ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa Koszalin gr. 3 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Głaz Tychowo 8 22 7 1 0 26 / 7 2 1 0 9 / 2 5 0 0 17 / 5
2.  Gryf Dobrowo 8 18 6 0 2 31 / 10 3 0 1 19 / 6 3 0 1 12 / 4
3.  SP Wilcze Laski 8 18 6 0 2 34 / 23 3 0 1 20 / 17 3 0 1 14 / 6
4.  Mechanik II /Iskra Bobolice 9 15 5 0 4 29 / 20 3 0 2 16 / 8 2 0 2 13 / 12
5.  KS Gwda Wielka 8 14 4 2 2 14 / 11 2 1 2 10 / 10 2 1 0 4 / 1
6.  Graf Bukówko 9 13 4 1 4 24 / 23 3 0 1 10 / 5 1 1 3 14 / 18
7.  Błękitni Gonne Małe 9 10 3 1 5 24 / 28 1 0 3 8 / 12 2 1 2 16 / 16
8.  Sokół Spore 9 6 2 0 7 10 / 32 2 0 3 8 / 13 0 0 4 2 / 19 1 3 1 0 0 2 / 1
9.  Pogoń Wierzchowo 8 6 2 0 6 12 / 29 1 0 4 6 / 22 1 0 2 6 / 7 1 0 0 0 1 1 / 2
10.  Grot Bonin 8 1 0 1 7 13 / 34 0 1 2 7 / 9 0 0 5 6 / 25
wyniki spotkań - A klasa Koszalin gr. 3 2017/2018
  12345678910
1.  Błękitni Gonne Małe
 
     
2.  Głaz Tychowo
 
     
3.  Graf Bukówko 
 
    
4.  Grot Bonin 
 
    
5.  Gryf Dobrowo  
 
  
6.  KS Gwda Wielka  
 
  
7.  Mechanik II /Iskra Bobolice   
 
 
8.  Pogoń Wierzchowo   
 
 
9.  Sokół Spore    
 
10.  SP Wilcze Laski     
 
terminarz - A klasa Koszalin gr. 3 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 7 - 0 0 0 6
Mechanik II /Iskra Bobolice - Głaz Tychowo 1 - 3 0 4 4
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 1 - 4 0 0 2
KS Gwda Wielka - Graf Bukówko 3 - 0 0 0 3
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 1 - 6 0 0 6
2 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II /Iskra Bobolice 4 - 6 0 0 3
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 0 0 3
Graf Bukówko - Gryf Dobrowo 2 - 1 0 0 11
SP Wilcze Laski - Grot Bonin 6 - 2 0 4 2
Głaz Tychowo - KS Gwda Wielka 0 - 0 0 0 4
3 kolejka relacja fotki komentarze
Gryf Dobrowo - Głaz Tychowo 1 - 3 0 0 13
Mechanik II /Iskra Bobolice - Sokół Spore 7 - 1 0 0 0
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 2 - 2 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski 1 - 5 0 4 8
Grot Bonin - Graf Bukówko 2 - 2 0 0 4
4 kolejka relacja fotki komentarze
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 - 3 0 0 0
SP Wilcze Laski - Graf Bukówko 8 - 7 0 0 4
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 0 - 3 0 0 2
Głaz Tychowo - Grot Bonin 3 - 0 0 0 16
Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo 1 - 3 0 0 6
5 kolejka relacja fotki komentarze
Graf Bukówko - Głaz Tychowo 1 - 3 0 0 4
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 2 - 3 0 0 3
Gryf Dobrowo - Sokół Spore 5 - 0 0 0 3
Mechanik II /Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski 2 - 1 0 0 0
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Graf Bukówko 1 - 2 0 0 1
Mechanik II /Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka 0 - 1 0 0 4
Sokół Spore - Grot Bonin 3 - 2 0 0 0
SP Wilcze Laski - Głaz Tychowo 1 - 5 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Gryf Dobrowo 0 - 5 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
Graf Bukówko - Sokół Spore 5 - 0 0 3 4
Gryf Dobrowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 6 - 3 0 0 3
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 3 - 4 0 0 10
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 4 0 0 3
Głaz Tychowo - Błękitni Gonne Małe 6 - 2 0 0 8
8 kolejka relacja fotki komentarze
Mechanik II /Iskra Bobolice - Grot Bonin 6 - 2 0 0 0
Sokół Spore - Głaz Tychowo 1 - 3 0 0 1
SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe 5 - 3 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko 4 - 3 0 0 15
KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo 1 - 3 0 0 7
9 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 2 - 1 0 0 0
29-10 12:00  Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo 0 1 7
29-10 12:00  Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski 0 0 6
29-10 12:00  Grot Bonin - KS Gwda Wielka 0 0 4
Graf Bukówko - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 1 0 0 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
3 » Energetyk szuka sparing »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
45 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
34 » Korona Człopa-Błonie Ba »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
26 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
25 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
ArieL kspogon
zootechnik
gości: 1113
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67442
• użytkowników: 60887
• komentarzy: 1031817
• zdjęć: 724058
• relacji: 35687
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies