ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - II liga okręgowa - junior gr.3 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orkan Dalewo 10 27 9 0 1 59 / 13 5 0 1 36 / 6 4 0 0 23 / 7
2.  Orkan Suchań 10 25 8 1 1 46 / 10 5 0 0 28 / 4 3 1 1 18 / 6
3.  Zorza Dobrzany 10 21 7 0 3 48 / 15 4 0 1 29 / 8 3 0 2 19 / 7
4.  Rolpol Chlebowo 9 19 6 1 2 45 / 13 2 1 1 28 / 9 4 0 1 17 / 4
5.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 10 18 6 0 4 41 / 25 3 0 1 26 / 9 3 0 3 15 / 16
6.  Piast Chociwel 9 15 5 0 4 23 / 23 1 0 4 9 / 16 4 0 0 14 / 7
7.  Piast Kolin 10 12 4 0 6 17 / 27 2 0 3 10 / 13 2 0 3 7 / 14
8.  Orzeł Grzędzice 10 6 2 0 8 19 / 47 2 0 4 14 / 28 0 0 4 5 / 19
9.  Orzeł Pęzino 8 3 1 0 7 9 / 42 0 0 5 2 / 18 1 0 2 7 / 24
10.  Pomorzanin Krąpiel 8 3 1 0 7 8 / 57 1 0 2 3 / 8 0 0 5 5 / 49
11.  Mechanik Warnice 6 0 0 0 6 1 / 44 0 0 2 1 / 11 0 0 4 0 / 33
  • WODR Barzkowice wycofał się z rozgrywek tuż przed startem sezonu
  • wyniki spotkań - II liga okręgowa - junior gr.3 2017/2018
      1234567891011
    1.  Dąbrovia Stara Dąbrowa
     
          
    2.  Mechanik Warnice
     
          
    3.  Orkan Dalewo 
     
       
    4.  Orkan Suchań 
     
        
    5.  Orzeł Grzędzice  
     
      
    6.  Orzeł Pęzino   
     
     
    7.  Piast Chociwel    
     
     
    8.  Piast Kolin     
     
    9.  Pomorzanin Krąpiel    
     
      
    10.  Rolpol Chlebowo     
     
    11.  Zorza Dobrzany     
     
    terminarz - II liga okręgowa - junior gr.3 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    02-09   Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice 0 0 0
    Zorza Dobrzany - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Piast Kolin 2 - 1 0 0 1
    Orkan Dalewo - Piast Chociwel 4 - 5 0 0 0
    Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Rolpol Chlebowo 0 - 4 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 4 - 5 0 0 0
    Piast Chociwel - Orkan Suchań 0 - 8 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Zorza Dobrzany 0 - 7 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 0
    Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 0 5 0
    Zorza Dobrzany - Mechanik Warnice 8 - 0 0 0 0
    Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 14 - 0 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 17 - 0 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 0
    Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 - 4 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 0
    Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo 0 - 1 0 0 0
    Zorza Dobrzany - Orkan Dalewo 3 - 4 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 9 - 1 0 0 0
    Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 1
    Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 0 0 2
    Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 10 - 0 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 4 - 5 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 0
    07-10 11:00  Mechanik Warnice - Pomorzanin Krąpiel 0 0 0
    Orkan Dalewo - Orkan Suchań 3 - 1 0 0 0
    Piast Chociwel - Piast Kolin 7 - 0 0 0 1
    Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 8 - 4 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Mechanik Warnice 12 - 0 0 0 0
    Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 5 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Zorza Dobrzany 2 - 6 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 0 - 10 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    21-10 11:00  Mechanik Warnice - Piast Chociwel 0 0 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 11 - 2 0 0 0
    Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 1 - 0 0 0 0
    Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Piast Kolin 1 - 2 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 0
    Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 3 - 3 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice 3 - 0 0 0 0
    29-10 13:30  Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 7 0 0 0
    Orkan Dalewo - Piast Kolin 4 - 0 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 3 - 9 0 0 0
    Orzeł Pęzino - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 0
    Zorza Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel 8 - 0 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Kolin - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 2
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 6 - 2 0 0 0
    12-11 11:00  Rolpol Chlebowo - Mechanik Warnice 0 0 0
    Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 4 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 0 - 4 0 0 2
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Błotny odszedł. Cader i »
    2 » Szósty zagraniczny ster »
    2 » Dariuszem Szczubiał odc »
    2 » Energetyk szuka sparing »
    1 » Szczeciński sport walcz »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    mecze:
    36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    32 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    32 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    31 » PC Kluczevia II Stargar »
    24 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
    24 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
    21 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    21 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    19 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 703
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102875
    • newsów: 67430
    • użytkowników: 60876
    • komentarzy: 1031487
    • zdjęć: 723790
    • relacji: 35678
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies