ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sowianka Sowno 12 33 11 0 1 40 / 11 7 0 0 22 / 5 4 0 1 18 / 6
2.  Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 13 6 0 0 31 / 5 4 0 2 19 / 8 1 3 1 0 0 3 / 2
3.  Korona Stuchowo 12 30 10 0 2 40 / 16 6 0 0 24 / 6 4 0 2 16 / 10 1 0 0 0 1 2 / 3
4.  Prawobrzeże Świnoujście 12 27 9 0 3 41 / 12 5 0 0 22 / 2 4 0 3 19 / 10
5.  Radowia Radowo Małe 12 22 7 1 4 39 / 29 5 1 0 19 / 6 2 0 4 20 / 23
6.  Bizon Cerkwica 12 16 5 1 6 30 / 49 2 1 2 10 / 18 3 0 4 20 / 31 2 4 1 1 0 6 / 4
7.  Pionier Żarnowo 12 16 5 1 6 21 / 28 3 0 2 8 / 13 2 1 4 13 / 15 2 3 1 0 1 2 / 3
8.  Zalew Stepnica 12 16 5 1 6 25 / 34 5 0 2 22 / 13 0 1 4 3 / 21 2 1 0 1 1 3 / 4
9.  Jastrząb Łosośnica 12 14 4 2 6 23 / 27 3 1 3 15 / 19 1 1 3 8 / 8
10.  Znicz Wysoka Kamieńska 12 12 4 0 8 26 / 31 2 0 4 19 / 13 2 0 4 7 / 18
11.  Intermarche-Rega II Trzebiatów 12 9 3 0 9 20 / 43 2 0 4 13 / 17 1 0 5 7 / 26
12.  Zieloni Wyszobór 12 3 1 0 11 14 / 56 1 0 5 10 / 28 0 0 6 4 / 28 1 3 1 0 0 4 / 3
13.  Bałtyk Gostyń 12 3 1 0 11 21 / 41 1 0 5 11 / 19 0 0 6 10 / 22 1 0 0 0 1 3 / 4
  • Światowid Łobez wycofał się z rozgrywek przed startem sezonu 2017/2018
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018
      12345678910111213
    1.  Bałtyk Gostyń
     
          
    2.  Bizon Cerkwica
     
           
    3.  Fala Międzyzdroje 
     
         
    4.  Intermarche-Rega II Trzebiatów  
     
        
    5.  Jastrząb Łosośnica   
     
      
    6.  Korona Stuchowo    
     
      
    7.  Pionier Żarnowo   
     
        
    8.  Prawobrzeże Świnoujście    
     
       
    9.  Radowia Radowo Małe    
     
      
    10.  Sowianka Sowno    
     
     
    11.  Zalew Stepnica     
     
    12.  Zieloni Wyszobór     
     
     
    13.  Znicz Wysoka Kamieńska      
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 1 0 14
    Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 2 - 4 1 0 7
    Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów 6 - 0 0 0 1
    Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór 5 - 1 1 38 2
    Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 6 - 2 0 0 4
    Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 2 - 2 0 43 4
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Pionier Żarnowo 1 - 7 0 0 0
    Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 3 0 0 1
    Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 - 0 0 1 2
    Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno 4 - 2 0 83 2
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe 7 - 1 0 0 4
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 1 - 4 0 0 9
    Zalew Stepnica - Zieloni Wyszobór 9 - 3 0 0 5
    Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje 3 - 2 0 0 1
    Pionier Żarnowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 1 0 0 1
    Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 6 - 2 0 0 3
    Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 2 0 32 6
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 4 0 0 0
    Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 0 125 0
    Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 - 3 0 0 0
    Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 0 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 1 - 10 0 0 4
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Zieloni Wyszobór 9 - 0 0 0 4
    Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 3 - 2 0 0 9
    Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 - 4 0 6 4
    Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 2 - 0 1 33 24
    Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 7 - 2 0 0 3
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 4 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega II Trzebiatów 7 - 0 0 0 1
    Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 0 - 4 0 0 3
    Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 5 - 1 1 53 11
    Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 0 - 4 0 0 14
    Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 - 1 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 3 - 2 0 0 3
    Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 0 0 14
    Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 4 - 0 0 0 6
    Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 2 - 0 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 - 3 1 108 10
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 - 4 0 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 7 - 1 0 0 8
    Zieloni Wyszobór - Fala Międzyzdroje 0 - 5 0 0 0
    Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 - 1 1 45 3
    Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 0 32 3
    Bałtyk Gostyń - Intermarche-Rega II Trzebiatów 6 - 1 0 0 1
    Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 - 0 1 0 1
    Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór 2 - 0 0 0 13
    Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 9 - 1 0 0 0
    Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń 4 - 1 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 3 0 50 6
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo 3 - 5 1 58 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica 4 - 5 0 0 6
    Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 0 0 13
    Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 2 - 1 0 0 3
    Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 2 - 6 0 0 0
    Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 0 1 2
    Zalew Stepnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 1 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Radowia Radowo Małe - Zieloni Wyszobór 1 - 0 0 0 5
    Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 3 - 2 0 34 33
    Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 0 - 7 0 36 11
    Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 8 - 0 0 0 2
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 0 0 3
    Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 2 - 0 0 0 1
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 0 - 2 0 0 0
    Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 4 - 1 0 0 22
    Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń 4 - 3 0 0 5
    Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 47 0
    Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 3 0 0 0
    Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 2 - 2 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 - 6 0 0 0
    Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 3 - 3 0 0 3
    Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 0 0 0 0
    Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 1 - 2 0 0 1
    Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 1 - 2 0 0 1
    Jastrząb Łosośnica - Zieloni Wyszobór 2 - 0 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    6 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    3 » Energetyk szuka sparing »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Szczeciński sport walcz »
    2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
    2 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    1 » Chemik Police w grupie  »
    mecze:
    45 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    31 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    27 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    19 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
    18 » Czcibor Cedynia-Gavia C »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    elegant
    gości: 694
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102883
    • newsów: 67458
    • użytkowników: 60897
    • komentarzy: 1031937
    • zdjęć: 724155
    • relacji: 35699
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies