ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - II liga okręgowa - junior gr.2 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Hanza Goleniów 8 24 8 0 0 54 / 5 4 0 0 17 / 2 4 0 0 37 / 3
2.  Promień Mosty 8 18 6 0 2 41 / 15 3 0 0 22 / 2 3 0 2 19 / 13
3.  Masovia Maszewo 8 15 5 0 3 55 / 16 4 0 1 45 / 8 1 0 2 10 / 8
4.  Sparta Węgorzyno 7 12 4 0 3 29 / 12 3 0 0 22 / 0 1 0 3 7 / 12 1 3 1 0 0 2 / 0
5.  Radowia Radowo Małe 7 12 4 0 3 35 / 13 1 0 1 5 / 8 3 0 2 30 / 5 1 0 0 0 1 0 / 2
6.  Leśnik Kliniska 7 7 2 1 4 15 / 52 2 1 2 15 / 27 0 0 2 0 / 25
7.  Sarmata Dobra 8 6 2 0 6 18 / 68 1 0 3 10 / 35 1 0 3 8 / 33 1 3 1 0 0 7 / 3
8.  Dąb Dębice 7 6 2 0 5 18 / 40 1 0 3 6 / 27 1 0 2 12 / 13 1 0 0 0 1 3 / 7
9.  OKS Center MD Goleniów 8 1 0 1 7 13 / 57 0 0 4 6 / 21 0 1 3 7 / 36
  • Mewa Resko, Orzeł Łożnica wycofały się z rozgrywek przed startem sezonu
  • Zalew Stepnica wycofał się z rozgrywek w trakcie rundy jesiennej
  • wyniki spotkań - II liga okręgowa - junior gr.2 2017/2018
      123456789
    1.  Dąb Dębice
     
        
    2.  Hanza Goleniów 
     
       
    3.  Leśnik Kliniska
     
       
    4.  Masovia Maszewo 
     
      
    5.  OKS Center MD Goleniów   
     
     
    6.  Promień Mosty   
     
      
    7.  Radowia Radowo Małe   
     
      
    8.  Sarmata Dobra   
     
     
    9.  Sparta Węgorzyno    
     
    terminarz - II liga okręgowa - junior gr.2 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 - 16 0 0 2
    Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 0 - 11 0 0 6
    Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 6 - 2 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 3 - 6 0 0 2
    Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 - 7 0 0 1
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębice - Hanza Goleniów 0 - 8 0 0 2
    Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska 11 - 0 0 0 0
    Sarmata Dobra - Promień Mosty 0 - 6 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 8 - 2 0 0 5
    Dąb Dębice - Masovia Maszewo 3 - 2 0 0 2
    Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 6 - 0 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 2 - 6 0 0 5
    Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 1 - 4 0 0 5
    Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 1 - 17 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Hanza Goleniów - Promień Mosty 5 - 0 0 0 19
    Leśnik Kliniska - Sarmata Dobra 5 - 2 0 0 8
    Sparta Węgorzyno - OKS Center MD Goleniów 14 - 0 0 0 9
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 1 - 2 0 0 14
    Sarmata Dobra - Dąb Dębice 7 - 3 0 0 2
    Promień Mosty - Sparta Węgorzyno 5 - 1 0 0 10
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 3 - 1 0 0 4
    Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 3 - 3 0 0 10
    Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 19 - 0 0 0 1
    Hanza Goleniów - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 25
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 0 - 7 0 0 1
    Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 2 - 0 0 0 0
    Promień Mosty - Leśnik Kliniska 14 - 0 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Kliniska - Sparta Węgorzyno 1 - 4 0 0 4
    Dąb Dębice - Promień Mosty 3 - 6 0 0 3
    Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 11 - 2 0 0 1
    Hanza Goleniów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 0 0 12
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Sarmata Dobra - Hanza Goleniów 2 - 9 0 0 3
    11-11 11:00  Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska 0 0 2
    11-11 13:30  Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice 0 0 4
    Promień Mosty - Masovia Maszewo 3 - 1 0 0 1
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    6 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    3 » Energetyk szuka sparing »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Szczeciński sport walcz »
    2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    1 » Chemik Police w grupie  »
    mecze:
    45 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    31 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    27 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    19 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
    18 » Czcibor Cedynia-Gavia C »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    elegant
    gości: 694
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102883
    • newsów: 67458
    • użytkowników: 60897
    • komentarzy: 1031937
    • zdjęć: 724155
    • relacji: 35699
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies