ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Zootechnik Kołbacz 13 37 12 1 0 37 / 12 7 0 0 23 / 7 5 1 0 14 / 5
2.  OKS Center MD Goleniów 12 32 10 2 0 39 / 8 4 2 0 23 / 5 6 0 0 16 / 3
3.  Znicz Niedźwiedź 12 28 9 1 2 26 / 15 6 0 0 20 / 6 3 1 2 6 / 9
4.  Aquila Szczecin 12 22 7 1 4 37 / 13 3 0 3 19 / 7 4 1 1 18 / 6
5.  Leśnik Kliniska 12 19 6 1 5 29 / 27 5 1 0 21 / 6 1 0 5 8 / 21
6.  Vielgovia Szczecin 12 17 5 2 5 29 / 29 4 1 1 20 / 11 1 1 4 9 / 18
7.  Arkonia II Szczecin 12 16 5 1 6 17 / 31 5 0 2 13 / 13 0 1 4 4 / 18
8.  Zryw Kołbaskowo 13 15 5 0 8 33 / 53 5 0 0 22 / 12 0 0 8 11 / 41
9.  Tanowia Tanowo 12 12 3 3 6 23 / 27 2 1 3 10 / 11 1 2 3 13 / 16 2 6 2 0 0 6 / 3
10.  Kasta Szczecin-Majowe 12 12 6 2 4 29 / 17 3 2 1 14 / 7 3 0 3 15 / 10 2 3 1 0 1 7 / 3
11.  Hanza Goleniów 12 12 3 3 6 25 / 37 2 2 2 16 / 14 1 1 4 9 / 23 2 0 0 0 2 1 / 8
12.  Orzeł Grzędzice 12 10 3 1 8 19 / 36 2 0 4 10 / 18 1 1 4 9 / 18 1 3 1 0 0 3 / 1
13.  Zjednoczeni Kobylanka 12 10 3 1 8 24 / 25 2 0 4 14 / 11 1 1 4 10 / 14 1 0 0 0 1 1 / 3
14.  Wołczkowo-Bezrzecze 12 7 2 1 9 18 / 33 2 1 3 9 / 14 0 0 6 9 / 19
15.  Sparta Skalin 12 6 2 0 10 25 / 47 2 0 4 13 / 21 0 0 6 12 / 26
  • Za zachowanie działaczy klubu w ostatnim meczu sezonu 2016/2017 Kasta Szczecin-Majowe została ukarana odjęciem 8 pkt.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018
      123456789101112131415
    1.  Aquila Szczecin
     
           
    2.  Arkonia II Szczecin
     
          
    3.  Hanza Goleniów 
     
          
    4.  Kasta Szczecin-Majowe 
     
          
    5.  Leśnik Kliniska  
     
         
    6.  OKS Center MD Goleniów  
     
         
    7.  Orzeł Grzędzice   
     
        
    8.  Sparta Skalin   
     
        
    9.  Tanowia Tanowo     
     
      
    10.  Vielgovia Szczecin     
     
      
    11.  Wołczkowo-Bezrzecze    
     
       
    12.  Zjednoczeni Kobylanka      
     
     
    13.  Znicz Niedźwiedź      
     
     
    14.  Zootechnik Kołbacz       
     
    15.  Zryw Kołbaskowo        
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 1 - 4 0 0 4
    Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 7 - 0 0 0 3
    Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 1 - 0 0 0 14
    Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 1 1 0 6
    Hanza Goleniów - Arkonia II Szczecin 3 - 3 0 0 6
    Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin 2 - 1 0 0 1
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz 0 - 3 0 0 4
    Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice 4 - 5 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 0 - 0 0 0 4
    Arkonia II Szczecin - Tanowia Tanowo 4 - 3 0 0 0
    Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 6 - 0 0 49 4
    Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 3 0 0 6
    Zjednoczeni Kobylanka - Leśnik Kliniska 5 - 2 0 0 7
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Sparta Skalin 4 - 2 0 0 4
    Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 3 - 3 0 35 3
    Znicz Niedźwiedź - Arkonia II Szczecin 4 - 1 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 0 0 1
    Kasta Szczecin-Majowe - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 2 0 138 0
    Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 4 - 2 0 0 0
    Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 3 - 2 1 1 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 0 3
    Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 0 0 8
    Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 2 1 0 0
    Zjednoczeni Kobylanka - Hanza Goleniów 2 - 3 0 10 2
    Arkonia II Szczecin - Orzeł Grzędzice 2 - 0 0 0 2
    Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 18
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin 6 - 3 0 0 0
    Tanowia Tanowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 0 0 11 0
    Zootechnik Kołbacz - Arkonia II Szczecin 4 - 0 0 4 1
    Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 3 0 0 3
    Orzeł Grzędzice - Aquila Szczecin 1 - 4 0 47 0
    Wołczkowo-Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 1
    Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 4 - 3 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 0 0 5
    Zryw Kołbaskowo - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 5 - 0 0 0 0
    Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 2 - 2 0 0 3
    Zjednoczeni Kobylanka - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 0 7 3
    Arkonia II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 1 0 1
    OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 5 - 1 0 0 6
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo 3 - 0 0 1 2
    Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 8
    Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 0 0 2
    Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów 2 - 5 0 0 2
    Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 - 4 0 15 1
    Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin 4 - 0 0 0 0
    Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 3 - 0 0 0 4
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 0 0 54 0
    Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 3 2 7 6
    Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 1 - 3 0 0 0
    Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 0 8 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 - 1 0 0 21
    Arkonia II Szczecin - Sparta Skalin 2 - 0 0 0 0
    Leśnik Kliniska - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 1 7
    OKS Center MD Goleniów - Arkonia II Szczecin 3 - 0 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 4 0 0 2
    Sparta Skalin - Aquila Szczecin 0 - 5 0 41 1
    Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 4 - 1 0 0 1
    Wołczkowo-Bezrzecze - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 1 0 7 1
    Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 1 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 1 0 0 1
    Zryw Kołbaskowo - Sparta Skalin 7 - 5 0 0 1
    Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 0 - 2 0 1 0
    Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 0 0 5
    Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 0 0 8
    Zjednoczeni Kobylanka - Vielgovia Szczecin 5 - 0 0 14 9
    Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 3 - 2 0 1 4
    OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo 9 - 2 0 0 6
    Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 2 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 1
    Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 1 0 8 4
    Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 2 0 0 2
    Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 5 - 1 0 0 10
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 0 37 2
    Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 - 2 0 0 3
    Leśnik Kliniska - Sparta Skalin 5 - 1 0 0 0
    Arkonia II Szczecin - Zryw Kołbaskowo 3 - 2 0 0 0
    Zjednoczeni Kobylanka - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 0 6 1
    Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 1
    Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 9 - 1 0 0 1
    Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 0 1 34
    Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 - 3 0 0 1
    Sparta Skalin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 0 1
    Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 3 - 3 0 0 6
    OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 4 - 0 0 0 23
    Arkonia II Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 5 0 9 4
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    18-11 13:00  Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 0 0 0
    18-11 14:00  Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów 0 0 0
    18-11 14:00  Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz 0 0 0
    18-11 16:30  Leśnik Kliniska - Arkonia II Szczecin 0 0 0
    18-11 19:00  Hanza Goleniów - Sparta Skalin 0 0 0
    19-11 13:00  Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 0 0 0
    19-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Aquila Szczecin 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    25-11 11:00  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 0 0 0
    25-11 13:00  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 0 0 0
    25-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 0 0
    26-11 12:00  Sparta Skalin - Tanowia Tanowo 0 0 0
    26-11 13:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    26-11 15:30  Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
    26-11 16:00  Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Szósty zagraniczny ster »
    3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Błotny odszedł. Cader i »
    2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
    2 » Dariuszem Szczubiał odc »
    1 » Zmieni Słupsk na Starga »
    1 » Energetyk szuka sparing »
    1 » Szczeciński sport walcz »
    1 » Nieobliczalny Jarota ry »
    mecze:
    52 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
    44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
    36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    33 » PC Kluczevia II Stargar »
    28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
    22 » OKS Center MD Goleniów- »
    22 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    20 » Gavia Choszczno-Drawa D »
    19 » Sowianka Sowno-Pionier  »
    18 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    BigFanPogo... jacekchyla...
    jancis RomanKidle...
    witam11
    gości: 859
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102875
    • newsów: 67415
    • użytkowników: 60866
    • komentarzy: 1031063
    • zdjęć: 723591
    • relacji: 35671
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies