ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Chemik Police 22 62 20 2 0 93 / 4 10 1 0 50 / 3 10 1 0 43 / 1
2.  Błękitni II Stargard 21 42 13 3 5 73 / 34 8 1 2 42 / 16 5 2 3 31 / 18 1 3 1 0 0 4 / 0
3.  Flota Świnoujście 22 42 13 3 6 66 / 39 6 1 4 36 / 21 7 2 2 30 / 18 1 0 0 0 1 0 / 4
4.  Stal Szczecin 22 34 10 4 8 36 / 37 6 2 3 19 / 18 4 2 5 17 / 19
5.  Odra Chojna 20 33 11 0 9 46 / 45 6 0 3 23 / 16 5 0 6 23 / 29
6.  Ogniwo Babinek 19 28 9 1 9 38 / 42 6 1 3 26 / 13 3 0 6 12 / 29 1 3 1 0 0 5 / 0
7.  Zorza Dobrzany 21 28 8 4 9 29 / 34 4 2 4 13 / 12 4 2 5 16 / 22 1 0 0 0 1 0 / 5
8.  Piast Chociwel 19 27 8 3 8 29 / 37 4 1 3 15 / 17 4 2 5 14 / 20 3 9 3 0 0 8 / 3
9.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 22 27 8 3 11 38 / 50 5 0 6 22 / 29 3 3 5 16 / 21 4 3 1 0 3 5 / 7
10.  Arkonia Szczecin 22 27 7 6 9 29 / 47 4 4 3 19 / 21 3 2 6 10 / 26 3 3 1 0 2 3 / 6
11.  Mierzynianka Mierzyn 21 23 7 2 12 30 / 45 4 2 5 17 / 19 3 0 7 13 / 26 2 3 1 0 1 5 / 2
12.  Iskra Golczewo 21 23 7 2 12 25 / 50 6 2 3 15 / 11 1 0 9 10 / 39 2 3 1 0 1 2 / 5
13.  Dąb Dębno 21 22 7 1 13 46 / 75 5 1 4 22 / 27 2 0 9 24 / 48 2 6 2 0 0 8 / 4
14.  Błękit Pniewo 22 22 6 4 12 38 / 52 3 1 7 24 / 29 3 3 5 14 / 23 2 0 0 0 2 4 / 8
15.  Wicher Brojce 21 20 5 5 11 30 / 48 2 3 6 17 / 27 3 2 5 13 / 21
16.  Biali Sądów 18 18 5 3 10 32 / 39 4 1 5 20 / 19 1 2 5 12 / 20
  • Zorza Dobrzany zastąpiła Osadnika Myślibórz, który utrzymał się w czwartej lidze dzięki wycofaniu się z rozgrywek Arkadii Malechowo
  • Spadają nominalnie drużyny z miejsc 15 i 16, jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do Szczecińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
    2.  Biali Sądów
     
    3.  Błękit Pniewo
     
    4.  Błękitni II Stargard
     
    5.  Chemik Police
     
    6.  Dąb Dębno
     
    7.  Flota Świnoujście
     
    8.  Iskra Golczewo
     
    9.  Mierzynianka Mierzyn
     
    10.  Odra Chojna
     
    11.  Ogniwo Babinek
     
    12.  Piast Chociwel
     
    13.  Stal Szczecin
     
    14.  Wicher Brojce
     
    15.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
     
    16.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Ogniwo Babinek - Odra Chojna 4 - 3 2 0 15
    Błękit Pniewo - Dąb Dębno 4 - 5 1 42 10
    Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 2 0 9
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 0 - 7 1 0 7
    Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 1 - 0 1 0 8
    Wicher Brojce - Piast Chociwel 1 - 1 2 107 45
    Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 6 - 4 1 77 24
    Biali Sądów - Zorza Dobrzany 1 - 3 1 0 9
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo 3 - 0 0 51 6
    Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 4 0 0 4
    Dąb Dębno - Chemik Police 0 - 9 0 0 15
    Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 3
    Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 0 - 2 0 0 10
    Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 0 1 9
    Piast Chociwel - Flota Świnoujście 3 - 2 0 40 26
    Błękitni II Stargard - Biali Sądów 2 - 0 0 0 6
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Stal Szczecin 0 - 5 1 53 16
    Chemik Police - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 20
    Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 4 - 3 0 0 7
    Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 7 - 0 0 56 9
    Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard 2 - 4 0 58 7
    Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 - 2 0 0 5
    Biali Sądów - Odra Chojna 1 - 4 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 0 0 9
    Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 19 5
    Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 20
    Iskra Golczewo - Biali Sądów 1 - 1 0 1 9
    Odra Chojna - Błękit Pniewo 2 - 0 0 1 2
    Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 - 3 1 0 15
    Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 10
    Wicher Brojce - Flota Świnoujście 2 - 5 0 116 31
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Odra Chojna 7 - 1 0 0 19
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 1
    Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 2 - 5 0 64 4
    Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 71 12
    Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 0 48 12
    Błękit Pniewo - Iskra Golczewo 8 - 0 0 72 7
    Ogniwo Babinek - Wicher Brojce 2 - 3 0 139 9
    Biali Sądów - Piast Chociwel 0 - 0 0 0 18
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 0 6
    Arkonia Szczecin - Biali Sądów 3 - 3 0 2 13
    Piast Chociwel - Błękit Pniewo 3 - 3 0 0 14
    Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 4 - 1 0 54 6
    Iskra Golczewo - Chemik Police 0 - 0 0 0 15
    Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 1 39 14
    Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 1 1
    Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 8 - 5 0 0 21
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Piast Chociwel 3 - 0 0 1 10
    Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 5 - 0 0 74 11
    Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 10
    Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 6
    Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin 2 - 4 0 54 2
    Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 1 0 0 10
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 4 - 6 0 38 9
    Biali Sądów - Wicher Brojce 2 - 4 0 66 21
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 0 8
    Wicher Brojce - Błękit Pniewo 1 - 3 0 76 31
    Ogniwo Babinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 0
    Iskra Golczewo - Dąb Dębno 4 - 0 0 0 10
    Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 25
    Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 - 6 0 0 4
    Flota Świnoujście - Biali Sądów 4 - 1 0 37 18
    Odra Chojna - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 1 6
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 9
    Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 45 6
    Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 2 - 0 0 0 5
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 3 - 0 0 0 1
    Błękit Pniewo - Flota Świnoujście 1 - 2 0 0 11
    Dąb Dębno - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 11
    Biali Sądów - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 12
    Błękitni II Stargard - Odra Chojna 3 - 0 0 0 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Odra Chojna 0 - 4 0 0 3
    Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 2 - 1 0 0 9
    Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 0 0 0 11
    Flota Świnoujście - Chemik Police 0 - 1 0 108 22
    Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 2 - 1 0 0 2
    Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 101 20
    Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo 6 - 0 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Ogniwo Babinek 8 - 0 0 1 6
    Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 5
    Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 0 - 0 0 66 19
    Błękit Pniewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 0
    Dąb Dębno - Wicher Brojce 1 - 2 0 49 13
    Odra Chojna - Iskra Golczewo 3 - 2 0 1 12
    Biali Sądów - Stal Szczecin 1 - 4 0 0 8
    Błękitni II Stargard - Piast Chociwel 4 - 0 0 0 16
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Iskra Golczewo 3 - 2 0 0 2
    Piast Chociwel - Odra Chojna 1 - 2 0 0 13
    Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 5 0 0 3
    Flota Świnoujście - Dąb Dębno 5 - 2 0 53 10
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 1 - 5 0 0 6
    Wicher Brojce - Zorza Dobrzany 2 - 3 0 64 24
    Biali Sądów - Błękit Pniewo 2 - 1 0 0 3
    Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 10
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 16
    Chemik Police - Biali Sądów 4 - 1 0 0 12
    Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 0 0 1
    Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 1 - 3 0 39 10
    Błękit Pniewo - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 0
    Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 3 - 2 0 0 10
    Odra Chojna - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 1 0
    Iskra Golczewo - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 9
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 12
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno 4 - 3 0 0 10
    Błękit Pniewo - Chemik Police 0 - 3 0 0 0
    Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 0 - 4 0 10 16
    Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 6 - 0 0 0 5
    Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn 5 - 1 0 0 19
    Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 5 - 0 0 0 3
    Wicher Brojce - Odra Chojna 6 - 2 0 33 18
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Stal Szczecin 4 - 0 0 0 10
    Odra Chojna - Flota Świnoujście 5 - 2 0 1 10
    Iskra Golczewo - Wicher Brojce 1 - 0 0 0 29
    Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 9
    Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo 0 - 3 0 1 3
    Dąb Dębno - Biali Sądów 2 - 4 0 0 48
    Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 2
    Błękitni II Stargard - Ogniwo Babinek 8 - 1 0 0 3
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Golczewo - Flota Świnoujście 0 - 4 0 33 5
    Mierzynianka Mierzyn - Chemik Police 0 - 5 0 0 1
    Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 1
    Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 0 0 0 5
    Dąb Dębno - Błękit Pniewo 3 - 0 0 72 13
    25-04 18:00  Odra Chojna - Ogniwo Babinek 0 2 2
    25-04 18:15  Piast Chociwel - Wicher Brojce 0 0 3
    05-06 19:00  Zorza Dobrzany - Biali Sądów 0 0 1
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna 3 - 1 0 0 1
    Flota Świnoujście - Piast Chociwel 2 - 3 0 39 14
    Chemik Police - Dąb Dębno 9 - 0 0 1 30
    Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 3 - 0 0 82 1
    Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 2
    01-05 15:00  Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo 0 0 1
    02-05 15:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Chemik Police 0 - 2 0 48 1
    Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 10
    Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 1 0 42 18
    Stal Szczecin - Wicher Brojce 2 - 0 0 0 9
    Błękitni II Stargard - Błękit Pniewo 2 - 2 0 0 1
    01-05 12:00  Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 0 0 6
    09-05 18:30  Piast Chociwel - Ogniwo Babinek 0 0 5
    16-05 18:00  Odra Chojna - Biali Sądów 0 0 5
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 44 4
    Dąb Dębno - Stal Szczecin 3 - 1 0 0 8
    Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 0 2
    Błękit Pniewo - Odra Chojna 1 - 3 0 0 1
    Biali Sądów - Iskra Golczewo 5 - 0 0 0 25
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 - 1 0 0 1
    Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 3 - 1 1 0 8
    Flota Świnoujście - Wicher Brojce 5 - 0 1 44 37
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 0 44 4
    Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 13
    Wicher Brojce - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 22
    Iskra Golczewo - Błękit Pniewo 0 - 1 0 0 13
    Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 0 1
    Odra Chojna - Chemik Police 0 - 5 1 78 7
    Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 8 - 1 0 0 0
    30-05 18:30  Piast Chociwel - Biali Sądów 0 0 22
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 4 - 3 1 74 27
    Chemik Police - Iskra Golczewo 1 - 0 0 74 3
    Zorza Dobrzany - Stal Szczecin 0 - 1 0 0 2
    Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 1 - 2 0 45 0
    Błękit Pniewo - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 1
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 4 - 1 0 0 19
    Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 1 - 2 0 30 15
    Biali Sądów - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 6
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 1
    Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany 4 - 1 0 0 0
    Wicher Brojce - Biali Sądów 2 - 1 0 0 16
    Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 8
    Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 34 6
    Arkonia Szczecin - Błękit Pniewo 1 - 1 0 0 0
    Piast Chociwel - Chemik Police 0 - 4 0 0 3
    Odra Chojna - Dąb Dębno 7 - 3 0 1 21
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    28-04 12:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 0 0
    28-04 13:00  Zorza Dobrzany - Odra Chojna 0 0 0
    28-04 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel 0 0 0
    28-04 15:00  Błękit Pniewo - Wicher Brojce 0 0 0
    28-04 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ogniwo Babinek 0 0 0
    28-04 16:00  Dąb Dębno - Iskra Golczewo 0 0 5
    28-04 16:00  Biali Sądów - Flota Świnoujście 0 0 2
    28-04 18:00  Błękitni II Stargard - Stal Szczecin 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    05-05 11:00  Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    05-05 15:00  Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany 0 0 0
    05-05 16:00  Flota Świnoujście - Błękit Pniewo 0 0 0
    05-05 16:00  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    05-05 16:00  Piast Chociwel - Dąb Dębno 0 0 0
    05-05 16:00  Odra Chojna - Błękitni II Stargard 0 0 0
    06-05 13:00  Wicher Brojce - Chemik Police 0 0 0
    06-05 14:00  Ogniwo Babinek - Biali Sądów 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05 12:00  Chemik Police - Flota Świnoujście 0 0 0
    12-05 13:00  Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 0 0 0
    12-05 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 0 0 0
    12-05 15:00  Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek 0 0 0
    12-05 16:00  Odra Chojna - Stal Szczecin 0 0 0
    12-05 16:00  Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 0 0 0
    12-05 17:00  Błękitni II Stargard - Iskra Golczewo 0 0 0
    13-05 14:00  Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    19-05 11:00  Stal Szczecin - Biali Sądów 0 0 0
    19-05 14:00  Wicher Brojce - Dąb Dębno 0 0 0
    19-05 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękit Pniewo 0 0 0
    19-05 15:00  Piast Chociwel - Błękitni II Stargard 0 0 0
    19-05 16:00  Arkonia Szczecin - Zorza Dobrzany 0 0 0
    19-05 17:00  Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    20-05 14:00  Ogniwo Babinek - Chemik Police 0 0 0
    20-05 16:00  Iskra Golczewo - Odra Chojna 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    26-05 12:00  Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    26-05 13:00  Zorza Dobrzany - Wicher Brojce 0 0 0
    26-05 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Ogniwo Babinek 0 0 0
    26-05 15:00  Błękit Pniewo - Biali Sądów 0 0 0
    26-05 16:00  Iskra Golczewo - Stal Szczecin 0 0 0
    26-05 16:00  Odra Chojna - Piast Chociwel 0 0 0
    26-05 16:00  Dąb Dębno - Flota Świnoujście 0 0 0
    27-05 15:00  Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06 11:00  Stal Szczecin - Błękit Pniewo 0 0 0
    02-06 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    02-06 16:00  Arkonia Szczecin - Odra Chojna 0 0 0
    02-06 16:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo 0 0 0
    02-06 17:00  Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany 0 0 0
    03-06 14:00  Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 0 0
    03-06 17:00  Biali Sądów - Chemik Police 0 0 0
    03-06 18:00  Wicher Brojce - Błękitni II Stargard 0 0 0
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06 12:00  Chemik Police - Błękit Pniewo 0 0 0
    09-06 13:00  Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 0 0 0
    09-06 15:00  Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    09-06 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Biali Sądów 0 0 0
    09-06 16:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin 0 0 0
    09-06 16:00  Iskra Golczewo - Arkonia Szczecin 0 0 0
    09-06 16:00  Odra Chojna - Wicher Brojce 0 0 0
    09-06 17:00  Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06 16:00  Stal Szczecin - Chemik Police 0 0 0
    16-06 16:00  Błękit Pniewo - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    16-06 16:00  Biali Sądów - Dąb Dębno 0 0 0
    16-06 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 0 0 0
    16-06 16:00  Ogniwo Babinek - Błękitni II Stargard 0 0 0
    16-06 16:00  Flota Świnoujście - Odra Chojna 0 0 0
    16-06 16:00  Wicher Brojce - Iskra Golczewo 0 0 0
    16-06 16:00  Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Kamil walczy z chłoniak »
    2 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
    1 » Zmiany w odpłatności w  »
    1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
    mecze:
    46 » Legionovia Legionowo-Gw »
    28 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
    24 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
    23 » MKP Szczecinek-Intermar »
    20 » Odra Chojna-Dąb Dębno
    20 » Lech Czaplinek-Pogoń Po »
    19 » Astra Ustronie Morskie- »
    19 » Rasel Dygowo-GKS Leśnik »
    17 » Wrzos Wrzosowo-Wybrzeże »
    16 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    Bengoro biesiekier...
    GksRega
    gości: 561
    statystyki portalu
    • drużyn: 2703
    • imprez: 106336
    • newsów: 68781
    • użytkowników: 67446
    • komentarzy: 1038372
    • zdjęć: 733654
    • relacji: 36430
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies