ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - II liga okręgowa - junior gr.6 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Odra Chojna 8 17 5 2 1 36 / 15 2 1 1 16 / 10 3 1 0 20 / 5 1 1 0 1 0 2 / 2
2.  Dąb Dębno 8 17 5 2 1 52 / 14 3 1 0 21 / 4 2 1 1 31 / 10 1 1 0 1 0 2 / 2
3.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 8 15 5 0 3 28 / 25 3 0 1 14 / 11 2 0 2 14 / 14
4.  Osadnik Myślibórz 7 13 4 1 2 22 / 18 1 1 1 6 / 4 3 0 1 16 / 14
5.  Łabędź Widuchowa 7 12 3 3 1 34 / 12 1 2 1 21 / 8 2 1 0 13 / 4
6.  GKS Golenice 7 9 3 0 4 22 / 43 1 0 3 11 / 31 2 0 1 11 / 12
7.  Iskra Banie 8 7 2 1 5 18 / 32 1 0 3 11 / 20 1 1 2 7 / 12
8.  Zieloni Zielin 7 4 1 1 5 12 / 21 1 0 2 7 / 9 0 1 3 5 / 12
9.  Witniczanka Witnica 8 3 1 0 7 10 / 54 0 0 4 3 / 27 1 0 3 7 / 27
  • Morzycko Moryń, Czarni Lubanowo, Myśla Dargomyśl wycofały się z rozgrywek przed startem sezonu
  • Mieszko Mieszkowice wycofał się w trakcie rundy jesiennej, wyniki z jego udziałem zostały anulowane
  • wyniki spotkań - II liga okręgowa - junior gr.6 2017/2018
      123456789
    1.  Dąb Dębno
     
        
    2.  GKS Golenice
     
        
    3.  Iskra Banie 
     
       
    4.  Łabędź Widuchowa 
     
       
    5.  Odra Chojna  
     
      
    6.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój  
     
      
    7.  Osadnik Myślibórz   
     
     
    8.  Witniczanka Witnica   
     
     
    9.  Zieloni Zielin    
     
    terminarz - II liga okręgowa - junior gr.6 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 3 - 3 1 0 0
    Witniczanka Witnica - Dąb Dębno 0 - 10 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 3 - 1 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - GKS Golenice 1 - 2 0 0 3
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 5 0 0 1
    Iskra Banie - Odra Chojna 1 - 5 1 0 1
    Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 2 - 4 0 0 0
    Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 6 - 0 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - GKS Golenice 8 - 2 0 0 13
    Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 1 - 1 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 7 - 4 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 3 0 0 0
    GKS Golenice - Łabędź Widuchowa 0 - 8 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Osadnik Myślibórz 2 - 6 0 0 0
    Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Zieloni Zielin 2 - 1 0 0 0
    Iskra Banie - GKS Golenice 3 - 7 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Dąb Dębno 2 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 1 - 2 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Odra Chojna 1 - 7 0 0 0
    Dąb Dębno - Iskra Banie 8 - 1 0 0 1
    Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 - 4 0 0 0
    GKS Golenice - Dąb Dębno 1 - 15 0 0 0
    Iskra Banie - Zieloni Zielin 4 - 2 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 16 - 0 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    28-10 11:00  Zieloni Zielin - GKS Golenice 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 6 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Iskra Banie 0 - 4 0 0 0
    29-10 11:30  Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Golenice - Witniczanka Witnica 6 - 3 0 0 0
    Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 6 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 0 0
    Dąb Dębno - Zieloni Zielin 5 - 1 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Energetyk szuka sparing »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Szczeciński sport walcz »
    2 » Dariuszem Szczubiał odc »
    1 » Błotny odszedł. Cader i »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Zmieni Słupsk na Starga »
    1 » Szósty zagraniczny ster »
    mecze:
    37 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    25 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
    22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 802
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102875
    • newsów: 67438
    • użytkowników: 60886
    • komentarzy: 1031764
    • zdjęć: 724051
    • relacji: 35686
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies