ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2017/2018
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 2 - 3 0 17 0
Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 1 - 6 0 14 2
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 6 - 2 0 0 3
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 2 - 1 0 0 0
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 - 2 0 0 0
Gardominka Mechowo - Sowianka Sowno 0 - 6 0 0 0
Bryza Reńsko - Orzeł Pęzino 3 - 5 0 0 1
Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 0 0 1
Zenit Koszewo - Zootechnik Kołbacz 0 - 7 0 0 0
Florek Trzeszczyn - Aquila Szczecin 0 - 3 1 0 7
Pionier Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 6 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Rolpol Chlebowo 2 - 12 1 0 1
Vitkowia Witkowo - Jedność Przewłoki 0 - 3 0 0 2
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 8 - 1 1 0 2
Jastrząb Łosośnica - Dąb Dębice 1 - 4 0 46 0
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 4 - 1 0 0 0
Merkury Nowogródek Pom. - Piast II Karsko 3 - 5 0 0 9
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 1 - 2 0 0 3
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 0 - 4 0 0 2
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 1 - 3 0 0 2
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 0 - 4 0 0 0
Sparta Skalin - Hanza Goleniów 0 - 5 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 0 - 3 0 0 2
Hutnik II Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 6 0 0 0
Unia Swochowo - Grot Gardno 2 - 8 0 0 0
GKS Golenice - Mechanik Warnice 2 - 8 1 0 0
Zalew Stepnica - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 1 0 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany 1 - 10 0 0 0
Świt Barnimie - Remor Recz 6 - 7 0 0 1
SALOS Szczecin - Tanowia Tanowo 7 - 1 0 0 0
Jeziorak II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 4 2 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 6 - 0 0 0 6
2 runda relacja fotki komentarze
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 5 - 2 0 0 5
Zootechnik Kołbacz - Czarni Lubanowo 4 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 2 0 74 0
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 2 - 8 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 0
SALOS Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 0 0 0 0
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 1 - 6 0 1 3
Sowianka Sowno - Wicher Brojce 0 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Flota Świnoujście 1 - 4 0 1 0
Znicz Niedźwiedź - Sokół Pyrzyce 0 - 4 0 0 0
Lotnik Czarne - Sparta Gryfice 0 - 13 0 0 0
Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 21 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Mierzynianka Mierzyn 0 - 5 1 0 0
Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 1
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 3 - 4 0 0 0
Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko 1 - 2 0 0 0
Chemik II Police - Błękit Pniewo 3 - 1 0 0 2
Dąb Dębice - Zorza Dobrzany 3 - 4 0 0 1
Remor Recz - Biali Sądów 0 - 4 0 65 0
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Karsko 0 - 3 0 0 1
Piast II Karsko - Klon Krzęcin 0 - 3 0 0 0
Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce 4 - 5 0 0 2
Iskra Banie - Chemik Police 0 - 1 0 0 3
Płomień Lisowo - Gavia Choszczno 6 - 7 0 0 2
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 3 - 11 0 0 0
Hanza Goleniów - Polonia Płoty 5 - 3 0 0 0
Czarni 44 Szczecin - Iskierka Szczecin 0 - 2 0 0 7
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 0
Zryw Kołbaskowo - Stal Szczecin 4 - 3 0 0 0
Grot Gardno - Błękitni II Stargard 3 - 11 0 0 0
Mechanik Warnice - Unia Dolice 5 - 1 0 0 0
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 2 - 3 0 0 1
KP Przecław - Arkonia Szczecin 4 - 3 0 0 2
Drawa Drawno - SCRS Barlinek 3 - 4 0 60 1
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 - 3 0 0 1
Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno 2 - 4 0 0 3
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 4 - 5 0 0 6
Światowid 63 II Łobez - Mewa Resko 0 - 4 0 0 2
Orkan Suchań - Ina Ińsko 4 - 6 0 0 0
Polonia Giżyn - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 0 0
3 runda relacja fotki komentarze
Hanza Goleniów - Błękitni II Stargard 0 - 4 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 2
Zryw Kołbaskowo - Chemik Police 1 - 11 0 0 2
KP Przecław - Dąb Dębno 0 - 1 1 0 1
Mechanik Warnice - Masovia Maszewo 4 - 2 0 0 1
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 4 - 5 0 0 5
Sęp Brzesko - Piast Karsko 2 - 1 0 0 0
Zieloni Zielin - Odra Chojna 5 - 6 0 0 0
Mewa Resko - Iskra Golczewo 0 - 1 0 0 0
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 5 0 0 1
Zootechnik Kołbacz - Sokół Pyrzyce 5 - 4 0 0 0
Stal Lipiany - Gavia Choszczno 3 - 5 0 0 1
Klon Krzęcin - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 16 0
Promień Mosty - Wicher Brojce 1 - 4 0 0 0
Chemik II Police - Ogniwo Babinek 7 - 2 0 0 0
Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 2 - 4 0 0 1
Błękitni Trzygłów - Flota Świnoujście 0 - 7 0 0 1
Ina Ińsko - Biali Sądów 7 - 3 0 0 2
SALOS Szczecin - Iskierka Szczecin 7 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 5 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
3 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Plan przygotowań Gavii
1 » Złoty medal Woźniak
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
1 » Sparingi Chemika w okre »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
mecze:
41 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
7 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 675
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102910
• newsów: 67612
• użytkowników: 61018
• komentarzy: 1032989
• zdjęć: 724839
• relacji: 35778
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies