ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł 2010 Wałcz 12 34 11 1 0 78 / 8 5 1 0 41 / 6 6 0 0 37 / 2
2.  Olimp Złocieniec 12 30 10 0 2 57 / 20 5 0 1 39 / 9 5 0 1 18 / 11
3.  UKS B-MAX ZS Grzmiąca 11 25 8 1 2 32 / 9 4 0 1 21 / 5 4 1 1 11 / 4
4.  Pogoń Połczyn Zdrój 10 23 7 2 1 50 / 13 4 1 1 23 / 6 3 1 0 27 / 7
5.  Orzeł Łubowo 11 13 4 1 6 18 / 37 1 0 4 6 / 19 3 1 2 12 / 18 1 3 1 0 0 3 / 1
6.  Pionier 95 Borne Sulinowo 11 13 4 1 6 22 / 44 3 1 2 17 / 8 1 0 4 5 / 36 1 0 0 0 1 1 / 3
7.  Junior Kalisz Pomorski 11 10 3 1 7 14 / 35 1 0 4 7 / 15 2 1 3 7 / 20
8.  Redłovia Redło 12 9 2 3 7 16 / 59 1 2 3 8 / 26 1 1 4 8 / 33
9.  Mirstal Mirosławiec 12 4 1 1 10 12 / 53 1 1 4 9 / 27 0 0 6 3 / 26
10.  Hubertus Biały Bór 10 1 0 1 9 14 / 35 0 0 5 6 / 15 0 1 4 8 / 20
wyniki spotkań - I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1 2017/2018
  12345678910
1.  Hubertus Biały Bór
 
2.  Junior Kalisz Pomorski
 
3.  Mirstal Mirosławiec
 
4.  Olimp Złocieniec
 
5.  Orzeł 2010 Wałcz
 
6.  Orzeł Łubowo
 
7.  Pionier 95 Borne Sulinowo
 
8.  Pogoń Połczyn Zdrój
 
9.  Redłovia Redło
 
10.  UKS B-MAX ZS Grzmiąca
 
terminarz - I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Junior Kalisz Pomorski 9 - 0 0 0 0
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 1 - 1 0 0 0
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 0 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 4 0 0 0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 - 6 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Orzeł Łubowo 11 - 0 0 0 0
Junior Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 5 0 0 0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Redłovia Redło 6 - 0 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 2 - 0 0 0 0
Orzeł Łubowo - Junior Kalisz Pomorski 0 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 3 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 1 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 10 0 0 0
Junior Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 0 0
Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 13 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 2 - 3 0 0 0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 1 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 7 - 0 0 0 0
Orzeł Łubowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 1 - 4 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Junior Kalisz Pomorski 4 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Hubertus Biały Bór 10 - 2 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Junior Kalisz Pomorski 0 - 3 0 0 0
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 3 0 0 0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Olimp Złocieniec 2 - 4 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 0 0
21-10 11:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 12 - 1 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 2 - 1 0 0 0
22-10 11:00  Junior Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Redłovia Redło - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 7 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 - 3 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 4 - 3 0 0 0
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Junior Kalisz Pomorski 6 - 0 0 15 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 0 - 3 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 10 - 2 0 0 0
Junior Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 4 - 2 0 0 0
Hubertus Biały Bór - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 1 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 4 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 3 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 2 - 3 0 0 0
Junior Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Pionier 95 Borne Sulinowo 15 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 2 - 1 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 5 - 0 0 0 0
Orzeł Łubowo - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 10 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Junior Kalisz Pomorski 1 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Hubertus Biały Bór 3 - 2 0 0 0
Redłovia Redło - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 1 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło 2 - 2 0 0 0
Junior Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 1 - 4 0 0 0
Orzeł 2010 Wałcz - Olimp Złocieniec 5 - 0 0 0 0
22-04 11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
22-04 11:00  Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
28-04 11:00  Olimp Złocieniec - Junior Kalisz Pomorski 0 0 0
28-04 11:00  Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 0 0
28-04 11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 0 0
28-04 11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 0 0 0
28-04 12:00  Orzeł 2010 Wałcz - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
05-05 11:00  Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
05-05 11:00  Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
05-05 11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 0 0
05-05 11:00  Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec 0 0 0
05-05 11:00  Junior Kalisz Pomorski - Orzeł 2010 Wałcz 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
12-05 11:00  Junior Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
12-05 11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Hubertus Biały Bór 0 0 0
12-05 11:00  Olimp Złocieniec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 0 0
12-05 11:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 0 0 0
12-05 11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
19-05 11:00  Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
19-05 11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 0 0 0
19-05 11:00  Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 0 0
19-05 11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł 2010 Wałcz 0 0 0
19-05 11:00  Hubertus Biały Bór - Junior Kalisz Pomorski 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
26-05 11:00  Hubertus Biały Bór - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
26-05 11:00  Junior Kalisz Pomorski - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 0 0
26-05 11:00  Orzeł 2010 Wałcz - Redłovia Redło 0 0 0
26-05 11:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
26-05 11:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
02-06 11:00  Mirstal Mirosławiec - Orzeł Łubowo 0 0 0
02-06 11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
02-06 11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł 2010 Wałcz 0 0 0
02-06 11:00  Redłovia Redło - Junior Kalisz Pomorski 0 0 0
02-06 11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
7 » Kamil walczy z chłoniak »
2 » III liga: Krzysztof Fil »
1 » Grają o puchar
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Zmiany w odpłatności w  »
mecze:
46 » Legionovia Legionowo-Gw »
24 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
22 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
22 » MKP Szczecinek-Intermar »
19 » Rasel Dygowo-GKS Leśnik »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
17 » Wrzos Wrzosowo-Wybrzeże »
16 » Morzycko Moryń-Osadnik  »
16 » Odra Chojna-Dąb Dębno
15 » Wicher Brojce-Biali Sąd »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1004
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106346
• newsów: 68801
• użytkowników: 67450
• komentarzy: 1038508
• zdjęć: 733735
• relacji: 36440
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies