ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Świt Barnimie 13 32 10 2 1 48 / 13 6 0 1 32 / 5 4 2 0 16 / 8
2.  Orzeł Bierzwnik 13 29 9 2 2 49 / 12 4 2 1 26 / 5 5 0 1 23 / 7
3.  Iskra Pomień 13 28 9 1 3 52 / 22 4 0 2 21 / 11 5 1 1 31 / 11 1 3 1 0 0 2 / 0
4.  Remor Recz 13 28 9 1 3 28 / 15 6 1 0 21 / 2 3 0 3 7 / 13 1 0 0 0 1 0 / 2
5.  Ina Nadarzyn 13 27 8 3 2 50 / 20 3 2 1 27 / 10 5 1 1 23 / 10
6.  Koral Mostkowo 13 23 7 2 4 38 / 22 5 0 2 24 / 10 2 2 2 14 / 12
7.  Gryf Objezierze 13 17 5 2 6 24 / 30 4 1 1 17 / 7 1 1 5 7 / 23
8.  Korona Raduń 13 16 5 1 7 28 / 37 4 0 3 20 / 14 1 1 4 8 / 23 1 1 0 1 0 2 / 2
9.  Iskra Lutówko 13 16 5 1 7 30 / 41 4 1 1 22 / 8 1 0 6 8 / 33 1 1 0 1 0 2 / 2
10.  Grom Płonno 13 10 2 4 7 24 / 52 1 2 4 12 / 30 1 2 3 12 / 22 1 3 1 0 0 3 / 1
11.  Sokół Sokoliniec 13 10 3 1 9 12 / 43 2 0 4 6 / 20 1 1 5 6 / 23 1 0 0 0 1 1 / 3
12.  Błękitni Sarnik 13 9 2 3 8 17 / 35 0 1 5 7 / 21 2 2 3 10 / 14
13.  Iskra Warszyn 13 8 1 5 7 15 / 41 0 3 4 7 / 20 1 2 3 8 / 21
14.  Pomorzanin Zamęcin 13 5 1 2 10 13 / 45 1 2 3 8 / 15 0 0 7 5 / 30
wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018
  1234567891011121314
1.  Błękitni Sarnik
 
       
2.  Grom Płonno
 
      
3.  Gryf Objezierze
 
       
4.  Ina Nadarzyn  
 
     
5.  Iskra Lutówko  
 
     
6.  Iskra Pomień   
 
    
7.  Iskra Warszyn  
 
    
8.  Koral Mostkowo     
 
 
9.  Korona Raduń  
 
    
10.  Orzeł Bierzwnik      
 
11.  Pomorzanin Zamęcin    
 
   
12.  Remor Recz     
 
 
13.  Sokół Sokoliniec      
 
 
14.  Świt Barnimie      
 
terminarz - A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Świt Barnimie - Gryf Objezierze 3 - 0 0 0 3
Remor Recz - Sokół Sokoliniec 0 - 0 0 69 12
Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 9 - 1 0 0 8
Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 0 0 13
Iskra Warszyn - Iskra Pomień 0 - 6 0 0 16
Grom Płonno - Błękitni Sarnik 1 - 1 0 87 13
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 1 - 2 0 0 8
2 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Grom Płonno 3 - 0 0 88 6
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 0 25 0
Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo 1 - 1 0 0 27
Gryf Objezierze - Iskra Warszyn 0 - 0 0 0 1
Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 0 - 2 0 30 3
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 0 0 1
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 74 5
3 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 1 - 4 0 0 7
Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 4 - 0 0 0 8
Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze 0 - 0 0 0 13
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 2
Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 2 - 2 0 0 8
Świt Barnimie - Remor Recz 0 - 1 0 0 8
Korona Raduń - Iskra Pomień 4 - 0 0 0 1
4 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Iskra Warszyn 7 - 0 0 98 5
Gryf Objezierze - Korona Raduń 4 - 3 0 0 2
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 - 5 0 0 4
Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 2 - 6 0 42 4
Grom Płonno - Świt Barnimie 2 - 6 0 0 14
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 0
Iskra Pomień - Koral Mostkowo 5 - 3 0 83 8
5 kolejka relacja fotki komentarze
Koral Mostkowo - Gryf Objezierze 3 - 2 0 0 4
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 11 - 0 0 0 7
Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 1 - 2 0 46 19
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 5 - 1 0 1 0
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 2 - 6 0 0 2
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 17
Iskra Warszyn - Grom Płonno 2 - 2 0 0 18
6 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Korona Raduń 1 - 0 0 76 16
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 2 - 6 0 42 9
Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 5 - 1 0 0 4
Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo 1 - 4 0 38 10
Grom Płonno - Orzeł Bierzwnik 0 - 6 0 0 12
Świt Barnimie - Iskra Warszyn 6 - 1 0 0 16
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 1 0 94 24
7 kolejka relacja fotki komentarze
Koral Mostkowo - Remor Recz 3 - 1 0 0 14
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 0 - 0 0 0 18
Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 0 - 1 0 9 5
Korona Raduń - Grom Płonno 2 - 5 0 0 15
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 1 - 0 0 0 3
Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 2 - 4 0 0 16
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 1 - 3 0 0 7
8 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 2 - 1 0 91 17
Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 1 - 4 0 24 7
Grom Płonno - Koral Mostkowo 2 - 2 0 0 24
Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 0 0 11
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 0 - 5 0 87 0
Gryf Objezierze - Iskra Lutówko 2 - 0 0 0 4
Świt Barnimie - Korona Raduń 11 - 1 0 0 5
9 kolejka relacja fotki komentarze
Koral Mostkowo - Świt Barnimie 0 - 1 0 0 11
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 5 - 0 0 0 3
Korona Raduń - Iskra Warszyn 1 - 4 0 0 9
Pomorzanin Zamęcin - Grom Płonno 2 - 2 0 0 2
Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 4
Iskra Pomień - Gryf Objezierze 8 - 1 0 0 20
Ina Nadarzyn - Remor Recz 6 - 0 0 0 46
10 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Iskra Lutówko 3 - 1 0 90 14
Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 2 - 2 0 0 10
Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 2 - 0 0 34 0
Grom Płonno - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 10
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 1 - 4 0 0 7
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 7 - 1 0 0 15
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 - 1 0 0 4
11 kolejka relacja fotki komentarze
Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 1 - 4 0 0 4
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 5 - 2 0 2 0
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 2 - 2 0 0 2
Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 1 - 2 0 0 2
Iskra Lutówko - Grom Płonno 8 - 2 0 142 11
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 3 - 3 0 0 18
Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 0 0 79 6
12 kolejka relacja fotki komentarze
Remor Recz - Gryf Objezierze 5 - 0 0 59 4
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 2 - 0 0 0 10
Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 2 - 2 0 0 73
Korona Raduń - Koral Mostkowo 2 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 1 - 4 0 0 4
Grom Płonno - Iskra Pomień 2 - 9 0 88 9
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 0 0 6
13 kolejka relacja fotki komentarze
Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec 7 - 1 0 0 3
Błękitni Sarnik - Remor Recz 1 - 3 0 0 4
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 - 1 0 0 0
Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 5 - 1 0 0 8
Gryf Objezierze - Grom Płonno 5 - 1 0 0 2
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 4 - 2 0 0 32
Iskra Pomień - Świt Barnimie 3 - 4 0 0 12
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
4 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Liga Mistrzyń w Koszali »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Dariuszem Szczubiał odc »
mecze:
42 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
34 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
31 » Korona Człopa-Błonie Ba »
29 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
20 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ForzaASR
gości: 1123
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67453
• użytkowników: 60896
• komentarzy: 1031895
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies