ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  OKS Center MD Goleniów 26 70 22 4 0 102 / 21 10 3 0 57 / 11 12 1 0 45 / 10
2.  Zootechnik Kołbacz 26 63 20 3 3 67 / 28 10 2 1 32 / 13 10 1 2 35 / 15
3.  Aquila Szczecin 26 47 15 2 9 66 / 36 8 0 5 35 / 18 7 2 4 31 / 18
4.  Znicz Niedźwiedź 26 44 14 2 10 50 / 48 7 1 5 28 / 25 7 1 5 22 / 23
5.  Orzeł Grzędzice 26 40 12 4 10 45 / 54 7 2 4 23 / 23 5 2 6 22 / 31
6.  Leśnik Kliniska 26 34 10 4 12 58 / 52 6 3 4 31 / 16 4 1 8 27 / 36
7.  Zjednoczeni Kobylanka 26 33 10 3 13 53 / 63 7 2 4 38 / 24 3 1 9 15 / 39 2 6 2 0 0 7 / 1
8.  Vielgovia Szczecin 26 33 10 3 13 64 / 72 5 1 7 32 / 39 5 2 6 32 / 33 2 0 0 0 2 1 / 7
9.  Tanowia Tanowo 26 32 9 5 12 69 / 66 4 2 7 30 / 32 5 3 5 39 / 34
10.  Zryw Kołbaskowo 26 28 9 1 16 65 / 101 6 0 7 37 / 47 3 1 9 28 / 54
11.  Kasta Szczecin-Majowe 26 26 10 4 12 59 / 57 5 3 5 35 / 26 5 1 7 24 / 31
12.  Wołczkowo-Bezrzecze 26 24 7 3 16 49 / 78 5 2 6 30 / 35 2 1 10 19 / 43
13.  Hanza Goleniów 26 22 6 4 16 40 / 75 4 1 8 24 / 32 2 3 8 16 / 43
14.  Sparta Skalin 26 20 6 2 18 64 / 100 4 0 9 29 / 49 2 2 9 35 / 51
  • Za zachowanie działaczy klubu w ostatnim meczu sezonu 2016/2017 Kasta Szczecin-Majowe została ukarana odjęciem 8 pkt.
  • Arkonia II wycofała się z rozgrywek po rundzie wiosennej, wyniki z jej udziałem zostały anulowane
  • W rozgrywkach klasy A gr. 3 miejsca ostatnie i przedostanie spadną do klasy B.
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej siedmiu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z przedostatnich miejsc/a( lub trzecia od końca z gr.3) z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów/ilość spotkań. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018
      1234567891011121314
    1.  Aquila Szczecin
     
    2.  GKS II Kołbaskowo-Przecław
     
    3.  Hanza Goleniów
     
    4.  Kasta Szczecin-Majowe
     
    5.  Leśnik Kliniska
     
    6.  OKS Center MD Goleniów
     
    7.  Orzeł Grzędzice
     
    8.  Sparta Skalin
     
    9.  Tanowia Tanowo
     
    10.  Vielgovia Szczecin
     
    11.  Wicher Reptowo
     
    12.  Wołczkowo Bezrzecze
     
    13.  Znicz Niedźwiedź
     
    14.  Zootechnik Kołbacz
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 1 - 4 0 0 4
    Leśnik Kliniska - GKS II Kołbaskowo-Przecław 7 - 0 0 0 3
    Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 1 - 0 0 0 14
    Wołczkowo Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin 2 - 1 0 0 1
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz 0 - 3 0 0 4
    Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice 4 - 5 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 0 - 0 0 0 4
    Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 6 - 0 0 49 4
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 3 0 0 6
    Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 5 - 2 0 0 7
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Sparta Skalin 4 - 2 0 0 4
    Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 3 - 3 0 35 3
    Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 0 1
    Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Reptowo 2 - 2 0 138 0
    Hanza Goleniów - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 - 2 0 0 0
    Wołczkowo Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 3 - 2 1 1 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 0 3
    Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 0 0 8
    Sparta Skalin - Wołczkowo Bezrzecze 3 - 2 1 0 0
    Wicher Reptowo - Hanza Goleniów 2 - 3 0 10 2
    Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 18
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin 6 - 3 0 0 0
    Tanowia Tanowo - Wicher Reptowo 3 - 0 0 11 0
    Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 3 0 0 3
    Orzeł Grzędzice - Aquila Szczecin 1 - 4 0 47 0
    Wołczkowo Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 1
    Znicz Niedźwiedź - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 - 3 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 0 0 5
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 5 - 0 0 0 0
    Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 2 - 2 0 0 3
    Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 0 7 3
    OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 5 - 1 0 0 6
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 - 0 0 1 2
    Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 8
    Orzeł Grzędzice - Wicher Reptowo 3 - 1 0 0 2
    Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów 2 - 5 0 0 2
    Wołczkowo Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 - 4 0 15 1
    Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 4
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 0 0 54 0
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wołczkowo Bezrzecze 4 - 3 2 7 6
    Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 1 - 3 0 0 0
    Wicher Reptowo - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 0 8 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 - 1 0 0 21
    Leśnik Kliniska - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 1 7
    Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 4 0 0 2
    Sparta Skalin - Aquila Szczecin 0 - 5 0 41 1
    Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 4 - 1 0 0 1
    Wołczkowo Bezrzecze - Wicher Reptowo 2 - 1 0 7 1
    Vielgovia Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 - 1 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 1 0 0 1
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Sparta Skalin 7 - 5 0 0 1
    Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 0 - 2 0 1 0
    Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 5
    Leśnik Kliniska - Wołczkowo Bezrzecze 2 - 1 0 0 8
    Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin 5 - 0 0 14 9
    Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 3 - 2 0 1 4
    OKS Center MD Goleniów - GKS II Kołbaskowo-Przecław 9 - 2 0 0 6
    Orzeł Grzędzice - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 1
    Sparta Skalin - Wicher Reptowo 4 - 1 0 8 4
    Wołczkowo Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 2 0 0 2
    Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 5 - 1 0 0 10
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 0 37 2
    Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 - 2 0 0 3
    Leśnik Kliniska - Sparta Skalin 5 - 1 0 0 0
    Wicher Reptowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 6 1
    Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 1
    Hanza Goleniów - Wołczkowo Bezrzecze 5 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 9 - 1 0 0 1
    Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 0 1 34
    Wołczkowo Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 - 3 0 0 1
    Sparta Skalin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 0 1
    Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 3 - 3 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 4 - 0 0 0 23
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 3 - 4 0 0 1
    Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz 2 - 0 1 0 17
    Hanza Goleniów - Sparta Skalin 1 - 2 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo Bezrzecze 0 - 0 0 0 1
    Wicher Reptowo - Aquila Szczecin 2 - 1 0 9 2
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 48 3
    OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 7 - 0 0 0 14
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wicher Reptowo 4 - 0 0 5 3
    Sparta Skalin - Tanowia Tanowo 3 - 5 0 0 1
    Wołczkowo Bezrzecze - Orzeł Grzędzice 1 - 5 0 0 4
    Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 - 1 0 0 4
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 0 64 8
    OKS Center MD Goleniów - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 0 6
    Vielgovia Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 1 19
    Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo Bezrzecze 1 - 0 1 1 10
    Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 1 - 4 0 0 0
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Leśnik Kliniska 1 - 6 0 0 4
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Kliniska - Wicher Reptowo 0 - 1 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 - 3 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 1 0 0 13
    Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 0 - 1 0 23 0
    Znicz Niedźwiedź - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Sparta Skalin 1 - 1 0 0 6
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 0 - 0 0 0 27
    Vielgovia Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 1 - 4 0 1 12
    Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 47 0
    Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 1 - 9 0 0 8
    Wicher Reptowo - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 2
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Hanza Goleniów 2 - 3 0 0 3
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 0 1 11
    Hanza Goleniów - Wicher Reptowo 4 - 3 0 0 0
    Tanowia Tanowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 - 3 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 1 - 4 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin 1 - 4 0 60 1
    Wołczkowo Bezrzecze - Sparta Skalin 3 - 3 1 108 7
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Znicz Niedźwiedź 3 - 5 0 36 2
    Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 0
    Aquila Szczecin - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 101 9
    OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo Bezrzecze 5 - 0 0 0 52
    Sparta Skalin - Vielgovia Szczecin 3 - 2 0 0 2
    Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 3 - 3 0 3 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Grzędzice - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 - 2 0 0 3
    Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 3 - 1 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 1 - 7 0 0 6
    Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin 1 - 0 0 62 2
    Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 5 - 0 0 24 1
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 4 - 0 0 77 3
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Zootechnik Kołbacz 2 - 3 0 0 3
    Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź 0 - 1 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 3 - 4 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Sparta Skalin 3 - 2 0 0 3
    Wicher Reptowo - Orzeł Grzędzice 5 - 1 0 57 1
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Wołczkowo Bezrzecze - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 - 4 0 9 2
    Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 0
    Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 2 - 4 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - Leśnik Kliniska 1 - 1 0 0 2
    Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 16 1
    Zootechnik Kołbacz - Wicher Reptowo 2 - 3 0 7 5
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Sparta Skalin 2 - 5 0 0 2
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Vielgovia Szczecin 1 - 8 0 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Grzędzice 1 - 3 0 0 3
    Leśnik Kliniska - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 0 0 14
    Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 0 0 3
    Wicher Reptowo - Wołczkowo Bezrzecze 2 - 1 0 6 1
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Wołczkowo Bezrzecze - Leśnik Kliniska 5 - 3 0 0 5
    Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 0 1 7
    Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 1 - 2 0 10 1
    OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 4 - 2 0 0 2
    Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów 1 - 0 0 0 2
    Sparta Skalin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 - 6 0 0 2
    Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 1 - 7 0 0 3
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 0 3
    Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo Bezrzecze 7 - 0 0 0 4
    Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 6 - 2 0 0 9
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - OKS Center MD Goleniów 1 - 8 0 0 20
    Wicher Reptowo - Sparta Skalin 6 - 4 0 9 2
    Hanza Goleniów - Zootechnik Kołbacz 2 - 1 0 0 10
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 1 4
    OKS Center MD Goleniów - Wicher Reptowo 6 - 0 0 10 6
    Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź 1 - 0 0 0 2
    Sparta Skalin - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 2
    Wołczkowo Bezrzecze - Hanza Goleniów 3 - 0 0 0 4
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Skalin 5 - 3 0 0 2
    Tanowia Tanowo - Wołczkowo Bezrzecze 5 - 6 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 0 0 9
    Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 - 3 0 0 3
    Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 1 4 14
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Aquila Szczecin 1 - 2 1 70 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Wołczkowo Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 6 - 3 0 0 11
    Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 6 0 0 0
    Aquila Szczecin - Wicher Reptowo 3 - 1 0 51 0
    Zootechnik Kołbacz - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 0 0 0 1
    Sparta Skalin - Hanza Goleniów 3 - 0 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 1 - 3 0 0 3
    Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin 1 - 1 0 83 0
    Orzeł Grzędzice - Wołczkowo Bezrzecze 4 - 1 0 0 4
    Tanowia Tanowo - Sparta Skalin 6 - 3 0 2 13
    Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 2 - 7 0 0 1
    Wicher Reptowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 - 1 0 6 3
     
    top komentarze
    newsy:
    1 » Michał Kwiecień zostaje »
    mecze:
    3 » Pogoń Szczecin-Korona K »
    3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
    3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
    2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
    2 » Gavia Choszczno-Biali S »
    1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
    1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
    1 » Olimp Złocieniec-Świato »
    1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
    1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    ginol27
    gości: 6
    statystyki portalu
    • drużyn: 3133
    • imprez: 152673
    • newsów: 78310
    • użytkowników: 81240
    • komentarzy: 1177673
    • zdjęć: 903842
    • relacji: 40702
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2024 - by ligowiec team
    Polityka Cookies