ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - III liga gr. 2 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Świt Skolwin 8 19 6 1 1 20 / 8 4 0 0 12 / 4 2 1 1 8 / 4
2.  Bałtyk Gdynia 8 18 6 0 2 26 / 10 3 0 1 13 / 3 3 0 1 13 / 7
3.  Sokół Kleczew 9 17 5 2 2 17 / 8 2 2 1 7 / 5 3 0 1 10 / 3
4.  Polonia Środa Wlkp. 8 16 4 4 0 14 / 4 2 2 0 7 / 3 2 2 0 7 / 1
5.  Pogoń II Szczecin 8 16 5 1 2 13 / 9 3 0 1 8 / 4 2 1 1 5 / 5
6.  Elana Toruń 8 15 4 3 1 10 / 5 2 1 1 4 / 2 2 2 0 6 / 3
7.  Kotwica Kołobrzeg 8 14 4 2 2 12 / 7 3 0 1 7 / 2 1 2 1 5 / 5
8.  Lech II Poznań 7 13 4 1 2 11 / 11 2 0 1 5 / 7 2 1 1 6 / 4
9.  Wda Świecie 8 13 4 1 3 14 / 17 2 1 1 7 / 8 2 0 2 7 / 9
10.  KKS 1925 Kalisz 8 12 3 3 2 11 / 8 0 2 0 1 / 1 3 1 2 10 / 7
11.  KP Starogard Gdański 8 10 3 1 4 11 / 11 3 0 2 6 / 4 0 1 2 5 / 7
12.  Wierzyca Pelplin 8 9 2 3 3 9 / 12 1 2 2 5 / 9 1 1 1 4 / 3
13.  Jarota Jarocin 8 7 2 1 5 9 / 13 1 0 2 4 / 5 1 1 3 5 / 8
14.  Centra Ostrów Wlkp. 8 6 2 0 6 10 / 18 1 0 4 8 / 12 1 0 2 2 / 6
15.  Energetyk Gryfino 8 5 1 2 5 4 / 14 0 1 3 0 / 5 1 1 2 4 / 9
16.  Unia Solec Kujawski 8 4 0 4 4 6 / 15 0 3 2 5 / 9 0 1 2 1 / 6
17.  Górnik Konin 8 3 0 3 5 11 / 19 0 2 2 8 / 10 0 1 3 3 / 9
18.  GKS Przodkowo 8 3 1 0 7 8 / 27 1 0 2 5 / 11 0 0 5 3 / 16
  • KP Starogard Gdański przejęło licencję od KS Chwaszczyno i zastąpiło ten klub w rozgrywkach grupy drugiej trzeciej ligi
  • wyniki spotkań - III liga gr. 2 2017/2018
      123456789101112131415161718
    1.  Bałtyk Gdynia
     
            
    2.  Centra Ostrów Wlkp.
     
            
    3.  Elana Toruń 
     
             
    4.  Energetyk Gryfino  
     
           
    5.  GKS Przodkowo  
     
          
    6.  Górnik Konin   
     
          
    7.  Jarota Jarocin   
     
          
    8.  KKS 1925 Kalisz    
     
          
    9.  Kotwica Kołobrzeg   
     
         
    10.  KP Starogard Gdański    
     
        
    11.  Lech II Poznań      
     
       
    12.  Pogoń II Szczecin    
     
         
    13.  Polonia Środa Wlkp.    
     
        
    14.  Sokół Kleczew   
     
        
    15.  Świt Skolwin        
     
    16.  Unia Solec Kujawski        
     
    17.  Wda Świecie        
     
     
    18.  Wierzyca Pelplin        
     
    terminarz - III liga gr. 2 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino 0 - 0 2 0 4
    Świt Skolwin - GKS Przodkowo 3 - 2 2 2 4
    Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 - 0 0 0 1
    Centra Ostrów Wlkp. - Pogoń II Szczecin 1 - 2 2 0 3
    Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 0 - 2 0 0 0
    Sokół Kleczew - Lech II Poznań 3 - 1 0 0 1
    Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 2 - 3 0 0 1
    KP Starogard Gdański - Górnik Konin 1 - 0 0 0 1
    Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1 - 2 1 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 0 - 5 0 0 1
    Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 2 9 9
    Elana Toruń - Świt Skolwin 1 - 0 1 0 5
    KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 0 0 0
    Górnik Konin - Unia Solec Kujawski 1 - 1 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Wierzyca Pelplin 1 - 3 0 0 0
    Wda Świecie - KP Starogard Gdański 4 - 3 0 0 0
    GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 1 - 5 0 0 0
    Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 2 - 0 1 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Solec Kujawski - Wda Świecie 3 - 5 0 0 0
    Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 1 - 2 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin 0 - 0 2 0 0
    Sokół Kleczew - Elana Toruń 0 - 2 0 0 0
    Świt Skolwin - Energetyk Gryfino 4 - 1 2 6 2
    Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań 0 - 0 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Centra Ostrów Wlkp. 0 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2 - 0 0 0 2
    Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 5 - 0 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech II Poznań - Jarota Jarocin 2 - 1 0 0 1
    Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew 0 - 1 0 0 8
    GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 1 - 4 0 0 0
    Górnik Konin - Świt Skolwin 2 - 2 2 0 10
    Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 7
    Centra Ostrów Wlkp. - Unia Solec Kujawski 3 - 0 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 2 - 2 0 0 1
    Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1 - 0 1 0 2
    Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2 - 0 0 0 1
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wlkp. 3 - 0 0 0 4
    Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin 0 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 7
    Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 1 - 1 0 0 0
    Sokół Kleczew - Górnik Konin 1 - 1 0 0 0
    Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 1 - 0 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 3 - 0 1 0 0
    Świt Skolwin - Wda Świecie 3 - 0 1 2 3
    27-09 16:30  KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 1 0 12
    Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań 1 - 4 1 0 3
    Wda Świecie - Sokół Kleczew 2 - 1 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 2 - 0 0 0 1
    GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz 3 - 2 0 0 0
    Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 3 - 4 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Świt Skolwin 1 - 3 2 0 8
    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 0 0 3
    Elana Toruń - Jarota Jarocin 1 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wlkp. 3 - 1 0 0 0
    Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 0 0 1
    Lech II Poznań - GKS Przodkowo 3 - 1 0 0 3
    Świt Skolwin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 2 1 6
    Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 5 - 2 0 0 1
    Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino 2 - 3 1 0 3
    KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń 1 - 1 0 0 0
    Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1 - 0 0 0 6
    Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 - 3 1 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz 0 - 3 0 0 5
    Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 6
    Elana Toruń - Lech II Poznań 0 - 1 0 0 0
    Górnik Konin - Jarota Jarocin 2 - 3 0 0 0
    Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 0 0 0
    Centra Ostrów Wlkp. - Bałtyk Gdynia 2 - 4 0 0 0
    Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 0
    KP Starogard Gdański - Świt Skolwin 0 - 3 2 1 9
    Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 4 - 0 0 0 3
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    30-09   Świt Skolwin - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    30-09   Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    30-09   Polonia Środa Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0
    30-09   Jarota Jarocin - Wda Świecie 0 0 0
    30-09   KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin 0 0 0
    30-09   GKS Przodkowo - Elana Toruń 0 0 0
    30-09   Lech II Poznań - Energetyk Gryfino 0 0 0
    30-09   Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0 0 0
    30-09 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    07-10   Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 0 0 0
    07-10   Górnik Konin - Lech II Poznań 0 0 0
    07-10   Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo 0 0 0
    07-10   Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz 0 0 0
    07-10   Centra Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin 0 0 0
    07-10   Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    07-10   Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0 0 0
    07-10   Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 0 0 0
    07-10   KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    14-10   Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    14-10   Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    14-10   Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    14-10   Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    14-10   KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0
    14-10   GKS Przodkowo - Wda Świecie 0 0 0
    14-10   Lech II Poznań - Wda Świecie 0 0 0
    14-10   GKS Przodkowo - Górnik Konin 0 0 0
    14-10   Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    21-10   Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
    21-10   Górnik Konin - Elana Toruń 0 0 0
    21-10   Centra Ostrów Wlkp. - Lech II Poznań 0 0 0
    21-10   Wda Świecie - GKS Przodkowo 0 0 0
    21-10   Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz 0 0 0
    21-10   Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    21-10   Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    21-10   Świt Skolwin - Sokół Kleczew 0 0 0
    21-10   KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    28-10   Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    28-10   Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin 0 0 0
    28-10   Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    28-10   Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    28-10   GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0
    28-10   Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    28-10   Elana Toruń - Wda Świecie 0 0 0
    28-10   Energetyk Gryfino - Górnik Konin 0 0 0
    28-10   KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    04-11   Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 0 0 0
    04-11   Wda Świecie - Energetyk Gryfino 0 0 0
    04-11   Centra Ostrów Wlkp. - Elana Toruń 0 0 0
    04-11   Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo 0 0 0
    04-11   Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz 0 0 0
    04-11   Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 0 0 0
    04-11   Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    04-11   Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    04-11   KP Starogard Gdański - Lech II Poznań 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    11-11   Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    11-11   Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 0 0 0
    11-11   Jarota Jarocin - Świt Skolwin 0 0 0
    11-11   KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    11-11   Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    11-11   Elana Toruń - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    11-11   Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0
    11-11   Górnik Konin - Wda Świecie 0 0 0
    11-11   GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    18-11   Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 0 0 0
    18-11   Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 0 0 0
    18-11   Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino 0 0 0
    18-11   Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo 0 0 0
    18-11   Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 0 0 0
    18-11   Świt Skolwin - KKS 1925 Kalisz 0 0 0
    18-11   Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0 0 0
    18-11   Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 0 0 0
    18-11   KP Starogard Gdański - Elana Toruń 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz 0 - 0 0 0 0
    25-11   Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 0 0 0
    25-11   Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 0 0
    25-11   GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg 0 0 0
    25-11   Lech II Poznań - Świt Skolwin 0 0 0
    25-11   Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 0 0 0
    25-11   Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 0 0 0
    25-11   Wda Świecie - Centra Ostrów Wlkp. 0 0 0
    25-11   Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Zmarł Daniel Baranowski
    2 » Majewski został prezese »
    1 » W okolicach czwartku je »
    1 » Pedro Miguel Fernandes  »
    1 » Grosicki i Krychowiak w »
    1 » Materla wraca do klatki »
    1 » Startuje przygoda z sia »
    1 » Izabela Bełcik kapitane »
    mecze:
    31 » Pogoń Połczyn Zdrój-Lec »
    31 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
    29 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
    26 » Sława Sławno-Saturn Mie »
    24 » Błękitni Stargard-Garba »
    22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
    22 » Gryf Polanów-Morzycko M »
    21 » MKP Szczecinek-Jeziorak »
    21 » Promień Mosty-Światowid »
    21 » Błękitni II Stargard-Dą »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1087
    statystyki portalu
    • drużyn: 2686
    • imprez: 102723
    • newsów: 66880
    • użytkowników: 60604
    • komentarzy: 1022901
    • zdjęć: 715159
    • relacji: 35363
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies