ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
2.  Wicher Brojce 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
3.  Dąb Dębno 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
4.  Odra Chojna 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
5.  Piast Chociwel 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
6.  Zorza Dobrzany 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
7.  Flota Świnoujście 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
9.  Stal Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
10.  Arkonia Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
11.  Mierzynianka Mierzyn 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
12.  Iskra Golczewo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
13.  Ogniwo Babinek 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
14.  Chemik Police 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
15.  Błękitni II Stargard 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
16.  Błękit Pniewo 0 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0 0 0 0 0 / 0
  • Zorza Dobrzany zastąpiła Osadnika Myślibórz, który utrzymał się w czwartej lidze dzięki wycofaniu się z rozgrywek Arkadii Malechowo
  • wyniki spotkań - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
           
    2.  Biali Sądów 
     
          
    3.  Błękit Pniewo 
     
          
    4.  Błękitni II Stargard  
     
          
    5.  Chemik Police   
     
        
    6.  Dąb Dębno   
     
         
    7.  Flota Świnoujście 
     
          
    8.  Iskra Golczewo   
     
         
    9.  Mierzynianka Mierzyn  
     
          
    10.  Odra Chojna    
     
        
    11.  Ogniwo Babinek       
     
    12.  Piast Chociwel      
     
      
    13.  Stal Szczecin      
     
      
    14.  Wicher Brojce       
     
    15.  Wybrzeże Rewalskie Rewal      
     
     
    16.  Zorza Dobrzany        
     
    terminarz - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    19-08   Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 0 1
    19-08   Wicher Brojce - Piast Chociwel 0 0 7
    19-08   Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 0 0 2
    19-08   Ogniwo Babinek - Odra Chojna 0 0 0
    19-08   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 0 0 1
    19-08   Błękit Pniewo - Dąb Dębno 0 0 0
    19-08   Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 0 0 1
    19-08   Biali Sądów - Zorza Dobrzany 0 0 0
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    26-08   Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo 0 0 0
    26-08   Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    26-08   Dąb Dębno - Chemik Police 0 0 0
    26-08   Błękitni II Stargard - Biali Sądów 0 0 0
    26-08   Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    26-08   Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 0 0 0
    26-08   Piast Chociwel - Flota Świnoujście 0 0 0
    26-08   Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    02-09   Chemik Police - Zorza Dobrzany 0 0 0
    02-09   Wicher Brojce - Stal Szczecin 0 0 0
    02-09   Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 0 0
    02-09   Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 0 0 0
    02-09   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 0 0
    02-09   Biali Sądów - Odra Chojna 0 0 0
    02-09   Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard 0 0 0
    02-09   Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    09-09   Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    09-09   Stal Szczecin - Dąb Dębno 0 0 0
    09-09   Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 0 0
    09-09   Odra Chojna - Błękit Pniewo 0 0 0
    09-09   Iskra Golczewo - Biali Sądów 0 0 0
    09-09   Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    09-09   Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 0 0 0
    09-09   Wicher Brojce - Flota Świnoujście 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    16-09   Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 0 0 0
    16-09   Flota Świnoujście - Stal Szczecin 0 0 0
    16-09   Ogniwo Babinek - Wicher Brojce 0 0 0
    16-09   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 0 0 0
    16-09   Biali Sądów - Piast Chociwel 0 0 0
    16-09   Błękit Pniewo - Iskra Golczewo 0 0 0
    16-09   Chemik Police - Odra Chojna 0 0 0
    16-09   Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    23-09   Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 0 0 0
    23-09   Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 0 0 0
    23-09   Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    23-09   Iskra Golczewo - Chemik Police 0 0 0
    23-09   Piast Chociwel - Błękit Pniewo 0 0 0
    23-09   Arkonia Szczecin - Biali Sądów 0 0 0
    23-09   Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    23-09   Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 0 0 0
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    30-09   Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard 0 0 0
    30-09   Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 0 0 0
    30-09   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 0 0 0
    30-09   Biali Sądów - Wicher Brojce 0 0 0
    30-09   Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin 0 0 0
    30-09   Chemik Police - Piast Chociwel 0 0 0
    30-09   Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 0 0
    30-09   Dąb Dębno - Odra Chojna 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    07-10   Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 0 0
    07-10   Stal Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
    07-10   Iskra Golczewo - Dąb Dębno 0 0 0
    07-10   Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    07-10   Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 0 0
    07-10   Wicher Brojce - Błękit Pniewo 0 0 0
    07-10   Flota Świnoujście - Biali Sądów 0 0 0
    07-10   Ogniwo Babinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    14-10   Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 0 0 0
    14-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 0 0 0
    14-10   Biali Sądów - Ogniwo Babinek 0 0 0
    14-10   Błękit Pniewo - Flota Świnoujście 0 0 0
    14-10   Chemik Police - Wicher Brojce 0 0 0
    14-10   Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 0 0 0
    14-10   Dąb Dębno - Piast Chociwel 0 0 0
    14-10   Błękitni II Stargard - Odra Chojna 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    21-10   Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 0 0 0
    21-10   Stal Szczecin - Odra Chojna 0 0 0
    21-10   Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 0 0 0
    21-10   Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 0 0 0
    21-10   Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    21-10   Flota Świnoujście - Chemik Police 0 0 0
    21-10   Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo 0 0 0
    21-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    28-10   Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 0 0 0
    28-10   Biali Sądów - Stal Szczecin 0 0 0
    28-10   Błękit Pniewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    28-10   Chemik Police - Ogniwo Babinek 0 0 0
    28-10   Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 0 0 0
    28-10   Dąb Dębno - Wicher Brojce 0 0 0
    28-10   Błękitni II Stargard - Piast Chociwel 0 0 0
    28-10   Odra Chojna - Iskra Golczewo 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    04-11   Wicher Brojce - Zorza Dobrzany 0 0 0
    04-11   Stal Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
    04-11   Piast Chociwel - Odra Chojna 0 0 0
    04-11   Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
    04-11   Flota Świnoujście - Dąb Dębno 0 0 0
    04-11   Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    04-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 0 0 0
    04-11   Biali Sądów - Błękit Pniewo 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    11-11   Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 0 0 0
    11-11   Błękit Pniewo - Stal Szczecin 0 0 0
    11-11   Chemik Police - Biali Sądów 0 0 0
    11-11   Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    11-11   Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 0 0 0
    11-11   Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 0 0 0
    11-11   Odra Chojna - Arkonia Szczecin 0 0 0
    11-11   Iskra Golczewo - Piast Chociwel 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    18-11   Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 0 0
    18-11   Stal Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
    18-11   Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
    18-11   Wicher Brojce - Odra Chojna 0 0 0
    18-11   Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 0 0 0
    18-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno 0 0 0
    18-11   Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    18-11   Błękit Pniewo - Chemik Police 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    25-11   Chemik Police - Stal Szczecin 0 0 0
    25-11   Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo 0 0 0
    25-11   Dąb Dębno - Biali Sądów 0 0 0
    25-11   Błękitni II Stargard - Ogniwo Babinek 0 0 0
    25-11   Odra Chojna - Flota Świnoujście 0 0 0
    25-11   Iskra Golczewo - Wicher Brojce 0 0 0
    25-11   Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 0 0 0
    25-11   Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    55 » Czwarta liga bez Jezior »
    30 » Jeziorak Szczecin nie s »
    14 » Arkadia wycofała się, O »
    9 » Zmiany w A klasie
    7 » Iñaki Astiz przejd »
    2 » Start rozgrywek 12 sier »
    2 » MKS Masovia Maszewo szu »
    1 » Podsumowanie sezonu 201 »
    1 » Jowin Radziński podpisa »
    1 » Zmiana na ławce treners »
    mecze:
    20 » Pogoń Szczecin-Wisła Kr »
    20 » MKP Szczecinek-Błękitni »
    6 » Znicz Pruszków-Gwardia  »
    5 » Gryf Kamień Pomorski-Wi »
    4 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
    4 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-K »
    4 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
    3 » Kotwica Kołobrzeg-GKS T »
    3 » Gwardia Koszalin-Świt S »
    2 » Polonia Płoty-Błękitni  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 2
    Junioro KSHAJKA
    gości: 785
    statystyki portalu
    • drużyn: 2648
    • imprez: 99744
    • newsów: 66241
    • użytkowników: 60357
    • komentarzy: 1016214
    • zdjęć: 704429
    • relacji: 35008
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies