieniec - Oldboje Manowo 0 0 0
16-06 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 0 0
16-06 17:00  Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
2 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
2 » Roman Kondiukh zawodnik »
1 » Zmiany w odpłatności w  »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
mecze:
46 » Legionovia Legionowo-Gw »
25 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
23 » MKP Szczecinek-Intermar »
19 » Odra Chojna-Dąb Dębno
19 » Lech Czaplinek-Pogoń Po »
18 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
18 » GKS Golenice-Mechanik W »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
16 » Wrzos Wrzosowo-Wybrzeże »
16 » Wicher Brojce-Biali Sąd »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 700
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106316
• newsów: 68761
• użytkowników: 67443
• komentarzy: 1038263
• zdjęć: 733553
• relacji: 36412
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies