ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Pyrzyce 21 43 13 4 4 54 / 37 6 3 2 24 / 18 7 1 2 30 / 19
2.  Gavia Choszczno 21 41 11 8 2 48 / 26 6 2 2 25 / 11 5 6 0 23 / 15
3.  Drawa Drawno 21 39 12 3 6 69 / 43 8 2 1 43 / 16 4 1 5 26 / 27
4.  Kłos Pełczyce 21 36 10 6 5 42 / 27 5 4 1 18 / 9 5 2 4 24 / 18
5.  Orkan Suchań 21 35 11 2 8 36 / 31 8 1 1 24 / 7 3 1 7 12 / 24 1 3 1 0 0 2 / 1
6.  Czcibor Cedynia 21 35 11 2 8 48 / 43 7 1 3 30 / 16 4 1 5 18 / 27 1 0 0 0 1 1 / 2
7.  Unia Dolice 21 32 9 5 7 57 / 35 7 2 2 30 / 9 2 3 5 27 / 26
8.  Sęp Brzesko 20 30 9 3 8 39 / 41 7 1 2 23 / 12 2 2 6 16 / 29
9.  Zieloni Zielin 21 28 8 4 9 40 / 48 6 1 3 26 / 16 2 3 6 14 / 32
10.  SCRS Barlinek 21 27 8 3 10 38 / 33 5 3 3 23 / 10 3 0 7 15 / 23
11.  Polonia Giżyn 20 25 7 4 9 39 / 42 4 2 4 28 / 24 3 2 5 11 / 18
12.  Myśla Dargomyśl 21 21 7 0 14 42 / 61 5 0 6 28 / 32 2 0 8 14 / 29
13.  Czarni Lubanowo 21 20 6 2 13 26 / 51 4 2 4 13 / 19 2 0 9 13 / 32 1 3 1 0 0 5 / 2
14.  Piast Karsko 20 20 5 5 10 31 / 43 3 2 5 22 / 24 2 3 5 9 / 19 1 0 0 0 1 2 / 5
15.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 20 19 5 4 11 35 / 56 4 1 5 21 / 21 1 3 6 14 / 35 1 3 1 0 0 6 / 0
16.  Klon Krzęcin 21 19 6 1 14 33 / 60 2 1 7 22 / 33 4 0 7 11 / 27 1 0 0 0 1 0 / 6
  • Drużyny z miejsc 15, 16 spadną do klasy A, - liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej trzech drużyn - miejsca 14 rozegrają baraż pomiędzy sobą, czterech drużyn miejsca 14 spadną do A klasy, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Czarni Lubanowo
     
    2.  Czcibor Cedynia
     
    3.  Drawa Drawno
     
    4.  Gavia Choszczno
     
    5.  Klon Krzęcin
     
    6.  Kłos Pełczyce
     
    7.  Myśla Dargomyśl
     
    8.  Orkan Suchań
     
    9.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    10.  Piast Karsko
     
    11.  Polonia Giżyn
     
    12.  SCRS Barlinek
     
    13.  Sęp Brzesko
     
    14.  Sokół Pyrzyce
     
    15.  Unia Dolice
     
    16.  Zieloni Zielin
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 0 - 2 1 0 7
    Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 0 0 0 3
    Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 6 - 1 0 0 11
    Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 88 8
    Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 0 - 3 0 0 8
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 6 - 0 0 0 5
    Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 0 - 3 0 1 9
    Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 5
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 - 1 0 0 3
    Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 - 2 0 0 5
    Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 1 - 2 0 0 4
    Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 6
    Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 2 0 0 10
    Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl 2 - 1 0 0 2
    Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 6 - 0 0 74 15
    Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 3
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Unia Dolice 2 - 7 0 0 7
    SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 15
    Orkan Suchań - Zieloni Zielin 2 - 1 0 8 5
    Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 1 - 1 0 0 1
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 11
    Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 12
    Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno 7 - 4 0 0 5
    Polonia Giżyn - Czarni Lubanowo 5 - 1 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 17
    Piast Karsko - SCRS Barlinek 1 - 2 0 0 3
    Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 1 - 0 0 0 4
    Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 1 0 0 7
    Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce 0 - 4 0 0 10
    Drawa Drawno - Polonia Giżyn 4 - 1 0 71 3
    Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 0 0 11
    Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 0 2
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Piast Karsko 1 - 0 0 28 3
    Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 4 - 1 0 25 5
    Unia Dolice - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 1
    Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno 0 - 3 0 73 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Gavia Choszczno 2 - 3 0 0 13
    Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce 2 - 3 0 0 3
    Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 4 - 3 0 0 0
    SCRS Barlinek - Czarni Lubanowo 3 - 0 0 0 6
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 3 0 1 8
    Gavia Choszczno - Klon Krzęcin 0 - 2 0 0 12
    Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9 - 3 0 0 9
    Zieloni Zielin - Unia Dolice 2 - 2 0 0 1
    Czarni Lubanowo - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 1
    Drawa Drawno - SCRS Barlinek 3 - 1 0 68 7
    Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 4 - 3 0 0 10
    Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 1 - 4 0 0 4
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Drawa Drawno 5 - 1 0 77 35
    Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl 5 - 4 0 0 9
    Klon Krzęcin - Piast Karsko 2 - 2 0 0 2
    Unia Dolice - Gavia Choszczno 2 - 3 0 0 7
    SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 4
    Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 3 - 1 0 0 1
    Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 4 - 1 0 0 6
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 6
    Gavia Choszczno - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 20
    Piast Karsko - Unia Dolice 2 - 5 0 0 4
    Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 1
    Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9 - 3 0 83 7
    Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 1 - 2 0 0 3
    Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 2 - 4 0 6 7
    Myśla Dargomyśl - SCRS Barlinek 3 - 2 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl 2 - 1 0 1 8
    Unia Dolice - Czarni Lubanowo 2 - 0 0 0 2
    Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 8
    Klon Krzęcin - Drawa Drawno 3 - 7 0 85 9
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 2
    Zieloni Zielin - Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 13
    Sęp Brzesko - Piast Karsko 7 - 0 0 0 8
    SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 - 0 0 0 16
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 10
    Piast Karsko - Zieloni Zielin 1 - 1 0 0 3
    Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 2 - 1 0 0 7
    Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko 0 - 5 0 0 7
    Drawa Drawno - Unia Dolice 4 - 2 0 68 14
    Polonia Giżyn - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 2
    Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 1 - 2 0 0 8
    Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 0 0 7
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Drawa Drawno 1 - 0 0 85 43
    Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 10
    Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 0 - 1 0 0 6
    Unia Dolice - Czcibor Cedynia 4 - 1 0 0 1
    Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 3 - 2 0 0 7
    SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 3
    Gavia Choszczno - Piast Karsko 3 - 0 0 0 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 2 - 1 0 0 1
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Piast Karsko 1 - 0 0 0 7
    Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 0 0 0 5
    SCRS Barlinek - Orkan Suchań 9 - 0 0 0 20
    Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 4 - 2 0 0 2
    Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 5
    Drawa Drawno - Zieloni Zielin 4 - 1 0 75 6
    Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
    Myśla Dargomyśl - Unia Dolice 4 - 3 0 0 3
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 - 0 0 0 3
    Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 14
    Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 3 - 5 0 0 1
    Gavia Choszczno - Drawa Drawno 1 - 1 1 76 46
    Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 2 - 1 0 0 5
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 1 - 5 0 0 4
    Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 4 - 2 0 0 0
    Piast Karsko - Czarni Lubanowo 2 - 5 0 0 12
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Czarni Lubanowo 3 - 0 0 0 12
    Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 0 0 5
    SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 19
    Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 0 - 2 0 0 3
    Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 6 - 2 0 0 5
    Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 4 - 3 0 0 3
    Drawa Drawno - Piast Karsko 1 - 1 0 60 15
    Czcibor Cedynia - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 19
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl 6 - 2 0 0 7
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 1 - 4 0 0 5
    Klon Krzęcin - Orkan Suchań 1 - 3 0 0 6
    Unia Dolice - SCRS Barlinek 2 - 0 0 0 4
    Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 0 - 2 0 0 25
    Piast Karsko - Czcibor Cedynia 0 - 2 0 0 12
    Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 6
    Czarni Lubanowo - Drawa Drawno 1 - 4 0 78 10
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 5
    01-05 12:00  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 0 0 2
    01-05 14:00  Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia 0 0 0
    03-05 14:00  Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 0 0 1
    09-05 18:00  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno 0 1 13
    09-05 18:00  Gavia Choszczno - Polonia Giżyn 0 0 2
    09-05 18:30  Zieloni Zielin - Sokół Pyrzyce 0 0 7
    16-05 18:30  Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 1
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 2 - 2 0 0 3
    Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 6
    Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 3 0 0 5
    Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 5 - 2 0 130 8
    Myśla Dargomyśl - Czarni Lubanowo 3 - 1 0 0 0
    30-05 17:30  Orkan Suchań - Sęp Brzesko 0 0 1
    30-05 18:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 0 1
    30-05 18:30  Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 0 2
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 1
    Gavia Choszczno - SCRS Barlinek 1 - 2 0 0 3
    Unia Dolice - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 1
    Zieloni Zielin - Orkan Suchań 0 - 2 0 1 4
    Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl 5 - 0 0 72 4
    Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 3 - 0 0 1 1
    Czarni Lubanowo - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 0
    Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 0 9
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Piast Karsko 2 - 0 0 0 7
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 6
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 0 - 3 0 0 5
    Orkan Suchań - Gavia Choszczno 1 - 1 0 123 2
    Sokół Pyrzyce - Czarni Lubanowo 2 - 0 0 0 6
    Polonia Giżyn - Drawa Drawno 1 - 3 0 0 9
    Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3 - 4 0 0 1
    Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 5 - 0 0 0 11
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 3
    Kłos Pełczyce - Myśla Dargomyśl 3 - 1 0 0 10
    Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 74 7
    Czarni Lubanowo - SCRS Barlinek 3 - 0 0 0 2
    Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 6 - 0 0 14 15
    Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn 6 - 1 0 0 1
    Piast Karsko - Orkan Suchań 2 - 1 0 64 7
    Sęp Brzesko - Unia Dolice 3 - 2 0 0 3
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Drawa Drawno 3 - 1 0 74 8
    Unia Dolice - Zieloni Zielin 8 - 0 0 0 6
    Orkan Suchań - Czarni Lubanowo 6 - 0 0 96 2
    Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 1 - 5 0 0 17
    Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 1 - 4 0 0 7
    Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl 1 - 2 0 0 0
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 1 - 2 0 0 9
    Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia 0 - 2 0 0 6
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Unia Dolice 2 - 2 0 0 3
    Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 - 0 0 0 7
    Drawa Drawno - Orkan Suchań 3 - 2 0 161 7
    Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 4 - 2 0 0 2
    Myśla Dargomyśl - Sokół Pyrzyce 1 - 4 0 0 3
    Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 0
    Piast Karsko - Klon Krzęcin 4 - 2 0 0 3
    Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek 4 - 1 0 0 5
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    28-04 11:00  Unia Dolice - Piast Karsko 0 0 0
    28-04 12:00  SCRS Barlinek - Myśla Dargomyśl 0 0 0
    28-04 15:00  Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 0 0
    28-04 16:00  Sęp Brzesko - Gavia Choszczno 0 0 0
    28-04 16:00  Klon Krzęcin - Czarni Lubanowo 0 0 0
    28-04 17:00  Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce 0 0 2
    28-04 17:30  Sokół Pyrzyce - Polonia Giżyn 0 0 0
    29-04 15:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Drawa Drawno 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    05-05 17:00  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    06-05 12:00  Drawa Drawno - Klon Krzęcin 0 0 0
    06-05 15:00  Czarni Lubanowo - Unia Dolice 0 0 0
    06-05 15:00  Gavia Choszczno - Zieloni Zielin 0 0 0
    06-05 16:00  Polonia Giżyn - SCRS Barlinek 0 0 0
    06-05 16:00  Myśla Dargomyśl - Orkan Suchań 0 0 0
    06-05 16:00  Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    06-05 16:00  Piast Karsko - Sęp Brzesko 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05 15:00  Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 0 0
    12-05 15:00  Orkan Suchań - Polonia Giżyn 0 0 0
    12-05 16:00  Unia Dolice - Drawa Drawno 0 0 0
    12-05 16:30  Sęp Brzesko - Czarni Lubanowo 0 0 0
    12-05 17:00  Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 0 0 0
    13-05 11:00  SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    13-05 14:00  Zieloni Zielin - Piast Karsko 0 0 0
    13-05 15:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    19-05 17:00  Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 0 0 1
    19-05 17:30  Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 0 0 0
    20-05 12:00  Drawa Drawno - Sęp Brzesko 0 0 0
    20-05 16:00  Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    20-05 16:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice 0 0 0
    20-05 16:00  Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin 0 0 0
    20-05 16:00  Piast Karsko - Gavia Choszczno 0 0 0
    20-05 17:00  Myśla Dargomyśl - Klon Krzęcin 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05 11:00  Unia Dolice - Myśla Dargomyśl 0 0 0
    26-05 11:00  Orkan Suchań - SCRS Barlinek 0 0 0
    26-05 16:00  Gavia Choszczno - Czarni Lubanowo 0 0 0
    26-05 16:30  Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 0 0 0
    26-05 17:00  Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 0 0 0
    27-05 14:00  Zieloni Zielin - Drawa Drawno 0 0 0
    27-05 15:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    27-05 16:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06 16:00  Myśla Dargomyśl - Sęp Brzesko 0 0 0
    02-06 16:00  Czarni Lubanowo - Piast Karsko 0 0 0
    02-06 17:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 0 0
    02-06 17:30  Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin 0 0 0
    03-06 11:00  SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    03-06 12:00  Drawa Drawno - Gavia Choszczno 0 0 0
    03-06 16:00  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 0 0 0
    03-06 17:00  Polonia Giżyn - Unia Dolice 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06 16:00  Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 0 0 0
    09-06 16:00  Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    09-06 17:00  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 0 0 0
    09-06 17:00  Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 0 0 0
    10-06 14:00  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 0 0 0
    10-06 15:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 0 0 0
    10-06 16:00  Czarni Lubanowo - Kłos Pełczyce 0 0 0
    10-06 17:00  Piast Karsko - Drawa Drawno 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06 16:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    16-06 16:00  Orkan Suchań - Klon Krzęcin 0 0 0
    16-06 16:00  SCRS Barlinek - Unia Dolice 0 0 0
    16-06 16:00  Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 0 0 0
    16-06 16:00  Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 0 0 0
    16-06 16:00  Myśla Dargomyśl - Gavia Choszczno 0 0 0
    16-06 16:00  Czcibor Cedynia - Piast Karsko 0 0 0
    16-06 16:00  Drawa Drawno - Czarni Lubanowo 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
    2 » Roman Kondiukh zawodnik »
    1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
    1 » Chemiczki rozpoczynają  »
    1 » Zmiany w odpłatności w  »
    mecze:
    46 » Legionovia Legionowo-Gw »
    25 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
    23 » MKP Szczecinek-Intermar »
    19 » Lech Czaplinek-Pogoń Po »
    19 » Odra Chojna-Dąb Dębno
    18 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
    18 » GKS Golenice-Mechanik W »
    18 » Astra Ustronie Morskie- »
    16 » Wrzos Wrzosowo-Wybrzeże »
    16 » Wicher Brojce-Biali Sąd »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    bonzo811 darincha
    Iron737 jurgol
    szakir
    gości: 1099
    statystyki portalu
    • drużyn: 2703
    • imprez: 106316
    • newsów: 68761
    • użytkowników: 67444
    • komentarzy: 1038270
    • zdjęć: 733553
    • relacji: 36412
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies