ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Fala Międzyzdroje 24 63 21 0 3 106 / 21 11 0 1 63 / 11 10 0 2 43 / 10
2.  Korona Stuchowo 24 61 20 1 3 75 / 29 10 1 1 39 / 12 10 0 2 36 / 17
3.  Prawobrzeże Świnoujście 24 58 19 1 4 90 / 28 11 1 0 54 / 9 8 0 4 36 / 19
4.  Sowianka Sowno 24 50 16 2 6 62 / 30 9 1 2 34 / 15 7 1 4 28 / 15
5.  Bizon Cerkwica 24 34 11 1 12 62 / 80 5 1 6 31 / 38 6 0 6 31 / 42
6.  Pionier Żarnowo 24 33 10 3 11 43 / 53 7 1 4 20 / 22 3 2 7 23 / 31
7.  Znicz Wysoka Kamieńska 24 30 9 3 12 47 / 62 6 0 6 33 / 32 3 3 6 14 / 30
8.  Zalew Stepnica 24 29 9 2 13 60 / 67 7 0 5 40 / 28 2 2 8 20 / 39
9.  Jastrząb Łosośnica 24 26 8 2 14 45 / 72 6 1 5 25 / 31 2 1 9 20 / 41 2 4 1 1 0 3 / 2
10.  Radowia Radowo Małe 24 26 8 2 14 52 / 63 5 2 5 29 / 24 3 0 9 23 / 39 2 1 0 1 1 2 / 3
11.  Intermarche-Rega II Trzebiatów 24 25 8 1 15 48 / 71 5 0 7 27 / 29 3 1 8 21 / 42
12.  Bałtyk Gostyń 24 17 5 2 17 56 / 85 2 2 8 29 / 38 3 0 9 27 / 47
13.  Zieloni Wyszobór 24 6 2 0 22 28 / 113 2 0 10 19 / 42 0 0 12 9 / 71
  • Światowid Łobez wycofał się z rozgrywek przed startem sezonu 2017/2018
  • W rozgrywkach klasy A miejsca ostatnie spadną do klasy B.
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej siedmiu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z przedostatnich miejsc/a( lub trzecia od końca z gr.3) z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów/ilość spotkań. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018
      12345678910111213
    1.  Bałtyk Gostyń
     
    2.  Bizon Cerkwica
     
    3.  Fala Międzyzdroje
     
    4.  Intermarche-Rega II Trzebiatów
     
    5.  Jastrząb Łosośnica
     
    6.  Korona Stuchowo
     
    7.  Pionier Żarnowo
     
    8.  Prawobrzeże Świnoujście
     
    9.  Radowia Radowo Małe
     
    10.  Sowianka Sowno
     
    11.  Zalew Stepnica
     
    12.  Zieloni Wyszobór
     
    13.  Znicz Wysoka Kamieńska
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 1 0 14
    Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 2 - 4 1 0 7
    Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów 6 - 0 0 0 1
    Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór 5 - 1 1 38 2
    Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 6 - 2 0 0 4
    Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 43 4
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Pionier Żarnowo 1 - 7 0 0 0
    Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 3 0 0 1
    Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 - 0 0 1 2
    Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno 4 - 2 0 83 2
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe 7 - 1 0 0 4
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 1 - 4 0 0 9
    Zalew Stepnica - Zieloni Wyszobór 9 - 3 0 0 5
    Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje 3 - 2 0 0 1
    Pionier Żarnowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 1 0 0 1
    Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 6 - 2 0 0 3
    Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 2 0 32 6
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 4 0 0 0
    Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 0 125 0
    Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 - 3 0 0 0
    Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 0 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 1 - 10 0 0 4
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Zieloni Wyszobór 9 - 0 0 0 4
    Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 3 - 2 0 0 9
    Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 - 4 0 6 4
    Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 2 - 0 1 33 24
    Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 7 - 2 0 0 3
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 4 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega II Trzebiatów 7 - 0 0 0 1
    Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 0 - 4 0 0 3
    Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 5 - 1 1 53 11
    Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 0 - 4 0 0 14
    Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 - 1 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 3 - 2 0 0 3
    Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 0 0 14
    Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 4 - 0 0 0 6
    Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 - 3 1 108 10
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 - 4 0 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 7 - 1 0 0 8
    Zieloni Wyszobór - Fala Międzyzdroje 0 - 5 0 0 0
    Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 - 1 1 45 3
    Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 32 3
    Bałtyk Gostyń - Intermarche-Rega II Trzebiatów 6 - 1 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 - 0 1 0 1
    Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór 2 - 0 0 0 13
    Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 9 - 1 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń 4 - 1 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 3 0 50 6
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo 3 - 5 1 58 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica 4 - 5 0 0 6
    Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 13
    Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 2 - 1 0 0 3
    Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 2 - 6 0 0 0
    Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 1 2
    Zalew Stepnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 1 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Radowia Radowo Małe - Zieloni Wyszobór 1 - 0 0 0 5
    Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 0 - 3 0 34 33
    Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 0 - 7 0 36 11
    Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 8 - 0 0 0 2
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 0 0 3
    Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 2 - 0 0 0 1
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 0
    Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 4 - 1 0 0 22
    Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń 4 - 3 0 0 5
    Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 47 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 3 0 0 0
    Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 2 - 2 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 - 6 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 3 - 3 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 1 - 2 0 0 1
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 1 - 2 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Zieloni Wyszobór 2 - 0 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo 3 - 4 0 23 9
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 0 0 1
    Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 1 - 1 0 1 35
    Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 3 - 3 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 1 0 0 1
    Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 1 2
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Zieloni Wyszobór 5 - 1 0 0 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 - 5 0 0 0
    Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 1 - 5 0 18 6
    Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 6 0 41 3
    Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 1 - 2 0 0 9
    Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 0 32 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 78 0
    Zieloni Wyszobór - Zalew Stepnica 1 - 4 0 0 0
    Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 0 61 6
    Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 9 - 0 0 1 2
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Pionier Żarnowo 3 - 1 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 2 - 5 0 0 3
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 2 0 0 4
    Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 2 - 1 0 0 0
    Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 0 - 2 0 0 1
    Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 3 - 4 0 0 11
    Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje 0 - 1 0 23 2
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zieloni Wyszobór 8 - 0 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 3 - 1 1 47 12
    Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 2 - 3 0 1 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 3 0 0 2
    Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 2 0 0 0
    Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 2 - 1 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica 7 - 3 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 3 - 1 0 0 0
    Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 1 - 3 0 0 1
    Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór 6 - 1 0 1 0
    Sowianka Sowno - Zalew Stepnica 2 - 1 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 5 - 4 0 1 0
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Fala Międzyzdroje 0 - 6 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 2 0 0 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 1 - 0 0 0 5
    Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 0 0 0 26
    Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 6 - 0 0 0 1
    Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 5 - 1 1 51 3
    Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 1 1
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 0 - 3 0 0 5
    Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 3 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 3 - 0 0 1 1
    Fala Międzyzdroje - Zieloni Wyszobór 9 - 0 0 0 0
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń 0 - 2 0 0 0
    Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 2 - 1 0 26 1
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno 0 - 1 0 0 2
    Korona Stuchowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 3 - 0 0 1 4
    Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 5 0 1 5
    Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 6 - 2 0 0 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 6 - 4 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 - 4 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 12 - 0 0 0 3
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zalew Stepnica 2 - 3 0 0 0
    Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 0 0 2
    Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 5 - 1 0 15 12
    Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 0 - 1 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór 7 - 2 0 69 1
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Intermarche-Rega II Trzebiatów 3 - 0 0 0 3
    Zieloni Wyszobór - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 0
    Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 3 - 0 0 0 3
    Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 1 - 2 0 21 45
    Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 0 0 2
    Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 3 - 5 0 64 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 6 - 4 0 0 2
    Bałtyk Gostyń - Zieloni Wyszobór 8 - 1 0 1 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 1 0 0 4
    Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 2 - 1 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 - 3 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 - 0 0 51 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Sowianka Sowno - Intermarche-Rega II Trzebiatów 3 - 3 0 0 1
    Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 1 - 3 0 0 1
    Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 3 - 2 0 52 5
    Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 3 - 4 0 0 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 - 9 0 0 9
    Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 2 - 3 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    4 » Frekwencja w PGNiG Supe »
    2 » Bez debiutu w Reprezent »
    1 » Borysławska zawodniczk »
    1 » ZZPR ma nowego prezesa!
    1 » Statystyki rundy jesien »
    mecze:
    61 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
    55 » Unia Dolice-Piast Karsk »
    55 » Pomorzanin Nowogard-Wyb »
    54 » Jedność-Ikar Krosino-Wi »
    30 » Światowid 63 Łobez-Iskr »
    24 » Ina Goleniów-Intermarch »
    24 » Polonia Płoty-Pomorzani »
    23 » Gavia Choszczno-Stal Sz »
    22 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    18 » Płomień Lisowo-Orzeł Ma »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    Bengoro jurgol
    maggi Moniur
    murinho
    gości: 568
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112017
    • newsów: 70441
    • użytkowników: 68092
    • komentarzy: 1062510
    • zdjęć: 758782
    • relacji: 37277
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies