ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Czcibor Cedynia 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
2.  Myśla Dargomyśl 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
3.  Sęp Brzesko 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
4.  Unia Dolice 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
5.  Zieloni Zielin 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
6.  Piast Karsko 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
7.  Orkan Suchań 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
8.  Kłos Pełczyce 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
10.  Sokół Pyrzyce 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
11.  Czarni Lubanowo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
12.  Klon Krzęcin 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
13.  Drawa Drawno 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
14.  Gavia Choszczno 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
15.  Polonia Giżyn 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
16.  SCRS Barlinek 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
  12345678910111213141516
1.  Czarni Lubanowo
 
        
2.  Czcibor Cedynia
 
       
3.  Drawa Drawno 
 
      
4.  Gavia Choszczno  
 
      
5.  Klon Krzęcin   
 
     
6.  Kłos Pełczyce  
 
      
7.  Myśla Dargomyśl    
 
   
8.  Orkan Suchań    
 
   
9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój   
 
    
10.  Piast Karsko      
 
  
11.  Polonia Giżyn    
 
   
12.  SCRS Barlinek    
 
   
13.  Sęp Brzesko       
 
 
14.  Sokół Pyrzyce       
 
15.  Unia Dolice       
 
 
16.  Zieloni Zielin        
 
terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
19-08   Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 0 0 0
19-08   Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 0 0 1
19-08   Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 0 0 0
19-08   Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 0 0 0
19-08   Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 0 0 0
19-08   SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 0 0 0
19-08   Orkan Suchań - Unia Dolice 0 0 0
19-08   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 0 0 4
2 kolejka relacja fotki komentarze
26-08   Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 0 0 0
26-08   Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
26-08   Sęp Brzesko - Orkan Suchań 0 0 0
26-08   Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 0 0 0
26-08   Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 0 0 0
26-08   Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 0 0
26-08   Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl 0 0 0
26-08   Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
03-09   Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno 0 0 0
03-09   Polonia Giżyn - Czarni Lubanowo 0 0 0
03-09   Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 0 0 0
03-09   SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 0 0 0
03-09   Orkan Suchań - Zieloni Zielin 0 0 0
03-09   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 0 0 0
03-09   Klon Krzęcin - Unia Dolice 0 0 0
03-09   Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
09-09   Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 0 0
09-09   Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 0 0 0
09-09   Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
09-09   Gavia Choszczno - Orkan Suchań 0 0 0
09-09   Piast Karsko - SCRS Barlinek 0 0 0
09-09   Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce 0 0 0
09-09   Drawa Drawno - Polonia Giżyn 0 0 0
09-09   Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
16-09   Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce 0 0 0
16-09   Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 0 0 0
16-09   Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno 0 0 0
16-09   SCRS Barlinek - Czarni Lubanowo 0 0 0
16-09   Orkan Suchań - Piast Karsko 0 0 0
16-09   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Gavia Choszczno 0 0 0
16-09   Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 0 0 0
16-09   Unia Dolice - Sęp Brzesko 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
23-09   Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 0 0 0
23-09   Zieloni Zielin - Unia Dolice 0 0 0
23-09   Gavia Choszczno - Klon Krzęcin 0 0 0
23-09   Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
23-09   Czarni Lubanowo - Orkan Suchań 0 0 0
23-09   Drawa Drawno - SCRS Barlinek 0 0 0
23-09   Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 0 0 0
23-09   Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
30-09   Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 0 0 0
30-09   Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl 0 0 0
30-09   SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia 0 0 0
30-09   Orkan Suchań - Drawa Drawno 0 0 0
30-09   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 0 0 0
30-09   Klon Krzęcin - Piast Karsko 0 0 0
30-09   Unia Dolice - Gavia Choszczno 0 0 0
30-09   Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
07-10   Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 0 0 0
07-10   Gavia Choszczno - Sęp Brzesko 0 0 0
07-10   Piast Karsko - Unia Dolice 0 0 0
07-10   Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 0 0 0
07-10   Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
07-10   Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 0 0 0
07-10   Myśla Dargomyśl - SCRS Barlinek 0 0 0
07-10   Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
14-10   Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 0 0 0
14-10   SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 0 0
14-10   Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl 0 0 0
14-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 0 0 0
14-10   Klon Krzęcin - Drawa Drawno 0 0 0
14-10   Unia Dolice - Czarni Lubanowo 0 0 0
14-10   Sęp Brzesko - Piast Karsko 0 0 0
14-10   Zieloni Zielin - Gavia Choszczno 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
21-10   Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 0 0 0
21-10   Piast Karsko - Zieloni Zielin 0 0 0
21-10   Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko 0 0 0
21-10   Drawa Drawno - Unia Dolice 0 0 0
21-10   Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 0 0 0
21-10   Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
21-10   Polonia Giżyn - Orkan Suchań 0 0 0
21-10   Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
28-10   SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 0 0 0
28-10   Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 0 0 0
28-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 0 0 0
28-10   Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 0 0 0
28-10   Unia Dolice - Czcibor Cedynia 0 0 0
28-10   Sęp Brzesko - Drawa Drawno 0 0 0
28-10   Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 0 0 0
28-10   Gavia Choszczno - Piast Karsko 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
04-11   Kłos Pełczyce - Piast Karsko 0 0 0
04-11   Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno 0 0 0
04-11   Drawa Drawno - Zieloni Zielin 0 0 0
04-11   Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 0 0 0
04-11   Myśla Dargomyśl - Unia Dolice 0 0 0
04-11   Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 0 0 0
04-11   Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
04-11   SCRS Barlinek - Orkan Suchań 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
11-11   Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 0 0 0
11-11   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 0 0 0
11-11   Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 0 0 0
11-11   Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 0 0
11-11   Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 0 0 0
11-11   Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 0 0 0
11-11   Gavia Choszczno - Drawa Drawno 0 0 0
11-11   Piast Karsko - Czarni Lubanowo 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
18-11   Kłos Pełczyce - Czarni Lubanowo 0 0 0
18-11   Drawa Drawno - Piast Karsko 0 0 0
18-11   Czcibor Cedynia - Gavia Choszczno 0 0 0
18-11   Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 0 0 0
18-11   Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 0 0 0
18-11   Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 0 0
18-11   SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 0 0 0
18-11   Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
25-11   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 0 0 0
25-11   Klon Krzęcin - Orkan Suchań 0 0 0
25-11   Unia Dolice - SCRS Barlinek 0 0 0
25-11   Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 0 0 0
25-11   Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 0 0 0
25-11   Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl 0 0 0
25-11   Piast Karsko - Czcibor Cedynia 0 0 0
25-11   Czarni Lubanowo - Drawa Drawno 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
55 » Czwarta liga bez Jezior »
30 » Jeziorak Szczecin nie s »
14 » Arkadia wycofała się, O »
9 » Zmiany w A klasie
7 » Iñaki Astiz przejd »
2 » MKS Masovia Maszewo szu »
2 » Start rozgrywek 12 sier »
1 » Podsumowanie sezonu 201 »
1 » Jowin Radziński podpisa »
1 » Zmiana na ławce treners »
mecze:
20 » Pogoń Szczecin-Wisła Kr »
20 » MKP Szczecinek-Błękitni »
6 » Znicz Pruszków-Gwardia  »
5 » Gryf Kamień Pomorski-Wi »
4 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
4 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-K »
4 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
3 » Kotwica Kołobrzeg-GKS T »
3 » Gwardia Koszalin-Świt S »
2 » Polonia Płoty-Błękitni  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
KSHAJKA
gości: 719
statystyki portalu
• drużyn: 2648
• imprez: 99744
• newsów: 66241
• użytkowników: 60357
• komentarzy: 1016214
• zdjęć: 704429
• relacji: 35008
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies