ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ina Nadarzyn 22 52 16 4 2 81 / 26 7 3 1 43 / 14 9 1 1 38 / 12
2.  Orzeł Bierzwnik 22 51 16 3 3 87 / 22 8 2 1 52 / 8 8 1 2 35 / 14
3.  Świt Barnimie 21 50 16 2 3 67 / 26 9 0 1 42 / 9 7 2 2 25 / 17
4.  Iskra Pomień 21 44 14 2 5 78 / 35 8 1 2 40 / 18 6 1 3 38 / 17
5.  Remor Recz 22 36 11 3 8 45 / 31 6 1 4 23 / 11 5 2 4 22 / 20
6.  Koral Mostkowo 21 35 11 2 8 54 / 41 7 0 4 31 / 19 4 2 4 23 / 22
7.  Korona Raduń 21 32 10 2 9 44 / 48 7 1 3 29 / 17 3 1 6 15 / 31
8.  Iskra Lutówko 21 30 9 3 9 56 / 57 7 2 2 37 / 16 2 1 7 19 / 41
9.  Gryf Objezierze 21 23 7 2 12 39 / 57 6 1 3 28 / 18 1 1 9 11 / 39
10.  Sokół Sokoliniec 22 17 5 2 15 20 / 59 4 1 6 12 / 25 1 1 9 8 / 34 2 6 2 0 0 5 / 0
11.  Iskra Warszyn 21 17 4 5 12 28 / 64 1 3 6 16 / 31 3 2 6 12 / 33 2 0 0 0 2 0 / 5
12.  Pomorzanin Zamęcin 21 16 4 4 13 26 / 66 3 3 5 17 / 28 1 1 8 9 / 38
13.  Grom Płonno 21 14 3 5 13 32 / 79 1 2 7 15 / 41 2 3 6 17 / 38
14.  Błękitni Sarnik 21 9 2 3 16 21 / 67 0 1 9 9 / 29 2 2 7 12 / 38
  • W rozgrywkach klasy A miejsca ostatnie spadną do klasy B.
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej siedmiu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z przedostatnich miejsc/a( lub trzecia od końca z gr.3) z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów/ilość spotkań. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018
      1234567891011121314
    1.  Błękitni Sarnik
     
    2.  Grom Płonno
     
    3.  Gryf Objezierze
     
    4.  Ina Nadarzyn
     
    5.  Iskra Lutówko
     
    6.  Iskra Pomień
     
    7.  Iskra Warszyn
     
    8.  Koral Mostkowo
     
    9.  Korona Raduń
     
    10.  Orzeł Bierzwnik
     
    11.  Pomorzanin Zamęcin
     
    12.  Remor Recz
     
    13.  Sokół Sokoliniec
     
    14.  Świt Barnimie
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Barnimie - Gryf Objezierze 3 - 0 0 0 3
    Remor Recz - Sokół Sokoliniec 0 - 0 0 69 12
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 9 - 1 0 0 8
    Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 0 0 13
    Iskra Warszyn - Iskra Pomień 0 - 6 0 0 16
    Grom Płonno - Błękitni Sarnik 1 - 1 0 87 13
    Korona Raduń - Ina Nadarzyn 1 - 2 0 0 8
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Grom Płonno 3 - 0 0 88 6
    Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 0 25 0
    Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo 1 - 1 0 0 27
    Gryf Objezierze - Iskra Warszyn 0 - 0 0 0 1
    Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 0 - 2 0 30 3
    Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 0 0 1
    Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 74 5
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 1 - 4 0 0 7
    Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 4 - 0 0 0 8
    Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze 0 - 0 0 0 13
    Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 2
    Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 2 - 2 0 0 8
    Świt Barnimie - Remor Recz 0 - 1 0 0 8
    Korona Raduń - Iskra Pomień 4 - 0 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Iskra Warszyn 7 - 0 0 98 5
    Gryf Objezierze - Korona Raduń 4 - 3 0 0 2
    Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 - 5 0 0 4
    Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 2 - 6 0 42 4
    Grom Płonno - Świt Barnimie 2 - 6 0 0 14
    Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 0
    Iskra Pomień - Koral Mostkowo 5 - 3 0 83 8
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Gryf Objezierze 3 - 2 0 0 4
    Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 11 - 0 0 0 7
    Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 1 - 2 0 46 19
    Korona Raduń - Błękitni Sarnik 5 - 1 0 1 0
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 2 - 6 0 0 2
    Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 17
    Iskra Warszyn - Grom Płonno 2 - 2 0 0 18
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Korona Raduń 1 - 0 0 76 16
    Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 2 - 6 0 42 9
    Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 5 - 1 0 0 4
    Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo 1 - 4 0 38 10
    Grom Płonno - Orzeł Bierzwnik 0 - 6 0 0 12
    Świt Barnimie - Iskra Warszyn 6 - 1 0 0 16
    Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 1 0 94 24
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Remor Recz 3 - 1 0 0 14
    Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 0 - 0 0 0 18
    Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 0 - 1 0 9 5
    Korona Raduń - Grom Płonno 2 - 5 0 0 15
    Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 1 - 0 0 0 3
    Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 2 - 4 0 0 16
    Iskra Lutówko - Iskra Pomień 1 - 3 0 0 7
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 2 - 1 0 91 17
    Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 1 - 4 0 24 7
    Grom Płonno - Koral Mostkowo 2 - 2 0 0 24
    Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 0 0 11
    Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 0 - 5 0 87 0
    Gryf Objezierze - Iskra Lutówko 2 - 0 0 0 4
    Świt Barnimie - Korona Raduń 11 - 1 0 0 5
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Świt Barnimie 0 - 1 0 0 11
    Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 5 - 0 0 0 3
    Korona Raduń - Iskra Warszyn 1 - 4 0 0 9
    Pomorzanin Zamęcin - Grom Płonno 2 - 2 0 0 2
    Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 4
    Iskra Pomień - Gryf Objezierze 8 - 1 0 0 20
    Ina Nadarzyn - Remor Recz 6 - 0 0 0 46
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Iskra Lutówko 3 - 1 0 90 14
    Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 2 - 2 0 0 10
    Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 2 - 0 0 34 0
    Grom Płonno - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 10
    Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 1 - 4 0 0 7
    Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 7 - 1 0 0 15
    Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 - 1 0 0 4
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 1 - 4 0 0 4
    Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 5 - 2 0 2 0
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 2 - 2 0 0 2
    Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 1 - 2 0 0 2
    Iskra Lutówko - Grom Płonno 8 - 2 0 142 11
    Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 3 - 3 0 0 18
    Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 0 0 79 6
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Gryf Objezierze 5 - 0 0 59 4
    Świt Barnimie - Iskra Lutówko 2 - 0 0 0 10
    Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 2 - 2 0 0 73
    Korona Raduń - Koral Mostkowo 2 - 0 0 0 0
    Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 1 - 4 0 0 4
    Grom Płonno - Iskra Pomień 2 - 9 0 88 9
    Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 0 0 6
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec 7 - 1 0 0 3
    Błękitni Sarnik - Remor Recz 1 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 - 1 0 0 0
    Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 5 - 1 0 0 8
    Gryf Objezierze - Grom Płonno 5 - 1 0 0 2
    Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 4 - 2 0 0 32
    Iskra Pomień - Świt Barnimie 3 - 4 0 0 12
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Sokoliniec - Remor Recz 1 - 0 0 32 16
    Gryf Objezierze - Świt Barnimie 4 - 0 0 0 11
    Iskra Pomień - Iskra Warszyn 3 - 0 0 0 39
    Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 0 0 13
    Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 1 - 5 0 0 6
    Ina Nadarzyn - Korona Raduń 4 - 1 0 0 16
    Błękitni Sarnik - Grom Płonno 1 - 2 0 0 4
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 - 2 0 0 7
    Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 2 - 0 0 0 13
    Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 7 - 2 0 0 27
    Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 4 - 0 0 0 3
    Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 0 - 4 0 0 17
    Grom Płonno - Remor Recz 1 - 6 0 0 0
    Korona Raduń - Iskra Lutówko 3 - 1 0 0 4
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Świt Barnimie 2 - 3 0 74 8
    Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 1 - 1 0 0 3
    Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 0 0 4
    Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 1 0 0 21
    Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 0 - 1 0 44 16
    Iskra Pomień - Korona Raduń 3 - 1 0 0 4
    Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 6 - 2 0 0 5
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Barnimie - Grom Płonno 3 - 2 0 0 4
    Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 12 - 1 0 0 3
    Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 10
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 0 - 5 0 0 1
    Iskra Warszyn - Remor Recz 2 - 6 0 0 6
    Koral Mostkowo - Iskra Pomień 0 - 4 0 0 0
    Korona Raduń - Gryf Objezierze 2 - 1 0 0 3
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 82 4
    Gryf Objezierze - Koral Mostkowo 3 - 0 0 0 3
    Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 0 - 3 0 0 16
    Grom Płonno - Iskra Warszyn 1 - 3 0 0 7
    Błękitni Sarnik - Korona Raduń 0 - 3 0 0 4
    Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 0 0 2
    Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 4
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Grom Płonno 6 - 0 0 0 0
    Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 2 - 1 0 0 8
    Iskra Warszyn - Świt Barnimie 0 - 3 0 0 9
    Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 4 - 1 0 0 3
    Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik 2 - 1 0 0 1
    Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 4 - 1 0 0 1
    Korona Raduń - Remor Recz 1 - 1 0 0 1
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Koral Mostkowo 0 - 2 0 0 2
    Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 4 - 0 0 0 10
    Grom Płonno - Korona Raduń 1 - 2 0 0 2
    Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 2 - 6 0 0 5
    Iskra Pomień - Iskra Lutówko 5 - 5 0 0 0
    Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 1 - 2 0 0 9
    Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik 3 - 2 0 0 24
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Raduń - Świt Barnimie 3 - 0 0 0 59
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 4 - 0 0 0 23
    Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 2 - 0 0 59 9
    Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 6 - 0 0 0 8
    Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 2 - 2 0 0 5
    Iskra Lutówko - Gryf Objezierze 3 - 0 0 0 5
    Koral Mostkowo - Grom Płonno 5 - 0 0 0 2
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Ina Nadarzyn 0 - 2 0 61 11
    Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 57 6
    20-05 14:00  Iskra Warszyn - Korona Raduń 0 0 6
    20-05 15:00  Świt Barnimie - Koral Mostkowo 0 0 16
    20-05 15:00  Gryf Objezierze - Iskra Pomień 0 0 1
    20-05 16:00  Grom Płonno - Pomorzanin Zamęcin 0 0 2
    20-05 16:00  Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 0 0 4
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05 17:00  Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    27-05   Iskra Lutówko - Remor Recz 0 0 0
    27-05   Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 0 0 0
    27-05 15:00  Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    27-05 15:00  Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 0 0 0
    27-05 15:00  Ina Nadarzyn - Grom Płonno 0 0 0
    27-05 16:00  Koral Mostkowo - Iskra Warszyn 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06 16:00  Remor Recz - Iskra Pomień 0 0 0
    03-06   Orzeł Bierzwnik - Koral Mostkowo 0 0 0
    03-06 11:00  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 0 0 0
    03-06 16:00  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    03-06 16:00  Grom Płonno - Iskra Lutówko 0 0 0
    03-06 16:00  Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 0 0 0
    03-06 17:00  Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06   Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    09-06   Gryf Objezierze - Remor Recz 0 0 0
    09-06   Iskra Lutówko - Świt Barnimie 0 0 0
    09-06   Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 0 0 3
    09-06   Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    09-06   Koral Mostkowo - Korona Raduń 0 0 0
    10-06 15:00  Iskra Pomień - Grom Płonno 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    17-06 16:00  Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo 0 0 0
    17-06 16:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    17-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 0 0 3
    17-06 16:00  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 0 0 0
    17-06 16:00  Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 0 0
    17-06 16:00  Grom Płonno - Gryf Objezierze 0 0 0
    17-06 16:00  Remor Recz - Błękitni Sarnik 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    15 » Piotrowski odejdzie do  »
    6 » Janicki opuścił pierwsz »
    6 » Sikora odejdzie z Pogon »
    3 » Walne Zebranie Sprawozd »
    3 » Podsumowanie 28 kolejki »
    1 » Spójnia zwycięstwo od E »
    1 » Piechniczek w Goleniowi »
    1 » Młodziczki Energa Polit »
    1 » Listkowski i Błanik pow »
    1 » Jan Sieracki zawodnikie »
    mecze:
    64 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
    48 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
    47 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
    38 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    24 » Korona Raduń-Świt Barni »
    23 » Jesion-Trans-Oldboje Ty »
    22 » Mierzynianka Mierzyn-Wi »
    21 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
    21 » Wieża Postomino-Lech Cz »
    20 » Astra Ustronie Morskie- »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 11
    banito89 cygan75
    forever gutoslaw11
    Kubson9 Moniur
    Promieniow... Remiks1985
    ryryy Studentt
    TeDetale
    gości: 1289
    statystyki portalu
    • drużyn: 2706
    • imprez: 106454
    • newsów: 69014
    • użytkowników: 67530
    • komentarzy: 1041982
    • zdjęć: 737787
    • relacji: 36567
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies