ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Wałcz 30 68 21 5 4 74 / 25 13 2 0 42 / 12 8 3 4 32 / 13
2.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 65 20 5 5 92 / 44 12 1 2 57 / 25 8 4 3 35 / 19 2 6 2 0 0 5 / 2
3.  Lech Czaplinek 30 65 19 8 3 71 / 38 11 2 2 38 / 20 8 6 1 33 / 18 2 0 0 0 2 2 / 5
4.  Astra Ustronie Morskie 30 62 18 8 4 95 / 27 9 4 2 58 / 12 9 4 2 37 / 15
5.  Wieża Postomino 30 50 15 5 10 106 / 51 9 3 3 69 / 23 6 2 7 37 / 28
6.  Darłovia Darłowo 30 46 13 7 10 59 / 41 9 3 3 33 / 12 4 4 7 26 / 29 2 6 2 0 0 4 / 0
7.  Wiekowianka Wiekowo 30 46 15 1 14 54 / 56 9 0 6 34 / 30 6 1 8 20 / 26 2 0 0 0 2 0 / 4
8.  Błonie Barwice 30 40 12 4 14 69 / 72 8 3 4 43 / 26 4 1 10 26 / 46
9.  Sława Sławno 30 38 11 5 14 50 / 61 8 4 3 26 / 19 3 1 11 24 / 42
10.  Mechanik Bobolice 30 35 10 5 15 78 / 80 7 1 7 42 / 34 3 4 8 36 / 46
11.  Olimp Złocieniec 30 34 10 4 16 57 / 75 7 4 4 31 / 27 3 0 12 26 / 48 4 6 2 0 2 9 / 9
12.  Korona Człopa 30 34 10 4 16 40 / 55 5 3 7 23 / 27 5 1 9 17 / 28 4 6 2 0 2 6 / 6
13.  Kotwica II Kołobrzeg 30 34 10 4 16 56 / 77 9 3 3 39 / 25 1 1 13 17 / 52 4 6 2 0 2 7 / 7
14.  Saturn Mielno 30 32 10 2 18 44 / 94 5 1 9 26 / 38 5 1 9 18 / 56
15.  Mirstal Mirosławiec 30 20 6 2 22 51 / 125 6 2 7 31 / 39 0 0 15 20 / 86
16.  Victoria Sianów 30 15 4 3 23 47 / 122 2 0 13 22 / 60 2 3 10 25 / 62
  • Bałtyk II Świeszyno/Koszalin nie zgłosił się do rozgrywek w sezonie 2017/2018, dlatego jego miejsce zajął spadkowicz z największą ilością pkt. - Olimp Złocieniec
  • Sad Chwiram a także Hubertus Biały Bóri Wrzos Wrzosowo zrezygnowały z awansu, więc jedno wolne miejsce w lidze uzupełnił kolejny najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Saturn Mielno
  • Spadkowicz z IV ligi, tj. Drawa Drawsko Pomorskie wycofała się z rozgrywek tuż przed startem sezonu 2017/2018. Jej miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Victoria Sianów
  • Spadają nominalnie drużyny z miejsc 15 i 16, jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do Koszalińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
    2.  Błonie Barwice
     
    3.  Darłovia Darłowo
     
    4.  Korona Człopa
     
    5.  Kotwica II Kołobrzeg
     
    6.  Lech Czaplinek
     
    7.  Mechanik Bobolice
     
    8.  Mirstal Mirosławiec
     
    9.  Olimp Złocieniec
     
    10.  Orzeł Wałcz
     
    11.  Pogoń Połczyn Zdrój
     
    12.  Saturn Mielno
     
    13.  Sława Sławno
     
    14.  Victoria Sianów
     
    15.  Wiekowianka Wiekowo
     
    16.  Wieża Postomino
     
    terminarz - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Korona Człopa 1 - 0 0 1 38
    Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 19
    Saturn Mielno - Victoria Sianów 2 - 0 0 0 0
    Wieża Postomino - Błonie Barwice 3 - 3 1 81 10
    Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 0 33 14
    Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 3 - 8 0 0 21
    Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 34
    Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 2 8
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 - 3 0 37 10
    Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 5 - 3 0 0 37
    Korona Człopa - Mechanik Bobolice 3 - 3 0 51 17
    Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 1 13
    Błonie Barwice - Sława Sławno 6 - 2 0 130 23
    Victoria Sianów - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 5 0 0 2
    Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 1 - 2 0 0 4
    Astra Ustronie Morskie - Mirstal Mirosławiec 10 - 0 0 0 22
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie 0 - 5 0 0 12
    Wieża Postomino - Korona Człopa 4 - 2 0 0 11
    Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 57 22
    Saturn Mielno - Błonie Barwice 0 - 1 0 173 6
    Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 0 0 4
    Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 78 30
    Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 2 0 0 9
    Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 6 - 0 0 0 9
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Lech Czaplinek 1 - 2 0 60 21
    Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 4 - 1 0 2 24
    Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 1 72 4
    Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 0 - 1 0 41 18
    Wieża Postomino - Sława Sławno 2 - 1 0 40 26
    Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 3 - 2 0 0 14
    Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 3 - 3 0 0 8
    Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 13 38
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 6 0 77 7
    Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 0 16
    Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 14
    Saturn Mielno - Wieża Postomino 1 - 4 0 59 5
    Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 4 - 0 0 63 28
    Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 4 - 2 0 0 9
    Sława Sławno - Korona Człopa 0 - 3 0 40 36
    Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 65 5
    Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 3 - 2 1 35 35
    Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 8
    Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 6 - 0 0 0 10
    Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 0 - 4 0 0 4
    Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 0 14
    Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 0 0 11
    Sława Sławno - Saturn Mielno 3 - 1 0 22 27
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 0 0 9
    Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 1 15
    Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 13
    Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 4 - 2 0 1 9
    Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2 - 1 0 0 13
    Saturn Mielno - Korona Człopa 3 - 0 0 0 8
    Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 4 - 1 0 26 28
    Lech Czaplinek - Victoria Sianów 4 - 4 0 0 12
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Sława Sławno - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 21 51
    Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 62 46
    Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 55 5
    Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 4 - 0 0 1 19
    Wieża Postomino - Mirstal Mirosławiec 11 - 0 0 0 21
    Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg 4 - 2 0 0 1
    Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 1 - 7 0 0 7
    Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 2 - 3 0 0 17
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 0 0 17
    Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno 4 - 1 0 77 32
    Lech Czaplinek - Błonie Barwice 3 - 1 0 0 10
    Olimp Złocieniec - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 4
    Orzeł Wałcz - Saturn Mielno 3 - 1 0 0 18
    Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 4 - 1 0 0 9
    Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów 5 - 3 0 1 4
    Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa 2 - 1 0 0 29
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 3 0 0 10
    Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 0 0 14
    Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 0 0 0 5
    Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 4 - 5 0 0 5
    Sława Sławno - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 35 22
    Saturn Mielno - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 0 62 2
    Korona Człopa - Victoria Sianów 2 - 3 0 50 17
    Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 14
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Mirstal Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 3 - 0 0 1 1
    Orzeł Wałcz - Korona Człopa 2 - 0 0 1 46
    Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5 - 1 0 0 32
    Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 3 3
    Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 4 0 65 9
    Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 - 4 0 0 6
    Lech Czaplinek - Wieża Postomino 3 - 2 0 0 21
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 0 67 27
    Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 2 18
    Sława Sławno - Lech Czaplinek 1 - 1 0 45 40
    Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 3 - 6 0 0 1
    Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 0 1 32
    Błonie Barwice - Victoria Sianów 3 - 1 0 89 3
    Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 0 - 5 0 0 27
    Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 11
    Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 38
    Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 2 - 2 0 0 24
    Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 9 - 1 0 0 7
    Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3 - 0 0 0 16
    Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 2 - 5 0 1 12
    Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 6 0 0 9
    Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 0 72 13
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Błonie Barwice 1 - 0 0 63 38
    Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 0 1 14
    Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 0 1 8
    Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 0 3
    Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 0 26
    Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 6 - 2 0 0 36
    Wieża Postomino - Victoria Sianów 10 - 0 0 0 10
    Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek 1 - 5 0 0 9
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 0 0 8
    Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 1 44
    Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno 4 - 1 0 3 6
    Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 0 - 7 0 0 13
    Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 5 - 2 0 1 20
    Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 9 0 0 13
    Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 2 0 0 20
    Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 10 - 0 0 0 15
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Mirstal Mirosławiec 5 - 2 1 0 18
    Pogoń Połczyn Zdrój - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 1 57 2
    Astra Ustronie Morskie - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 0 29
    Błonie Barwice - Wieża Postomino 3 - 2 0 0 6
    Victoria Sianów - Saturn Mielno 1 - 2 0 0 2
    Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 1 - 4 0 0 6
    Korona Człopa - Darłovia Darłowo 0 - 3 0 40 16
    Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2 - 1 0 0 7
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 2 - 3 0 0 34
    Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 13 17
    Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 0 3 11
    Sława Sławno - Błonie Barwice 2 - 1 0 40 8
    Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 10
    Kotwica II Kołobrzeg - Victoria Sianów 7 - 2 0 0 9
    Mirstal Mirosławiec - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 0 0 15
    Mechanik Bobolice - Korona Człopa 0 - 2 0 0 18
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 4 - 3 1 0 15
    Astra Ustronie Morskie - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 0 15
    Korona Człopa - Wieża Postomino 2 - 0 0 46 18
    Darłovia Darłowo - Sława Sławno 2 - 0 0 1 17
    Błonie Barwice - Saturn Mielno 9 - 2 0 0 5
    Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 0 22 6
    Victoria Sianów - Orzeł Wałcz 2 - 5 0 0 19
    Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec 9 - 1 1 4 6
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 0 4 2
    Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 0 0 30
    Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 - 4 0 0 13
    Mechanik Bobolice - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 0 0 4
    Orzeł Wałcz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 0 0 22
    Saturn Mielno - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 0 9
    Sława Sławno - Wieża Postomino 2 - 2 0 42 12
    Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 6 - 3 0 58 4
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 0 0 0 15
    Korona Człopa - Sława Sławno 0 - 1 0 50 19
    Wieża Postomino - Saturn Mielno 16 - 0 0 0 14
    Błonie Barwice - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 75 20
    Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 1 - 3 0 19 14
    Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 5 - 2 0 16 4
    Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 22
    Wiekowianka Wiekowo - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 0 0 13
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 0 0 5
    Astra Ustronie Morskie - Korona Człopa 5 - 1 0 0 20
    Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 1 22 21
    Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 3 - 3 0 0 2
    Mirstal Mirosławiec - Błonie Barwice 0 - 3 0 84 7
    Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 20
    Saturn Mielno - Sława Sławno 1 - 2 0 0 3
    Kotwica II Kołobrzeg - Wieża Postomino 1 - 0 0 0 12
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Saturn Mielno 2 - 3 0 29 9
    Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 0 41 4
    Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 18
    Darłovia Darłowo - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 0 0 6
    Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 12
    Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 0 3
    Victoria Sianów - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 11
    Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 5 12
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów 7 - 1 0 0 3
    Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 0 0 11
    Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 4 - 1 0 0 4
    Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 0 10
    Orzeł Wałcz - Sława Sławno 4 - 4 0 0 41
    Mirstal Mirosławiec - Wieża Postomino 0 - 4 0 0 12
    Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 3 - 0 0 9 16
    Kotwica II Kołobrzeg - Saturn Mielno 2 - 2 0 0 7
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 0 0 42 6
    Sława Sławno - Mirstal Mirosławiec 1 - 0 0 48 12
    Wieża Postomino - Olimp Złocieniec 6 - 2 0 0 11
    Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 7 - 1 0 1 13
    Błonie Barwice - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 18
    Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 0 0 5
    Victoria Sianów - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 0 8 24
    Saturn Mielno - Orzeł Wałcz 0 - 3 0 0 20
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Wałcz - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 0 0 27
    Victoria Sianów - Korona Człopa 1 - 2 0 0 23
    Olimp Złocieniec - Sława Sławno 2 - 1 0 0 17
    Astra Ustronie Morskie - Błonie Barwice 5 - 1 0 0 10
    Pogoń Połczyn Zdrój - Wiekowianka Wiekowo 6 - 1 0 14 7
    Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 2 - 1 0 0 7
    Mirstal Mirosławiec - Saturn Mielno 4 - 2 0 0 10
    Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 16
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica II Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 5 - 0 0 0 9
    Korona Człopa - Orzeł Wałcz 0 - 5 0 57 50
    Wieża Postomino - Lech Czaplinek 0 - 0 0 0 22
    Darłovia Darłowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 2 0 0 17
    Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 2 0 13 17
    Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 4 - 1 0 0 7
    Sława Sławno - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 56 6
    Saturn Mielno - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 10
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino 3 - 0 0 0 3
    Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa 2 - 1 0 0 19
    Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 13 12
    Lech Czaplinek - Sława Sławno 4 - 0 0 0 27
    Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 0 - 1 0 0 1
    Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 2 0 0 4
    Mirstal Mirosławiec - Orzeł Wałcz 0 - 3 0 0 28
    Victoria Sianów - Błonie Barwice 4 - 5 0 0 4
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Mirstal Mirosławiec 4 - 2 0 39 12
    Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 73
    Saturn Mielno - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 5
    Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 2 - 2 0 66 38
    Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 3 0 12 10
    Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 3 - 2 0 0 7
    Kotwica II Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 6
    Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice 4 - 1 0 0 4
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Wieża Postomino 1 - 4 0 0 3
    Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 0 13
    Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 1 - 5 0 0 17
    Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 6 - 0 0 0 4
    Błonie Barwice - Korona Człopa 0 - 1 0 0 22
    Pogoń Połczyn Zdrój - Sława Sławno 4 - 0 0 10 38
    Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 0 0 0 22
    Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 0 0 9
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 119 17
    Korona Człopa - Olimp Złocieniec 2 - 3 0 26 37
    Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 18
    Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 1 - 1 1 59 90
    Saturn Mielno - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 5 0 11 39
    Sława Sławno - Victoria Sianów 4 - 0 0 50 9
    Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 0 6 3
    Darłovia Darłowo - Błonie Barwice 3 - 0 0 0 5
     
    top komentarze
    newsy:
    9 » Wojciech Fadecki odchod »
    5 » Łapiński trenerem Energ »
    3 » Walne zebranie w Pęzini »
    3 » Chcesz grać w seniorach »
    3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
    2 » Robert Obst piłkarzem R »
    2 » Osadnik Myślibórz wznow »
    2 » Jeden przychodzi, dwóch »
    2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
    2 » Najczęściej karani regi »
    mecze:
    32 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
    6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
    5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
    4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
    4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
    4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
    4 » Stal Lipiany-Kłos Pełcz »
    4 » Sarmata Dobra-Radowia R »
    3 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    royal447
    gości: 684
    statystyki portalu
    • drużyn: 2721
    • imprez: 108164
    • newsów: 69425
    • użytkowników: 67659
    • komentarzy: 1047515
    • zdjęć: 743282
    • relacji: 36690
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies