ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Kotwica Kołobrzeg 8 21 7 0 1 49 / 13 3 0 1 19 / 8 4 0 0 30 / 5
2.  Astra Ustronie Morskie 7 19 6 1 0 25 / 7 4 0 0 15 / 2 2 1 0 10 / 5
3.  Rasel Dygowo 7 13 4 1 2 17 / 12 1 1 1 6 / 7 3 0 1 11 / 5
4.  Spójnia Świdwin 8 9 2 3 3 14 / 21 1 1 2 5 / 11 1 2 1 9 / 10
5.  Iskra Białogard 7 7 2 1 4 15 / 20 2 0 1 8 / 3 0 1 3 7 / 17 2 3 1 0 1 5 / 3
6.  Wybrzeże Biesiekierz 6 7 2 1 3 11 / 14 1 1 1 8 / 5 1 0 2 3 / 9 1 3 1 0 0 2 / 1
7.  Olimp Gościno 7 7 2 1 4 16 / 32 1 1 2 10 / 23 1 0 2 6 / 9 1 0 0 0 1 1 / 4
8.  Sokół Karlino 8 6 2 0 6 9 / 23 1 0 3 4 / 11 1 0 3 5 / 12 1 3 1 0 0 3 / 0
9.  Radew Białogórzyno 8 6 2 0 6 15 / 29 1 0 3 10 / 16 1 0 3 5 / 13 1 0 0 0 1 0 / 3
  • Płomień Myślino wycofał się z rozgrywek tuż przed startem sezonu
  • wyniki spotkań - I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2 2017/2018
      123456789
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
        
    2.  Iskra Białogard
     
        
    3.  Kotwica Kołobrzeg
     
        
    4.  Olimp Gościno  
     
      
    5.  Radew Białogórzyno 
     
       
    6.  Rasel Dygowo  
     
      
    7.  Sokół Karlino   
     
     
    8.  Spójnia Świdwin   
     
     
    9.  Wybrzeże Biesiekierz    
     
    terminarz - I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 5
    Olimp Gościno - Radew Białogórzyno 0 - 3 0 0 0
    Sokół Karlino - Spójnia Świdwin 1 - 3 0 0 0
    Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Spójnia Świdwin - Rasel Dygowo 0 - 5 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Kotwica Kołobrzeg 3 - 4 0 0 0
    Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 1
    Iskra Białogard - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 1
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3 - 1 0 0 1
    Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 5 - 1 0 0 0
    Olimp Gościno - Spójnia Świdwin 4 - 4 0 0 1
    Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 - 5 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Spójnia Świdwin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 5 0 0 0
    Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0 - 1 0 0 0
    Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 1 0 0 0
    Iskra Białogard - Olimp Gościno 4 - 1 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 1 - 1 0 0 0
    Olimp Gościno - Sokół Karlino 4 - 2 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 7 - 1 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno 5 - 1 0 0 0
    Sokół Karlino - Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 0 0 1
    Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 0 0 0
    Rasel Dygowo - Olimp Gościno 2 - 5 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 4 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 5 - 2 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino 2 - 3 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 7 - 5 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Gościno - Kotwica Kołobrzeg 2 - 14 0 0 0
    Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    29-10 11:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 0 0 1
    29-10 13:00  Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 0 - 0 0 0 0
    04-11 11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Rasel Dygowo 0 - 3 0 0 0
    Astra Ustronie Morskie - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
    10 » Nieprawidłowości w KOZP »
    7 » Gwardia zainteresowa Nw »
    4 » Spotkanie ws. II-ligowy »
    3 » Grzegorza Maciejasz poz »
    3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
    3 » Przygotowania Wichra Br »
    2 » Bramkarz poszukiwany
    2 » Przepadło ponad 15 mln  »
    2 » Plan przygotowań Gavii
    mecze:
    43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
    30 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    18 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
    10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
    6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
    3 » Chemik Police-DevelopRe »
    3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
    1 » XVI Memoriał im. Stefan »
    1 » Espadon Szczecin-Warta  »
    1 » Santos Sarbinowo-Goplan »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 2
    Bengoro figo1
    gości: 818
    statystyki portalu
    • drużyn: 2692
    • imprez: 102929
    • newsów: 67650
    • użytkowników: 61042
    • komentarzy: 1033127
    • zdjęć: 724959
    • relacji: 35803
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies