ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Biesiekierz 28 75 24 3 1 86 / 23 12 2 0 45 / 7 12 1 1 41 / 16
2.  Jedność-Ikar Krosino 28 66 21 3 4 88 / 25 12 1 1 49 / 7 9 2 3 39 / 18
3.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 28 65 21 2 5 85 / 31 11 0 3 49 / 14 10 2 2 36 / 17
4.  LZS Kowalewice 28 59 19 2 7 68 / 38 11 1 2 44 / 18 8 1 5 24 / 20
5.  Bajgiel Będzino 28 58 19 1 8 98 / 56 10 0 4 59 / 25 9 1 4 39 / 31
6.  Wrzos Wrzosowo 28 52 17 1 10 95 / 53 9 1 4 53 / 19 8 0 6 42 / 34
7.  Błękitni Stary Jarosław 28 47 15 2 11 75 / 50 8 2 4 40 / 19 7 0 7 35 / 31
8.  Pomorzanin Sławoborze 28 40 13 1 14 62 / 56 9 0 5 40 / 22 4 1 9 22 / 34
9.  Passat Bukowo Morskie 28 34 11 1 16 63 / 68 7 1 6 43 / 28 4 0 10 20 / 40
10.  Płomień Myślino 28 32 10 2 16 49 / 71 7 2 5 29 / 24 3 0 11 20 / 47
11.  Arkadia Malechowo 28 28 8 4 16 56 / 72 5 1 8 37 / 34 3 3 8 19 / 38
12.  Fala ABFrost Gąski 28 26 8 2 18 61 / 84 5 0 9 39 / 43 3 2 9 22 / 41
13.  Radew Białogórzyno 28 16 5 1 22 19 / 90 3 1 10 11 / 37 2 0 12 8 / 53
14.  Grom Świelino 28 15 4 3 21 16 / 97 4 2 8 14 / 28 0 1 13 2 / 69
15.  Syrena-Grot Rymań 28 2 0 2 26 21 / 128 0 1 13 8 / 57 0 1 13 13 / 71
  • Nominalnie spadają drużyny z miejsc 14 i 15
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Koszalińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Koszalińskiej trzech drużyn - miejsca 13 rozegrają dwumecz barażowy pomiędzy sobą o pozostanie w klasach Okręgowych Płd/Płn, w przypadku spadku z Kl. Okręgowej Koszalińskiej czterech drużyn miejsca 13 spadną do klasy A, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
      123456789101112131415
    1.  Arkadia Malechowo
     
    2.  Bajgiel Będzino
     
    3.  Błękitni Stary Jarosław
     
    4.  Fala ABFrost Gąski
     
    5.  Grom Świelino
     
    6.  Jedność-Ikar Krosino
     
    7.  LZS Kowalewice
     
    8.  Passat Bukowo Morskie
     
    9.  Płomień Myślino
     
    10.  Pomorzanin Sławoborze
     
    11.  Radew Białogórzyno
     
    12.  Syrena-Grot Rymań
     
    13.  Wrzos Wrzosowo
     
    14.  Wybrzeże Biesiekierz
     
    15.  Zefir Wyszewo
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Grom Świelino 3 - 0 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 4 - 4 0 0 0
    Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 0 0 2
    Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 1 - 4 0 0 5
    Syrena-Grot Rymań - Błękitni Stary Jarosław 2 - 6 0 0 16
    Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 2 - 0 1 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 1 6
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino 1 - 0 0 0 9
    Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 0 0 4
    Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 2
    Fala ABFrost Gąski - Zefir Wyszewo 1 - 5 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 0 - 3 0 0 1
    LZS Kowalewice - Syrena-Grot Rymań 5 - 1 0 0 31
    Grom Świelino - Passat Bukowo Morskie 1 - 0 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 5
    Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Jedność-Ikar Krosino 3 - 5 0 0 11
    Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 0 0 1
    Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 2 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Fala ABFrost Gąski 0 - 4 0 0 29
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Fala ABFrost Gąski 2 - 1 0 0 13
    Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 1 - 3 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Bajgiel Będzino 5 - 0 0 0 4
    LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań 5 - 2 0 0 23
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 1 - 0 0 13 5
    Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 0 0 1
    Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 1 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 1 - 5 0 0 42
    Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Sławoborze - Fala ABFrost Gąski 6 - 1 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Grom Świelino 8 - 0 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 6
    Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 7 - 0 0 20 7
    LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 2
    Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino 4 - 5 0 0 0
    Zefir Wyszewo - Syrena-Grot Rymań 12 - 2 0 0 15
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Arkadia Malechowo 5 - 0 0 0 7
    Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 33 14
    Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Fala ABFrost Gąski 3 - 2 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stary Jarosław - Jedność-Ikar Krosino 3 - 2 0 0 77
    Fala ABFrost Gąski - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 1
    Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 0 - 2 0 0 0
    Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 0 0 7
    Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie 0 - 2 0 0 5
    LZS Kowalewice - Grom Świelino 4 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 22
    Płomień Myślino - Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 9
    Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 8 - 0 0 0 1
    Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 4 0 0 0
    Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Syrena-Grot Rymań 3 - 1 0 0 12
    Grom Świelino - Fala ABFrost Gąski 3 - 0 0 0 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 0 36 3
    Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 3 - 4 0 0 3
    Fala ABFrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino 2 - 3 0 0 9
    Radew Białogórzyno - Grom Świelino 3 - 0 0 0 0
    LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 3 - 0 0 0 1
    Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 1 0 6
    Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino 0 - 6 0 0 17
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno 3 - 1 0 1 5
    Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski 5 - 1 0 0 3
    Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - Syrena-Grot Rymań 7 - 1 0 0 16
    Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 1 - 3 0 0 1
    Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo 1 - 2 0 0 3
    Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 - 1 0 0 6
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 - 5 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Passat Bukowo Morskie 4 - 2 0 29 1
    Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 0 1 12
    Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 0
    Zefir Wyszewo - Grom Świelino 5 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Bajgiel Będzino 1 - 7 0 0 14
    Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 1 51
    Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 5 0 0 7
    Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 2 - 4 0 0 0
    Grom Świelino - Syrena-Grot Rymań 3 - 3 0 0 11
    LZS Kowalewice - Fala ABFrost Gąski 1 - 1 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 0 0 0 2
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 7 - 0 0 0 5
    Płomień Myślino - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 11
    Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 0 - 2 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 0 2 83
    Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 6 - 1 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 3 0 1 132
    Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 0 0 28
    Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno 5 - 1 0 0 0
    Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 17
    LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 5 - 4 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 4 - 1 0 0 1
    Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Passat Bukowo Morskie 9 - 2 0 0 2
    LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 2 - 0 1 0 3
    Błękitni Stary Jarosław - Syrena-Grot Rymań 7 - 0 0 0 7
    Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 1 - 6 0 0 2
    Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 1 5
    Jedność-Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 0 0 8
    Grom Świelino - Płomień Myślino 1 - 0 0 0 2
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 0 0 6
    Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 0 0 8
    Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 9 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 4 - 0 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - LZS Kowalewice 2 - 4 0 0 12
    Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski 1 - 0 1 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 - 5 0 0 3
    Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 0 0 3
    LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 5
    Grom Świelino - Bajgiel Będzino 0 - 4 0 0 0
    Jedność-Ikar Krosino - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 0 0 7
    Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 0 0 1
    Arkadia Malechowo - Płomień Myślino 6 - 0 0 0 1
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 5 0 0 7
    Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 1 0 0 5
    Fala ABFrost Gąski - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 5 0 2 9
    Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 1 - 2 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Radew Białogórzyno 0 - 1 0 0 0
    Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 3 - 4 0 0 5
    Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 1 - 4 0 0 7
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 0 0 0 9
    Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 0
    Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 0 0 1
    Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 8 - 0 0 0 21
    LZS Kowalewice - Płomień Myślino 8 - 3 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 7 - 3 0 0 2
    Grom Świelino - Arkadia Malechowo 0 - 3 0 0 0
    Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 3 - 0 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 0 - 1 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - Zefir Wyszewo 0 - 4 0 0 7
    Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 3 0 0 17
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino 5 - 1 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 0 0 2
    Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 0 - 1 0 0 0
    LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 1 - 2 0 0 1
    Arkadia Malechowo - Jedność-Ikar Krosino 0 - 6 0 0 1
    Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 11
    Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 1 - 2 0 0 1
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 0 0 7
    Grom Świelino - LZS Kowalewice 0 - 2 0 0 0
    Passat Bukowo Morskie - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Fala ABFrost Gąski 8 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 4 - 5 0 0 3
    Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 4 - 2 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Syrena-Grot Rymań 4 - 0 0 0 1
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Syrena-Grot Rymań - Pomorzanin Sławoborze 2 - 5 0 0 8
    Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie 7 - 0 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 0 - 3 0 0 0
    Fala ABFrost Gąski - Grom Świelino 7 - 1 0 0 0
    LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino 2 - 3 0 0 6
    Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 2 - 2 0 0 1
    Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 9 - 0 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 0 - 4 0 0 2
    Jedność-Ikar Krosino - Fala ABFrost Gąski 6 - 0 0 0 0
    Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0 - 1 0 0 1
    Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 0 0 3
    Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 1 - 0 0 0 0
    Passat Bukowo Morskie - Zefir Wyszewo 3 - 4 0 0 7
    Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 0 0 3
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 3 - 0 0 0 5
    Syrena-Grot Rymań - Passat Bukowo Morskie 0 - 5 0 0 6
    Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 9 - 0 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino 0 - 4 0 0 0
    Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 5 - 1 0 0 1
    LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 1 - 0 0 0 0
    Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 1 - 4 0 0 16
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 7 - 3 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 0 3 2
    Grom Świelino - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Syrena-Grot Rymań 3 - 0 0 0 5
    Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 0
    Błękitni Stary Jarosław - Fala ABFrost Gąski 2 - 2 0 0 3
    Passat Bukowo Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 0 0 9
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 0 - 5 0 0 0
    Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice 2 - 1 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Bajgiel Będzino 3 - 1 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - Grom Świelino 0 - 0 0 0 7
    Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie 2 - 0 0 0 1
    Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 0 0 3 55
    Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 0 0 2
    Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Syrena-Grot Rymań 8 - 0 0 1 54
    Grom Świelino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino 3 - 0 0 0 0
    LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 3 - 4 0 0 0
    Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 3 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Arkadia Malechowo 0 - 3 0 0 43
    Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 3 - 4 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski 0 - 5 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 4 - 1 0 1 31
    Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 0 0 1
     
    top komentarze
    newsy:
    10 » Delev oraz Pogoń ukara »
    7 » Koncepcja stadionu w Sk »
    6 » Najlepsi strzelcy
    2 » Sparta Skalin grająca w »
    1 » Przebudzenie Zwolińskie »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    mecze:
    41 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    30 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    26 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
    26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    22 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    22 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    21 » Korona Człopa-Sława Sła »
    20 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    20 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
    16 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 7
    belkodinho... Gimbus
    gosc000000 Lukas1986
    Moniur pszczolek
    typer1990
    gości: 1180
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111013
    • newsów: 70122
    • użytkowników: 67962
    • komentarzy: 1057777
    • zdjęć: 753879
    • relacji: 37048
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies