ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Astra Ustronie Morskie 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
2.  Sława Sławno 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
3.  Błonie Barwice 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
4.  Darłovia Darłowo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
5.  Drawa Drawsko Pom. 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
6.  Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
7.  Wiekowianka Wiekowo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
8.  Orzeł Wałcz 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
9.  Olimp Złocieniec 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
10.  Lech Czaplinek 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
11.  Mirstal Mirosławiec 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
12.  Mechanik Bobolice 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
13.  Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
14.  Saturn Mielno 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
15.  Korona Człopa 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
16.  Wieża Postomino 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
  • Bałtyk II Świeszyno/Koszalin nie zgłosił się do rozgrywek w sezonie 2017/2018, dlatego jego miejsce zajął spadkowicz z największą ilością pkt. - Olimp Złocieniec
  • Sad Chwiram a także Hubertus Biały Bóri Wrzos Wrzosowo zrezygnowały z awansu, więc jedno wolne miejsce w lidze uzupełnił kolejny najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Saturn Mielno
  • wyniki spotkań - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
            
    2.  Błonie Barwice
     
            
    3.  Darłovia Darłowo  
     
         
    4.  Drawa Drawsko Pom. 
     
           
    5.  Korona Człopa 
     
           
    6.  Kotwica II Kołobrzeg   
     
        
    7.  Lech Czaplinek   
     
         
    8.  Mechanik Bobolice    
     
        
    9.  Mirstal Mirosławiec    
     
       
    10.  Olimp Złocieniec    
     
       
    11.  Orzeł Wałcz    
     
       
    12.  Pogoń Połczyn Zdrój      
     
      
    13.  Saturn Mielno     
     
      
    14.  Sława Sławno      
     
     
    15.  Wiekowianka Wiekowo       
     
    16.  Wieża Postomino        
     
    terminarz - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    19-08 18:00  Darłovia Darłowo - Korona Człopa 0 0 2
    19-08 18:00  Wieża Postomino - Błonie Barwice 0 0 0
    19-08 18:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    19-08 18:00  Saturn Mielno - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    19-08 18:00  Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    19-08 18:00  Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    19-08 18:00  Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 0 0 0
    19-08 18:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    26-08   Korona Człopa - Mechanik Bobolice 0 0 0
    26-08   Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 0 0 0
    26-08   Astra Ustronie Morskie - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    26-08   Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 0 0 0
    26-08   Drawa Drawsko Pom. - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    26-08   Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 0 0 0
    26-08   Błonie Barwice - Sława Sławno 0 0 0
    26-08   Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    02-09   Wieża Postomino - Korona Człopa 0 0 0
    02-09   Sława Sławno - Darłovia Darłowo 0 0 0
    02-09   Saturn Mielno - Błonie Barwice 0 0 0
    02-09   Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    02-09   Orzeł Wałcz - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    02-09   Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    02-09   Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    02-09   Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    09-09   Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 0 0
    09-09   Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 0 0 0
    09-09   Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 0 0 0
    09-09   Drawa Drawsko Pom. - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    09-09   Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
    09-09   Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    09-09   Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 0 0 0
    09-09   Wieża Postomino - Sława Sławno 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    16-09   Sława Sławno - Korona Człopa 0 0 0
    16-09   Saturn Mielno - Wieża Postomino 0 0 0
    16-09   Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 0 0 0
    16-09   Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 0 0 0
    16-09   Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    16-09   Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    16-09   Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    16-09   Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    23-09   Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    23-09   Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 0 0 0
    23-09   Drawa Drawsko Pom. - Mechanik Bobolice 0 0 0
    23-09   Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
    23-09   Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    23-09   Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 0 0 0
    23-09   Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    23-09   Sława Sławno - Saturn Mielno 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    30-09   Saturn Mielno - Korona Człopa 0 0 0
    30-09   Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 0 0 0
    30-09   Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 0 0 0
    30-09   Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 0 0 0
    30-09   Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 0 0 0
    30-09   Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    30-09   Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    30-09   Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    07-10   Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    07-10   Drawa Drawsko Pom. - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    07-10   Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 0 0 0
    07-10   Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 0 0 0
    07-10   Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 0 0 0
    07-10   Wieża Postomino - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    07-10   Sława Sławno - Orzeł Wałcz 0 0 0
    07-10   Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    14-10   Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa 0 0 0
    14-10   Orzeł Wałcz - Saturn Mielno 0 0 0
    14-10   Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno 0 0 0
    14-10   Olimp Złocieniec - Wieża Postomino 0 0 0
    14-10   Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 0 0 0
    14-10   Lech Czaplinek - Błonie Barwice 0 0 0
    14-10   Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    14-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    21-10   Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    21-10   Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    21-10   Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    21-10   Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 0 0
    21-10   Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 0 0 0
    21-10   Sława Sławno - Olimp Złocieniec 0 0 0
    21-10   Saturn Mielno - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    21-10   Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    28-10   Orzeł Wałcz - Korona Człopa 0 0 0
    28-10   Mirstal Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    28-10   Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 0 0 0
    28-10   Mechanik Bobolice - Sława Sławno 0 0 0
    28-10   Lech Czaplinek - Wieża Postomino 0 0 0
    28-10   Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo 0 0 0
    28-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 0 0 0
    28-10   Drawa Drawsko Pom. - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    04-11   Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    04-11   Błonie Barwice - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    04-11   Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    04-11   Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    04-11   Sława Sławno - Lech Czaplinek 0 0 0
    04-11   Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 0 0 0
    04-11   Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 0 0 0
    04-11   Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    11-11   Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 0 0 0
    11-11   Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 0 0 0
    11-11   Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    11-11   Lech Czaplinek - Saturn Mielno 0 0 0
    11-11   Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 0 0 0
    11-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 0 0 0
    11-11   Drawa Drawsko Pom. - Darłovia Darłowo 0 0 0
    11-11   Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    18-11   Korona Człopa - Błonie Barwice 0 0 0
    18-11   Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 0 0 0
    18-11   Wieża Postomino - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    18-11   Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0
    18-11   Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    18-11   Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek 0 0 0
    18-11   Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 0 0 0
    18-11   Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    25-11   Olimp Złocieniec - Korona Człopa 0 0 0
    25-11   Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 0 0 0
    25-11   Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 0 0 0
    25-11   Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 0
    25-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno 0 0 0
    25-11   Drawa Drawsko Pom. - Sława Sławno 0 0 0
    25-11   Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 0 0 0
    25-11   Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    55 » Czwarta liga bez Jezior »
    30 » Jeziorak Szczecin nie s »
    14 » Arkadia wycofała się, O »
    9 » Zmiany w A klasie
    7 » Iñaki Astiz przejd »
    2 » Start rozgrywek 12 sier »
    2 » MKS Masovia Maszewo szu »
    1 » Podsumowanie sezonu 201 »
    1 » Jowin Radziński podpisa »
    1 » Zmiana na ławce treners »
    mecze:
    20 » Pogoń Szczecin-Wisła Kr »
    20 » MKP Szczecinek-Błękitni »
    6 » Znicz Pruszków-Gwardia  »
    5 » Gryf Kamień Pomorski-Wi »
    4 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
    4 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-K »
    4 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
    3 » Kotwica Kołobrzeg-GKS T »
    3 » Gwardia Koszalin-Świt S »
    2 » Polonia Płoty-Błękitni  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 2
    Junioro KSHAJKA
    gości: 785
    statystyki portalu
    • drużyn: 2648
    • imprez: 99744
    • newsów: 66241
    • użytkowników: 60357
    • komentarzy: 1016214
    • zdjęć: 704429
    • relacji: 35008
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies