ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Biesiekierz 19 48 15 3 1 60 / 19 8 2 0 31 / 5 7 1 1 29 / 14
2.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 18 41 13 2 3 54 / 13 8 0 1 35 / 8 5 2 2 19 / 5 2 3 1 0 1 2 / 2
3.  LZS Kowalewice 19 41 13 2 4 49 / 29 9 1 0 37 / 14 4 1 4 12 / 15 2 3 1 0 1 2 / 2
4.  Jedność-Ikar Krosino 16 38 12 2 2 47 / 16 7 1 1 25 / 6 5 1 1 22 / 10
5.  Bajgiel Będzino 17 34 11 1 5 61 / 42 6 0 3 36 / 20 5 1 2 25 / 22
6.  Błękitni Stary Jarosław 17 33 11 0 6 52 / 34 6 0 3 28 / 13 5 0 3 24 / 21
7.  Pomorzanin Sławoborze 17 28 9 1 7 42 / 32 7 0 3 30 / 14 2 1 4 12 / 18
8.  Płomień Myślino 18 26 8 2 8 41 / 36 6 2 3 24 / 15 2 0 5 17 / 21
9.  Wrzos Wrzosowo 17 24 8 0 9 53 / 43 2 0 3 20 / 11 6 0 6 33 / 32
10.  Passat Bukowo Morskie 17 22 7 1 9 43 / 39 5 1 4 32 / 22 2 0 5 11 / 17
11.  Arkadia Malechowo 18 18 5 3 10 35 / 44 3 1 4 22 / 17 2 2 6 13 / 27
12.  Fala ABFrost Gąski 17 13 4 1 12 34 / 49 2 0 5 20 / 24 2 1 7 14 / 25 1 3 1 0 0 5 / 1
13.  Radew Białogórzyno 19 13 4 1 14 15 / 58 3 1 5 11 / 19 1 0 9 4 / 39 1 0 0 0 1 1 / 5
14.  Grom Świelino 15 5 1 2 12 8 / 60 1 2 3 8 / 15 0 0 9 0 / 45
15.  Syrena-Grot Rymań 20 1 0 1 19 18 / 98 0 0 10 6 / 44 0 1 9 12 / 54
  • Nominalnie spadają drużyny z miejsc 14 i 15
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Koszalińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Koszalińskiej trzech drużyn - miejsca 13 rozegrają dwumecz barażowy pomiędzy sobą o pozostanie w klasach Okręgowych Płd/Płn, w przypadku spadku z Kl. Okręgowej Koszalińskiej czterech drużyn miejsca 13 spadną do klasy A, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
      123456789101112131415
    1.  Arkadia Malechowo
     
    2.  Bajgiel Będzino
     
    3.  Błękitni Stary Jarosław
     
    4.  Fala ABFrost Gąski
     
    5.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo
     
    6.  Grom Świelino
     
    7.  Jedność-Ikar Krosino
     
    8.  LZS Kowalewice
     
    9.  Passat Bukowo Morskie
     
    10.  Płomień Myślino
     
    11.  Pomorzanin Sławoborze
     
    12.  Radew Białogórzyno
     
    13.  Syrena-Grot Rymań
     
    14.  Wrzos Wrzosowo
     
    15.  Wybrzeże Biesiekierz
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Grom Świelino 3 - 0 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 4 - 4 0 0 0
    Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 0 0 2
    Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 1 - 4 0 0 5
    Syrena-Grot Rymań - Błękitni Stary Jarosław 2 - 6 0 0 16
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 2 - 0 1 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 1 6
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino 1 - 0 0 0 9
    26-08 17:00  Grom Świelino - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
    Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 0 0 4
    Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 2
    Fala ABFrost Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 5 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 0 - 3 0 0 1
    LZS Kowalewice - Syrena-Grot Rymań 5 - 1 0 0 31
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 5
    Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Jedność-Ikar Krosino 3 - 5 0 0 11
    Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 2 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Fala ABFrost Gąski 0 - 4 0 0 29
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Fala ABFrost Gąski 2 - 1 0 0 13
    Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 1 - 3 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Bajgiel Będzino 5 - 0 0 0 4
    LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań 5 - 2 0 0 23
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 1 - 0 0 13 5
    Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 0 0 1
    Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 1 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 1 - 5 0 0 42
    Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Sławoborze - Fala ABFrost Gąski 6 - 1 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Grom Świelino 8 - 0 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 6
    Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 7 - 0 0 20 7
    LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 2
    Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino 4 - 5 0 0 0
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Syrena-Grot Rymań 12 - 2 0 0 15
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Arkadia Malechowo 5 - 0 0 0 7
    Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 0 33 14
    Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Fala ABFrost Gąski 3 - 2 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stary Jarosław - Jedność-Ikar Krosino 3 - 2 0 0 77
    Fala ABFrost Gąski - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 1
    Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 0 - 2 0 0 0
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 0 0 7
    Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie 0 - 2 0 0 5
    LZS Kowalewice - Grom Świelino 4 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 22
    Płomień Myślino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 9
    Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 8 - 0 0 0 1
    Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 4 0 0 0
    Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Syrena-Grot Rymań 3 - 1 0 0 12
    Grom Świelino - Fala ABFrost Gąski 3 - 0 0 0 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 0 36 3
    Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 3 - 4 0 0 3
    22-10 11:00  Fala ABFrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino 0 0 9
    Radew Białogórzyno - Grom Świelino 3 - 0 0 0 0
    LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 1 0 6
    Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino 0 - 6 0 0 17
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno 3 - 1 0 1 5
    Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski 5 - 1 0 0 3
    Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - Syrena-Grot Rymań 7 - 1 0 0 16
    29-10 14:00  Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 0 0 1
    09-05 18:00  Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 2
    09-05 18:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 0 6
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    04-11 14:00  Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Passat Bukowo Morskie 4 - 2 0 29 1
    Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 0 1 12
    Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 0
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Grom Świelino 5 - 0 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Bajgiel Będzino 1 - 7 0 0 14
    Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 0 1 51
    Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 5 0 0 7
    Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 2 - 4 0 0 0
    Grom Świelino - Syrena-Grot Rymań 3 - 3 0 0 11
    LZS Kowalewice - Fala ABFrost Gąski 1 - 1 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 0 0 0 2
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 7 - 0 0 0 5
    Płomień Myślino - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 11
    Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 0 - 2 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 0 2 83
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 6 - 1 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 3 0 1 132
    Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 0 0 28
    Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno 5 - 1 0 0 0
    Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 17
    LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 5 - 4 0 0 0
    Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 4 - 1 0 0 1
    25-05 18:00  Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    17-03   Jedność-Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 1
    17-03   Grom Świelino - Płomień Myślino 0 0 2
    17-03   Bajgiel Będzino - Passat Bukowo Morskie 0 0 1
    LZS Kowalewice - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 0 1 0 3
    Błękitni Stary Jarosław - Syrena-Grot Rymań 7 - 0 0 0 7
    24-03 18:00  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 0 0 2
    24-04 18:00  Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 2
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 0 0 6
    Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 0 0 8
    Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 9 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 4 - 0 0 0 1
    Passat Bukowo Morskie - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - LZS Kowalewice 2 - 4 0 0 12
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski 1 - 0 1 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    31-03 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 0 0 1
    Radew Białogórzyno - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 5 0 0 3
    Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 0 0 3
    LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 5
    31-03 15:00  Arkadia Malechowo - Płomień Myślino 0 0 1
    31-03 15:00  Jedność-Ikar Krosino - Passat Bukowo Morskie 0 0 6
    Grom Świelino - Bajgiel Będzino 0 - 4 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 1 - 5 0 0 7
    Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 1 0 0 5
    Fala ABFrost Gąski - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 5 0 2 9
    Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 1 - 2 0 0 0
    Syrena-Grot Rymań - Radew Białogórzyno 0 - 1 0 0 0
    Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 3 - 4 0 0 5
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 1 - 4 0 0 7
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 0 0 0 9
    Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 0 0
    Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 0 0 1
    Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 8 - 0 0 0 21
    LZS Kowalewice - Płomień Myślino 8 - 3 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 7 - 3 0 0 2
    Grom Świelino - Arkadia Malechowo 0 - 3 0 0 0
    Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 3 - 0 0 0 2
    Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 0 - 1 0 0 1
    Syrena-Grot Rymań - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 4 0 0 7
    Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 3 0 0 17
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    28-04   Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 0 0 0
    28-04   Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
    28-04   Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino 0 0 0
    28-04   Arkadia Malechowo - Jedność-Ikar Krosino 0 0 0
    28-04 17:00  Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
    28-04 17:00  LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 0 0 0
    28-04 18:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    01-05   Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
    01-05   Grom Świelino - LZS Kowalewice 0 0 0
    01-05   Passat Bukowo Morskie - Radew Białogórzyno 0 0 0
    01-05   Wybrzeże Biesiekierz - Syrena-Grot Rymań 0 0 0
    01-05   Bajgiel Będzino - Fala ABFrost Gąski 0 0 0
    01-05 11:00  Pomorzanin Sławoborze - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 0
    03-05 14:00  Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    05-05   Syrena-Grot Rymań - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
    05-05   Wrzos Wrzosowo - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
    05-05   Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 0 0 0
    05-05   Fala ABFrost Gąski - Grom Świelino 0 0 0
    05-05   LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino 0 0 0
    05-05   Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 0 0 0
    06-05 16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05   Arkadia Malechowo - LZS Kowalewice 0 0 0
    12-05   Jedność-Ikar Krosino - Fala ABFrost Gąski 0 0 0
    12-05   Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0 0 0
    12-05   Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 0 0 0
    12-05   Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 0 0 0
    12-05   Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
    13-05 12:00  Passat Bukowo Morskie - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    19-05   Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 0 0 0
    19-05   Syrena-Grot Rymań - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
    19-05   Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 0 0 0
    19-05   Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino 0 0 0
    19-05   Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo 0 0 0
    19-05   LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
    20-05 16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05   Błękitni Stary Jarosław - Fala ABFrost Gąski 0 0 0
    26-05   Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 0 0 0
    26-05   Wrzos Wrzosowo - Jedność-Ikar Krosino 0 0 0
    26-05   Bajgiel Będzino - Syrena-Grot Rymań 0 0 0
    26-05   Passat Bukowo Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
    26-05   Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
    26-05 17:00  Grom Świelino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06   Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
    02-06   Wybrzeże Biesiekierz - Bajgiel Będzino 0 0 0
    02-06   Syrena-Grot Rymań - Grom Świelino 0 0 0
    02-06   Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 0 0 0
    02-06   Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
    02-06   Fala ABFrost Gąski - LZS Kowalewice 0 0 0
    03-06 16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06   LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 0 0 0
    09-06   Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
    09-06   Jedność-Ikar Krosino - Syrena-Grot Rymań 0 0 0
    09-06   Grom Świelino - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 0
    09-06   Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
    09-06   Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino 0 0 0
    09-06 17:00  Arkadia Malechowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06   Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 0 0 0
    16-06   Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 0 0 0
    16-06   Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 0 0 0
    16-06   Syrena-Grot Rymań - Arkadia Malechowo 0 0 0
    16-06   Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 0 0 0
    16-06   Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski 0 0 0
    16-06 17:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
    1 » Zmiany w odpłatności w  »
    1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
    1 » Chemiczki rozpoczynają  »
    1 » Roman Kondiukh zawodnik »
    mecze:
    46 » Legionovia Legionowo-Gw »
    28 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
    23 » MKP Szczecinek-Intermar »
    21 » Lech Czaplinek-Pogoń Po »
    20 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
    19 » Rasel Dygowo-GKS Leśnik »
    19 » Astra Ustronie Morskie- »
    18 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
    18 » GKS Golenice-Mechanik W »
    18 » Odra Chojna-Dąb Dębno
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    diabel10 fanlkspolo...
    kspogon
    gości: 930
    statystyki portalu
    • drużyn: 2703
    • imprez: 106334
    • newsów: 68772
    • użytkowników: 67445
    • komentarzy: 1038322
    • zdjęć: 733622
    • relacji: 36422
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies