ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - II liga kobiet grupa wielkopolska 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Kotwica Kórnik 11 27 9 0 2 38 / 13 4 0 1 14 / 4 5 0 1 24 / 9
2.  Polonia Środa Wlkp. 10 26 8 2 0 37 / 9 4 1 0 25 / 6 4 1 0 12 / 3
3.  Olimpia II Szczecin 11 23 7 2 2 19 / 6 5 0 1 12 / 2 2 2 1 7 / 4
4.  TKKF Stilon Gorzów 10 22 7 1 2 28 / 8 4 0 0 11 / 2 3 1 2 17 / 6 1 3 1 0 0 2 / 0
5.  GSS Grodzisk Wielkopolski 11 22 7 1 3 29 / 9 4 1 0 14 / 2 3 0 3 15 / 7 1 0 0 0 1 0 / 2
6.  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 11 17 5 2 4 35 / 17 2 2 1 12 / 5 3 0 3 23 / 12
7.  KKP Chełmża 9 14 4 2 3 18 / 22 2 1 1 10 / 3 2 1 2 8 / 19
8.  AP Kotwica Kołobrzeg 11 11 3 2 6 15 / 18 2 0 4 10 / 10 1 2 2 5 / 8 1 1 0 1 0 1 / 1
9.  Gwiazda-Kania Toruń 11 11 3 2 6 28 / 27 1 2 3 13 / 13 2 0 3 15 / 14 1 1 0 1 0 1 / 1
10.  Lipno Stęszew 11 6 2 0 9 11 / 41 2 0 4 10 / 21 0 0 5 1 / 20
11.  Lubuszanin Drezdenko 11 3 1 0 10 9 / 64 1 0 5 6 / 42 0 0 5 3 / 22 1 3 1 0 0 4 / 1
12.  Biało-Zielone Gdańsk 11 3 1 0 10 18 / 51 1 0 5 16 / 22 0 0 5 2 / 29 1 0 0 0 1 1 / 4
wyniki spotkań - II liga kobiet grupa wielkopolska 2017/2018
  123456789101112
1.  AP Kotwica Kołobrzeg
 
     
2.  Biało-Zielone Gdańsk
 
     
3.  GSS Grodzisk Wielkopolski  
 
    
4.  Gwiazda-Kania Toruń 
 
    
5.  KKP Chełmża    
 
  
6.  Kotwica Kórnik   
 
   
7.  Lipno Stęszew    
 
 
8.  Lubuszanin Drezdenko    
 
 
9.  Olimpia II Szczecin     
 
10.  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz      
 
11.  Polonia Środa Wlkp.      
 
12.  TKKF Stilon Gorzów      
 
terminarz - II liga kobiet grupa wielkopolska 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Lipno Stęszew - Polonia Środa Wlkp. 0 - 5 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica Kórnik 1 - 2 0 0 0
Gwiazda-Kania Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 4 0 0 0
Olimpia II Szczecin - TKKF Stilon Gorzów 2 - 0 0 0 0
Lubuszanin Drezdenko - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 12 0 0 0
Biało-Zielone Gdańsk - KKP Chełmża 11 - 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
GSS Grodzisk Wielkopolski - Lipno Stęszew 6 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Lubuszanin Drezdenko 5 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - Biało-Zielone Gdańsk 11 - 0 0 0 0
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 1 0 0 1
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 0 - 0 0 0 0
Kotwica Kórnik - TKKF Stilon Gorzów 2 - 0 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Olimpia II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 1 23 0
09-09 15:00  TKKF Stilon Gorzów - KKP Chełmża 0 0 0
Lubuszanin Drezdenko - Kotwica Kórnik 0 - 11 0 0 0
Gwiazda-Kania Toruń - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 0
Lipno Stęszew - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 2 - 8 0 0 1
Biało-Zielone Gdańsk - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 6 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk 8 - 0 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - TKKF Stilon Gorzów 2 - 2 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Lipno Stęszew 2 - 0 0 0 0
Kotwica Kórnik - KKP Chełmża 5 - 1 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin 1 - 0 0 0 0
Lubuszanin Drezdenko - Gwiazda-Kania Toruń 0 - 5 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Lipno Stęszew - Lubuszanin Drezdenko 4 - 2 0 0 0
Biało-Zielone Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 0
Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 0 0 0 0
Gwiazda-Kania Toruń - Kotwica Kórnik 2 - 3 0 0 0
TKKF Stilon Gorzów - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 0 0 0 0
04-04   KKP Chełmża - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin 1 - 2 0 0 0
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - TKKF Stilon Gorzów 0 - 4 0 0 0
Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew 6 - 0 0 0 0
Lubuszanin Drezdenko - Biało-Zielone Gdańsk 4 - 1 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 0 - 0 0 0 0
Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Lipno Stęszew - Kotwica Kórnik 1 - 3 0 0 0
Polonia Środa Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 2 0 0 0
Olimpia II Szczecin - Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 0 0 0
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 2 0 0 0
TKKF Stilon Gorzów - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 0 0 0
Biało-Zielone Gdańsk - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 6 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża 1 - 4 0 0 0
Lipno Stęszew - Biało-Zielone Gdańsk 3 - 1 0 0 0
Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin 2 - 2 0 0 0
Kotwica Kórnik - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 1 0 0 0
Lubuszanin Drezdenko - TKKF Stilon Gorzów 0 - 9 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 0 0 0
Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew 3 - 0 0 0 0
KKP Chełmża - Lubuszanin Drezdenko 7 - 1 0 0 0
TKKF Stilon Gorzów - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 1 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 1 0 0 0
Biało-Zielone Gdańsk - Kotwica Kórnik 3 - 4 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 2 0 0 0
Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin 0 - 3 0 0 0
Lipno Stęszew - TKKF Stilon Gorzów 0 - 2 0 0 0
Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża 2 - 3 0 0 0
Kotwica Kórnik - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 4 - 0 0 0 0
Lubuszanin Drezdenko - Polonia Środa Wlkp. 2 - 4 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - Gwiazda-Kania Toruń 6 - 2 0 0 0
Olimpia II Szczecin - Kotwica Kórnik 2 - 1 0 0 0
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 0 0 0
GSS Grodzisk Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko 4 - 0 0 0 0
TKKF Stilon Gorzów - Biało-Zielone Gdańsk 3 - 0 0 0 0
KKP Chełmża - Lipno Stęszew 3 - 0 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Zarząd Pogoni ukarał za »
3 » Energetyk szuka sparing »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
1 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
42 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
35 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
34 » Korona Człopa-Błonie Ba »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
29 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
24 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
24 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 836
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67445
• użytkowników: 60888
• komentarzy: 1031841
• zdjęć: 724058
• relacji: 35690
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies