ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Chemik Police 5 15 5 0 0 28 / 1 3 0 0 16 / 1 2 0 0 12 / 0
2.  Błękitni II Stargard 5 12 4 0 1 18 / 7 1 0 1 2 / 3 3 0 0 16 / 4
3.  Piast Chociwel 5 11 3 2 0 11 / 5 2 0 0 7 / 4 1 2 0 4 / 1
4.  Zorza Dobrzany 5 10 3 1 1 10 / 8 2 0 0 5 / 1 1 1 1 5 / 7
5.  Arkonia Szczecin 5 10 3 1 1 6 / 10 2 1 0 4 / 2 1 0 1 2 / 8
6.  Stal Szczecin 5 9 3 0 2 9 / 6 1 0 1 1 / 4 2 0 1 8 / 2 1 3 1 0 0 3 / 1
7.  Flota Świnoujście 5 9 3 0 2 21 / 12 2 0 1 14 / 7 1 0 1 7 / 5 1 0 0 0 1 1 / 3
8.  Ogniwo Babinek 5 6 2 0 3 9 / 11 1 0 2 6 / 9 1 0 1 3 / 2 1 3 1 0 0 4 / 3
9.  Mierzynianka Mierzyn 5 6 2 0 3 11 / 15 1 0 1 6 / 8 1 0 2 5 / 7
10.  Odra Chojna 5 6 2 0 3 12 / 15 1 0 1 4 / 3 1 0 2 8 / 12 1 0 0 0 1 3 / 4
11.  Wicher Brojce 5 5 1 2 2 7 / 14 0 1 2 3 / 11 1 1 0 4 / 3
12.  Dąb Dębno 5 4 1 1 3 10 / 20 0 1 1 2 / 11 1 0 2 8 / 9
13.  Iskra Golczewo 5 4 1 1 3 7 / 17 0 1 1 1 / 3 1 0 2 6 / 14
14.  Błękit Pniewo 5 3 1 0 4 14 / 14 1 0 2 14 / 9 0 0 2 0 / 5
15.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 3 1 0 4 6 / 17 0 0 3 1 / 11 1 0 1 5 / 6
16.  Biali Sądów 5 2 0 2 3 3 / 10 0 1 2 2 / 7 0 1 1 1 / 3
  • Zorza Dobrzany zastąpiła Osadnika Myślibórz, który utrzymał się w czwartej lidze dzięki wycofaniu się z rozgrywek Arkadii Malechowo
  • wyniki spotkań - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
           
    2.  Biali Sądów 
     
          
    3.  Błękit Pniewo 
     
          
    4.  Błękitni II Stargard  
     
          
    5.  Chemik Police   
     
        
    6.  Dąb Dębno   
     
         
    7.  Flota Świnoujście 
     
          
    8.  Iskra Golczewo   
     
         
    9.  Mierzynianka Mierzyn  
     
          
    10.  Odra Chojna    
     
        
    11.  Ogniwo Babinek       
     
    12.  Piast Chociwel      
     
      
    13.  Stal Szczecin      
     
      
    14.  Wicher Brojce       
     
    15.  Wybrzeże Rewalskie Rewal      
     
     
    16.  Zorza Dobrzany        
     
    terminarz - Szczecińska Klasa Okręgowa 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Ogniwo Babinek - Odra Chojna 4 - 3 2 0 15
    Błękit Pniewo - Dąb Dębno 4 - 5 1 42 10
    Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 2 0 9
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 0 - 7 1 0 7
    Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 1 - 0 1 0 8
    Wicher Brojce - Piast Chociwel 1 - 1 2 107 45
    Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 6 - 4 1 77 24
    Biali Sądów - Zorza Dobrzany 1 - 3 1 0 9
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo 3 - 0 0 51 6
    Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 4 0 0 4
    Dąb Dębno - Chemik Police 0 - 9 0 0 15
    Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 3
    Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 0 - 2 0 0 10
    Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 0 1 9
    Piast Chociwel - Flota Świnoujście 3 - 2 0 40 26
    Błękitni II Stargard - Biali Sądów 2 - 0 0 0 6
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Stal Szczecin 0 - 5 1 53 16
    Chemik Police - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 20
    Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 4 - 3 0 0 7
    Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 7 - 0 0 56 9
    Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard 2 - 4 0 58 7
    Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 - 2 0 0 5
    Biali Sądów - Odra Chojna 1 - 4 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 0 0 9
    Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 19 5
    Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 20
    Iskra Golczewo - Biali Sądów 1 - 1 0 1 9
    Odra Chojna - Błękit Pniewo 2 - 0 0 1 2
    Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 - 3 1 0 15
    Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 0 0 0 10
    Wicher Brojce - Flota Świnoujście 2 - 5 0 116 31
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik Police - Odra Chojna 7 - 1 0 0 19
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 1
    Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 2 - 5 0 64 4
    Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 71 12
    Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 0 48 12
    Błękit Pniewo - Iskra Golczewo 8 - 0 0 72 7
    Ogniwo Babinek - Wicher Brojce 2 - 3 0 139 9
    Biali Sądów - Piast Chociwel 0 - 0 0 0 18
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    23-09 11:00  Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 0 0 1
    23-09 11:00  Arkonia Szczecin - Biali Sądów 0 0 0
    23-09 15:00  Piast Chociwel - Błękit Pniewo 0 0 2
    23-09 15:00  Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 0 1 0
    23-09 16:00  Iskra Golczewo - Chemik Police 0 0 0
    23-09 16:00  Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 6
    23-09 17:00  Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 0 1 0
    23-09 18:00  Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 0 0 4
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    30-09 12:00  Chemik Police - Piast Chociwel 0 0 2
    30-09 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 0 0
    30-09 15:00  Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard 0 0 0
    30-09 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 0 0 0
    30-09 16:00  Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin 0 0 0
    30-09 16:00  Dąb Dębno - Odra Chojna 0 0 0
    01-10 14:00  Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 0 0 0
    01-10 15:00  Biali Sądów - Wicher Brojce 0 0 0
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    07-10   Odra Chojna - Zorza Dobrzany 0 0 0
    07-10   Wicher Brojce - Błękit Pniewo 0 0 0
    07-10   Flota Świnoujście - Biali Sądów 0 0 0
    07-10   Ogniwo Babinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    07-10 11:00  Stal Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
    07-10 15:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębno 0 0 0
    07-10 15:00  Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    07-10 15:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    14-10   Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 0 0 0
    14-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 0 0 0
    14-10   Biali Sądów - Ogniwo Babinek 0 0 0
    14-10   Błękit Pniewo - Flota Świnoujście 0 0 0
    14-10 12:00  Chemik Police - Wicher Brojce 0 0 0
    14-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 0 0 0
    14-10 15:00  Dąb Dębno - Piast Chociwel 0 0 0
    15-10 17:00  Błękitni II Stargard - Odra Chojna 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    21-10   Stal Szczecin - Odra Chojna 0 0 0
    21-10   Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    21-10   Flota Świnoujście - Chemik Police 0 0 1
    21-10   Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo 0 0 0
    21-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 0 0 0
    21-10 13:00  Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 0 0 0
    21-10 14:00  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 0 0 0
    21-10 15:00  Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    28-10   Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 0 0 0
    28-10   Biali Sądów - Stal Szczecin 0 0 0
    28-10   Błękit Pniewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    28-10   Chemik Police - Ogniwo Babinek 0 0 0
    28-10   Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 0 0 0
    28-10   Dąb Dębno - Wicher Brojce 0 0 0
    28-10   Odra Chojna - Iskra Golczewo 0 0 0
    29-10 17:00  Błękitni II Stargard - Piast Chociwel 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    04-11   Wicher Brojce - Zorza Dobrzany 0 0 0
    04-11   Stal Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
    04-11   Flota Świnoujście - Dąb Dębno 0 0 0
    04-11   Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    04-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 0 0 0
    04-11   Biali Sądów - Błękit Pniewo 0 0 0
    04-11 13:00  Piast Chociwel - Odra Chojna 0 0 0
    04-11 13:30  Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    11-11   Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 0 0 0
    11-11   Błękit Pniewo - Stal Szczecin 0 0 0
    11-11   Chemik Police - Biali Sądów 0 0 0
    11-11   Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    11-11   Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 0 0 0
    11-11   Odra Chojna - Arkonia Szczecin 0 0 0
    11-11 14:00  Iskra Golczewo - Piast Chociwel 0 0 0
    12-11 16:00  Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    18-11   Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 0 0
    18-11   Stal Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
    18-11   Wicher Brojce - Odra Chojna 0 0 0
    18-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno 0 0 0
    18-11   Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn 0 0 0
    18-11   Błękit Pniewo - Chemik Police 0 0 0
    18-11 14:00  Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 0 0 0
    18-11 16:30  Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 0 0 0
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    25-11   Chemik Police - Stal Szczecin 0 0 0
    25-11   Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo 0 0 0
    25-11   Dąb Dębno - Biali Sądów 0 0 0
    25-11   Odra Chojna - Flota Świnoujście 0 0 0
    25-11   Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0
    25-11 13:00  Iskra Golczewo - Wicher Brojce 0 0 0
    25-11 13:00  Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 0 0 0
    26-11 16:00  Błękitni II Stargard - Ogniwo Babinek 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    6 » Zmarł Daniel Baranowski
    3 » 7. kolejka IV ligi
    2 » Majewski został prezese »
    1 » Izabela Bełcik kapitane »
    1 » Pedro Miguel Fernandes  »
    1 » Materla wraca do klatki »
    1 » Startuje przygoda z sia »
    1 » Kamil Poźniak został za »
    mecze:
    30 » Syrena-Grot Rymań-Wrzos »
    27 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
    27 » Hutnik Szczecin-Olimp G »
    23 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
    23 » Sława Sławno-Korona Czł »
    21 » Rozwój Katowice-Gwardia »
    20 » Drutex-Bytovia Bytów-Po »
    17 » Orzeł Wałcz-Błonie Barw »
    16 » Orkan Dalewo-Piast Koli »
    15 » Merkury Nowogródek Pom. »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    Jorge15 KaRpIsZoN
    PrzemoDzis... pszczolek
    royal447
    gości: 1009
    statystyki portalu
    • drużyn: 2684
    • imprez: 102398
    • newsów: 66863
    • użytkowników: 60580
    • komentarzy: 1022183
    • zdjęć: 714538
    • relacji: 35352
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies