ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Lech Czaplinek 14 31 9 4 1 41 / 22 4 2 0 18 / 11 5 2 1 23 / 11
2.  Orzeł Wałcz 13 26 8 2 3 29 / 10 8 0 0 25 / 3 0 2 3 4 / 7 1 3 1 0 0 4 / 1
3.  Wieża Postomino 14 26 8 2 4 57 / 30 5 1 2 40 / 16 3 1 2 17 / 14 1 0 0 0 1 1 / 4
4.  Pogoń Połczyn Zdrój 14 25 7 4 3 39 / 31 4 0 2 20 / 17 3 4 1 19 / 14 1 3 1 0 0 6 / 2
5.  Mechanik Bobolice 14 25 7 4 3 47 / 30 4 0 2 23 / 12 3 4 1 24 / 18 1 0 0 0 1 2 / 6
6.  Astra Ustronie Morskie 14 23 6 5 3 41 / 16 2 3 1 19 / 7 4 2 2 22 / 9
7.  Wiekowianka Wiekowo 13 22 7 1 5 24 / 19 2 0 2 12 / 9 5 1 3 12 / 10
8.  Błonie Barwice 14 21 6 3 5 33 / 30 4 2 1 22 / 12 2 1 4 11 / 18
9.  Saturn Mielno 14 18 6 0 8 25 / 30 4 0 4 20 / 18 2 0 4 5 / 12 1 3 1 0 0 4 / 2
10.  Kotwica II Kołobrzeg 14 18 5 3 6 25 / 41 4 2 2 14 / 14 1 1 4 11 / 27 1 0 0 0 1 2 / 4
11.  Darłovia Darłowo 14 17 4 5 5 23 / 19 3 3 2 10 / 5 1 2 3 13 / 14
12.  Mirstal Mirosławiec 14 14 4 2 8 30 / 56 4 2 2 22 / 18 0 0 6 8 / 38
13.  Korona Człopa 14 13 3 4 7 20 / 24 2 3 2 12 / 10 1 1 5 8 / 14
14.  Olimp Złocieniec 14 12 3 3 8 21 / 38 3 3 1 12 / 11 0 0 7 9 / 27
15.  Sława Sławno 14 11 3 2 9 17 / 35 3 2 3 11 / 13 0 0 6 6 / 22
16.  Victoria Sianów 14 8 2 2 10 20 / 61 1 0 5 8 / 28 1 2 5 12 / 33
  • Bałtyk II Świeszyno/Koszalin nie zgłosił się do rozgrywek w sezonie 2017/2018, dlatego jego miejsce zajął spadkowicz z największą ilością pkt. - Olimp Złocieniec
  • Sad Chwiram a także Hubertus Biały Bóri Wrzos Wrzosowo zrezygnowały z awansu, więc jedno wolne miejsce w lidze uzupełnił kolejny najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Saturn Mielno
  • Spadkowicz z IV ligi, tj. Drawa Drawsko Pomorskie wycofała się z rozgrywek tuż przed startem sezonu 2017/2018. Jej miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Victoria Sianów
  • wyniki spotkań - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
            
    2.  Błonie Barwice
     
           
    3.  Darłovia Darłowo  
     
         
    4.  Korona Człopa 
     
           
    5.  Kotwica II Kołobrzeg  
     
         
    6.  Lech Czaplinek   
     
         
    7.  Mechanik Bobolice   
     
         
    8.  Mirstal Mirosławiec   
     
        
    9.  Olimp Złocieniec    
     
       
    10.  Orzeł Wałcz    
     
       
    11.  Pogoń Połczyn Zdrój      
     
      
    12.  Saturn Mielno     
     
      
    13.  Sława Sławno     
     
      
    14.  Victoria Sianów       
     
     
    15.  Wiekowianka Wiekowo         
     
    16.  Wieża Postomino       
     
    terminarz - Koszalińska Klasa Okręgowa 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Korona Człopa 1 - 0 0 1 38
    Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 19
    Saturn Mielno - Victoria Sianów 2 - 0 0 0 0
    Wieża Postomino - Błonie Barwice 3 - 3 1 81 10
    Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 0 33 14
    Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 3 - 8 0 0 21
    Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 34
    Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 2 8
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 - 3 0 37 10
    Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 5 - 3 0 0 37
    Korona Człopa - Mechanik Bobolice 3 - 3 0 51 17
    Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 1 13
    Błonie Barwice - Sława Sławno 6 - 2 0 130 23
    Victoria Sianów - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 5 0 0 2
    Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 1 - 2 0 0 4
    Astra Ustronie Morskie - Mirstal Mirosławiec 10 - 0 0 0 22
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie 0 - 5 0 0 12
    Wieża Postomino - Korona Człopa 4 - 2 0 0 11
    Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 57 22
    Saturn Mielno - Błonie Barwice 0 - 1 0 173 6
    Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 0 0 4
    Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 78 30
    Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 2 0 0 9
    Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 6 - 0 0 0 9
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Lech Czaplinek 1 - 2 0 60 21
    09-09 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 0 0 19
    Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 4 - 1 0 2 24
    Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 1 72 4
    Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 0 - 1 0 41 18
    Wieża Postomino - Sława Sławno 2 - 1 0 40 26
    Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 3 - 2 0 0 14
    Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 3 - 3 0 0 8
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 6 0 77 7
    Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 0 16
    Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 14
    Saturn Mielno - Wieża Postomino 1 - 4 0 59 5
    Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 4 - 0 0 63 28
    Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 4 - 2 0 0 9
    Sława Sławno - Korona Człopa 0 - 3 0 40 36
    Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 65 5
    Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 3 - 2 1 35 35
    Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 8
    Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 6 - 0 0 0 10
    Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 0 - 4 0 0 4
    Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 0 14
    Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 0 0 11
    Sława Sławno - Saturn Mielno 3 - 1 0 22 27
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 0 0 9
    Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 1 15
    Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 13
    Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 4 - 2 0 1 9
    Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2 - 1 0 0 13
    Saturn Mielno - Korona Człopa 3 - 0 0 0 8
    Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 4 - 1 0 26 28
    Lech Czaplinek - Victoria Sianów 4 - 4 0 0 12
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Sława Sławno - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 21 51
    Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 62 46
    Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 55 5
    Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 4 - 0 0 1 19
    Wieża Postomino - Mirstal Mirosławiec 11 - 0 0 0 21
    Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg 4 - 2 0 0 1
    Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 1 - 7 0 0 7
    Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 2 - 3 0 0 17
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 0 0 17
    Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno 4 - 1 0 77 32
    Lech Czaplinek - Błonie Barwice 3 - 1 0 0 10
    Olimp Złocieniec - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 4
    Orzeł Wałcz - Saturn Mielno 3 - 1 0 0 18
    Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 4 - 1 0 0 9
    Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów 5 - 3 0 1 4
    Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa 2 - 1 0 0 29
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 3 0 0 10
    Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 0 0 14
    Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 0 0 0 5
    Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 4 - 5 0 0 5
    Sława Sławno - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 35 22
    Saturn Mielno - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 0 62 2
    Korona Człopa - Victoria Sianów 2 - 3 0 50 17
    Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 14
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Mirstal Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 3 - 0 0 1 1
    Orzeł Wałcz - Korona Człopa 2 - 0 0 1 46
    Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5 - 1 0 0 32
    Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 3 3
    Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 4 0 65 9
    Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 - 4 0 0 6
    Lech Czaplinek - Wieża Postomino 3 - 2 0 0 21
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 0 67 27
    Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 0 2 18
    Sława Sławno - Lech Czaplinek 1 - 1 0 45 40
    Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 3 - 6 0 0 1
    Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 0 1 32
    Błonie Barwice - Victoria Sianów 3 - 1 0 89 3
    Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 0 - 5 0 0 27
    Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 11
    Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 38
    Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 2 - 2 0 0 24
    Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 9 - 1 0 0 7
    Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3 - 0 0 0 16
    Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 2 - 5 0 1 12
    Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 6 0 0 9
    Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 0 72 13
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Błonie Barwice 1 - 0 0 63 38
    Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 0 1 14
    Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 0 1 8
    Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 0 2
    Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 - 0 0 0 26
    Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 6 - 2 0 0 36
    Wieża Postomino - Victoria Sianów 10 - 0 0 0 9
    Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek 1 - 5 0 0 9
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    25-11 13:00  Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 0 0 4
    25-11 13:00  Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 0 1 13
    25-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno 0 2 2
    25-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 0 0 1
    25-11 13:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 0 7
    25-11 13:00  Victoria Sianów - Sława Sławno 0 0 5
    25-11 13:30  Olimp Złocieniec - Korona Człopa 0 0 8
    25-11 14:00  Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 0 0 4
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    9 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Energetyk szuka sparing »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    1 » Chemik Police w grupie  »
    1 » Szczeciński sport walcz »
    1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
    mecze:
    52 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    29 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    28 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    26 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    25 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    19 » Biali Sądów-Mierzyniank »
    19 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    18 » SCRS Barlinek-Klon Krzę »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 2
    balcerek jrdke
    gości: 811
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102886
    • newsów: 67474
    • użytkowników: 60908
    • komentarzy: 1032022
    • zdjęć: 724163
    • relacji: 35705
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies