ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Spójnia Świdwin 28 65 21 2 5 120 / 36 11 0 3 76 / 18 10 2 2 44 / 18
2.  Calisia Kalisz Pomorski 28 62 19 5 4 108 / 34 12 2 0 68 / 11 7 3 4 40 / 23
3.  Orzeł Łubowo 28 48 15 3 10 84 / 54 9 1 4 51 / 30 6 2 6 33 / 24 4 9 3 0 1 13 / 6
4.  Sad Chwiram 28 48 14 6 8 82 / 57 9 4 1 52 / 23 5 2 7 30 / 34 4 6 2 0 2 13 / 14
5.  Wiarus Żółtnica 28 48 15 3 10 102 / 71 10 1 3 64 / 24 5 2 7 38 / 47 4 3 1 0 3 11 / 17
6.  Zawisza Grzmiąca 28 46 14 4 10 50 / 44 9 2 3 32 / 14 5 2 7 18 / 30
7.  Sokół Suliszewo 28 44 12 8 8 63 / 40 8 2 4 41 / 17 4 6 4 22 / 23 2 6 2 0 0 4 / 1
8.  Grom Szwecja 28 44 14 2 12 56 / 49 7 2 5 29 / 21 7 0 7 27 / 28 2 0 0 0 2 1 / 4
9.  Redłovia Redło 28 42 12 6 10 81 / 61 9 3 2 53 / 20 3 3 8 28 / 41
10.  Hubertus Biały Bór 28 38 12 2 14 64 / 54 10 1 3 48 / 20 2 1 11 16 / 34
11.  Mechanik Turowo 28 35 10 5 13 65 / 75 6 3 5 36 / 31 4 2 8 29 / 44
12.  Drzewiarz Świerczyna 28 27 7 6 15 50 / 95 5 4 5 28 / 31 2 2 10 22 / 64
13.  Pionier 95 Borne Sulinowo 28 26 8 2 18 40 / 78 3 1 10 18 / 31 5 1 8 22 / 47
14.  Legion Strączno 28 21 6 3 19 48 / 103 4 2 8 31 / 39 2 1 11 17 / 64
15.  Jedność Tuczno 28 6 1 3 24 22 / 184 0 2 12 12 / 66 1 1 12 10 / 118
  • Nominalnie spadają drużyny z miejsc 14 i 15
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Koszalińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Koszalińskiej trzech drużyn - miejsca 13 rozegrają dwumecz barażowy pomiędzy sobą o pozostanie w klasach Okręgowych Płd/Płn, w przypadku spadku z Kl. Okręgowej Koszalińskiej czterech drużyn miejsca 13 spadną do klasy A, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd. 2017/2018
      123456789101112131415
    1.  Calisia Kalisz Pomorski
     
    2.  Drzewiarz Świerczyna
     
    3.  Grom Szwecja
     
    4.  Hubertus Biały Bór
     
    5.  Jedność Tuczno
     
    6.  Legion Strączno
     
    7.  Mechanik Turowo
     
    8.  Orzeł Łubowo
     
    9.  Pionier 95 Borne Sulinowo
     
    10.  Redłovia Redło
     
    11.  Sad Chwiram
     
    12.  Sokół Suliszewo
     
    13.  Spójnia Świdwin
     
    14.  Wiarus Żółtnica
     
    15.  Zawisza Grzmiąca
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Sad Chwiram - Grom Szwecja 4 - 2 0 0 1
    Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 0 9 6
    Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 0 0 6
    Mechanik Turowo - Sokół Suliszewo 2 - 2 1 0 7
    Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 3 - 1 0 0 2
    Redłovia Redło - Jedność Tuczno 11 - 0 0 0 2
    Spójnia Świdwin - Hubertus Biały Bór 2 - 1 0 0 23
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 4 - 0 0 81 4
    Zawisza Grzmiąca - Legion Strączno 7 - 1 0 0 7
    Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 4 - 3 0 0 3
    Jedność Tuczno - Spójnia Świdwin 0 - 7 0 0 6
    Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 0 1 2
    Grom Szwecja - Mechanik Turowo 1 - 2 0 0 5
    Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 3 - 2 0 0 14
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Legion Strączno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 5 0 0 0
    Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 0 0 1
    Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 - 1 0 0 3
    Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 2 0 0 0
    Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 3 - 2 0 26 6
    Orzeł Łubowo - Jedność Tuczno 12 - 0 0 0 1
    Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 0 - 2 0 0 6
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Legion Strączno - Sad Chwiram 1 - 5 0 0 0
    Calisia Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór 5 - 4 0 0 6
    Jedność Tuczno - Wiarus Żółtnica 1 - 11 0 0 4
    Sokół Suliszewo - Spójnia Świdwin 0 - 2 0 1 9
    Grom Szwecja - Redłovia Redło 1 - 3 0 0 2
    Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 3 - 3 0 0 6
    Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 7 - 1 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 2 0 0 0
    Mechanik Turowo - Legion Strączno 4 - 1 0 1 2
    Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 11 - 1 0 0 3
    Spójnia Świdwin - Grom Szwecja 2 - 0 0 9 10
    Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 3 - 3 0 0 0
    Hubertus Biały Bór - Jedność Tuczno 11 - 0 0 0 8
    Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 1 0 0 16
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno 15 - 0 0 52 5
    Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica 2 - 2 0 1 2
    Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 1
    Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 - 1 0 0 9
    Legion Strączno - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 3 0 0 5
    Sad Chwiram - Mechanik Turowo 1 - 3 0 0 4
    Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 0 - 5 0 0 13
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 0 44 4
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 2 - 4 0 0 3
    Redłovia Redło - Legion Strączno 8 - 1 0 0 2
    Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca 5 - 0 0 0 18
    Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 4 - 2 0 0 3
    Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 6 - 2 0 0 3
    Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo 2 - 0 0 0 2
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Suliszewo - Jedność Tuczno 6 - 1 0 0 4
    Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 1 - 0 0 0 6
    Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 2 - 0 0 0 3
    Legion Strączno - Spójnia Świdwin 2 - 7 0 0 10
    Sad Chwiram - Redłovia Redło 2 - 1 0 0 1
    Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 0 1 9
    Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 2 0 0 3
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 0 26 7
    Redłovia Redło - Mechanik Turowo 3 - 0 0 0 4
    Spójnia Świdwin - Sad Chwiram 4 - 0 1 8 18
    Orzeł Łubowo - Legion Strączno 4 - 1 0 0 3
    Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 1 - 1 0 0 5
    Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 7 - 0 0 0 5
    Jedność Tuczno - Grom Szwecja 1 - 2 0 0 6
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 0 - 0 0 72 5
    Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 4 - 2 0 0 5
    Legion Strączno - Wiarus Żółtnica 3 - 5 0 0 2
    Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 2 - 1 0 0 2
    Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin 2 - 4 0 0 23
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 1 - 0 0 0 12
    Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno 5 - 5 0 0 6
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca 1 - 4 0 0 12
    Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 4 0 0 4
    Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 1 12 20
    Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 4 - 0 0 0 4
    Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 6 - 2 0 0 2
    Hubertus Biały Bór - Legion Strączno 3 - 0 0 0 6
    Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 2 - 0 0 0 4
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja 3 - 2 0 0 6
    Legion Strączno - Jedność Tuczno 1 - 2 0 0 7
    Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 2 - 1 0 0 6
    Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 2 - 3 0 0 10
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 3 - 1 0 0 15
    Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 - 2 2 11 18
    Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 0 - 1 0 0 6
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 0 22
    Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 1 - 4 0 0 6
    Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 0 0 8
    Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 4 - 2 0 0 7
    Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 3 0 0 7
    Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 0 1 7
    Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 0 0 12
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 8 - 2 0 60 12
    Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 2 - 0 0 0 5
    Legion Strączno - Sokół Suliszewo 2 - 2 0 0 6
    Mechanik Turowo - Jedność Tuczno 3 - 0 0 0 7
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 - 1 0 0 6
    Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 - 1 0 0 12
    Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo 0 - 3 2 7 14
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 3 - 2 0 0 11
    Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 5 0 0 8
    Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 1 - 3 0 0 14
    Jedność Tuczno - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 6 0 0 3
    Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 1 - 3 0 0 16
    Grom Szwecja - Legion Strączno 2 - 2 0 0 11
    Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 0 0 14
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 - 5 0 0 2
    Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 0 1 4
    Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 3
    Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 4 - 2 0 29 3
    Jedność Tuczno - Redłovia Redło 1 - 3 0 0 2
    Hubertus Biały Bór - Spójnia Świdwin 1 - 2 0 0 15
    Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 2 - 1 0 0 14
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 2 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Jedność Tuczno 17 - 0 0 0 3
    Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 2 - 2 0 0 4
    Legion Strączno - Zawisza Grzmiąca 4 - 2 0 0 8
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 0 - 2 0 1 8
    Mechanik Turowo - Grom Szwecja 1 - 3 0 0 3
    Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 5 - 1 0 0 2
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Legion Strączno 3 - 0 0 0 2
    Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 1 - 2 0 0 3
    Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 1 - 1 0 0 4
    Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 7 - 2 0 8 6
    Jedność Tuczno - Orzeł Łubowo 1 - 4 0 0 1
    Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 2 - 3 0 0 6
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 2 - 4 0 0 7
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Hubertus Biały Bór - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 39 32
    Wiarus Żółtnica - Jedność Tuczno 6 - 0 0 20 15
    Spójnia Świdwin - Sokół Suliszewo 2 - 1 0 1 15
    Redłovia Redło - Grom Szwecja 0 - 3 0 0 9
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 20
    Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 0 0 7
    Sad Chwiram - Legion Strączno 3 - 1 0 0 11
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram 2 - 0 0 48 9
    Grom Szwecja - Spójnia Świdwin 1 - 0 0 0 7
    Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 0 0 0 3
    Legion Strączno - Mechanik Turowo 5 - 2 0 0 6
    Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 1 - 0 0 1 4
    Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór 0 - 0 0 0 13
    Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 4 - 4 0 1 10
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 3 - 1 0 0 4
    Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 8 0 68 10
    Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo 3 - 1 0 49 10
    Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 7 - 2 0 1 13
    Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 3 - 2 0 0 11
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Legion Strączno 1 - 2 0 0 6
    Mechanik Turowo - Sad Chwiram 2 - 2 0 0 9
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 0 - 1 0 0 8
    Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 2 - 1 0 0 9
    Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo 4 - 0 0 75 6
    Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 1 0 0 3
    Legion Strączno - Redłovia Redło 2 - 2 0 1 9
    Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 2 - 0 0 1 11
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 5 0 0 5
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 2 - 4 0 0 19
    Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 11 - 1 0 0 6
    Jedność Tuczno - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 1 7
    Spójnia Świdwin - Legion Strączno 10 - 1 0 0 9
    Redłovia Redło - Sad Chwiram 3 - 3 0 0 8
    Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 0 0 3
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 - 4 0 0 5
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 10 - 0 0 80 13
    Legion Strączno - Orzeł Łubowo 1 - 2 0 0 5
    Grom Szwecja - Jedność Tuczno 10 - 1 0 0 3
    Mechanik Turowo - Redłovia Redło 3 - 2 0 0 2
    Sad Chwiram - Spójnia Świdwin 2 - 2 0 0 12
    Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 1 - 0 0 0 7
    Drzewiarz Świerczyna - Hubertus Biały Bór 2 - 1 0 0 12
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 4 - 2 0 0 3
    Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 0 1 6
    Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna 0 - 7 0 0 4
    Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 3 - 1 0 0 3
    Wiarus Żółtnica - Legion Strączno 8 - 2 0 0 6
    Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 8 - 2 0 0 3
    Redłovia Redło - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 0 0 0 3
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 1 - 1 0 74 9
    Legion Strączno - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 12
    Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 - 2 0 1 3
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Spójnia Świdwin 1 - 2 0 0 13
    Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 1 - 6 0 0 5
    Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 7 - 3 0 0 3
    Zawisza Grzmiąca - Jedność Tuczno 3 - 0 0 0 2
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 4 0 0 14
    Grom Szwecja - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 4 0 0 12
    Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 2 - 3 0 1 10
    Jedność Tuczno - Legion Strączno 2 - 4 0 0 4
    Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 2 - 1 0 0 11
    Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 3 - 2 0 0 4
    Spójnia Świdwin - Redłovia Redło 4 - 2 0 0 14
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 3 - 5 0 0 2
    Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 5 - 3 0 0 2
    Sad Chwiram - Jedność Tuczno 15 - 1 0 0 3
    Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo 2 - 3 0 1 4
    Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 4 - 1 0 64 30
    Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 0 0 6
    Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 0 - 2 0 0 12
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 0 - 2 0 0 3
    Jedność Tuczno - Mechanik Turowo 2 - 6 0 0 3
    Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 2 - 6 0 0 7
    Sokół Suliszewo - Legion Strączno 7 - 0 0 1 8
    Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 0 0 8
    Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 0 0 0 28
    Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 8 - 1 0 0 9
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 5 - 1 0 0 5
    Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica 13 - 1 0 0 19
    Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 5
    Legion Strączno - Grom Szwecja 0 - 2 0 0 7
    Pionier 95 Borne Sulinowo - Jedność Tuczno 3 - 0 0 0 8
    Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 2 - 2 0 1 5
    Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 2 - 0 0 0 6
     
    top komentarze
    newsy:
    10 » Delev oraz Pogoń ukara »
    7 » Koncepcja stadionu w Sk »
    6 » Najlepsi strzelcy
    2 » Sparta Skalin grająca w »
    1 » Przebudzenie Zwolińskie »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    mecze:
    41 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    26 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
    26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    22 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    22 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    21 » Korona Człopa-Sława Sła »
    20 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    20 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
    16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 7
    Gimbus gosc000000
    Lukas1986 Moniur
    PawelM pszczolek
    typer1990
    gości: 1159
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111013
    • newsów: 70122
    • użytkowników: 67962
    • komentarzy: 1057777
    • zdjęć: 753879
    • relacji: 37048
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies