ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - II liga okręgowa - junior gr.3 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orkan Dalewo 12 31 10 1 1 64 / 19 5 0 1 30 / 8 5 1 0 34 / 11 1 3 1 0 0 3 / 1
2.  Orkan Suchań 12 31 10 1 1 44 / 12 5 0 0 20 / 4 5 1 1 24 / 8 1 0 0 0 1 1 / 3
3.  Rolpol Chlebowo 11 25 8 1 2 49 / 14 3 1 1 30 / 9 5 0 1 19 / 5
4.  Piast Chociwel 12 19 6 1 5 30 / 33 2 1 4 16 / 22 4 0 1 14 / 11
5.  Zorza Dobrzany 10 18 6 0 4 42 / 18 3 0 1 21 / 8 3 0 3 21 / 10 2 3 1 0 1 4 / 3
6.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 18 6 0 6 40 / 33 4 0 2 30 / 14 2 0 4 10 / 19 2 3 1 0 1 3 / 4
7.  Piast Kolin 11 12 4 0 7 21 / 30 3 0 3 18 / 14 1 0 4 3 / 16
8.  Orzeł Pęzino 10 6 2 0 8 13 / 49 0 0 6 2 / 25 2 0 2 11 / 24 1 3 1 0 0 5 / 4
9.  Orzeł Grzędzice 12 6 2 0 10 23 / 58 2 0 4 15 / 28 0 0 6 8 / 30 1 0 0 0 1 4 / 5
10.  Pomorzanin Krąpiel 12 3 1 0 11 10 / 70 1 0 5 5 / 17 0 0 6 5 / 53
  • WODR Barzkowice wycofał się z rozgrywek tuż przed startem sezonu
  • Mechanik Warnice wycofał się z rozgrywek tuż przed startem rundy wiosennej, wyniki z jego udziałem zostały anulowane
  • wyniki spotkań - II liga okręgowa - junior gr.3 2017/2018
      12345678910
    1.  Dąbrovia Stara Dąbrowa
     
    2.  Orkan Dalewo
     
    3.  Orkan Suchań
     
    4.  Orzeł Grzędzice
     
    5.  Orzeł Pęzino
     
    6.  Piast Chociwel
     
    7.  Piast Kolin
     
    8.  Pomorzanin Krąpiel
     
    9.  Rolpol Chlebowo
     
    10.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - II liga okręgowa - junior gr.3 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Piast Kolin 2 - 1 0 0 1
    Orkan Dalewo - Piast Chociwel 4 - 5 0 0 0
    Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Rolpol Chlebowo 0 - 4 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 4 - 5 0 0 0
    Piast Chociwel - Orkan Suchań 0 - 8 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Zorza Dobrzany 0 - 7 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 0
    Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 0 5 0
    Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 14 - 0 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 17 - 0 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 0
    Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo 0 - 1 0 0 0
    Zorza Dobrzany - Orkan Dalewo 3 - 4 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 9 - 1 0 0 0
    Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 1
    Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 0 0 2
    Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 4 - 5 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 0
    Orkan Dalewo - Orkan Suchań 3 - 1 0 0 0
    Piast Chociwel - Piast Kolin 7 - 0 0 0 1
    Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 8 - 4 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 5 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Zorza Dobrzany 2 - 6 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 0 - 10 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 11 - 2 0 0 0
    Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 1 - 0 0 0 0
    Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Piast Kolin 1 - 2 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 0
    Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 3 - 3 0 0 1
    Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino 0 - 4 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Dalewo - Piast Kolin 4 - 0 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 3 - 9 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 0
    Zorza Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel 8 - 0 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 2
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 6 - 2 0 0 0
    Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 4 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 0 - 4 0 0 2
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Orzeł Grzędzice 8 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań 1 - 3 0 0 1
    Piast Chociwel - Orkan Dalewo 4 - 4 0 0 4
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    14-04 16:30  Zorza Dobrzany - Orzeł Pęzino 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 4 - 0 0 0 2
    Orkan Suchań - Piast Chociwel 4 - 0 0 1 0
    Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 2 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Piast Kolin 2 - 0 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Krąpiel - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 - 7 0 0 0
    Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice 3 - 2 0 0 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Suchań 1 - 3 0 1 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    28-04   Rolpol Chlebowo - Piast Chociwel 0 0 0
    28-04   Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0
    28-04   Orkan Dalewo - Zorza Dobrzany 0 0 0
    29-04 12:00  Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 0 1 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    05-05   Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 0 0 0
    05-05   Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    05-05   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 0 0 0
    05-05   Pomorzanin Krąpiel - Piast Kolin 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05   Piast Kolin - Piast Chociwel 0 0 0
    12-05   Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 0 0 0
    12-05   Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 0 0 0
    12-05 11:30  Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    19-05   Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    19-05   Zorza Dobrzany - Rolpol Chlebowo 0 0 0
    19-05   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 0 0 0
    19-05   Piast Chociwel - Pomorzanin Krąpiel 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05   Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0
    26-05   Piast Kolin - Orzeł Pęzino 0 0 0
    26-05   Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 0 0 0
    26-05   Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06   Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 0 0 0
    02-06   Zorza Dobrzany - Piast Kolin 0 0 0
    02-06   Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 0 0 0
    02-06   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06   Piast Chociwel - Orzeł Pęzino 0 0 0
    09-06   Pomorzanin Krąpiel - Zorza Dobrzany 0 0 0
    09-06   Piast Kolin - Orkan Dalewo 0 0 0
    09-06   Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06   Orkan Suchań - Piast Kolin 0 0 0
    16-06   Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel 0 0 0
    16-06   Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 0 0 0
    16-06   Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    7 » Kamil walczy z chłoniak »
    2 » III liga: Krzysztof Fil »
    1 » Grają o puchar
    1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
    1 » Zmiany w odpłatności w  »
    mecze:
    46 » Legionovia Legionowo-Gw »
    24 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
    22 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
    22 » MKP Szczecinek-Intermar »
    19 » Rasel Dygowo-GKS Leśnik »
    18 » Astra Ustronie Morskie- »
    17 » Wrzos Wrzosowo-Wybrzeże »
    16 » Morzycko Moryń-Osadnik  »
    16 » Odra Chojna-Dąb Dębno
    15 » Wicher Brojce-Biali Sąd »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1004
    statystyki portalu
    • drużyn: 2703
    • imprez: 106346
    • newsów: 68801
    • użytkowników: 67450
    • komentarzy: 1038508
    • zdjęć: 733735
    • relacji: 36440
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies