ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - II liga gr. A koszykarzy 2017/2018
II liga gr. A koszykarzy 2017/2018 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  Jedynka Pelplin 26 51 25 1 2163 / 1749 13 0 1165 / 882 12 1 998 / 867
2.  Obra Kościan 26 44 18 8 2104 / 1798 9 4 1120 / 924 9 4 984 / 874 2 3 1 1 164 / 134
3.  Asseco II Gdynia 26 44 18 8 2213 / 1965 11 2 1128 / 951 7 6 1085 / 1014 2 3 1 1 134 / 164
4.  Sokół Międzychód 26 43 17 9 2032 / 1955 8 5 993 / 940 9 4 1039 / 1015
5.  Domino Inowrocław 26 42 16 10 2046 / 1934 8 5 1056 / 926 8 5 990 / 1008 4 7 3 1 313 / 312
6.  MKK Gniezno 26 42 16 10 2079 / 1881 8 5 1113 / 993 8 5 966 / 888 4 6 2 2 312 / 276
7.  Politechnika Gdańska 26 42 16 10 1965 / 1945 10 3 1024 / 935 6 7 941 / 1010 4 5 1 3 270 / 307
8.  SMS Władysławowo 26 40 14 12 1981 / 1870 8 5 1024 / 870 6 7 957 / 1000
9.  AZS UMK Toruń 26 37 11 15 2094 / 2142 7 6 1072 / 1042 4 9 1022 / 1100
10.  Trefl II Sopot 26 36 10 16 1862 / 1937 5 8 903 / 941 5 8 959 / 996
11.  Basket Suchy Las 26 34 8 18 1957 / 2128 5 8 939 / 991 3 10 1018 / 1137
12.  Stomil Olsztyn 26 33 7 19 1955 / 2181 6 7 1077 / 1031 1 12 878 / 1150
13.  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 26 32 6 20 1864 / 2140 5 8 943 / 1056 1 12 921 / 1084
14.  Gryf Goleniów 26 26 0 26 1561 / 2251 0 13 781 / 1056 0 13 780 / 1195
wyniki spotkań - II liga gr. A koszykarzy 2017/2018
  1234567891011121314
1.  Arka II Gdynia
 
2.  AZS UMK Toruń
 
3.  Basket II Suchy Las
 
4.  Decka Pelplin
 
5.  Domino Inowrocław
 
6.  Gryf Goleniów
 
7.  MKK Gniezno
 
8.  Obra Kościan
 
9.  Politechnika Gdańska
 
10.  SMS Władysławowo
 
11.  Sokół Międzychód
 
12.  Stomil Olsztyn
 
13.  Tarnovia Basket Tarnowo Podg.
 
14.  Trefl II Sopot
 
terminarz - II liga gr. A koszykarzy 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Basket II Suchy Las 88 - 67 0 0 0
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 73 - 68 0 0 0
Obra Kościan - Politechnika Gdańska 77 - 87 0 0 0
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 82 - 64 0 0 0
AZS UMK Toruń - Decka Pelplin 86 - 89 0 0 0
Trefl II Sopot - Gryf Goleniów 76 - 51 1 0 1
Domino Inowrocław - Stomil Olsztyn 94 - 54 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - SMS Władysławowo 83 - 69 0 0 0
Basket II Suchy Las - AZS UMK Toruń 63 - 66 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn 90 - 63 0 0 0
Decka Pelplin - Obra Kościan 85 - 55 0 0 0
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 94 - 73 0 0 0
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 74 - 70 0 0 0
Gryf Goleniów - Arka II Gdynia 49 - 102 1 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 68 - 84 0 0 0
MKK Gniezno - Arka II Gdynia 80 - 84 0 0 0
Sokół Międzychód - Decka Pelplin 61 - 72 0 0 0
SMS Władysławowo - Stomil Olsztyn 76 - 46 0 0 0
AZS UMK Toruń - Gryf Goleniów 78 - 57 1 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 82 - 69 0 0 0
Obra Kościan - Basket II Suchy Las 85 - 58 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Decka Pelplin 59 - 80 0 0 0
Gryf Goleniów - Obra Kościan 32 - 75 0 0 1
Stomil Olsztyn - Politechnika Gdańska 66 - 70 0 0 0
AZS UMK Toruń - MKK Gniezno 67 - 75 0 0 0
SMS Władysławowo - Trefl II Sopot 80 - 57 0 0 0
Basket II Suchy Las - Sokół Międzychód 70 - 74 0 0 0
Domino Inowrocław - Arka II Gdynia 81 - 83 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - SMS Władysławowo 76 - 69 0 0 0
Trefl II Sopot - Stomil Olsztyn 69 - 61 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Basket II Suchy Las 85 - 75 0 0 0
Sokół Międzychód - Gryf Goleniów 80 - 49 0 0 0
Obra Kościan - MKK Gniezno 76 - 90 0 0 0
AZS UMK Toruń - Domino Inowrocław 92 - 71 0 0 0
Politechnika Gdańska - Decka Pelplin 57 - 71 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stomil Olsztyn - Decka Pelplin 79 - 97 0 0 0
Trefl II Sopot - Arka II Gdynia 57 - 84 0 0 0
Basket II Suchy Las - Politechnika Gdańska 78 - 73 0 0 0
MKK Gniezno - Sokół Międzychód 84 - 96 0 0 0
SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń 76 - 60 0 0 0
Domino Inowrocław - Obra Kościan 71 - 65 0 0 0
Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 - 74 1 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Obra Kościan - SMS Władysławowo 86 - 94 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno 64 - 86 0 0 0
Sokół Międzychód - Domino Inowrocław 81 - 88 0 0 0
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 64 - 58 0 0 0
Basket II Suchy Las - Decka Pelplin 68 - 85 0 0 0
Arka II Gdynia - Stomil Olsztyn 105 - 82 0 0 0
Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów 76 - 62 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Obra Kościan 48 - 70 0 0 0
MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 86 - 65 0 0 0
Gryf Goleniów - Decka Pelplin 55 - 75 0 0 0
Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 86 - 63 0 0 0
Basket II Suchy Las - Stomil Olsztyn 82 - 75 0 0 0
SMS Władysławowo - Sokół Międzychód 72 - 83 0 0 0
Arka II Gdynia - AZS UMK Toruń 94 - 97 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Stomil Olsztyn 93 - 73 0 0 0
SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 96 - 72 0 0 0
Basket II Suchy Las - Gryf Goleniów 82 - 52 0 0 0
MKK Gniezno - Decka Pelplin 70 - 74 0 0 0
Sokół Międzychód - Trefl II Sopot 82 - 93 0 0 0
Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 77 - 67 0 0 0
Obra Kościan - Arka II Gdynia 90 - 53 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 76 - 63 0 0 0
Arka II Gdynia - Sokół Międzychód 90 - 75 0 0 0
Domino Inowrocław - Decka Pelplin 68 - 80 0 0 0
MKK Gniezno - Basket II Suchy Las 88 - 79 0 0 0
Stomil Olsztyn - Gryf Goleniów 93 - 53 0 0 0
AZS UMK Toruń - Obra Kościan 81 - 84 0 0 0
SMS Władysławowo - Politechnika Gdańska 100 - 66 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Goleniów - MKK Gniezno 61 - 83 0 0 0
Basket II Suchy Las - Domino Inowrocław 64 - 73 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Arka II Gdynia 70 - 102 0 0 0
Obra Kościan - Stomil Olsztyn 106 - 68 0 0 0
Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń 76 - 63 0 0 0
SMS Władysławowo - Decka Pelplin 61 - 62 0 0 0
Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 80 - 77 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
SMS Władysławowo - Basket II Suchy Las 72 - 79 0 0 0
Arka II Gdynia - Politechnika Gdańska 86 - 71 0 0 0
Obra Kościan - Sokół Międzychód 74 - 56 0 0 0
Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 91 - 60 0 0 0
AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 75 - 73 0 0 0
Trefl II Sopot - Decka Pelplin 65 - 57 0 0 0
Stomil Olsztyn - MKK Gniezno 61 - 82 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Basket II Suchy Las - Trefl II Sopot 75 - 97 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Obra Kościan 58 - 87 0 0 0
MKK Gniezno - Domino Inowrocław 86 - 89 0 0 0
Sokół Międzychód - Stomil Olsztyn 88 - 70 0 0 0
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 93 - 85 0 0 0
Decka Pelplin - Arka II Gdynia 75 - 62 0 0 0
Gryf Goleniów - SMS Władysławowo 54 - 75 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Politechnika Gdańska - Obra Kościan 71 - 75 0 0 0
Stomil Olsztyn - Domino Inowrocław 70 - 60 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód 78 - 89 0 0 0
Decka Pelplin - AZS UMK Toruń 95 - 75 0 0 0
MKK Gniezno - SMS Władysławowo 83 - 73 0 0 0
Gryf Goleniów - Trefl II Sopot 57 - 84 0 0 0
Basket II Suchy Las - Arka II Gdynia 56 - 86 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 93 - 83 0 0 0
AZS UMK Toruń - Basket II Suchy Las 96 - 88 0 0 0
Trefl II Sopot - MKK Gniezno 64 - 70 0 0 0
SMS Władysławowo - Domino Inowrocław 65 - 87 0 0 0
Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 67 - 73 0 0 0
Obra Kościan - Decka Pelplin 79 - 80 0 0 0
Arka II Gdynia - Gryf Goleniów 112 - 61 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - MKK Gniezno 86 - 83 0 0 0
Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 65 - 52 0 0 0
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 61 - 53 0 0 0
Stomil Olsztyn - SMS Władysławowo 70 - 74 0 0 0
Basket II Suchy Las - Obra Kościan 64 - 97 0 0 0
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 88 - 59 0 0 0
Gryf Goleniów - AZS UMK Toruń 53 - 88 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 96 - 89 0 0 0
Sokół Międzychód - Basket II Suchy Las 71 - 63 0 0 0
Obra Kościan - Gryf Goleniów 101 - 63 0 0 0
Arka II Gdynia - Domino Inowrocław 90 - 56 0 0 0
Decka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 85 - 75 0 0 0
Trefl II Sopot - SMS Władysławowo 65 - 69 0 0 0
Politechnika Gdańska - Stomil Olsztyn 88 - 64 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Basket II Suchy Las - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 95 - 78 0 0 0
SMS Władysławowo - Arka II Gdynia 78 - 67 0 0 0
Gryf Goleniów - Sokół Międzychód 76 - 86 0 0 0
Stomil Olsztyn - Trefl II Sopot 74 - 79 0 0 0
Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 71 - 84 0 0 0
MKK Gniezno - Obra Kościan 63 - 78 0 0 0
Decka Pelplin - Politechnika Gdańska 96 - 58 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Trefl II Sopot 76 - 69 0 0 0
Decka Pelplin - Stomil Olsztyn 92 - 77 0 0 0
Sokół Międzychód - MKK Gniezno 68 - 66 0 0 0
AZS UMK Toruń - SMS Władysławowo 69 - 89 0 0 0
Obra Kościan - Domino Inowrocław 74 - 52 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Gryf Goleniów 89 - 81 0 0 0
Politechnika Gdańska - Basket II Suchy Las 103 - 95 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - Sokół Międzychód 95 - 97 0 0 0
MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 90 - 69 0 0 0
Decka Pelplin - Basket II Suchy Las 97 - 82 0 0 0
Stomil Olsztyn - Arka II Gdynia 93 - 88 0 0 0
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 90 - 73 0 0 0
SMS Władysławowo - Obra Kościan 54 - 66 0 0 0
Gryf Goleniów - Politechnika Gdańska 64 - 83 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Stomil Olsztyn - Basket II Suchy Las 93 - 88 0 0 0
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 60 - 59 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Domino Inowrocław 76 - 90 0 0 0
Sokół Międzychód - SMS Władysławowo 90 - 77 0 0 0
Obra Kościan - Trefl II Sopot 89 - 71 0 0 0
AZS UMK Toruń - Arka II Gdynia 116 - 113 0 0 0
Decka Pelplin - Gryf Goleniów 109 - 74 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo 40 - 73 0 0 0
Decka Pelplin - MKK Gniezno 82 - 56 0 0 0
Stomil Olsztyn - AZS UMK Toruń 109 - 79 0 0 0
Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław 78 - 85 0 0 0
Arka II Gdynia - Obra Kościan 81 - 74 0 0 0
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 69 - 82 0 0 0
Gryf Goleniów - Basket II Suchy Las 73 - 78 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Goleniów - Stomil Olsztyn 70 - 77 0 0 0
Basket II Suchy Las - MKK Gniezno 55 - 71 0 0 0
Sokół Międzychód - Arka II Gdynia 77 - 88 0 0 0
Decka Pelplin - Domino Inowrocław 99 - 79 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 58 - 70 0 0 0
Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo 87 - 67 0 0 0
Obra Kościan - AZS UMK Toruń 90 - 72 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Arka II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 85 - 71 0 0 0
AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód 83 - 88 0 0 0
Domino Inowrocław - Basket II Suchy Las 89 - 64 0 0 0
MKK Gniezno - Gryf Goleniów 96 - 56 0 0 0
Stomil Olsztyn - Obra Kościan 87 - 88 0 0 0
Decka Pelplin - SMS Władysławowo 110 - 64 0 0 0
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 59 - 75 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Decka Pelplin - Trefl II Sopot 79 - 72 0 0 0
Gryf Goleniów - Domino Inowrocław 65 - 76 0 0 0
MKK Gniezno - Stomil Olsztyn 97 - 68 0 0 0
Sokół Międzychód - Obra Kościan 79 - 70 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 94 - 91 0 0 0
Basket II Suchy Las - SMS Władysławowo 87 - 64 0 0 0
Politechnika Gdańska - Arka II Gdynia 92 - 73 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - MKK Gniezno 62 - 81 0 0 0
Stomil Olsztyn - Sokół Międzychód 89 - 90 0 0 0
Obra Kościan - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 93 - 80 0 0 0
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 72 - 84 0 0 0
Arka II Gdynia - Decka Pelplin 59 - 76 0 0 0
Trefl II Sopot - Basket II Suchy Las 97 - 102 0 0 0
SMS Władysławowo - Gryf Goleniów 112 - 61 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Frekwencja w PGNiG Supe »
2 » Statystyki rundy jesien »
2 » Bez debiutu w Reprezent »
1 » Borysławska zawodniczk »
mecze:
61 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
56 » Pomorzanin Nowogard-Wyb »
56 » Unia Dolice-Piast Karsk »
55 » Jedność-Ikar Krosino-Wi »
30 » Światowid 63 Łobez-Iskr »
24 » Polonia Płoty-Pomorzani »
23 » Gavia Choszczno-Stal Sz »
22 » Ina Goleniów-Intermarch »
21 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
19 » Pogoń Połczyn Zdrój-Sok »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
badpolzin HeyHiHello
marcin567 MrShow
paulinus
gości: 615
statystyki portalu
• drużyn: 2751
• imprez: 112018
• newsów: 70451
• użytkowników: 68092
• komentarzy: 1062531
• zdjęć: 758877
• relacji: 37283
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies