ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa Szczecin gr. 2 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 26 8 2 2 32 / 15 5 0 2 18 / 12 3 2 0 14 / 3
2.  Orzeł Pęzino 12 25 8 1 3 38 / 23 4 0 1 16 / 11 4 1 2 22 / 12
3.  Dąb Dębice 12 24 7 3 2 35 / 17 4 1 0 17 / 4 3 2 2 18 / 13
4.  Orkan Dalewo 12 24 8 0 4 29 / 21 5 0 2 19 / 10 3 0 2 10 / 11
5.  PC Kluczevia II Stargard 12 22 7 1 4 26 / 16 5 1 1 19 / 7 2 0 3 7 / 9
6.  Jedność Przewłoki 11 17 5 2 4 22 / 22 4 1 2 16 / 15 1 1 2 6 / 7
7.  Rolpol Chlebowo 12 16 4 4 4 23 / 25 2 2 2 12 / 16 2 2 2 11 / 9 1 1 0 1 0 2 / 2
8.  Piast Kolin 11 16 4 4 3 15 / 14 1 3 2 5 / 7 3 1 1 10 / 7 1 1 0 1 0 2 / 2
9.  Czarni Marianowo 12 15 4 3 5 24 / 26 2 3 1 10 / 10 2 0 4 14 / 16 1 3 1 0 0 2 / 1
10.  Płomień Lisowo 12 15 4 3 5 22 / 23 2 2 3 13 / 11 2 1 2 9 / 12 1 0 0 0 1 1 / 2
11.  Unia Stargard 11 10 3 1 7 22 / 39 1 0 3 11 / 16 2 1 4 11 / 23
12.  Saturn Szadzko 11 8 2 2 7 18 / 29 0 1 4 4 / 15 2 1 3 14 / 14 1 3 1 0 0 6 / 4
13.  Pomorzanin Krąpiel 12 8 2 2 8 14 / 33 1 0 4 8 / 14 1 2 4 6 / 19 1 0 0 0 1 4 / 6
14.  Zorza Tychowo 12 5 1 2 9 24 / 41 0 1 4 9 / 19 1 1 5 15 / 22
wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 2 2017/2018
  1234567891011121314
1.  Czarni Marianowo
 
      
2.  Dąb Dębice 
 
      
3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 
 
     
4.  Jedność Przewłoki  
 
    
5.  Orkan Dalewo   
 
   
6.  Orzeł Pęzino  
 
     
7.  PC Kluczevia II Stargard   
 
   
8.  Piast Kolin   
 
   
9.  Płomień Lisowo    
 
  
10.  Pomorzanin Krąpiel     
 
  
11.  Rolpol Chlebowo       
 
12.  Saturn Szadzko     
 
  
13.  Unia Stargard       
 
14.  Zorza Tychowo       
 
terminarz - A klasa Szczecin gr. 2 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
PC Kluczevia II Stargard - Saturn Szadzko 1 - 0 0 0 6
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 13
Piast Kolin - Dąb Dębice 1 - 1 0 55 7
Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 3 - 1 0 0 2
Jedność Przewłoki - Orzeł Pęzino 4 - 3 0 0 4
Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel 1 - 1 0 28 8
Płomień Lisowo - Unia Stargard 0 - 1 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 0 0 8
Zorza Tychowo - Piast Kolin 2 - 3 0 0 9
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 0 - 3 0 0 30
Dąb Dębice - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 0 0 4
Saturn Szadzko - Płomień Lisowo 1 - 2 0 0 4
Unia Stargard - Jedność Przewłoki 1 - 2 0 0 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 1 0 0 37
Czarni Marianowo - Unia Stargard 3 - 2 0 0 3
Jedność Przewłoki - Saturn Szadzko 2 - 2 0 0 2
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino 1 - 4 0 0 4
PC Kluczevia II Stargard - Zorza Tychowo 6 - 0 0 0 2
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 2 - 1 0 0 3
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 4 0 0 10
4 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 2 - 2 0 0 8
Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard 4 - 1 0 0 20
Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 7
Saturn Szadzko - Czarni Marianowo 1 - 3 0 0 1
Unia Stargard - Pomorzanin Krąpiel 2 - 3 0 0 2
Orkan Dalewo - Piast Kolin 0 - 1 0 0 21
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 1 - 5 0 0 8
5 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Rolpol Chlebowo 2 - 2 0 0 6
Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo 3 - 1 0 0 1
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 3 - 3 0 0 8
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 5 - 0 0 0 8
Pomorzanin Krąpiel - Saturn Szadzko 4 - 6 0 0 3
PC Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 3 - 1 0 0 13
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 0 0 19
6 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 5 0 0 4
Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 0 0 2
Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 0 0 8
Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino 1 - 1 0 0 10
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 3 - 3 0 0 1
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 6 - 2 0 0 4
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jedność Przewłoki 3 - 2 0 0 17
7 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 2 - 3 0 0 6
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 0 0 0 7
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 30
PC Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 3 - 3 0 0 4
Płomień Lisowo - Piast Kolin 1 - 1 0 7 9
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 2 - 0 0 0 6
00-03   Unia Stargard - Saturn Szadzko 0 0 6
8 kolejka relacja fotki komentarze
PC Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 1 - 2 0 0 10
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 2 - 7 0 0 17
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 0 0 11
Dąb Dębice - Unia Stargard 7 - 1 0 0 7
Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko 2 - 1 0 0 4
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 - 1 0 0 24
25-11 14:00  Piast Kolin - Jedność Przewłoki 0 0 27
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność Przewłoki - PC Kluczevia II Stargard 0 - 3 0 0 1
Czarni Marianowo - Piast Kolin 1 - 3 0 0 2
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 5 0 0 28
Saturn Szadzko - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 6
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 1
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 0 - 1 0 0 9
Unia Stargard - Zorza Tychowo 2 - 9 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
Zorza Tychowo - Saturn Szadzko 0 - 2 0 0 1
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 0 - 0 0 0 24
PC Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 2 - 0 0 0 5
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 1 - 4 0 0 12
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 5 - 1 0 0 4
Płomień Lisowo - Jedność Przewłoki 2 - 1 0 0 2
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 - 1 0 0 26
11 kolejka relacja fotki komentarze
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 2 - 1 0 0 5
Orzeł Pęzino - Piast Kolin 3 - 2 0 0 21
Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 7 0 0 11
Jedność Przewłoki - Rolpol Chlebowo 1 - 0 0 0 25
Dąb Dębice - Zorza Tychowo 4 - 2 0 0 10
Pomorzanin Krąpiel - PC Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 10
Unia Stargard - Orkan Dalewo 6 - 2 0 0 13
12 kolejka relacja fotki komentarze
Piast Kolin - Unia Stargard 0 - 3 0 0 17
PC Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 3 - 1 0 0 39
Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 2 - 2 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 44
Orkan Dalewo - Saturn Szadzko 5 - 3 0 0 2
Płomień Lisowo - Pomorzanin Krąpiel 7 - 1 0 0 3
Jedność Przewłoki - Czarni Marianowo 4 - 3 0 0 9
13 kolejka relacja fotki komentarze
18-11 13:00  Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 0 0
18-11 14:00  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 0 0
18-11 14:00  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 0 0 1
18-11 14:00  Dąb Dębice - Orkan Dalewo 0 0 2
19-11 13:00  Saturn Szadzko - Piast Kolin 0 0 0
19-11 13:30  Pomorzanin Krąpiel - Jedność Przewłoki 0 0 1
19-11 15:30  Unia Stargard - PC Kluczevia II Stargard 0 0 2
 
top komentarze
newsy:
4 » Szósty zagraniczny ster »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
3 » Błotny odszedł. Cader i »
2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
1 » Nieobliczalny Jarota ry »
1 » Szczeciński sport walcz »
1 » Kosta Runjaic poprowad »
1 » Michał Gogol: Musimy zo »
mecze:
57 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
33 » PC Kluczevia II Stargar »
28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
22 » OKS Center MD Goleniów- »
20 » Gavia Choszczno-Drawa D »
19 » Sowianka Sowno-Pionier  »
19 » Korona Człopa-Błonie Ba »
17 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
Barcelonis... dziadeksta...
jrdke kokej
pomorek98 Wybrzeze19...
gości: 1219
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67415
• użytkowników: 60866
• komentarzy: 1031050
• zdjęć: 723591
• relacji: 35671
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies