ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 5 13 4 1 0 13 / 6 2 0 0 6 / 2 2 1 0 7 / 4
2.  Drawa Drawno 5 10 3 1 1 20 / 11 2 1 0 13 / 4 1 0 1 7 / 7
3.  Sęp Brzesko 5 10 3 1 1 8 / 5 2 0 0 4 / 0 1 1 1 4 / 5
4.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 5 9 3 0 2 15 / 10 2 0 1 11 / 3 1 0 1 4 / 7
5.  Polonia Giżyn 5 9 3 0 2 13 / 11 2 0 1 10 / 7 1 0 1 3 / 4
6.  Orkan Suchań 5 9 3 0 2 5 / 5 3 0 0 5 / 1 0 0 2 0 / 4
7.  Unia Dolice 5 8 2 2 1 17 / 8 1 1 0 9 / 3 1 1 1 8 / 5
8.  Sokół Pyrzyce 5 7 2 1 2 13 / 10 1 1 1 7 / 5 1 0 1 6 / 5
9.  SCRS Barlinek 5 7 2 1 2 7 / 7 1 1 1 4 / 3 1 0 1 3 / 4
10.  Czarni Lubanowo 5 6 2 0 3 6 / 13 1 0 1 2 / 5 1 0 2 4 / 8 1 3 1 0 0 3 / 0
11.  Klon Krzęcin 5 6 2 0 3 8 / 16 1 0 1 6 / 8 1 0 2 2 / 8
12.  Czcibor Cedynia 5 6 2 0 3 8 / 14 2 0 1 5 / 4 0 0 2 3 / 10 1 0 0 0 1 0 / 3
13.  Kłos Pełczyce 5 5 1 2 2 8 / 10 0 1 1 2 / 3 1 1 1 6 / 7
14.  Piast Karsko 5 4 1 1 3 5 / 6 0 0 2 1 / 4 1 1 1 4 / 2
15.  Myśla Dargomyśl 5 3 1 0 4 11 / 15 1 0 2 9 / 10 0 0 2 2 / 5
16.  Zieloni Zielin 5 3 1 0 4 6 / 16 1 0 1 3 / 4 0 0 3 3 / 12
wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
  12345678910111213141516
1.  Czarni Lubanowo
 
        
2.  Czcibor Cedynia
 
       
3.  Drawa Drawno 
 
      
4.  Gavia Choszczno  
 
      
5.  Klon Krzęcin   
 
     
6.  Kłos Pełczyce  
 
      
7.  Myśla Dargomyśl    
 
   
8.  Orkan Suchań    
 
   
9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój   
 
    
10.  Piast Karsko      
 
  
11.  Polonia Giżyn    
 
   
12.  SCRS Barlinek    
 
   
13.  Sęp Brzesko       
 
 
14.  Sokół Pyrzyce       
 
15.  Unia Dolice       
 
 
16.  Zieloni Zielin        
 
terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 0 - 2 1 0 7
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 0 0 0 3
Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 6 - 1 0 0 11
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 88 8
Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 0 - 3 0 0 8
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 6 - 0 0 0 5
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 0 - 3 0 1 9
Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 5
2 kolejka relacja fotki komentarze
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 - 1 0 0 3
Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 - 2 0 0 5
Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 1 - 2 0 0 4
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 6
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 2 0 0 9
Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl 2 - 1 0 0 2
Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 6 - 0 0 74 15
Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 3
3 kolejka relacja fotki komentarze
Klon Krzęcin - Unia Dolice 2 - 7 0 0 7
SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 15
Orkan Suchań - Zieloni Zielin 2 - 1 0 8 5
Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 1 - 1 0 0 1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 11
Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 12
Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno 7 - 4 0 0 5
Polonia Giżyn - Czarni Lubanowo 5 - 1 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
Gavia Choszczno - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 17
Piast Karsko - SCRS Barlinek 1 - 2 0 0 3
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 1 - 0 0 0 4
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 1 0 0 7
Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce 0 - 4 0 0 10
Drawa Drawno - Polonia Giżyn 4 - 1 0 71 3
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 0 0 11
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 0 2
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orkan Suchań - Piast Karsko 1 - 0 0 28 3
Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 4 - 1 0 25 5
Unia Dolice - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 1
Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno 0 - 3 0 73 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Gavia Choszczno 2 - 3 0 0 13
Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 0 3
Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 4 - 3 0 0 0
SCRS Barlinek - Czarni Lubanowo 3 - 0 0 0 6
6 kolejka relacja fotki komentarze
23-09   Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 0 0 0
23-09 16:00  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 0 0 2
23-09 16:00  Gavia Choszczno - Klon Krzęcin 0 0 0
23-09 16:00  Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
24-09 13:00  Czarni Lubanowo - Orkan Suchań 0 0 0
24-09 14:00  Drawa Drawno - SCRS Barlinek 0 0 0
24-09 15:00  Zieloni Zielin - Unia Dolice 0 0 0
24-09 15:00  Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
30-09   Unia Dolice - Gavia Choszczno 0 0 0
30-09 12:00  Orkan Suchań - Drawa Drawno 0 0 0
30-09 15:00  Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl 0 0 0
30-09 15:00  Klon Krzęcin - Piast Karsko 0 0 0
30-09 16:00  SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia 0 0 0
01-10 15:00  Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 0 0 0
01-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 0 0 0
01-10 15:00  Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
07-10   Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 0 0 0
07-10   Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 0 0 0
07-10   Myśla Dargomyśl - SCRS Barlinek 0 0 0
07-10   Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 0 0 0
07-10 15:00  Gavia Choszczno - Sęp Brzesko 0 0 0
07-10 15:00  Piast Karsko - Unia Dolice 0 0 0
07-10 17:00  Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 0 0 0
08-10 14:00  Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
14-10   SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 0 0
14-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 0 0 0
14-10   Unia Dolice - Czarni Lubanowo 0 0 0
14-10 14:00  Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl 0 0 0
14-10 14:00  Klon Krzęcin - Drawa Drawno 0 0 0
14-10 15:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 0 0 0
15-10 14:00  Sęp Brzesko - Piast Karsko 0 0 0
15-10 14:00  Zieloni Zielin - Gavia Choszczno 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
21-10   Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko 0 0 0
21-10   Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 0 0 0
21-10   Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
21-10   Polonia Giżyn - Orkan Suchań 0 0 0
21-10 15:00  Piast Karsko - Zieloni Zielin 0 0 0
21-10 15:00  Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 0 0 0
21-10 16:00  Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 0 0 0
22-10 14:00  Drawa Drawno - Unia Dolice 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
28-10   SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 0 0 0
28-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 0 0 0
28-10   Unia Dolice - Czcibor Cedynia 0 0 0
28-10   Sęp Brzesko - Drawa Drawno 0 0 0
28-10   Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 0 0 0
28-10 13:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 0 0 0
28-10 13:00  Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 0 0 0
28-10 14:00  Gavia Choszczno - Piast Karsko 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
04-11   Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno 0 0 0
04-11   Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 0 0 0
04-11   Myśla Dargomyśl - Unia Dolice 0 0 0
04-11   Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 0 0 0
04-11   SCRS Barlinek - Orkan Suchań 0 0 0
04-11 14:00  Kłos Pełczyce - Piast Karsko 0 0 0
04-11 14:00  Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
05-11 14:00  Drawa Drawno - Zieloni Zielin 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
11-11   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 0 0 0
11-11   Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 0 0
11-11 13:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 0 0 0
11-11 13:00  Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 0 0 0
11-11 13:00  Gavia Choszczno - Drawa Drawno 0 0 0
11-11 13:00  Piast Karsko - Czarni Lubanowo 0 0 0
11-11 13:30  Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 0 0 0
12-11 14:00  Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
18-11   Czcibor Cedynia - Gavia Choszczno 0 0 0
18-11   Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 0 0 0
18-11   Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 0 0 0
18-11   SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 0 0 0
18-11 13:00  Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
18-11 15:00  Kłos Pełczyce - Czarni Lubanowo 0 0 0
19-11 13:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 0 0
19-11 14:00  Drawa Drawno - Piast Karsko 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
25-11   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 0 0 0
25-11   Unia Dolice - SCRS Barlinek 0 0 0
25-11   Czarni Lubanowo - Drawa Drawno 0 0 0
25-11 12:00  Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl 0 0 0
25-11 13:00  Klon Krzęcin - Orkan Suchań 0 0 0
25-11 13:00  Piast Karsko - Czcibor Cedynia 0 0 0
26-11 13:00  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 0 0 0
26-11 13:00  Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
4 » Zmarł Daniel Baranowski
3 » 7. kolejka IV ligi
1 » Kamil Poźniak został za »
1 » 9. kolejka II ligi
mecze:
28 » Syrena-Grot Rymań-Wrzos »
28 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
28 » Hutnik Szczecin-Olimp G »
26 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
24 » Sława Sławno-Korona Czł »
23 » Orzeł Wałcz-Błonie Barw »
23 » Rozwój Katowice-Gwardia »
19 » Chemik Police-Odra Choj »
18 » Orkan Dalewo-Piast Koli »
16 » Sokół Karlino-PC Klucze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Lukas1986
gości: 739
statystyki portalu
• drużyn: 2682
• imprez: 102385
• newsów: 66830
• użytkowników: 60566
• komentarzy: 1021959
• zdjęć: 714369
• relacji: 35334
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies