ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Biesiekierz 13 35 11 2 0 45 / 10 7 2 0 28 / 4 4 0 0 17 / 6
2.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 12 29 9 2 1 42 / 7 7 0 0 33 / 4 2 2 1 9 / 3
3.  Jedność-Ikar Krosino 12 27 8 3 1 31 / 12 6 1 0 20 / 3 2 2 1 11 / 9
4.  Błękitni Stary Jarosław 10 24 8 0 2 32 / 17 3 0 2 13 / 12 5 0 0 19 / 5
5.  Bajgiel Będzino 12 22 7 1 4 42 / 31 4 0 2 24 / 11 3 1 2 18 / 20
6.  LZS Kowalewice 12 20 6 2 4 25 / 18 5 1 0 20 / 6 1 1 4 5 / 12 1 1 0 1 0 1 / 1
7.  Płomień Myślino 13 20 6 2 5 28 / 20 4 2 2 15 / 11 2 0 3 13 / 9 1 1 0 1 0 1 / 1
8.  Pomorzanin Sławoborze 12 19 6 1 5 29 / 26 5 0 2 22 / 12 1 1 3 7 / 14
9.  Passat Bukowo Morskie 12 16 5 1 6 33 / 30 3 1 2 22 / 16 2 0 4 11 / 14
10.  Wrzos Wrzosowo 12 15 5 0 7 26 / 33 0 0 2 1 / 7 5 0 5 25 / 26
11.  Radew Białogórzyno 12 9 3 0 9 12 / 31 3 0 4 11 / 14 0 0 5 1 / 17
12.  Fala Abfrost Gąski 10 7 2 1 7 20 / 29 0 0 3 7 / 13 2 1 4 13 / 16
13.  Arkadia Malechowo 12 6 1 3 8 19 / 32 1 1 3 13 / 12 0 2 5 6 / 20
14.  Grom Świelino 11 5 1 2 8 8 / 43 1 2 1 8 / 8 0 0 7 0 / 35
15.  Syrena-Grot Rymań 13 2 0 2 11 14 / 67 0 1 6 4 / 32 0 1 5 10 / 35
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
  123456789101112131415
1.  Arkadia Malechowo
 
       
2.  Bajgiel Będzino
 
      
3.  Błękitni Stary Jarosław 
 
     
4.  Fala Abfrost Gąski 
 
       
5.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo   
 
    
6.  Grom Świelino   
 
    
7.  Jedność-Ikar Krosino   
 
   
8.  LZS Kowalewice    
 
   
9.  Passat Bukowo Morskie    
 
   
10.  Płomień Myślino    
 
  
11.  Pomorzanin Sławoborze     
 
  
12.  Radew Białogórzyno      
 
 
13.  Syrena-Grot Rymań       
 
14.  Wrzos Wrzosowo           
 
 
15.  Wybrzeże Biesiekierz     
 
terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Płomień Myślino - Grom Świelino 3 - 0 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 4 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 0 0 2
Wrzos Wrzosowo - Fala Abfrost Gąski 1 - 4 0 0 5
Syrena-Grot Rymań - Błękitni Stary Jarosław 2 - 6 0 0 16
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 2 - 0 1 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 1 6
2 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino 1 - 0 0 0 9
26-08 17:00  Grom Świelino - Passat Bukowo Morskie 0 0 0
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 0 0 4
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 2
Fala Abfrost Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 5 0 0 1
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 0 - 3 0 0 1
LZS Kowalewice - Syrena-Grot Rymań 5 - 1 0 0 31
3 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 0 0 0 5
Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 0
Bajgiel Będzino - Grom Świelino 5 - 0 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Jedność-Ikar Krosino 3 - 5 0 0 11
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 0 0 1
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 2 - 0 0 0 0
Syrena-Grot Rymań - Fala Abfrost Gąski 0 - 4 0 0 29
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Fala Abfrost Gąski 2 - 1 0 0 13
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 1 - 3 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 1
Jedność-Ikar Krosino - Bajgiel Będzino 5 - 0 0 0 4
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 1
Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań 5 - 2 0 0 23
5 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 1 - 0 0 13 5
Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 0 0 1
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 1 0 0 0
Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 1
Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 1 - 5 0 0 42
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 0 0 4
Pomorzanin Sławoborze - Fala Abfrost Gąski 6 - 1 0 0 1
6 kolejka relacja fotki komentarze
Arkadia Malechowo - Grom Świelino 8 - 0 0 0 2
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 6
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 7 - 0 0 20 7
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 2
Fala Abfrost Gąski - Płomień Myślino 4 - 5 0 0 0
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Syrena-Grot Rymań 12 - 2 0 0 15
7 kolejka relacja fotki komentarze
Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 0 0 1
Jedność-Ikar Krosino - Arkadia Malechowo 5 - 0 0 0 7
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 0 33 14
Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 1
Passat Bukowo Morskie - Fala Abfrost Gąski 3 - 2 0 0 3
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Stary Jarosław - Jedność-Ikar Krosino 3 - 2 0 0 77
Fala Abfrost Gąski - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 1
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 0 - 2 0 0 0
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 0 0 7
Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie 0 - 2 0 0 5
LZS Kowalewice - Grom Świelino 4 - 0 0 0 0
Syrena-Grot Rymań - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność-Ikar Krosino - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 22
Płomień Myślino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 9
Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 8 - 0 0 0 1
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 4 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 0 0 3
Pomorzanin Sławoborze - Syrena-Grot Rymań 3 - 1 0 0 12
Grom Świelino - Fala Abfrost Gąski 3 - 0 0 0 3
10 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 0 36 3
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 3 - 4 0 0 3
22-10 11:00  Fala Abfrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino 0 0 9
Radew Białogórzyno - Grom Świelino 3 - 0 0 0 0
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 1
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 1 0 6
Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino 0 - 6 0 0 17
11 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno 3 - 1 0 1 5
28-10 14:00  Arkadia Malechowo - Fala Abfrost Gąski 0 0 1
28-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 0 0 6
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 2
28-10 15:00  Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 2
Passat Bukowo Morskie - Syrena-Grot Rymań 7 - 1 0 0 16
29-10 14:00  Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 0 0 1
12 kolejka relacja fotki komentarze
04-11 14:00  Fala Abfrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 0 0 3
Wybrzeże Biesiekierz - Passat Bukowo Morskie 4 - 2 0 29 1
Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 0 1 12
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 0
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Grom Świelino 5 - 0 0 0 0
Syrena-Grot Rymań - Bajgiel Będzino 1 - 7 0 0 14
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Jedność-Ikar Krosino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 0 1 51
Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 5 0 0 7
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 2 - 4 0 0 0
12-11 12:00  Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 0 0 1
12-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 0 0 1
Grom Świelino - Syrena-Grot Rymań 3 - 3 0 0 11
LZS Kowalewice - Fala Abfrost Gąski 1 - 1 0 0 1
14 kolejka relacja fotki komentarze
Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 7 - 0 0 0 5
Płomień Myślino - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 1
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 4
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 0 - 2 0 0 1
Syrena-Grot Rymań - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 0 2 40
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 0 3
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 6 - 1 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
25-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz 0 0 1
25-11 14:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 0 0 0
25-11 14:00  Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 0 0 0
25-11 14:00  Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań 0 0 0
25-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 0 0
25-11 14:00  Fala Abfrost Gąski - Radew Białogórzyno 0 0 0
26-11 14:00  LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Błotny odszedł. Cader i »
mecze:
37 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
25 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 754
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67438
• użytkowników: 60886
• komentarzy: 1031764
• zdjęć: 724051
• relacji: 35686
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies