ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 30 67 21 4 5 82 / 24 13 2 0 57 / 10 8 2 5 25 / 14
2.  Światowid 63 Łobez 30 64 19 7 4 71 / 30 11 2 2 37 / 12 8 5 2 34 / 18
3.  Błękitni Trzygłów 30 54 16 6 8 74 / 48 9 2 4 39 / 25 7 4 4 35 / 23
4.  Polonia Płoty 30 53 15 8 7 68 / 37 7 5 3 38 / 16 8 3 4 30 / 21 2 4 1 1 0 4 / 3
5.  Pomorzanin Nowogard 30 53 16 5 9 71 / 46 10 2 3 34 / 15 6 3 6 37 / 31 2 1 0 1 1 3 / 4
6.  Sparta Gryfice 30 50 15 5 10 76 / 44 9 2 4 39 / 25 6 3 6 37 / 19
7.  Mewa Resko 30 49 14 7 9 55 / 40 7 4 4 31 / 22 7 3 5 24 / 18
8.  Ehrle Dobra Szczecińska 30 44 13 5 12 68 / 59 7 2 6 35 / 22 6 3 6 33 / 37
9.  Jantar Dziwnów 30 43 12 7 11 70 / 57 8 4 3 42 / 22 4 3 8 28 / 35
10.  Masovia Maszewo 30 38 11 5 14 53 / 65 6 4 5 31 / 21 5 1 9 22 / 44
11.  Ina Ińsko 30 37 11 4 15 60 / 73 6 3 6 35 / 31 5 1 9 25 / 42
12.  KP Przecław 30 35 9 8 13 59 / 76 6 4 5 39 / 30 3 4 8 20 / 46
13.  Orzeł Łoźnica 30 28 8 4 18 31 / 70 4 2 9 14 / 37 4 2 9 17 / 33
14.  Promień Mosty 30 22 6 4 20 45 / 77 4 1 10 31 / 40 2 3 10 14 / 37
15.  Sarmata Dobra 30 20 5 5 20 37 / 106 4 2 9 25 / 39 1 3 11 12 / 67
16.  Odrzanka Radziszewo 30 18 4 6 20 23 / 91 1 4 10 12 / 37 3 2 10 11 / 54
  • Odrzanka Radziszewo zastąpiła Zorzę Dobrzany, która utrzymała się w wojewódzkiej klasie okręgowej bo w czwartej lidze wycofała się z rozgrywek Arkadia Malechowo
  • Drużyny z miejsc 15, 16 spadną do klasy A, - liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej trzech drużyn - miejsca 14 rozegrają baraż pomiędzy sobą, czterech drużyn miejsca 14 spadną do A klasy, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Błękitni Trzygłów
     
    2.  Ehrle Dobra Szczecińska
     
    3.  Ina Ińsko
     
    4.  Iskierka Szczecin
     
    5.  Jantar Dziwnów
     
    6.  KP Przecław
     
    7.  Masovia Maszewo
     
    8.  Mewa Resko
     
    9.  Odrzanka Radziszewo
     
    10.  Orzeł Łoźnica
     
    11.  Polonia Płoty
     
    12.  Pomorzanin Nowogard
     
    13.  Promień Mosty
     
    14.  Sarmata Dobra
     
    15.  Sparta Gryfice
     
    16.  Światowid 63 Łobez
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 16
    Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 - 0 0 12 54
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 0 1 51 35
    Odrzanka Radziszewo - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 7
    Sparta Gryfice - Promień Mosty 3 - 2 0 60 7
    Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 13
    KP Przecław - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 4
    Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 0 1 4
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 8
    Promień Mosty - Polonia Płoty 1 - 2 0 59 11
    Sarmata Dobra - KP Przecław 2 - 3 0 0 17
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 - 2 0 23 8
    Błękitni Trzygłów - Odrzanka Radziszewo 6 - 0 1 1 5
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 1 0 1 6
    Ina Ińsko - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 0 6
    Mewa Resko - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 13
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 - 4 0 0 3
    Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 16 27
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 1 0 68 17
    Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 5 - 0 0 56 6
    Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 2 - 3 1 22 4
    Masovia Maszewo - Ina Ińsko 0 - 1 0 1 12
    Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 - 1 0 0 13
    KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 5 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 0
    Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 - 1 1 20 13
    Jantar Dziwnów - Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 56 11
    Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 3 0 1 12
    Promień Mosty - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 0
    Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 - 3 1 0 23
    Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 7 - 2 0 0 13
    Mewa Resko - Sarmata Dobra 3 - 0 0 0 21
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 1 0 0 6
    Masovia Maszewo - Promień Mosty 0 - 1 0 1 3
    Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 0 0 16
    Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 9
    Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 4
    KP Przecław - Ina Ińsko 4 - 3 0 0 5
    Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 10
    Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 0 - 3 0 0 10
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 0 7
    Ina Ińsko - Iskierka Szczecin 0 - 2 0 0 3
    Polonia Płoty - Odrzanka Radziszewo 7 - 0 0 0 6
    Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 4 - 0 0 0 13
    Błękitni Trzygłów - KP Przecław 2 - 0 0 0 2
    Promień Mosty - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 23
    Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 5 - 1 0 1 8
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 20
    Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 2 - 1 0 1 11
    Sarmata Dobra - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 6
    Iskierka Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 3
    Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko 0 - 5 0 0 3
    Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 8
    KP Przecław - Promień Mosty 3 - 3 0 44 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 3 - 4 2 15 30
    Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 0 0 3
    Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 0 6
    Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 5 - 1 0 0 6
    Promień Mosty - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 4
    Jantar Dziwnów - KP Przecław 6 - 1 0 0 7
    Polonia Płoty - Masovia Maszewo 0 - 2 0 1 20
    Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 4 - 3 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 2
    Sarmata Dobra - Promień Mosty 6 - 0 0 0 12
    Masovia Maszewo - Odrzanka Radziszewo 3 - 1 0 1 0
    Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 2 - 0 0 0 9
    Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 1
    KP Przecław - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 22
    Iskierka Szczecin - Jantar Dziwnów 3 - 1 1 2 20
    Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 1 - 1 0 0 6
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Światowid 63 Łobez 0 - 5 0 0 17
    Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 0 0 5
    Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 14 - 1 0 0 15
    Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 1 - 4 0 1 3
    Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 1 0 30 0
    Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 3 - 0 0 1 10
    Polonia Płoty - KP Przecław 1 - 1 0 0 3
    Mewa Resko - Ina Ińsko 3 - 2 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 0 - 5 0 0 7
    Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 - 8 0 0 17
    Ina Ińsko - Błękitni Trzygłów 5 - 3 0 0 0
    Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica 5 - 0 0 2 16
    KP Przecław - Odrzanka Radziszewo 5 - 0 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 2 - 0 0 0 0
    Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 1 - 0 1 3 14
    Masovia Maszewo - Mewa Resko 2 - 2 0 1 4
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin 0 - 4 1 2 1
    Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 1 59 14
    Promień Mosty - Ina Ińsko 1 - 7 0 0 1
    Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 0 1 10
    Polonia Płoty - Sarmata Dobra 8 - 0 0 0 8
    Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 1 22
    Orzeł Łoźnica - KP Przecław 0 - 3 0 0 2
    Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 0 - 4 0 0 6
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Sarmata Dobra - Odrzanka Radziszewo 0 - 2 0 0 8
    Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 1 - 2 0 12 19
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 1 - 0 0 0 10
    Ina Ińsko - Jantar Dziwnów 1 - 2 1 0 4
    Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 3 - 0 0 0 0
    Iskierka Szczecin - Orzeł Łoźnica 4 - 1 2 1 2
    KP Przecław - Masovia Maszewo 6 - 0 0 1 2
    Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 0 - 3 0 0 22
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 0 0 3
    Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 0 - 5 1 39 13
    Sparta Gryfice - Ina Ińsko 3 - 2 0 0 3
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 9
    Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 3 - 1 0 0 5
    Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin 0 - 1 1 1 4
    Światowid 63 Łobez - KP Przecław 2 - 2 1 0 15
    Mewa Resko - Promień Mosty 4 - 1 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 1 - 4 0 0 37
    Pomorzanin Nowogard - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 0 0 7
    Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 2 - 1 0 1 6
    Ina Ińsko - Polonia Płoty 2 - 4 0 0 4
    Promień Mosty - Jantar Dziwnów 7 - 4 0 0 9
    Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 19
    Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 4 0 0 4
    KP Przecław - Mewa Resko 1 - 1 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - KP Przecław 3 - 1 2 26 1
    Promień Mosty - Sparta Gryfice 0 - 4 0 0 6
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 5 - 1 0 0 3
    Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 5 - 3 0 0 0
    Ina Ińsko - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 0 3
    Mewa Resko - Jantar Dziwnów 1 - 1 0 0 5
    Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 23
    Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 2 - 2 0 0 17
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 0 0 4
    Polonia Płoty - Promień Mosty 1 - 1 0 1 6
    Iskierka Szczecin - Mewa Resko 2 - 0 2 0 2
    Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 4 - 2 0 0 6
    Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 3
    Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 3 0 50 0
    KP Przecław - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 3
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Sarmata Dobra - Iskierka Szczecin 1 - 6 0 0 1
    Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 4 - 3 0 0 0
    Promień Mosty - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 0
    Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 0 14
    Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 6 - 0 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 2 - 1 0 0 7
    Mewa Resko - Sparta Gryfice 3 - 1 0 0 8
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 1 1 24 6
    Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 4 - 0 0 2 12
    Odrzanka Radziszewo - Jantar Dziwnów 0 - 0 0 0 3
    Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 3 0 0 4
    Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 2 0 0 0
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 2 - 2 0 1 15
    KP Przecław - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 3 - 2 0 0 4
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sarmata Dobra 4 - 1 0 0 3
    Sparta Gryfice - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 10
    Błękitni Trzygłów - Światowid 63 Łobez 3 - 3 0 0 13
    Mewa Resko - Polonia Płoty 0 - 0 0 0 3
    Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 0 0
    Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 0 0 0 2
    Pomorzanin Nowogard - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 0 3
    Ina Ińsko - KP Przecław 6 - 2 0 0 3
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 1 - 0 0 0 1
    Światowid 63 Łobez - Promień Mosty 2 - 0 0 30 8
    Odrzanka Radziszewo - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 3
    Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 0 31
    Iskierka Szczecin - Ina Ińsko 9 - 0 0 1 23
    KP Przecław - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 1
    Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 2 - 0 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 10
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 3
    Promień Mosty - KP Przecław 1 - 2 0 0 0
    Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin 0 - 2 1 0 9
    Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 1 - 1 0 0 4
    Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 0 0 0 3
    Ina Ińsko - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 6
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 0 - 1 0 47 8
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko 4 - 0 0 0 1
    Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 14
    Sarmata Dobra - Błękitni Trzygłów 1 - 2 0 0 6
    Iskierka Szczecin - Promień Mosty 3 - 0 0 1 1
    KP Przecław - Jantar Dziwnów 5 - 2 0 0 2
    Masovia Maszewo - Polonia Płoty 0 - 1 0 0 2
    Orzeł Łoźnica - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 - 2 0 0 4
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Jantar Dziwnów - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 2
    Sparta Gryfice - KP Przecław 4 - 1 0 0 4
    Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 0
    Promień Mosty - Sarmata Dobra 1 - 2 0 0 3
    Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 3 0 0 3
    Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 2 - 0 0 0 15
    Odrzanka Radziszewo - Masovia Maszewo 2 - 4 0 60 1
    Ina Ińsko - Pomorzanin Nowogard 3 - 7 0 0 14
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 1 - 0 0 0 1
    Światowid 63 Łobez - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 2 8
    Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 5 - 4 0 0 9
    Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice 3 - 2 0 2 2
    Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 0 - 3 0 0 8
    Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 4 - 1 0 0 1
    KP Przecław - Polonia Płoty 4 - 2 0 0 5
    Ina Ińsko - Mewa Resko 2 - 3 0 0 5
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Sarmata Dobra 3 - 2 0 0 17
    Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 0 0 3
    Mewa Resko - Masovia Maszewo 7 - 2 0 0 4
    Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 0 - 3 0 0 9
    Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 0 0 2
    Błękitni Trzygłów - Ina Ińsko 4 - 3 0 0 1
    Polonia Płoty - Iskierka Szczecin 3 - 2 0 0 7
    Odrzanka Radziszewo - KP Przecław 0 - 0 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 0 - 0 0 0 2
    Iskierka Szczecin - Odrzanka Radziszewo 7 - 1 0 43 3
    Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo 3 - 0 0 0 14
    Sarmata Dobra - Polonia Płoty 2 - 3 0 0 17
    KP Przecław - Orzeł Łoźnica 0 - 1 0 0 2
    Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 0 0 0 6
    Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 2 - 1 0 0 8
    Ina Ińsko - Promień Mosty 3 - 0 0 0 12
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 5 - 2 0 0 13
    Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 5 13
    Promień Mosty - Błękitni Trzygłów 1 - 5 0 0 5
    Masovia Maszewo - KP Przecław 4 - 0 0 0 1
    Orzeł Łoźnica - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 11
    Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 0 0 4
    Jantar Dziwnów - Ina Ińsko 0 - 1 0 13 4
    Odrzanka Radziszewo - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 10
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo 11 - 0 0 0 3
    Promień Mosty - Mewa Resko 2 - 3 0 0 1
    Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 0 0
    Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 1 - 0 0 0 11
    Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo 6 - 0 0 67 1
    KP Przecław - Światowid 63 Łobez 2 - 6 0 0 11
    Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 2 - 3 0 0 17
    Ina Ińsko - Sparta Gryfice 0 - 5 0 0 1
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Mewa Resko - KP Przecław 2 - 2 0 0 0
    Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin 0 - 4 0 0 18
    Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 8 - 1 0 0 20
    Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 6 0 0 2
    Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 4 0 0 0
    Polonia Płoty - Ina Ińsko 7 - 1 0 0 1
    Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 1 - 1 0 0 14
    Jantar Dziwnów - Promień Mosty 1 - 1 0 54 13
     
    top komentarze
    newsy:
    13 » Michał Kopacz w WB
    7 » Mateusz Kuś w WB
    3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
    2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
    1 » Poszukiwany sparingpart »
    1 » Maciej Więcek nowym zaw »
    1 » Polska - Anglia w Kołob »
    1 » Stasiak wraca do Floty
    1 » Listkowski w Rakowie
    mecze:
    52 » Morzycko Moryń-Sparta W »
    37 » Intermarche-Rega Trzebi »
    29 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
    26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
    24 » Spójnia Świdwin-Astra U »
    21 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
    21 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
    20 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
    17 » Rasel Dygowo-Intermarch »
    16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    pierin
    gości: 555
    statystyki portalu
    • drużyn: 2742
    • imprez: 109346
    • newsów: 69603
    • użytkowników: 67702
    • komentarzy: 1048878
    • zdjęć: 744679
    • relacji: 36751
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies