ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - I liga kobiet grupa północna 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Poznań 8 20 6 2 0 15 / 6 5 1 0 10 / 4 1 1 0 5 / 2
2.  Stomilanki Olsztyn 8 13 4 1 3 13 / 9 3 1 1 10 / 4 1 0 2 3 / 5
3.  Sztorm AWFiS Gdańsk 7 12 3 3 1 12 / 6 3 0 1 9 / 3 0 3 0 3 / 3 1 3 1 0 0 4 / 1
4.  KKP Bydgoszcz 8 12 3 3 2 16 / 11 2 1 0 6 / 1 1 2 2 10 / 10 1 0 0 0 1 1 / 4
5.  Medyk II Konin 8 11 3 2 3 13 / 12 1 1 0 5 / 2 2 1 3 8 / 10
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 10 2 4 2 8 / 11 1 3 1 5 / 7 1 1 1 3 / 4
7.  UKS SMS II Łódź 8 7 1 4 3 13 / 17 1 2 0 5 / 4 0 2 3 8 / 13
8.  KS Raszyn 7 6 2 0 5 9 / 17 2 0 1 5 / 3 0 0 4 4 / 14
9.  Akademia Piłkarska LG 8 4 1 1 6 12 / 22 1 1 2 12 / 16 0 0 4 0 / 6
  • Błękitni Stargard wycofały się z rozgrywek po pierwszym meczu
  • wyniki spotkań - I liga kobiet grupa północna 2017/2018
      123456789
    1.  Akademia Piłkarska LG
     
        
    2.  KKP Bydgoszcz 
     
        
    3.  KS Raszyn  
     
      
    4.  Medyk II Konin  
     
        
    5.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 
     
      
    6.  Polonia Poznań  
     
    7.  Stomilanki Olsztyn  
     
     
    8.  Sztorm AWFiS Gdańsk   
     
     
    9.  UKS SMS II Łódź     
     
    terminarz - I liga kobiet grupa północna 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    MUKS Tomaszów Mazowiecki - KKP Bydgoszcz 1 - 1 0 0 0
    Polonia Poznań - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 0 0 0
    Stomilanki Olsztyn - Medyk II Konin 2 - 3 0 0 0
    Akademia Piłkarska LG - UKS SMS II Łódź 5 - 5 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Sztorm AWFiS Gdańsk - Stomilanki Olsztyn 3 - 1 0 0 0
    Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn 4 - 1 0 0 0
    UKS SMS II Łódź - Medyk II Konin 2 - 1 0 0 0
    KKP Bydgoszcz - Polonia Poznań 1 - 1 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    MUKS Tomaszów Mazowiecki - Akademia Piłkarska LG 1 - 0 0 0 0
    Stomilanki Olsztyn - KKP Bydgoszcz 2 - 0 0 0 0
    KS Raszyn - UKS SMS II Łódź 2 - 1 0 0 0
    Medyk II Konin - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    KS Raszyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 0 0 0
    KKP Bydgoszcz - Medyk II Konin 2 - 0 0 0 0
    UKS SMS II Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 0 0 0
    Polonia Poznań - Akademia Piłkarska LG 1 - 0 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Stomilanki Olsztyn - Akademia Piłkarska LG 2 - 0 0 0 0
    Sztorm AWFiS Gdańsk - KKP Bydgoszcz 4 - 1 0 0 0
    MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS II Łódź 2 - 2 0 0 0
    Polonia Poznań - KS Raszyn 3 - 2 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    MUKS Tomaszów Mazowiecki - Polonia Poznań 1 - 4 0 0 0
    UKS SMS II Łódź - KKP Bydgoszcz 2 - 2 0 0 0
    Akademia Piłkarska LG - Medyk II Konin 2 - 4 0 0 0
    KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn 0 - 1 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Stomilanki Olsztyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 0 0 0
    Medyk II Konin - KS Raszyn 4 - 1 0 0 0
    Sztorm AWFiS Gdańsk - Akademia Piłkarska LG 2 - 0 0 0 0
    Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź 1 - 0 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    MUKS Tomaszów Mazowiecki - Medyk II Konin 0 - 0 0 0 0
    Akademia Piłkarska LG - KKP Bydgoszcz 1 - 6 0 0 0
    Polonia Poznań - Stomilanki Olsztyn 2 - 1 0 0 0
    29-10 17:30  KS Raszyn - Sztorm AWFiS Gdańsk 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Poznań - Medyk II Konin 2 - 0 0 0 0
    KKP Bydgoszcz - KS Raszyn 3 - 0 0 0 0
    Sztorm AWFiS Gdańsk - MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 0 0 0
    Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź 3 - 0 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    7 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    3 » Energetyk szuka sparing »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Szczeciński sport walcz »
    2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    1 » Chemik Police w grupie  »
    mecze:
    43 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    31 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    27 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    19 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
    18 » SCRS Barlinek-Klon Krzę »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    bajer89 Bengoro
    gmoszek
    gości: 990
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102883
    • newsów: 67459
    • użytkowników: 60902
    • komentarzy: 1031949
    • zdjęć: 724155
    • relacji: 35699
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies