ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - II liga okręgowa - junior gr.6 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 16 39 12 3 1 91 / 17 7 1 0 42 / 4 5 2 1 49 / 13
2.  Osadnik Myślibórz 16 35 11 2 3 60 / 42 5 1 2 25 / 19 6 1 1 35 / 23
3.  Odra Chojna 16 31 9 4 3 63 / 31 5 1 2 30 / 17 4 3 1 33 / 14
4.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 16 28 9 1 6 51 / 40 5 1 2 31 / 19 4 0 4 20 / 21
5.  Zieloni Zielin 16 22 6 4 6 43 / 39 3 3 2 21 / 19 3 1 4 22 / 20
6.  Łabędź Widuchowa 16 19 5 4 7 43 / 53 2 2 4 25 / 27 3 2 3 18 / 26
7.  GKS Golenice 16 14 4 2 10 31 / 73 1 2 5 16 / 46 3 0 5 15 / 27 2 4 1 1 0 9 / 5
8.  Iskra Banie 16 14 4 2 10 39 / 58 3 0 5 20 / 28 1 2 5 19 / 30 2 1 0 1 1 5 / 9
9.  Witniczanka Witnica 16 3 1 0 15 10 / 78 0 0 8 3 / 39 1 0 7 7 / 39
  • Morzycko Moryń, Czarni Lubanowo, Myśla Dargomyśl wycofały się z rozgrywek przed startem sezonu
  • Mieszko Mieszkowice wycofał się w trakcie rundy jesiennej, wyniki z jego udziałem zostały anulowane
  • wyniki spotkań - II liga okręgowa - junior gr.6 2017/2018
      123456789
    1.  Dąb Dębno
     
    2.  GKS Golenice
     
    3.  Iskra Banie
     
    4.  Łabędź Widuchowa
     
    5.  Odra Chojna
     
    6.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    7.  Osadnik Myślibórz
     
    8.  Witniczanka Witnica
     
    9.  Zieloni Zielin
     
    terminarz - II liga okręgowa - junior gr.6 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 3 - 3 1 0 0
    Witniczanka Witnica - Dąb Dębno 0 - 10 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 3 - 1 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - GKS Golenice 1 - 2 0 0 3
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 5 0 0 1
    Iskra Banie - Odra Chojna 1 - 5 1 0 1
    Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 2 - 4 0 0 0
    Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 6 - 0 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - GKS Golenice 8 - 2 0 0 13
    Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 1 - 1 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 7 - 4 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 3 0 0 0
    GKS Golenice - Łabędź Widuchowa 0 - 8 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Osadnik Myślibórz 2 - 6 0 0 0
    Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Zieloni Zielin 2 - 1 0 0 0
    Iskra Banie - GKS Golenice 3 - 7 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Dąb Dębno 2 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 1 - 2 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Odra Chojna 1 - 7 0 0 0
    Dąb Dębno - Iskra Banie 8 - 1 0 0 1
    Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 - 4 0 0 0
    GKS Golenice - Dąb Dębno 1 - 15 0 0 0
    Iskra Banie - Zieloni Zielin 4 - 2 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 16 - 0 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - GKS Golenice 3 - 0 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 6 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Iskra Banie 0 - 4 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 6 - 2 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Golenice - Witniczanka Witnica 6 - 3 0 0 0
    Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 6 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 0 0
    Dąb Dębno - Zieloni Zielin 5 - 1 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębno - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 0
    GKS Golenice - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 0 - 8 0 0 0
    Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 0
    Odra Chojna - Iskra Banie 7 - 4 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 0 - 9 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 - 1 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Golenice - Odra Chojna 1 - 1 0 0 0
    Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 4 - 0 0 0 0
    Zieloni Zielin - Osadnik Myślibórz 3 - 3 0 0 0
    Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Łabędź Widuchowa - GKS Golenice 3 - 0 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 6 - 1 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 0
    Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 3 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 0 0 0
    Zieloni Zielin - Odra Chojna 2 - 2 0 0 0
    GKS Golenice - Iskra Banie 2 - 2 0 0 0
    Dąb Dębno - Łabędź Widuchowa 12 - 0 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Chojna - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 0
    Iskra Banie - Dąb Dębno 1 - 5 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin 1 - 7 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 5 - 6 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 6 - 2 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 0 - 3 0 0 0
    Zieloni Zielin - Iskra Banie 5 - 4 0 0 0
    Dąb Dębno - GKS Golenice 3 - 0 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Golenice - Zieloni Zielin 1 - 6 0 0 0
    Iskra Banie - Witniczanka Witnica 3 - 0 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 - 4 0 0 0
    Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa 0 - 0 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 - 2 0 0 0
    Witniczanka Witnica - GKS Golenice 0 - 3 0 0 0
    Zieloni Zielin - Dąb Dębno 1 - 1 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    8 » Będzie można awansować  »
    4 » Wojciech Fadecki odchod »
    3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
    2 » Ze Spójni do AZS-u
    2 » Walne zebranie w Pęzini »
    2 » Najczęściej karani regi »
    2 » Robert Obst piłkarzem R »
    1 » Maćkowski zagra w Głogo »
    1 » Wicher Brojce poszukuje »
    1 » Wiśniewski zawodnikiem  »
    mecze:
    51 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
    26 » Błękitni Stargard-Olimp »
    17 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
    14 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
    6 » Iskierka Szczecin-Vinet »
    6 » Świt Barnimie-Piast Kar »
    5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
    4 » Polonia Giżyn-SCRS Pogo »
    4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
    4 » Olimp Złocieniec-Sokół  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    mokyS
    gości: 741
    statystyki portalu
    • drużyn: 2722
    • imprez: 108351
    • newsów: 69442
    • użytkowników: 67662
    • komentarzy: 1047666
    • zdjęć: 743345
    • relacji: 36700
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies