ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - I liga koszykarzy 2017/2018
I liga koszykarzy 2017/2018 ogółem dom wyjazd bezpo¶rednie
    m pkt Z P +/- Z P +/- Z P +/- m pkt Z P +/-
1.  Spójnia Stargard 32 60 28 4 2800 / 2426 14 2 1386 / 1148 14 2 1414 / 1278
2.  Polonia Leszno 32 57 25 7 2674 / 2286 15 1 1344 / 1095 10 6 1330 / 1191
3.  Sokół Łańcut 32 56 24 8 2566 / 2404 15 1 1307 / 1173 9 7 1259 / 1231
4.  AZS Politechnika Kraków 32 54 22 10 2637 / 2398 12 4 1326 / 1166 10 6 1311 / 1232
5.  GKS Tychy 32 53 21 11 2838 / 2688 13 3 1536 / 1352 8 8 1302 / 1336 2 3 1 1 159 / 157
6.  Pro-Basket Kutno 32 53 21 11 2374 / 2175 11 5 1163 / 1078 10 6 1211 / 1097 2 3 1 1 157 / 159
7.  Znicz Basket Pruszków 32 49 17 15 2515 / 2440 10 6 1256 / 1164 7 9 1259 / 1276 2 3 1 1 170 / 162
8.  Basket Poznań 32 49 17 15 2531 / 2459 9 7 1256 / 1182 8 8 1275 / 1277 2 3 1 1 162 / 170
9.  ¦l±sk Wrocław 32 47 15 17 2511 / 2521 8 8 1312 / 1296 7 9 1199 / 1225 2 3 1 1 160 / 144
10.  Astoria Bydgoszcz 32 47 15 17 2617 / 2497 11 5 1378 / 1201 4 12 1239 / 1296 2 3 1 1 144 / 160
11.  Energa Kotwica Kołobrzeg 32 45 13 19 2391 / 2553 8 8 1199 / 1212 5 11 1192 / 1341
12.  Siarka Tarnobrzeg 32 44 12 20 2440 / 2572 7 9 1199 / 1288 5 11 1241 / 1284
13.  Pogoń Prudnik 32 43 11 21 2409 / 2624 6 10 1236 / 1270 5 11 1173 / 1354
14.  Doral Nysa Kłodzko 32 42 10 22 2277 / 2491 8 8 1215 / 1225 2 14 1062 / 1266
15.  SKK Siedlce 32 40 8 24 2403 / 2570 5 11 1261 / 1270 3 13 1142 / 1300
16.  KK Warszawa 32 39 7 25 2222 / 2597 3 13 1169 / 1336 4 12 1053 / 1261
17.  Noteć Inowrocław 32 38 6 26 2182 / 2686 4 12 1084 / 1304 2 14 1098 / 1382
wyniki spotkań - I liga koszykarzy 2017/2018
  1234567891011121314151617
1.  AZS Politechnika Kraków
 
2.  Biofarm Basket Poznań
 
3.  Doral Nysa Kłodzko
 
4.  Elektrobud-Investment Pruszków
 
5.  Enea Astoria Bydgoszcz
 
6.  Energa Kotwica Kołobrzeg
 
7.  FutureNet ¦l±sk Wrocław
 
8.  GKS Tychy
 
9.  Jamalex Polonia 1912 Leszno
 
10.  KK Warszawa
 
11.  Noteć Inowrocław
 
12.  Pogoń Prudnik
 
13.  Polfarmex Kutno
 
14.  Rawlplug Sokół Łańcut
 
15.  Siarka Tarnobrzeg
 
16.  SKK Siedlce
 
17.  Spójnia Stargard
 
terminarz - I liga koszykarzy 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 75 - 80 0 0 0
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 76 - 64 0 0 0
Polfarmex Kutno - FutureNet ¦l±sk Wrocław 86 - 74 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 49 - 69 1 1 0
Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy 72 - 81 0 0 0
Spójnia Stargard - Elektrobud-Investment Pruszków 85 - 65 1 1 2
AZS Politechnika Kraków - KK Warszawa 84 - 58 0 0 0
Noteć Inowrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 52 - 102 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 63 - 69 1 0 2
Rawlplug Sokół Łańcut - KK Warszawa 85 - 71 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Noteć Inowrocław 89 - 52 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Spójnia Stargard 71 - 88 1 0 5
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Siarka Tarnobrzeg 97 - 61 0 0 0
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 103 - 76 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Doral Nysa Kłodzko 70 - 56 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 62 - 73 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Doral Nysa Kłodzko - Enea Astoria Bydgoszcz 79 - 98 0 0 0
Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 63 - 75 0 0 0
Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 92 - 67 1 1 5
Siarka Tarnobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 85 - 78 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 89 - 81 1 1 3
Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 86 - 72 0 0 0
KK Warszawa - FutureNet ¦l±sk Wrocław 56 - 72 0 0 0
Noteć Inowrocław - AZS Politechnika Kraków 71 - 94 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 75 0 0 0
Polfarmex Kutno - Doral Nysa Kłodzko 57 - 43 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Noteć Inowrocław 92 - 77 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Pogoń Prudnik 71 - 72 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Siarka Tarnobrzeg 72 - 88 0 0 0
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 95 - 91 0 0 0
KK Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 76 - 86 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Spójnia Stargard 94 - 100 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 71 - 68 0 0 0
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 89 - 84 1 0 1
Noteć Inowrocław - FutureNet ¦l±sk Wrocław 74 - 66 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 63 - 82 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków 67 - 80 0 0 1
SKK Siedlce - GKS Tychy 90 - 97 0 0 0
Polfarmex Kutno - KK Warszawa 62 - 25 0 0 0
Pogoń Prudnik - AZS Politechnika Kraków 67 - 84 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
AZS Politechnika Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 87 - 62 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 118 - 61 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - KK Warszawa 70 - 90 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment Pruszków 72 - 82 0 0 0
Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 75 - 79 1 0 6
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 94 - 87 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 73 - 100 0 0 0
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 75 - 88 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 77 - 85 1 1 2
Pogoń Prudnik - FutureNet ¦l±sk Wrocław 69 - 74 0 0 0
Spójnia Stargard - Doral Nysa Kłodzko 91 - 61 1 1 1
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 85 - 108 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 77 - 68 0 0 0
Noteć Inowrocław - Polfarmex Kutno 56 - 70 0 0 0
SKK Siedlce - Elektrobud-Investment Pruszków 71 - 72 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - AZS Politechnika Kraków 77 - 83 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Doral Nysa Kłodzko - Noteć Inowrocław 90 - 84 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 83 - 70 0 0 0
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 82 - 76 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy 92 - 71 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 73 - 74 1 0 2
Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 101 - 69 0 0 0
KK Warszawa - Spójnia Stargard 83 - 95 1 0 2
AZS Politechnika Kraków - SKK Siedlce 76 - 62 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - FutureNet ¦l±sk Wrocław 77 - 82 0 0 0
Noteć Inowrocław - KK Warszawa 65 - 63 0 0 0
SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 91 0 0 0
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 55 - 85 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Doral Nysa Kłodzko 75 - 70 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 83 - 80 1 0 1
GKS Tychy - AZS Politechnika Kraków 91 - 96 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Elektrobud-Investment Pruszków 99 - 80 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
KK Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 72 - 91 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 62 - 70 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 81 - 74 0 0 0
Polfarmex Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 100 - 84 0 0 0
Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław 94 - 71 1 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS Politechnika Kraków 79 - 68 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - SKK Siedlce 84 - 63 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 69 - 68 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Polfarmex Kutno 72 - 64 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 79 - 49 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard 80 - 86 1 0 1
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 85 - 79 0 0 0
GKS Tychy - FutureNet ¦l±sk Wrocław 96 - 88 0 0 0
Pogoń Prudnik - KK Warszawa 77 - 63 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Doral Nysa Kłodzko 60 - 63 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - AZS Politechnika Kraków 62 - 64 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 - 96 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 63 - 71 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 87 - 81 0 0 0
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 65 - 67 0 0 0
Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik 82 - 65 1 0 4
Noteć Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg 60 - 78 0 0 0
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 103 - 94 0 0 0
KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 71 - 76 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - KK Warszawa 86 - 82 0 0 0
Pogoń Prudnik - Noteć Inowrocław 81 - 74 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 82 - 89 2 1 4
SKK Siedlce - Doral Nysa Kłodzko 71 - 58 0 0 0
GKS Tychy - Polfarmex Kutno 80 - 93 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - FutureNet ¦l±sk Wrocław 81 - 82 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 66 - 86 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 82 - 67 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
FutureNet ¦l±sk Wrocław - AZS Politechnika Kraków 77 - 89 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment Pruszków 75 - 82 0 0 0
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 73 - 69 0 0 0
Spójnia Stargard - Biofarm Basket Poznań 89 - 61 0 1 0
Noteć Inowrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 73 - 89 1 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Prudnik 84 - 78 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 59 - 56 0 0 0
KK Warszawa - SKK Siedlce 69 - 79 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Noteć Inowrocław 57 - 61 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - FutureNet ¦l±sk Wrocław 66 - 59 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 85 - 76 2 1 1
GKS Tychy - KK Warszawa 83 - 73 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Doral Nysa Kłodzko 79 - 57 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 75 - 59 0 0 0
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 93 - 96 1 0 7
Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno 55 - 86 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 80 - 75 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment Pruszków 76 - 66 0 0 0
Polfarmex Kutno - AZS Politechnika Kraków 59 - 57 0 0 0
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 65 2 0 0
Spójnia Stargard - GKS Tychy 102 - 74 0 0 1
Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 69 - 56 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Biofarm Basket Poznań 79 - 76 0 0 0
KK Warszawa - Jamalex Polonia 1912 Leszno 65 - 78 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 89 - 71 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 78 - 57 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Spójnia Stargard 76 - 67 1 0 1
GKS Tychy - Noteć Inowrocław 104 - 62 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Doral Nysa Kłodzko 103 - 86 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - KK Warszawa 80 - 46 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 88 - 89 0 0 0
SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 86 - 77 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 85 - 81 2 0 1
Rawlplug Sokół Łańcut - Doral Nysa Kłodzko 86 - 72 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Spójnia Stargard 79 - 103 1 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Noteć Inowrocław 84 - 67 0 0 0
GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg 91 - 70 0 0 0
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 97 - 67 0 0 0
KK Warszawa - AZS Politechnika Kraków 72 - 103 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Polfarmex Kutno 57 - 79 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 65 - 63 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - FutureNet ¦l±sk Wrocław 88 - 72 0 0 0
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 86 - 91 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 74 - 94 0 0 0
Noteć Inowrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 65 - 91 0 0 0
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Kraków 81 - 78 1 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 81 - 68 2 25 0
KK Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 78 - 71 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Doral Nysa Kłodzko 89 - 90 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 78 - 101 1 0 3
FutureNet ¦l±sk Wrocław - KK Warszawa 89 - 53 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Noteć Inowrocław 96 - 73 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 84 - 75 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 81 - 65 0 0 0
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 75 - 77 0 0 0
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 99 - 75 2 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Doral Nysa Kłodzko - Polfarmex Kutno 83 - 75 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 72 - 87 2 0 0
Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 87 - 93 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - KK Warszawa 96 - 55 0 0 0
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 67 - 83 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - AZS Politechnika Kraków 77 - 87 0 0 0
Noteć Inowrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 72 - 91 0 0 0
Spójnia Stargard - FutureNet ¦l±sk Wrocław 77 - 69 1 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
KK Warszawa - Polfarmex Kutno 66 - 80 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 85 - 81 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 76 - 88 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Noteć Inowrocław 89 - 76 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Pogoń Prudnik 84 - 59 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 - 81 1 0 0
GKS Tychy - SKK Siedlce 96 - 76 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 82 - 63 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Elektrobud-Investment Pruszków - Biofarm Basket Poznań 88 - 90 0 0 0
SKK Siedlce - Jamalex Polonia 1912 Leszno 77 - 97 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 79 - 71 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - FutureNet ¦l±sk Wrocław 73 - 71 0 0 0
Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 61 - 98 0 0 0
KK Warszawa - Doral Nysa Kłodzko 79 - 67 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS Politechnika Kraków 83 - 82 2 0 2
Spójnia Stargard - Polfarmex Kutno 98 - 75 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Siarka Tarnobrzeg 87 - 74 0 0 0
Polfarmex Kutno - Noteć Inowrocław 76 - 61 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - SKK Siedlce 80 - 71 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 90 - 83 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Biofarm Basket Poznań 90 - 89 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Pogoń Prudnik 98 - 100 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - Spójnia Stargard 74 - 96 2 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 62 1 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Noteć Inowrocław - Doral Nysa Kłodzko 74 - 69 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 86 - 75 0 0 0
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 83 - 90 0 0 0
GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków 104 - 97 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - FutureNet ¦l±sk Wrocław 77 - 82 1 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 61 - 86 0 0 0
Spójnia Stargard - KK Warszawa 75 - 79 1 0 2
SKK Siedlce - AZS Politechnika Kraków 79 - 84 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik 74 - 59 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 92 - 87 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 85 - 83 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg 96 - 80 1 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 76 - 68 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 81 - 83 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - Siarka Tarnobrzeg 71 - 80 0 0 0
KK Warszawa - Noteć Inowrocław 73 - 85 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
AZS Politechnika Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 79 - 66 0 0 0
Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 83 - 62 0 0 0
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 94 - 87 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno 58 - 77 2 0 0
Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa 66 - 80 0 0 0
Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 68 - 81 0 0 2
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 104 - 83 0 0 0
SKK Siedlce - FutureNet ¦l±sk Wrocław 78 - 83 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 87 - 75 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków 83 - 58 0 0 0
Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 74 - 73 0 0 1
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 81 - 77 0 0 0
KK Warszawa - Pogoń Prudnik 94 - 76 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - GKS Tychy 94 - 86 0 0 0
Polfarmex Kutno - Biofarm Basket Poznań 72 - 76 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 79 - 57 1 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Doral Nysa Kłodzko 73 - 43 0 0 0
Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard 77 - 80 1 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - FutureNet ¦l±sk Wrocław 61 - 79 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Noteć Inowrocław 77 - 70 0 0 0
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 57 - 75 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 83 - 73 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 99 - 75 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 72 - 70 2 20 2
30 kolejka relacja fotki komentarze
Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 84 - 59 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 89 - 79 0 0 0
Polfarmex Kutno - GKS Tychy 64 - 79 0 0 0
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS Politechnika Kraków 84 - 66 0 0 0
Noteć Inowrocław - Pogoń Prudnik 68 - 90 0 0 0
Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 76 3 3 3
KK Warszawa - Biofarm Basket Poznań 74 - 102 0 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Elektrobud-Investment Pruszków 82 - 81 0 0 0
31 kolejka relacja fotki komentarze
Biofarm Basket Poznań - Spójnia Stargard 72 - 74 0 0 1
Energa Kotwica Kołobrzeg - Noteć Inowrocław 76 - 56 2 0 2
Pogoń Prudnik - Siarka Tarnobrzeg 81 - 70 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - FutureNet ¦l±sk Wrocław 93 - 75 0 0 0
GKS Tychy - Doral Nysa Kłodzko 102 - 79 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 85 - 69 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Polfarmex Kutno 73 - 62 0 0 0
SKK Siedlce - KK Warszawa 75 - 80 0 0 0
32 kolejka relacja fotki komentarze
Doral Nysa Kłodzko - Jamalex Polonia 1912 Leszno 70 - 81 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Kraków 81 - 86 0 0 0
Polfarmex Kutno - Elektrobud-Investment Pruszków 95 - 88 0 0 0
Noteć Inowrocław - Biofarm Basket Poznań 84 - 88 0 0 0
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 87 - 65 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Energa Kotwica Kołobrzeg 75 - 86 1 0 0
FutureNet ¦l±sk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 65 - 85 0 0 0
KK Warszawa - GKS Tychy 78 - 100 0 0 0
33 kolejka relacja fotki komentarze
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 81 - 71 0 0 0
GKS Tychy - Spójnia Stargard 100 - 91 0 0 0
AZS Politechnika Kraków - Polfarmex Kutno 86 - 74 0 0 0
SKK Siedlce - Noteć Inowrocław 86 - 68 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 88 - 67 3 1 1
Biofarm Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg 84 - 71 0 0 0
Elektrobud-Investment Pruszków - Doral Nysa Kłodzko 63 - 61 0 0 0
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KK Warszawa 96 - 65 0 0 0
34 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 93 - 97 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 81 - 95 0 0 0
Noteć Inowrocław - GKS Tychy 72 - 78 0 0 0
Spójnia Stargard - Jamalex Polonia 1912 Leszno 78 - 85 1 0 5
KK Warszawa - Elektrobud-Investment Pruszków 63 - 75 0 0 0
Doral Nysa Kłodzko - AZS Politechnika Kraków 92 - 90 0 0 0
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 58 - 78 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - FutureNet ¦l±sk Wrocław 73 - 71 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
3 » Mechanik Warnice poszuk »
3 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Nowy lider i wicelider
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
mecze:
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
51 » Piast Chociwel-D±b Dębn »
35 » Sokół Karlino-Morzycko  »
31 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
27 » Darłovia Darłowo-Jedno¶ »
20 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Błękitni Stargard-Resov »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
paulinus
go¶ci: 1084
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114883
• newsów: 71288
• użytkowników: 69767
• komentarzy: 1066611
• zdjęć: 764479
• relacji: 37677
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz bł±d na stronie - zgło¶ go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies