ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
terminarz - Puchar Polski KOZPN 2017/2018
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 6 - 0 0 0 2
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 5 - 0 0 0 0
Głaz Tychowo - KS Sieciemin 5 - 1 0 0 0
Sokół Lulewice - Graf Bukówko 6 - 8 0 0 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym 0 - 8 0 0 2
Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo 3 - 4 0 0 0
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 1 - 3 0 0 0
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 1 - 0 0 2 1
Błękitni Gonne Małe - wolny los  
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 1 0 0 0
Derby Karścino - Mustang Korzystno 5 - 6 0 0 1
2 runda relacja fotki komentarze
Olympic Warszkowo - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 30 0
Błękitni Pomierzyn - Olimp Złocieniec 3 - 4 0 0 0
Grom Giżyno - Korona Człopa 1 - 5 0 42 2
Mechanik II /Iskra Bobolice - Hubertus Biały Bór 1 - 0 0 0 0
Graf Bukówko - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 8 0 0 1
Wicher Mierzym - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 0 0 1
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 1
Strong Zielenica - Sława Sławno 3 - 0 0 0 3
Mustang Korzystno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 9 0 0 2
KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0 - 3 0 0 0
Głaz Tychowo - Spójnia Świdwin 10 - 11 0 0 2
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Bobolice 2 - 10 0 0 2
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 2 - 4 0 0 0
Bajgiel Będzino - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 3 1
Redłovia Redło - Radew Białogórzyno 5 - 2 0 0 0
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 0 - 6 0 0 1
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 2 - 6 0 83 3
Legion Strączno - Orzeł Wałcz 0 - 8 0 0 5
Grom Świelino - Zawisza Grzmiąca 3 - 4 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek 3 - 4 0 0 3
Arkadia Malechowo - Saturn Mielno 0 - 10 0 0 1
Fala ABFrost Gąski - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 0 0 0
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 3 - 5 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Wieża Postomino 1 - 4 0 0 0
Wicher Rąbino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 6 0 0 0
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 4 - 3 0 0 0
Jedność-Ikar Krosino - Sokół Suliszewo 3 - 1 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 4 - 3 0 0 0
Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 5 0 0 8
3 runda relacja fotki komentarze
Jedność-Ikar Krosino - Lech Czaplinek 4 - 6 0 0 12
Grom Szwecja - Korona Człopa 4 - 1 0 0 8
Strong Zielenica - Saturn Mielno 1 - 0 0 0 8
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 2 - 0 0 0 1
Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 3
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 6 - 5 0 0 4
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Błonie Barwice 5 - 2 0 89 3
Spójnia Świdwin - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 2
Kotwica II Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 0 - 2 0 0 0
Wicher Mierzym - Wieża Postomino 2 - 5 0 0 4
Mechanik II /Iskra Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 1 1
Olympic Warszkowo - Victoria Sianów 0 - 2 0 0 0
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 7 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 6 - 7 0 0 1
Resko Karcino - Iskra Białogard 6 - 7 0 0 1
4 runda relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 1 - 6 0 0 1
Grom Szwecja - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 27 0
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Bobolice 0 - 7 0 0 1
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 2 11 16
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 1 - 2 0 0 0
Strong Zielenica - Wieża Postomino 0 - 6 0 0 2
Fala ABFrost Gąski - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 0 0 10
Victoria Sianów - Sokół Karlino 1 - 6 0 0 1
5 runda relacja fotki komentarze
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 - 2 0 5 0
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Karlino 1 - 8 0 0 0
GKS Leśnik Manowo - wolny los  
Iskra Białogard - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 2
Fala ABFrost Gąski - Bałtyk Koszalin 1 - 15 0 0 0
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 4 - 5 0 0 11
Spójnia Świdwin - Rasel Dygowo 2 - 6 0 0 6
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 3
6 runda relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin - GKS Leśnik Manowo 4 - 1 0 0 2
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 6 - 7 0 0 6
Sokół Karlino - Olimp Gościno 3 - 2 0 0 1
Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 9
 
top komentarze
newsy:
39 » Błękitni bez trenera. K »
10 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Zvonimir Kožulj Portowc »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
2 » Adam Topolski nowym tre »
1 » Ostatnia kolejka IV lig »
1 » Dobek 49.01 w Goleniowi »
1 » Majewski przejdzie bada »
1 » Klub zakończył współpra »
mecze:
49 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
40 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
34 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
22 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
19 » Intermarche-Rega Trzebi »
15 » Wybrzeże Biesiekierz-Je »
9 » Mirstal Mirosławiec-Mec »
9 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
8 » Korona Człopa-Olimp Zło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1186
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106523
• newsów: 69272
• użytkowników: 67645
• komentarzy: 1047091
• zdjęć: 742824
• relacji: 36666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies