ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 26 58 18 4 4 64 / 20 11 2 0 44 / 9 7 2 4 20 / 11
2.  Światowid 63 Łobez 26 55 16 7 3 60 / 23 10 2 1 34 / 8 6 5 2 26 / 15
3.  Pomorzanin Nowogard 26 47 14 5 7 61 / 37 9 2 2 30 / 11 5 3 5 31 / 26
4.  Mewa Resko 26 45 13 6 7 49 / 33 7 3 3 28 / 18 6 3 4 21 / 15
5.  Błękitni Trzygłów 25 43 13 4 8 61 / 43 7 1 4 32 / 22 6 3 4 29 / 21
6.  Sparta Gryfice 26 42 13 3 10 65 / 41 8 1 4 33 / 22 5 2 6 32 / 19 2 4 1 1 0 6 / 4
7.  Jantar Dziwnów 26 42 12 6 8 67 / 49 8 3 2 41 / 20 4 3 6 26 / 29 2 1 0 1 1 4 / 6
8.  Polonia Płoty 25 40 11 7 7 49 / 27 5 5 3 27 / 12 6 2 4 22 / 15
9.  Ehrle Dobra Szczecińska 26 37 11 4 11 48 / 55 6 1 6 24 / 22 5 3 5 24 / 33
10.  KP Przecław 26 34 9 7 10 55 / 63 6 4 3 37 / 23 3 3 7 18 / 40
11.  Masovia Maszewo 26 32 9 5 12 41 / 55 4 4 5 19 / 20 5 1 7 22 / 35
12.  Ina Ińsko 26 31 9 4 13 55 / 61 5 3 5 32 / 26 4 1 8 23 / 35
13.  Promień Mosty 25 21 6 3 16 39 / 62 4 1 8 28 / 32 2 2 8 11 / 30
14.  Orzeł Łoźnica 25 19 5 4 16 24 / 60 2 2 8 8 / 28 3 2 8 16 / 32
15.  Odrzanka Radziszewo 26 17 4 5 17 21 / 68 1 3 9 11 / 32 3 2 8 10 / 36
16.  Sarmata Dobra 26 16 4 4 18 32 / 94 3 2 8 22 / 36 1 2 10 10 / 58
  • Odrzanka Radziszewo zastąpiła Zorzę Dobrzany, która utrzymała się w wojewódzkiej klasie okręgowej bo w czwartej lidze wycofała się z rozgrywek Arkadia Malechowo
  • Drużyny z miejsc 15, 16 spadną do klasy A, - liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej trzech drużyn - miejsca 14 rozegrają baraż pomiędzy sobą, czterech drużyn miejsca 14 spadną do A klasy, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Błękitni Trzygłów
     
    2.  Ehrle Dobra Szczecińska
     
    3.  Ina Ińsko
     
    4.  Iskierka Szczecin
     
    5.  Jantar Dziwnów
     
    6.  KP Przecław
     
    7.  Masovia Maszewo
     
    8.  Mewa Resko
     
    9.  Odrzanka Radziszewo
     
    10.  Orzeł Łoźnica
     
    11.  Polonia Płoty
     
    12.  Pomorzanin Nowogard
     
    13.  Promień Mosty
     
    14.  Sarmata Dobra
     
    15.  Sparta Gryfice
     
    16.  Światowid 63 Łobez
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 16
    Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 - 0 0 12 54
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 0 1 51 35
    Odrzanka Radziszewo - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 7
    Sparta Gryfice - Promień Mosty 3 - 2 0 60 7
    Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 13
    KP Przecław - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 4
    Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 0 1 4
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 8
    Promień Mosty - Polonia Płoty 1 - 2 0 59 11
    Sarmata Dobra - KP Przecław 2 - 3 0 0 17
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 - 2 0 23 8
    Błękitni Trzygłów - Odrzanka Radziszewo 6 - 0 1 1 5
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 1 0 1 6
    Ina Ińsko - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 0 6
    Mewa Resko - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 13
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 - 4 0 0 3
    Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 16 27
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 1 0 68 17
    Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 5 - 0 0 56 6
    Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 2 - 3 1 22 4
    Masovia Maszewo - Ina Ińsko 0 - 1 0 1 12
    Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 - 1 0 0 13
    KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 5 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 0
    Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 - 1 1 20 13
    Jantar Dziwnów - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 56 11
    Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 3 0 1 12
    Promień Mosty - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 0
    Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 - 3 1 0 23
    Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 7 - 2 0 0 13
    Mewa Resko - Sarmata Dobra 3 - 0 0 0 21
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 1 0 0 6
    Masovia Maszewo - Promień Mosty 0 - 1 0 1 3
    Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 0 0 16
    Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 9
    Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 4
    KP Przecław - Ina Ińsko 4 - 3 0 0 5
    Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 10
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 0 - 3 0 0 10
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 0 7
    Ina Ińsko - Iskierka Szczecin 0 - 2 0 0 3
    Polonia Płoty - Odrzanka Radziszewo 7 - 0 0 0 6
    Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 4 - 0 0 0 13
    Błękitni Trzygłów - KP Przecław 2 - 0 0 0 2
    Promień Mosty - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 23
    Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 5 - 1 0 1 8
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 20
    Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 2 - 1 0 1 11
    Sarmata Dobra - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 6
    Iskierka Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 3
    Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko 0 - 5 0 0 3
    Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 8
    KP Przecław - Promień Mosty 3 - 3 0 44 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 3 - 4 2 15 30
    Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 0 0 3
    Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 6
    Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 5 - 1 0 0 6
    Promień Mosty - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 4
    Jantar Dziwnów - KP Przecław 6 - 1 0 0 7
    Polonia Płoty - Masovia Maszewo 0 - 2 0 1 20
    Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 4 - 3 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 2
    Sarmata Dobra - Promień Mosty 6 - 0 0 0 12
    Masovia Maszewo - Odrzanka Radziszewo 3 - 1 0 1 0
    Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 2 - 0 0 0 9
    Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 1
    KP Przecław - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 22
    Iskierka Szczecin - Jantar Dziwnów 3 - 1 1 2 20
    Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 1 - 1 0 0 6
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Światowid 63 Łobez 0 - 5 0 0 17
    Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 0 0 5
    Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 14 - 1 0 0 15
    Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 1 - 4 0 1 3
    Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 1 0 30 0
    Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 3 - 0 0 1 10
    Polonia Płoty - KP Przecław 1 - 1 0 0 3
    Mewa Resko - Ina Ińsko 3 - 2 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 0 - 5 0 0 7
    Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 - 8 0 0 17
    Ina Ińsko - Błękitni Trzygłów 5 - 3 0 0 0
    Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 2 16
    KP Przecław - Odrzanka Radziszewo 5 - 0 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 2 - 0 0 0 0
    Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 1 - 0 1 3 14
    Masovia Maszewo - Mewa Resko 2 - 2 0 1 4
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin 0 - 4 1 2 1
    Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 1 59 14
    Promień Mosty - Ina Ińsko 1 - 7 0 0 1
    Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 0 1 10
    Polonia Płoty - Sarmata Dobra 8 - 0 0 0 8
    Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 1 22
    Orzeł Łoźnica - KP Przecław 0 - 3 0 0 2
    Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 0 - 4 0 0 6
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Sarmata Dobra - Odrzanka Radziszewo 0 - 2 0 0 8
    Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 1 - 2 0 12 19
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 1 - 0 0 0 10
    Ina Ińsko - Jantar Dziwnów 1 - 2 1 0 4
    Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 3 - 0 0 0 0
    Iskierka Szczecin - Orzeł Łoźnica 4 - 1 2 1 2
    KP Przecław - Masovia Maszewo 6 - 0 0 1 2
    Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 22
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 0 0 3
    Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 0 - 5 1 39 13
    Sparta Gryfice - Ina Ińsko 3 - 2 0 0 3
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 9
    Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 3 - 1 0 0 5
    Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin 0 - 1 1 1 4
    Światowid 63 Łobez - KP Przecław 2 - 2 1 0 15
    Mewa Resko - Promień Mosty 4 - 1 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 1 - 4 0 0 37
    Pomorzanin Nowogard - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 0 0 7
    Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 2 - 1 0 1 6
    Ina Ińsko - Polonia Płoty 2 - 4 0 0 4
    Promień Mosty - Jantar Dziwnów 7 - 4 0 0 9
    Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 19
    Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 4 0 0 4
    KP Przecław - Mewa Resko 1 - 1 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - KP Przecław 3 - 1 2 26 1
    Promień Mosty - Sparta Gryfice 0 - 4 0 0 6
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 5 - 1 0 0 3
    Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 5 - 3 0 0 0
    Ina Ińsko - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 0 3
    Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 5
    Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 23
    30-05 18:00  Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 0 0 8
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 0 0 4
    Polonia Płoty - Promień Mosty 1 - 1 0 1 6
    Iskierka Szczecin - Mewa Resko 2 - 0 2 0 2
    Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 4 - 2 0 0 6
    Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 3
    Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 3 0 50 0
    KP Przecław - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 3
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Sarmata Dobra - Iskierka Szczecin 1 - 6 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 4 - 3 0 0 0
    Promień Mosty - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 0
    Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 0 14
    Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 6 - 0 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 7
    Mewa Resko - Sparta Gryfice 3 - 1 0 0 8
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 1 1 24 6
    Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 4 - 0 0 2 12
    Odrzanka Radziszewo - Jantar Dziwnów 0 - 0 0 0 3
    Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 3 0 0 4
    Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 2 0 0 0
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 2 - 2 0 1 15
    KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 0 0 1
    30-05 18:30  Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sarmata Dobra 4 - 1 0 0 3
    Sparta Gryfice - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 10
    Błękitni Trzygłów - Światowid 63 Łobez 3 - 3 0 0 13
    Mewa Resko - Polonia Płoty 0 - 0 0 0 3
    Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 0 0
    Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 0 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 0 3
    Ina Ińsko - KP Przecław 6 - 2 0 0 3
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 1 - 0 0 0 1
    Światowid 63 Łobez - Promień Mosty 2 - 0 0 30 8
    Odrzanka Radziszewo - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 3
    Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 0 31
    Iskierka Szczecin - Ina Ińsko 9 - 0 0 1 23
    KP Przecław - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 1
    Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 2 - 0 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 10
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 3
    Promień Mosty - KP Przecław 1 - 2 0 0 0
    Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin 0 - 2 1 0 9
    Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 4
    Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 0 0 0 3
    Ina Ińsko - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 6
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 0 - 1 0 47 8
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko 4 - 0 0 0 1
    Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 14
    Sarmata Dobra - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 6
    Iskierka Szczecin - Promień Mosty 3 - 0 0 1 1
    KP Przecław - Jantar Dziwnów 5 - 2 0 0 2
    Masovia Maszewo - Polonia Płoty 0 - 1 0 0 2
    Orzeł Łoźnica - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 - 2 0 0 4
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 2
    Sparta Gryfice - KP Przecław 4 - 1 0 0 4
    Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 0
    Promień Mosty - Sarmata Dobra 1 - 2 0 0 3
    Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 3 0 0 3
    Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 0 15
    Odrzanka Radziszewo - Masovia Maszewo 2 - 4 0 60 1
    Ina Ińsko - Pomorzanin Nowogard 3 - 7 0 0 14
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 1 - 0 0 0 1
    Światowid 63 Łobez - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 2 8
    Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 5 - 4 0 0 9
    Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice 3 - 2 0 2 2
    Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 0 - 3 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 4 - 1 0 0 1
    KP Przecław - Polonia Płoty 4 - 2 0 0 5
    Ina Ińsko - Mewa Resko 2 - 3 0 0 5
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 3 - 2 0 0 17
    Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 0 0 3
    Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 2 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 0 9
    Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 0 0 2
    Błękitni Trzygłów - Ina Ińsko 4 - 3 0 0 1
    Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 3 - 2 0 0 7
    Odrzanka Radziszewo - KP Przecław 0 - 0 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 0 0 1
    26-05 11:00  Iskierka Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 1 0
    26-05 15:00  Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo 0 0 5
    26-05 16:00  Sarmata Dobra - Polonia Płoty 0 0 7
    26-05 16:00  KP Przecław - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    26-05 16:30  Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 0 0 2
    26-05 17:00  Ina Ińsko - Promień Mosty 0 0 0
    26-05 17:00  Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 0 0 3
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06   Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 0 0 1
    02-06   Masovia Maszewo - KP Przecław 0 0 0
    02-06 11:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    02-06 15:00  Promień Mosty - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    02-06 16:00  Orzeł Łoźnica - Iskierka Szczecin 0 0 0
    02-06 16:00  Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    02-06 16:00  Jantar Dziwnów - Ina Ińsko 0 0 0
    02-06 17:00  Odrzanka Radziszewo - Sarmata Dobra 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06   Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0 0 0
    09-06 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    09-06 15:00  Promień Mosty - Mewa Resko 0 0 0
    09-06 16:00  Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo 0 0 0
    09-06 16:30  Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 0 0 0
    09-06 17:00  Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 0 0 3
    09-06 17:00  KP Przecław - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    10-06 17:00  Ina Ińsko - Sparta Gryfice 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06 16:00  Mewa Resko - KP Przecław 0 0 0
    16-06 16:00  Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin 0 0 0
    16-06 16:00  Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 0 0 0
    16-06 16:00  Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    16-06 16:00  Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    16-06 16:00  Polonia Płoty - Ina Ińsko 0 0 0
    16-06 16:00  Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    16-06 16:00  Jantar Dziwnów - Promień Mosty 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    8 » Piechniczek w Goleniowi »
    6 » Pogoń wykupiła Buksę
    5 » Pro Junior System w roz »
    3 » PZPN przyjął zmiany w P »
    3 » Pogoń na urloplach do 1 »
    2 » Kurek zagra w Stoczni?
    2 » Walne Zebranie Sprawozd »
    2 » Awans Stali Lipiany
    1 » Testy do klasy piłkarsk »
    1 » Grają w IV lidze
    mecze:
    69 » Bałtyk Koszalin-Świt Sz »
    65 » Dąb Dębno-Flota Świnouj »
    60 » Wicher Brojce-Dąb Dębno
    52 » Kłos Pełczyce-SCRS Barl »
    32 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    31 » Korona Człopa-Orzeł Wał »
    28 » Derby Karścino-Resko Ka »
    20 » Piast Karsko-Gavia Chos »
    18 » Świt Barnimie-Koral Mos »
    18 » Jeziorak Szczecin-Inter »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 8
    90min estan52
    gajowy1984 marianus14
    Moniur prawyDOlew...
    Smoky Vamos1
    gości: 801
    statystyki portalu
    • drużyn: 2706
    • imprez: 106475
    • newsów: 69073
    • użytkowników: 67545
    • komentarzy: 1042662
    • zdjęć: 738403
    • relacji: 36591
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies