ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Światowid 63 Łobez 5 13 4 1 0 13 / 4 3 0 0 10 / 2 1 1 0 3 / 2
2.  Iskierka Szczecin 5 13 4 1 0 9 / 1 2 0 0 7 / 1 2 1 0 2 / 0
3.  Jantar Dziwnów 5 13 4 1 0 9 / 3 2 1 0 5 / 3 2 0 0 4 / 0
4.  Sparta Gryfice 5 10 3 1 1 11 / 9 2 0 1 6 / 6 1 1 0 5 / 3
5.  Polonia Płoty 5 9 3 0 2 6 / 3 1 0 2 1 / 2 2 0 0 5 / 1
6.  Ina Ińsko 5 7 2 1 2 8 / 7 1 1 0 4 / 2 1 0 2 4 / 5 1 3 1 0 0 1 / 0
7.  Promień Mosty 5 7 2 1 2 8 / 8 0 1 1 2 / 3 2 0 1 6 / 5 1 3 1 0 0 1 / 0
8.  Masovia Maszewo 5 7 2 1 2 8 / 7 1 0 2 4 / 5 1 1 0 4 / 2 2 0 0 0 2 0 / 2
9.  Błękitni Trzygłów 5 6 2 0 3 12 / 7 1 0 1 7 / 3 1 0 2 5 / 4
10.  Mewa Resko 5 6 2 0 3 5 / 5 1 0 1 3 / 1 1 0 2 2 / 4
11.  KP Przecław 5 6 2 0 3 12 / 18 1 0 2 7 / 9 1 0 1 5 / 9
12.  Ehrle Dobra Szczecińska 5 5 1 2 2 11 / 11 0 1 1 1 / 2 1 1 1 10 / 9
13.  Orzeł Łożnica 5 4 1 1 3 4 / 11 1 0 2 2 / 7 0 1 1 2 / 4 1 3 1 0 0 1 / 0
14.  Pomorzanin Nowogard 5 4 1 1 3 10 / 8 1 1 0 8 / 3 0 0 3 2 / 5 1 0 0 0 1 0 / 1
15.  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 5 3 1 0 4 5 / 14 1 0 2 4 / 6 0 0 2 1 / 8
16.  Sarmata Dobra 5 1 0 1 4 4 / 19 0 1 1 4 / 5 0 0 3 0 / 14
  • Odrzanka Radziszewo zastąpiła Zorzę Dobrzany, która utrzymała się w wojewódzkiej klasie okręgowej bo w czwartej lidze wycofała się z rozgrywek Arkadia Malechowo
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Błękitni Trzygłów
     
            
    2.  Ehrle Dobra Szczecińska
     
            
    3.  Ina Ińsko
     
            
    4.  Iskierka Szczecin  
     
          
    5.  Jantar Dziwnów   
     
        
    6.  KP Przecław  
     
         
    7.  Masovia Maszewo   
     
        
    8.  Mewa Resko   
     
         
    9.  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo    
     
       
    10.  Orzeł Łożnica    
     
       
    11.  Polonia Płoty    
     
       
    12.  Pomorzanin Nowogard       
     
     
    13.  Promień Mosty      
     
      
    14.  Sarmata Dobra       
     
     
    15.  Sparta Gryfice       
     
    16.  Światowid 63 Łobez       
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 1 - 0 0 0 16
    Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 - 0 0 12 54
    Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 0 1 51 34
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 7
    Sparta Gryfice - Promień Mosty 3 - 2 0 60 7
    Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 13
    KP Przecław - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 4
    Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 0 1 4
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid 63 Łobez 1 - 2 0 0 8
    Promień Mosty - Polonia Płoty 1 - 2 0 59 11
    Sarmata Dobra - KP Przecław 2 - 3 0 0 17
    Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 - 2 0 23 8
    Błękitni Trzygłów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 6 - 0 1 1 5
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 1 0 1 6
    Ina Ińsko - Orzeł Łożnica 3 - 1 0 0 6
    Mewa Resko - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 13
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów 1 - 4 0 0 3
    Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 16 27
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 1 0 68 17
    Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 5 - 0 0 56 6
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 2 - 3 1 0 4
    Masovia Maszewo - Ina Ińsko 0 - 1 0 1 12
    Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 - 1 0 0 13
    KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 5 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 0 - 0 0 0 0
    Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 - 1 1 0 13
    Jantar Dziwnów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 1 0 56 11
    Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 3 0 1 12
    Promień Mosty - Orzeł Łożnica 1 - 1 0 0 0
    Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 - 3 1 0 23
    Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 7 - 2 0 0 13
    Mewa Resko - Sarmata Dobra 3 - 0 0 0 21
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 1 0 0 6
    Masovia Maszewo - Promień Mosty 0 - 1 0 1 3
    Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 0 0 16
    Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 9
    Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 4
    KP Przecław - Ina Ińsko 4 - 3 0 0 5
    Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 10
    Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów 0 - 3 0 0 10
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    23-09   Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 0 0 3
    23-09 11:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica 0 0 0
    23-09 14:00  Ina Ińsko - Iskierka Szczecin 0 0 0
    23-09 16:00  Polonia Płoty - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    23-09 16:00  Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 2
    23-09 16:00  Błękitni Trzygłów - KP Przecław 0 0 0
    23-09 16:00  Promień Mosty - Światowid 63 Łobez 0 0 2
    24-09 13:00  Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    30-09 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    30-09 14:00  Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 0 0 0
    30-09 15:00  Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 0 0 0
    30-09 15:00  Sarmata Dobra - Ina Ińsko 0 0 0
    30-09 15:30  Iskierka Szczecin - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    30-09 16:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko 0 0 0
    30-09 16:00  Orzeł Łożnica - Polonia Płoty 0 0 0
    30-09 16:00  KP Przecław - Promień Mosty 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    07-10   Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica 0 0 0
    07-10   Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    07-10   Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    07-10   Promień Mosty - Iskierka Szczecin 0 0 0
    07-10   Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    07-10   Polonia Płoty - Masovia Maszewo 0 0 0
    07-10 15:00  Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 0 0 0
    07-10 15:00  Jantar Dziwnów - KP Przecław 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    14-10   Masovia Maszewo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    14-10   Orzeł Łożnica - Mewa Resko 0 0 0
    14-10   Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 0 0 0
    14-10   Iskierka Szczecin - Jantar Dziwnów 0 0 0
    14-10   Sarmata Dobra - Promień Mosty 0 0 0
    14-10   Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko 0 0 0
    14-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    14-10 15:30  KP Przecław - Sparta Gryfice 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    21-10   Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    21-10   Mewa Resko - Ina Ińsko 0 0 0
    21-10   Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    21-10   Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 0 0 0
    21-10   Polonia Płoty - KP Przecław 0 0 0
    21-10   Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo 0 0 0
    21-10 14:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    21-10 14:00  Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    28-10   Masovia Maszewo - Mewa Resko 0 0 0
    28-10   Światowid 63 Łobez - Orzeł Łożnica 0 0 0
    28-10   Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 0 0
    28-10   Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 0 0
    28-10   Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 0 0 0
    28-10   Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 0 0 0
    28-10 13:00  Ina Ińsko - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    28-10 15:00  KP Przecław - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    04-11   Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin 0 0 0
    04-11   Promień Mosty - Ina Ińsko 0 0 0
    04-11   Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    04-11   Polonia Płoty - Sarmata Dobra 0 0 0
    04-11   Orzeł Łożnica - KP Przecław 0 0 0
    04-11   Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    04-11 13:00  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    05-11 14:00  Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    11-11   Sarmata Dobra - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    11-11   Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 0 0 0
    11-11   Iskierka Szczecin - Orzeł Łożnica 0 0 0
    11-11   Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 0 0 0
    11-11   Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 0 0 0
    11-11   Ina Ińsko - Jantar Dziwnów 0 0 0
    11-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 0 0 0
    12-11 13:00  KP Przecław - Masovia Maszewo 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    18-11   Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 0 0 0
    18-11   Mewa Resko - Promień Mosty 0 0 0
    18-11   Sparta Gryfice - Ina Ińsko 0 0 0
    18-11   Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 0 0 0
    18-11   Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra 0 0 0
    18-11   Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin 0 0 0
    18-11   Światowid 63 Łobez - KP Przecław 0 0 0
    18-11 13:00  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    25-11   Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 0 0
    25-11   Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez 0 0 0
    25-11   Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 0 0 0
    25-11   Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica 0 0 0
    25-11   Ina Ińsko - Polonia Płoty 0 0 0
    25-11   Promień Mosty - Jantar Dziwnów 0 0 0
    25-11 12:00  Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 0 0 0
    26-11 13:00  KP Przecław - Mewa Resko 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    4 » Zmarł Daniel Baranowski
    3 » 7. kolejka IV ligi
    1 » Kamil Poźniak został za »
    1 » 9. kolejka II ligi
    mecze:
    28 » Syrena-Grot Rymań-Wrzos »
    28 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
    28 » Hutnik Szczecin-Olimp G »
    26 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
    24 » Sława Sławno-Korona Czł »
    23 » Orzeł Wałcz-Błonie Barw »
    23 » Rozwój Katowice-Gwardia »
    19 » Chemik Police-Odra Choj »
    18 » Orkan Dalewo-Piast Koli »
    16 » Sokół Karlino-PC Klucze »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Lukas1986
    gości: 739
    statystyki portalu
    • drużyn: 2682
    • imprez: 102385
    • newsów: 66830
    • użytkowników: 60566
    • komentarzy: 1021959
    • zdjęć: 714369
    • relacji: 35334
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies