ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - II liga gr. A koszykarzy 2017/2018
II liga gr. A koszykarzy 2017/2018 ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  Jedynka Pelplin 10 20 10 0 808 / 658 1 0 85 / 55 9 0 723 / 603
2.  SMS Władysławowo 10 17 7 3 814 / 693 6 1 582 / 448 1 2 232 / 245
3.  MKK Gniezno 10 16 6 4 817 / 760 3 3 502 / 471 3 1 315 / 289 1 2 1 0 75 / 67
4.  AZS UMK Toruń 10 16 6 4 784 / 740 4 3 561 / 507 2 1 223 / 233 1 1 0 1 67 / 75
5.  Asseco II Gdynia 8 15 7 1 704 / 608 4 1 453 / 390 3 0 251 / 218 2 4 2 0 173 / 156
6.  Domino Inowrocław 9 15 6 3 726 / 655 4 2 483 / 414 2 1 243 / 241 2 3 1 1 169 / 164
7.  Sokół Międzychód 10 15 5 5 775 / 760 2 3 377 / 370 3 2 398 / 390 2 2 0 2 156 / 178
8.  Trefl II Sopot 10 14 4 6 675 / 733 3 3 394 / 413 1 3 281 / 320 1 2 1 0 76 / 63
9.  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 10 14 4 6 720 / 776 3 2 380 / 373 1 4 340 / 403 1 1 0 1 63 / 76
10.  Obra Kościan 9 13 4 5 673 / 646 1 3 324 / 329 3 2 349 / 317 2 3 1 1 162 / 145
11.  Politechnika Gdańska 9 13 4 5 637 / 692 2 1 207 / 203 2 4 430 / 489 2 3 1 1 160 / 155
12.  Basket Suchy Las 10 13 3 7 722 / 771 3 3 443 / 425 0 4 279 / 346 2 3 1 1 136 / 158
13.  Stomil Olsztyn 10 11 1 9 692 / 829 1 2 238 / 220 0 7 454 / 609
14.  Gryf Goleniów 9 9 0 9 483 / 709 0 3 159 / 224 0 6 324 / 485
wyniki spotkań - II liga gr. A koszykarzy 2017/2018
  1234567891011121314
1.  Asseco II Gdynia
 
2.  AZS UMK Toruń
 
3.  Basket Suchy Las
 
4.  Domino Inowrocław
 
5.  Gryf Goleniów
 
6.  Jedynka Pelplin
 
7.  MKK Gniezno
 
8.  Obra Kościan
 
9.  Politechnika Gdańska
 
10.  SMS Władysławowo
 
11.  Sokół Międzychód
 
12.  Stomil Olsztyn
 
13.  Tarnovia Basket Tarnowo Podg.
 
14.  Trefl II Sopot
 
terminarz - II liga gr. A koszykarzy 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Asseco II Gdynia - Basket Suchy Las 88 - 67 0 0 0
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 73 - 68 0 0 0
Obra Kościan - Politechnika Gdańska 77 - 87 0 0 0
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 82 - 64 0 0 0
AZS UMK Toruń - Jedynka Pelplin 86 - 89 0 0 0
Trefl II Sopot - Gryf Goleniów 76 - 51 1 0 1
Domino Inowrocław - Stomil Olsztyn 94 - 54 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Domino Inowrocław - SMS Władysławowo 83 - 69 0 0 0
Basket Suchy Las - AZS UMK Toruń 63 - 66 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn 90 - 63 0 0 0
Jedynka Pelplin - Obra Kościan 85 - 55 0 0 0
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 94 - 73 0 0 0
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 74 - 70 0 0 0
26-11 13:00  Gryf Goleniów - Asseco II Gdynia 1 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 68 - 84 0 0 0
MKK Gniezno - Asseco II Gdynia 80 - 84 0 0 0
Sokół Międzychód - Jedynka Pelplin 61 - 72 0 0 0
SMS Władysławowo - Stomil Olsztyn 76 - 46 0 0 0
AZS UMK Toruń - Gryf Goleniów 78 - 57 1 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 82 - 69 0 0 0
Obra Kościan - Basket Suchy Las 85 - 58 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Jedynka Pelplin 59 - 80 0 0 0
Gryf Goleniów - Obra Kościan 32 - 75 0 0 1
Stomil Olsztyn - Politechnika Gdańska 66 - 70 0 0 0
AZS UMK Toruń - MKK Gniezno 67 - 75 0 0 0
SMS Władysławowo - Trefl II Sopot 80 - 57 0 0 0
Basket Suchy Las - Sokół Międzychód 70 - 74 0 0 0
Domino Inowrocław - Asseco II Gdynia 81 - 83 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Asseco II Gdynia - SMS Władysławowo 76 - 69 0 0 0
Trefl II Sopot - Stomil Olsztyn 69 - 61 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Basket Suchy Las 85 - 75 0 0 0
Sokół Międzychód - Gryf Goleniów 80 - 49 0 0 0
Obra Kościan - MKK Gniezno 76 - 90 0 0 0
AZS UMK Toruń - Domino Inowrocław 92 - 71 0 0 0
Politechnika Gdańska - Jedynka Pelplin 57 - 71 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Stomil Olsztyn - Jedynka Pelplin 79 - 97 0 0 0
Trefl II Sopot - Asseco II Gdynia 57 - 84 0 0 0
Basket Suchy Las - Politechnika Gdańska 78 - 73 0 0 0
MKK Gniezno - Sokół Międzychód 84 - 96 0 0 0
SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń 76 - 60 0 0 0
Domino Inowrocław - Obra Kościan 71 - 65 0 0 0
Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 - 74 1 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Obra Kościan - SMS Władysławowo 86 - 94 0 0 0
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno 64 - 86 0 0 0
Sokół Międzychód - Domino Inowrocław 81 - 88 0 0 0
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 64 - 58 0 0 0
Basket Suchy Las - Jedynka Pelplin 68 - 85 0 0 0
Asseco II Gdynia - Stomil Olsztyn 105 - 82 0 0 0
Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów 76 - 62 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Obra Kościan 48 - 70 0 0 0
MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 86 - 65 0 0 0
Gryf Goleniów - Jedynka Pelplin 55 - 75 0 0 0
Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 86 - 63 0 0 0
Basket Suchy Las - Stomil Olsztyn 82 - 75 0 0 0
SMS Władysławowo - Sokół Międzychód 72 - 83 0 0 0
Asseco II Gdynia - AZS UMK Toruń 94 - 97 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Stomil Olsztyn 93 - 73 0 0 0
SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 96 - 72 0 0 0
Basket Suchy Las - Gryf Goleniów 82 - 52 0 0 0
MKK Gniezno - Jedynka Pelplin 70 - 74 0 0 0
Sokół Międzychód - Trefl II Sopot 82 - 93 0 0 0
29-11 18:00  Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 0 0 0
19-12 19:00  Obra Kościan - Asseco II Gdynia 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 76 - 63 0 0 0
Asseco II Gdynia - Sokół Międzychód 90 - 75 0 0 0
Domino Inowrocław - Jedynka Pelplin 68 - 80 0 0 0
MKK Gniezno - Basket Suchy Las 88 - 79 0 0 0
Stomil Olsztyn - Gryf Goleniów 93 - 53 0 0 0
AZS UMK Toruń - Obra Kościan 81 - 84 0 0 0
SMS Władysławowo - Politechnika Gdańska 100 - 66 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
25-11   Obra Kościan - Stomil Olsztyn 0 0 0
25-11   Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń 0 0 0
25-11   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Asseco II Gdynia 0 0 0
25-11   Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 0 0 0
25-11   Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo 0 0 0
25-11   Basket Suchy Las - Domino Inowrocław 0 0 0
25-11 13:00  Gryf Goleniów - MKK Gniezno 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
02-12   Stomil Olsztyn - MKK Gniezno 0 0 0
02-12   Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 0 0 0
02-12   SMS Władysławowo - Basket Suchy Las 0 0 0
02-12   Trefl II Sopot - Jedynka Pelplin 0 0 0
02-12   Asseco II Gdynia - Politechnika Gdańska 0 0 0
02-12   AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
02-12   Obra Kościan - Sokół Międzychód 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
09-12   Sokół Międzychód - Stomil Olsztyn 0 0 0
09-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Obra Kościan 0 0 0
09-12   Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 0 0 0
09-12   Jedynka Pelplin - Asseco II Gdynia 0 0 0
09-12   Basket Suchy Las - Trefl II Sopot 0 0 0
09-12   Gryf Goleniów - SMS Władysławowo 0 0 0
09-12   MKK Gniezno - Domino Inowrocław 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
16-12   Stomil Olsztyn - Domino Inowrocław 0 0 0
16-12   MKK Gniezno - SMS Władysławowo 0 0 0
16-12   Gryf Goleniów - Trefl II Sopot 0 0 0
16-12   Basket Suchy Las - Asseco II Gdynia 0 0 0
16-12   Jedynka Pelplin - AZS UMK Toruń 0 0 0
16-12   Politechnika Gdańska - Obra Kościan 0 0 0
16-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
23-12   Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
23-12   Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 0 0 0
23-12   Obra Kościan - Jedynka Pelplin 0 0 0
23-12   AZS UMK Toruń - Basket Suchy Las 0 0 0
23-12   Asseco II Gdynia - Gryf Goleniów 0 0 0
23-12   Trefl II Sopot - MKK Gniezno 0 0 0
23-12   SMS Władysławowo - Domino Inowrocław 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
06-01   Asseco II Gdynia - MKK Gniezno 0 0 0
06-01   Stomil Olsztyn - SMS Władysławowo 0 0 0
06-01   Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 0 0 0
06-01   Gryf Goleniów - AZS UMK Toruń 0 0 0
06-01   Basket Suchy Las - Obra Kościan 0 0 0
06-01   Jedynka Pelplin - Sokół Międzychód 0 0 0
06-01   Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
13-01   Jedynka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
13-01   MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 0 0 0
13-01   Politechnika Gdańska - Stomil Olsztyn 0 0 0
13-01   Sokół Międzychód - Basket Suchy Las 0 0 0
13-01   Obra Kościan - Gryf Goleniów 0 0 0
13-01   Asseco II Gdynia - Domino Inowrocław 0 0 0
13-01   Trefl II Sopot - SMS Władysławowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
17-01   Stomil Olsztyn - Trefl II Sopot 0 0 0
17-01   SMS Władysławowo - Asseco II Gdynia 0 0 0
17-01   Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 0 0 0
17-01   MKK Gniezno - Obra Kościan 0 0 0
17-01   Gryf Goleniów - Sokół Międzychód 0 0 0
17-01   Basket Suchy Las - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
17-01   Jedynka Pelplin - Politechnika Gdańska 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
20-01   Jedynka Pelplin - Stomil Olsztyn 0 0 0
20-01   Politechnika Gdańska - Basket Suchy Las 0 0 0
20-01   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Gryf Goleniów 0 0 0
20-01   Sokół Międzychód - MKK Gniezno 0 0 0
20-01   Obra Kościan - Domino Inowrocław 0 0 0
20-01   AZS UMK Toruń - SMS Władysławowo 0 0 0
20-01   Asseco II Gdynia - Trefl II Sopot 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
27-01   Jedynka Pelplin - Basket Suchy Las 0 0 0
27-01   Stomil Olsztyn - Asseco II Gdynia 0 0 0
27-01   Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 0 0 0
27-01   SMS Władysławowo - Obra Kościan 0 0 0
27-01   Domino Inowrocław - Sokół Międzychód 0 0 0
27-01   MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
27-01   Gryf Goleniów - Politechnika Gdańska 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
03-02   Stomil Olsztyn - Basket Suchy Las 0 0 0
03-02   Jedynka Pelplin - Gryf Goleniów 0 0 0
03-02   Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 0 0 0
03-02   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Domino Inowrocław 0 0 0
03-02   Sokół Międzychód - SMS Władysławowo 0 0 0
03-02   Obra Kościan - Trefl II Sopot 0 0 0
03-02   AZS UMK Toruń - Asseco II Gdynia 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
10-02   Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław 0 0 0
10-02   Jedynka Pelplin - MKK Gniezno 0 0 0
10-02   Stomil Olsztyn - AZS UMK Toruń 0 0 0
10-02   Asseco II Gdynia - Obra Kościan 0 0 0
10-02   Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 0 0 0
10-02   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo 0 0 0
10-02   Gryf Goleniów - Basket Suchy Las 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
17-02   Gryf Goleniów - Stomil Olsztyn 0 0 0
17-02   Basket Suchy Las - MKK Gniezno 0 0 0
17-02   Jedynka Pelplin - Domino Inowrocław 0 0 0
17-02   Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo 0 0 0
17-02   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 0 0 0
17-02   Sokół Międzychód - Asseco II Gdynia 0 0 0
17-02   Obra Kościan - AZS UMK Toruń 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
24-02   Stomil Olsztyn - Obra Kościan 0 0 0
24-02   AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód 0 0 0
24-02   Asseco II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
24-02   Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 0 0 0
24-02   SMS Władysławowo - Jedynka Pelplin 0 0 0
24-02   Domino Inowrocław - Basket Suchy Las 0 0 0
24-02   MKK Gniezno - Gryf Goleniów 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
03-03   MKK Gniezno - Stomil Olsztyn 0 0 0
03-03   Gryf Goleniów - Domino Inowrocław 0 0 0
03-03   Basket Suchy Las - SMS Władysławowo 0 0 0
03-03   Jedynka Pelplin - Trefl II Sopot 0 0 0
03-03   Politechnika Gdańska - Asseco II Gdynia 0 0 0
03-03   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 0 0 0
03-03   Sokół Międzychód - Obra Kościan 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
11-03 18:00  Stomil Olsztyn - Sokół Międzychód 0 0 0
11-03 18:00  Obra Kościan - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 0 0 0
11-03 18:00  AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 0 0 0
11-03 18:00  Asseco II Gdynia - Jedynka Pelplin 0 0 0
11-03 18:00  Trefl II Sopot - Basket Suchy Las 0 0 0
11-03 18:00  SMS Władysławowo - Gryf Goleniów 0 0 0
11-03 18:00  Domino Inowrocław - MKK Gniezno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
10 » Liga Mistrzyń w Koszali »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Energetyk szuka sparing »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Pary IV Rundy Pucharu P »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Szczeciński sport walcz »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
mecze:
55 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
29 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
28 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
25 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
19 » Biali Sądów-Mierzyniank »
19 » Korona Człopa-Błonie Ba »
18 » SCRS Barlinek-Klon Krzę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
dzidek777 jrdke
kosmos1999... MilaRS
puzon82 qwerty1234...
gości: 854
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102886
• newsów: 67474
• użytkowników: 60908
• komentarzy: 1032035
• zdjęć: 724163
• relacji: 35705
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies