ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - III liga gr. 2 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Elana Toruń 16 36 11 3 2 27 / 11 5 1 1 13 / 4 6 2 1 14 / 7
2.  Świt Szczecin 16 35 11 2 3 36 / 13 8 1 0 24 / 5 3 1 3 12 / 8
3.  Kotwica Kołobrzeg 16 31 9 4 3 24 / 15 5 2 2 15 / 9 4 2 1 9 / 6 3 9 3 0 0 5 / 1
4.  KKS 1925 Kalisz 17 31 9 4 4 25 / 10 3 3 1 6 / 2 6 1 3 19 / 8 3 4 1 1 1 3 / 3
5.  Sokół Kleczew 17 31 9 4 4 26 / 12 5 3 2 12 / 6 4 1 2 14 / 6 3 4 1 1 1 1 / 1
6.  Bałtyk Gdynia 15 31 10 1 4 36 / 16 6 1 1 21 / 5 4 0 3 15 / 11 3 0 0 0 3 3 / 7
7.  Lech II Poznań 15 27 8 3 4 26 / 17 4 0 2 12 / 9 4 3 2 14 / 8
8.  Polonia Środa Wlkp. 16 26 7 5 4 26 / 22 4 3 1 14 / 9 3 2 3 12 / 13
9.  Pogoń II Szczecin 15 24 7 3 5 21 / 19 5 1 2 15 / 8 2 2 3 6 / 11
10.  Wda Świecie 16 22 6 4 6 26 / 32 3 2 2 11 / 13 3 2 4 15 / 19
11.  Wierzyca Pelplin 16 19 5 4 7 16 / 25 4 2 3 12 / 12 1 2 4 4 / 13
12.  Centra Ostrów Wlkp. 16 16 5 1 10 21 / 33 3 0 6 15 / 18 2 1 4 6 / 15 1 3 1 0 0 2 / 1
13.  Jarota Jarocin 16 16 4 4 8 17 / 26 3 1 3 9 / 12 1 3 5 8 / 14 1 0 0 0 1 1 / 2
14.  KP Starogard Gdański 16 14 4 2 10 14 / 20 3 1 5 8 / 10 1 1 5 6 / 10
15.  GKS Przodkowo 16 12 4 0 12 19 / 37 4 0 3 12 / 13 0 0 9 7 / 24
16.  Górnik Konin 16 10 2 4 10 22 / 37 1 2 4 13 / 19 1 2 6 9 / 18 2 2 0 2 0 2 / 2
17.  Unia Solec Kujawski 15 10 2 4 9 13 / 30 1 3 5 6 / 19 1 1 4 7 / 11 2 2 0 2 0 1 / 1
18.  Energetyk Gryfino 16 10 2 4 10 9 / 29 1 2 4 4 / 9 1 2 6 5 / 20 2 2 0 2 0 1 / 1
  • KP Starogard Gdański przejęło licencję od KS Chwaszczyno i zastąpiło ten klub w rozgrywkach grupy drugiej trzeciej ligi
  • wyniki spotkań - III liga gr. 2 2017/2018
      123456789101112131415161718
    1.  Bałtyk Gdynia
     
            
    2.  Centra Ostrów Wlkp.
     
            
    3.  Elana Toruń 
     
            
    4.  Energetyk Gryfino  
     
           
    5.  GKS Przodkowo  
     
           
    6.  Górnik Konin   
     
          
    7.  Jarota Jarocin   
     
          
    8.  KKS 1925 Kalisz    
     
          
    9.  Kotwica Kołobrzeg   
     
         
    10.  KP Starogard Gdański    
     
        
    11.  Lech II Poznań      
     
       
    12.  Pogoń II Szczecin    
     
         
    13.  Polonia Środa Wlkp.    
     
        
    14.  Sokół Kleczew   
     
        
    15.  Świt Szczecin        
     
    16.  Unia Solec Kujawski        
     
    17.  Wda Świecie        
     
     
    18.  Wierzyca Pelplin        
     
    terminarz - III liga gr. 2 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino 0 - 0 2 0 4
    Świt Szczecin - GKS Przodkowo 3 - 2 2 2 4
    Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 1
    Centra Ostrów Wlkp. - Pogoń II Szczecin 1 - 2 2 0 3
    Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 0 - 2 0 0 0
    Sokół Kleczew - Lech II Poznań 3 - 1 0 0 1
    Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 2 - 3 0 0 1
    KP Starogard Gdański - Górnik Konin 1 - 0 0 0 1
    Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1 - 2 1 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 0 - 5 0 0 1
    Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 2 9 9
    Elana Toruń - Świt Szczecin 1 - 0 1 0 5
    KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 0 0 0
    Górnik Konin - Unia Solec Kujawski 1 - 1 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Wierzyca Pelplin 1 - 3 0 0 0
    Wda Świecie - KP Starogard Gdański 4 - 3 0 0 0
    GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 1 - 5 0 0 0
    Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 2 - 0 1 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Solec Kujawski - Wda Świecie 3 - 5 0 0 0
    Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 1 - 2 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin 0 - 0 2 0 0
    Sokół Kleczew - Elana Toruń 0 - 2 0 0 0
    Świt Szczecin - Energetyk Gryfino 4 - 1 2 6 2
    Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań 0 - 0 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Centra Ostrów Wlkp. 0 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2 - 0 0 0 2
    Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 5 - 0 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 1
    Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 8
    GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 1 - 4 0 0 0
    Górnik Konin - Świt Szczecin 2 - 2 2 0 10
    Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 7
    Centra Ostrów Wlkp. - Unia Solec Kujawski 3 - 0 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 2 - 2 0 0 1
    Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1 - 0 1 0 2
    Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 1
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wlkp. 3 - 0 0 0 4
    Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin 0 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 7
    Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 1 - 1 0 0 0
    Sokół Kleczew - Górnik Konin 1 - 1 0 0 0
    Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 1 - 0 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 3 - 0 1 0 0
    Świt Szczecin - Wda Świecie 3 - 0 1 2 3
    KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań 0 - 0 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 1 0 12
    Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań 1 - 4 1 0 3
    Wda Świecie - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 2 - 0 0 0 1
    GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz 3 - 2 0 0 0
    Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 3 - 4 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Świt Szczecin 1 - 3 2 0 8
    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 0 0 3
    Elana Toruń - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wlkp. 3 - 1 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 0 0 1
    Lech II Poznań - GKS Przodkowo 3 - 1 0 0 3
    Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 2 1 6
    Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 5 - 2 0 0 1
    Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino 2 - 3 1 0 3
    KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń 1 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 6
    Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 - 3 1 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz 0 - 3 0 0 5
    Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 6
    Elana Toruń - Lech II Poznań 0 - 1 0 0 0
    Górnik Konin - Jarota Jarocin 2 - 3 0 0 0
    Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Bałtyk Gdynia 2 - 4 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 - 3 2 1 11
    Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 4 - 0 1 0 7
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 0
    Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski 3 - 0 2 4 7
    Polonia Środa Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp. 3 - 3 0 0 0
    Jarota Jarocin - Wda Świecie 1 - 1 0 0 0
    GKS Przodkowo - Elana Toruń 1 - 0 0 0 0
    Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1 - 1 3 1 11
    Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin 0 - 0 0 0 0
    KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin 2 - 0 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo 3 - 2 0 0 6
    Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0 - 2 0 0 0
    Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz 0 - 2 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 3 - 2 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 0 - 3 2 2 27
    Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 1 - 3 0 0 7
    KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0 - 1 0 0 0
    Górnik Konin - Lech II Poznań 0 - 5 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Wda Świecie 1 - 2 0 0 0
    Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 6
    Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 2 - 0 0 0 0
    KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wlkp. 2 - 0 0 0 0
    Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski 2 - 0 0 0 2
    GKS Przodkowo - Górnik Konin 2 - 1 0 0 0
    Elana Toruń - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 0 0
    Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 2 - 0 2 1 16
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Sokół Kleczew 1 - 1 2 8 10
    Górnik Konin - Elana Toruń 1 - 2 0 0 0
    Wda Świecie - GKS Przodkowo 3 - 2 0 0 0
    Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Lech II Poznań 3 - 0 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz 0 - 1 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 3 - 1 0 0 12
    Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 3 - 0 1 0 6
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin 3 - 0 0 0 0
    Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 7
    Elana Toruń - Wda Świecie 3 - 2 0 0 0
    KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 0
    Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 0 2 0 3
    Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 0 - 6 0 0 0
    GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wlkp. 4 - 0 0 0 0
    Energetyk Gryfino - Górnik Konin 1 - 1 0 0 16
    Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 2 - 1 2 1 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wda Świecie - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 4
    Centra Ostrów Wlkp. - Elana Toruń 0 - 1 0 0 0
    Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 5 - 0 2 2 15
    KP Starogard Gdański - Lech II Poznań 0 - 2 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo 1 - 0 0 0 0
    Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz 0 - 6 0 0 0
    Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 1 - 0 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3 - 1 0 0 18
    Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 2 - 0 1 2 3
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
    Elana Toruń - Wierzyca Pelplin 5 - 0 0 0 0
    Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wlkp. 0 - 1 1 0 5
    GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0 - 1 0 0 0
    Górnik Konin - Wda Świecie 4 - 2 0 0 0
    KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 13
    Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 - 0 2 1 11
    02-12 12:00  Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    02-12 15:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 2 - 4 0 0 1
    Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 5
    Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo 1 - 0 0 0 1
    Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0 - 0 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1 - 2 0 0 2
    Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 1 - 1 0 0 14
    Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 1 - 1 0 0 3
    Świt Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1 - 0 2 8 10
    Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 4 - 1 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz 0 - 0 0 0 0
    25-11 12:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    25-11 12:00  Lech II Poznań - Świt Szczecin 0 0 2
    25-11 13:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    25-11 13:00  GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg 0 0 3
    25-11 13:00  Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    25-11 13:00  Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    25-11 13:00  Wda Świecie - Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0
    25-11 13:00  Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    4 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    3 » Energetyk szuka sparing »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Szczeciński sport walcz »
    2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    1 » Szósty zagraniczny ster »
    mecze:
    42 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    30 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    29 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    20 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
    19 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    Bengoro ogursson11
    WB
    gości: 826
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102883
    • newsów: 67453
    • użytkowników: 60896
    • komentarzy: 1031907
    • zdjęć: 724155
    • relacji: 35699
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies