ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - B klasa Szczecin gr. 4 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Gryfino 9 25 8 1 0 46 / 6 5 0 0 25 / 2 3 1 0 21 / 4
2.  Ogniwo II Babinek 9 16 5 1 3 33 / 17 3 0 1 17 / 8 2 1 2 16 / 9
3.  Sekwoja Brwice 9 15 4 3 2 22 / 20 2 1 1 11 / 9 2 2 1 11 / 11 1 3 1 0 0 2 / 1
4.  Tywa Swobnica 9 15 4 3 2 19 / 15 2 2 1 9 / 6 2 1 1 10 / 9 1 0 0 0 1 1 / 2
5.  Sokół II Pyrzyce 9 13 4 1 4 25 / 21 1 1 2 9 / 10 3 0 2 16 / 11
6.  Sokół Różańsko 9 11 3 2 4 12 / 19 3 0 2 9 / 12 0 2 2 3 / 7 1 3 1 0 0 4 / 0
7.  Wicher Steklno 9 11 3 2 4 16 / 24 1 2 2 12 / 15 2 0 2 4 / 9 1 0 0 0 1 0 / 4
8.  Zryw Góralice 9 10 2 4 3 16 / 19 1 3 1 11 / 9 1 1 2 5 / 10
9.  Chrobry Boleszkowice 9 5 1 2 6 18 / 28 1 1 2 7 / 5 0 1 4 11 / 23
10.  Czarni II Lubanowo 9 4 1 1 7 9 / 47 1 0 3 8 / 22 0 1 4 1 / 25
wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 4 2017/2018
  12345678910
1.  Chrobry Boleszkowice
 
     
2.  Czarni II Lubanowo
 
     
3.  Ogniwo II Babinek 
 
    
4.  Polonia Gryfino 
 
   
5.  Sekwoja Brwice  
 
   
6.  Sokół II Pyrzyce   
 
  
7.  Sokół Różańsko  
 
  
8.  Tywa Swobnica   
 
 
9.  Wicher Steklno   
 
 
10.  Zryw Góralice    
 
terminarz - B klasa Szczecin gr. 4 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek 1 - 1 0 0 3
Polonia Gryfino - Czarni II Lubanowo 12 - 0 0 0 5
Zryw Góralice - Chrobry Boleszkowice 4 - 4 0 0 0
Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice 1 - 2 0 0 1
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce 0 - 2 0 0 3
2 kolejka relacja fotki komentarze
Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno 0 - 1 0 0 1
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 2 - 0 0 0 1
Czarni II Lubanowo - Sokół II Pyrzyce 2 - 8 0 0 0
Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica 1 - 3 0 0 3
Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko 3 - 2 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Polonia Gryfino 1 - 9 0 0 5
Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 4 - 3 0 47 2
Zryw Góralice - Czarni II Lubanowo 3 - 0 0 0 1
Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek 2 - 1 0 0 1
Sokół II Pyrzyce - Sekwoja Brwice 1 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni II Lubanowo - Sekwoja Brwice 2 - 5 0 0 0
Zryw Góralice - Wicher Steklno 1 - 2 0 0 1
Polonia Gryfino - Tywa Swobnica 5 - 0 0 10 4
Chrobry Boleszkowice - Sokół Różańsko 1 - 1 0 0 1
Ogniwo II Babinek - Sokół II Pyrzyce 4 - 2 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Czarni II Lubanowo 7 - 0 0 0 1
Sokół II Pyrzyce - Chrobry Boleszkowice 6 - 2 0 0 0
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 1 - 1 0 105 0
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 0 - 8 0 0 1
Sekwoja Brwice - Ogniwo II Babinek 3 - 5 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Steklno - Tywa Swobnica 2 - 2 0 0 0
Czarni II Lubanowo - Ogniwo II Babinek 1 - 8 0 0 0
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 4 - 1 0 0 1
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 0 - 0 0 0 2
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 4 - 0 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo II Babinek - Chrobry Boleszkowice 6 - 1 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice 1 - 2 0 0 0
Tywa Swobnica - Czarni II Lubanowo 0 - 0 0 0 4
Sekwoja Brwice - Polonia Gryfino 1 - 1 0 0 0
Sokół Różańsko - Wicher Steklno 4 - 0 0 0 1
8 kolejka relacja fotki komentarze
Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek 2 - 1 0 0 1
Czarni II Lubanowo - Chrobry Boleszkowice 3 - 1 0 0 1
Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 3 - 3 0 0 0
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 3 - 0 0 0 4
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 1 - 3 0 0 1
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice 6 - 2 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Tywa Swobnica 1 - 5 0 0 7
Sekwoja Brwice - Wicher Steklno 4 - 1 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Polonia Gryfino 2 - 3 0 0 1
Sokół Różańsko - Czarni II Lubanowo 3 - 1 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
3 » Szósty zagraniczny ster »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Michał Gogol: Musimy zo »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Dominik Dziąbek: Wszyst »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
mecze:
44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
41 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
33 » PC Kluczevia II Stargar »
28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
23 » Korona Człopa-Błonie Ba »
22 » OKS Center MD Goleniów- »
20 » Gavia Choszczno-Drawa D »
18 » Sowianka Sowno-Pionier  »
18 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
dajerade87
gości: 704
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67420
• użytkowników: 60866
• komentarzy: 1031081
• zdjęć: 723591
• relacji: 35675
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies